PDA

View Full Version : ρυθμιση βαλβιδων σε αστρατη κεφαλη με fuego f200 εκεντροφορο



supraman
14/03/2014, 20:18
καλησπερα φιλοι μου οπως λεει και ο τιτλος ρυθμισει βαλβιδων σε αστρατη κεφαλη με εκεντροφορο της fuego τον f200 3ο σταδιο τα διακενα των βαλβιδων για να δουλευει σωστα ποια ειναι ? ειναι τα κανονικα της μαμα κεφαλης των αστρα ?

vaska
14/03/2014, 20:27
καλησπερα φιλοι μου οπως λεει και ο τιτλος ρυθμισει βαλβιδων σε αστρατη κεφαλη με εκεντροφορο της fuego τον f200 3ο σταδιο τα διακενα των βαλβιδων για να δουλευει σωστα ποια ειναι ? ειναι τα κανονικα της μαμα κεφαλης των αστρα ?

Ωχ ωχ. Παρασκευή και βράδυ ποιος τον ακούει τώρα τον Παλιάνθρωπα.

:cry:

Dbnn
14/03/2014, 20:28
καλησπερα φιλοι μου οπως λεει και ο τιτλος ρυθμισει βαλβιδων σε αστρατη κεφαλη με εκεντροφορο της fuego τον f200 3ο σταδιο τα διακενα των βαλβιδων για να δουλευει σωστα ποια ειναι ? ειναι τα κανονικα της μαμα κεφαλης των αστρα ?

Τα κανονικά. Δεν αλλάζει η ρύθμιση στα κοκοράκια.

supraman
14/03/2014, 20:29
Τα κανονικά. Δεν αλλάζει η ρύθμιση στα κοκοράκια.

αα οκ φιλε μου Dbnn

supraman
14/03/2014, 20:29
Ωχ ωχ. Παρασκευή και βράδυ ποιος τον ακούει τώρα τον Παλιάνθρωπα.

:cry:

ποιον παλιανθρωπα vaska

Dbnn
14/03/2014, 20:30
ποιον παλιανθρωπα vaska

Οldman.... :lol:

supraman
14/03/2014, 20:32
Οldman.... :lol:

χαχαχα γιατι τι εκανα μια ερωτηση αν ισχυει ρε παιδια :p

Dbnn
14/03/2014, 20:36
χαχαχα γιατι τι εκανα μια ερωτηση αν ισχυει ρε παιδια :p

δικαιολογήσαι.... Αλλά δεν googlάρεις, δεν ψάχνεσαι και δεν μ'αρέσει... ;)

catmaster
14/03/2014, 20:40
Αν δεν έχεις "ταίσει" το μοτέρ με καρμπυρατερ και δεν έχεις ροική είσαι στα διάκενα του κατασκευαστή αλλιώς λίγο παραπάνω


:wave2:

supraman
14/03/2014, 20:40
δικαιολογήσαι.... Αλλά δεν googlάρεις, δεν ψάχνεσαι και δεν μ'αρέσει... ;)

xaxaxa αυτο κανω αλλα δεν εβρισκα σαφη απαντηση αλλος ελεγε το ιδιο αλλος ελεγε αλλα και μπερδευτικα

supraman
14/03/2014, 20:42
Αν δεν έχεις "ταίσει" το μοτέρ με καρμπυρατερ και δεν έχεις ροική είσαι στα διάκενα του κατασκευαστή αλλιώς λίγο παραπάνω


:wave2:

καρμπυρατερ 22αρι της shark

catmaster
14/03/2014, 21:08
καρμπυρατερ 22αρι της shark

ta fovamai ta shark tin exo patisei polles fores ... vale ligo parapano to diakeno kai tsekaris kai mpouzi meta ... dokimazeis xana kai elegxeis mpouzi mexri na to fereis ekei pou prepei

supraman
14/03/2014, 21:22
ta fovamai ta shark tin exo patisei polles fores ... vale ligo parapano to diakeno kai tsekaris kai mpouzi meta ... dokimazeis xana kai elegxeis mpouzi mexri na to fereis ekei pou prepei

ωχχχχχχχ :(

catmaster
14/03/2014, 21:39
ωχχχχχχχ :(


ε καλά ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τονε βγάλαμε ... βάλτο πάνω και βλέπεις μπορεί να είσαι από τους (λίγους) τυχερούς

supraman
14/03/2014, 21:41
ε καλά ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τονε βγάλαμε ... βάλτο πάνω και βλέπεις μπορεί να είσαι από τους (λίγους) τυχερούς

xaxaxa λες εεεεε :p

bruno
14/03/2014, 21:41
Ωχ ωχ. Παρασκευή και βράδυ ποιος τον ακούει τώρα τον Παλιάνθρωπα.

