PDA

View Full Version : Gladius



sniper35mk
17/03/2014, 20:54
Καλησπερα παιδες.. Ειμαι νεος στο φορουμ και ηθελα να ρωτησω το εξης. Αν εχει κανενας νεα για το suzuki gladius καθοτι μου αρεσει πολυ και σκεφτομαι να προχωρησω στην αγορα του ή αν εχει καποιος κανεναν γνωστο που να εχει και να το πουλαει κιολας. ευχαριστω

hornettrela
17/03/2014, 21:18
Καλησπερα παιδες.. Ειμαι νεος στο φορουμ και ηθελα να ρωτησω το εξης. Αν εχει κανενας νεα για το suzuki gladius καθοτι μου αρεσει πολυ και σκεφτομαι να προχωρησω στην αγορα του ή αν εχει καποιος κανεναν γνωστο που να εχει και να το πουλαει κιολας. ευχαριστω

γιατι θελεις να το κανεις αυτο στον εαυτο σου? τοσα μηχανακια ειναι εκει εξω? τι σε τραβηξε στο gladius?

sniper35mk
19/03/2014, 03:04
μου άρεσε εμφανισιακα και επειδή ειμαι νέος στα 600 κυβικα από όσα διαβασα θεωρήσα ότι ενδεικνυται για ψιλοαρχάριους αν κ εχω οδηγήσει μέγαλες μμηχανές. Επισης από όσα ποστ εχω βρει θεωρειται οικονομικό σε κατανάλωση ενω έχει κ το γκάζι του κ μια σεβαστή τελική. Αν δεν βρω μεταχειρισμενο όπως το ήθελα (μαυρο, λιγα χιλιόμετρα ως 3500χιλιάδες εύρω) μετά σκεφτομουν το hornet αλλά φοβαμαι την κατανάλωση του. μπορεις να με διαφωτισεις ως προς αυτό κ ότι άλλο έχεις διαπιστώσει?