:cry:

Xαχαχα!:bawl:

supraman
15/03/2014, 12:56
ε καλά ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τονε βγάλαμε ... βάλτο πάνω και βλέπεις μπορεί να είσαι από τους (λίγους) τυχερούς

φιλε μου ειχες δικιο αυτο ηταν ο φταιχτης στην υποθεση τωρα εχω το μαμα μεχρι να δω τι θα κανω με τον φταιχτη να το πουλησω τη να πουλησω το χαλασμενο οχι τωρα να αλλαξω ζιγκλερ δεν νομιζω γιαυτο το αφηνουμε στην ακρη και παμε με το μαμα αρε honda δυναμη ουτε ο λαιμος ουτε τιποτα το καρμπ και το ειχα με τοση χαρα ρε φιλε μου τσαμπα η χαρα αλλα δεν πειραζει

catmaster
15/03/2014, 13:09
φιλε μου ειχες δικιο αυτο ηταν ο φταιχτης στην υποθεση τωρα εχω το μαμα μεχρι να δω τι θα κανω με τον φταιχτη να το πουλησω τη να πουλησω το χαλασμενο οχι τωρα να αλλαξω ζιγκλερ δεν νομιζω γιαυτο το αφηνουμε στην ακρη και παμε με το μαμα αρε honda δυναμη ουτε ο λαιμος ουτε τιποτα το καρμπ και το ειχα με τοση χαρα ρε φιλε μου τσαμπα η χαρα αλλα δεν πειραζει


Σόρρυ ρε μάστορα αλλά ειλικρινά δεν κατάλαβα Χριστό ... τελικά με βαλβίδες είχες πρόβλημα η με το μαμημενο το καρμπ ;;

Τι σου έκανε το μηχανάκι ;; Κοψίματα ;; μπερδέματα ;; και ο μαστορας σου είπε βαλβίδες ;;


Ερώτηση στον εαυτό μου .-
Γιατί στους μισούς και βάλε που έχουν πάπιες πρέπει να εκμαίευσω την σωστή ερώτηση μέσω της Σωκρατικής Διαλεκτικής ΟΕΟ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;
:D

supraman
15/03/2014, 13:15
Σόρρυ ρε μάστορα αλλά ειλικρινά δεν κατάλαβα Χριστό ... τελικά με βαλβίδες είχες πρόβλημα η με το μαμημενο το καρμπ ;;

Τι σου έκανε το μηχανάκι ;; Κοψίματα ;; μπερδέματα ;; και ο μαστορας σου είπε βαλβίδες ;;


Ερώτηση στον εαυτό μου .-
Γιατί στους μισούς και βάλε που έχουν πάπιες πρέπει να εκμαίευσω την σωστή ερώτηση μέσω της Σωκρατικής Διαλεκτικής ΟΕΟ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;
:D

ηρθε ενας μαστρας το ακουσε και μου κανει ριθμησε της βαλβιδες αλλα επειδη ειχε δουλεια εφυγε χωρις να κανει τιποτα πτυχιουχος που δεν κανουν τιποτα τελος παντων ξανα ρυθμιζω βαλβιδες ηταν οκ βαζω μπροστα παω βολτα τα ιδια και το βγαζω βαζω το μαμα και δουλευε ρολοι γιαυτο και το θεμα για ρυθμισει των βαλβιδων

ego_o_idios
15/03/2014, 13:34
Σόρρυ ρε μάστορα αλλά ειλικρινά δεν κατάλαβα Χριστό ... τελικά με βαλβίδες είχες πρόβλημα η με το μαμημενο το καρμπ ;;

Τι σου έκανε το μηχανάκι ;; Κοψίματα ;; μπερδέματα ;; και ο μαστορας σου είπε βαλβίδες ;;


Ερώτηση στον εαυτό μου .-
Γιατί στους μισούς και βάλε που έχουν πάπιες πρέπει να εκμαίευσω την σωστή ερώτηση μέσω της Σωκρατικής Διαλεκτικής ΟΕΟ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;
:D

repsimata tou ekane aki...:lol:

catmaster
15/03/2014, 13:34
ηρθε ενας μαστρας το ακουσε και μου κανει ριθμησε της βαλβιδες αλλα επειδη ειχε δουλεια εφυγε χωρις να κανει τιποτα πτυχιουχος που δεν κανουν τιποτα τελος παντων ξανα ρυθμιζω βαλβιδες ηταν οκ βαζω μπροστα παω βολτα τα ιδια και το βγαζω βαζω το μαμα και δουλευε ρολοι γιαυτο και το θεμα για ρυθμισει των βαλβιδων

οκ πήρα χαμπάρι ... ότι απορία έχεις ξανά μπορείς να με ενοχλήσεις στο τηλ μου (τα στοιχεία είναι κάτω στο λινκ)

και μιας και λέμε για μαστοράκια .... μάστορας πτυχιούχος είμαι και εγώ απλά το πτυχίο δεν το πήρα νύχτα με φεγγάρι :lol:

:wave2:

catmaster
15/03/2014, 13:35
repsimata tou ekane aki...:lol:

ναι το παπί είχε φάει όλο το γάλλο και το μπαρμπα μπίλο μαζί :lol:

supraman
15/03/2014, 13:52
οκ πήρα χαμπάρι ... ότι απορία έχεις ξανά μπορείς να με ενοχλήσεις στο τηλ μου (τα στοιχεία είναι κάτω στο λινκ)

και μιας και λέμε για μαστοράκια .... μάστορας πτυχιούχος είμαι και εγώ απλά το πτυχίο δεν το πήρα νύχτα με φεγγάρι :lol:

:wave2:

xaxax εσυ ναι αλλοι εδω τα αυτα του κανουν και δεν ξερουν κιολας εγω πηγα ενα κινεζικο που εχω του παπου μου πεθανε και το εχω σαν ενθιμιο να το θυμαμαι και αντι να το φτιαξει και το χαλαγε αλλα επερναν και πραγματα απο πανω του δηλδη ελεος

supraman
15/03/2014, 13:52
repsimata tou ekane aki...:lol:

χαχαα μονο ρεψιματα ασε