PDA

View Full Version : Προς Αναζήτηση : Kawasaki Zephyr 750



Julius
18/03/2014, 15:38
Παρακαλώ όποιος έχει υπόψη του κάποιο έστω και παρατημένο με καλό σκελετό, κινητήρα και βεβαίως χαρτιά (απαραίτητα), να μου σφυρίξει (με πμ). Έχω ένα σορό ανταλλακτικά και αντί να τα στοκάρω λεω να στήσω ένα ακόμα μαμά.


Θενκ γιου φορ νοτ σπαμινγκ

:wave2:

catmaster
18/03/2014, 15:55
Ρε Jul θέλω εγώ κάτι πράγματα να τελειώσω το δικό μου ... μιλάμε αν θες να δώσεις τίποτα σε τιμή θα τα βρούμε :wave2:

Julius
18/03/2014, 15:57
Ρε Jul θέλω εγώ κάτι πράγματα να τελειώσω το δικό μου ... μιλάμε αν θες να δώσεις τίποτα σε τιμή θα τα βρούμε :wave2:


Οκ ρε Ακη εάν δέν βρω κάτι θα ανεβάσω μια λίστα με το τί έχω.

να μου το πουλήσεις παίζει???? :lol:

catmaster
18/03/2014, 20:12
Οκ ρε Ακη εάν δέν βρω κάτι θα ανεβάσω μια λίστα με το τί έχω.

να μου το πουλήσεις παίζει???? :lol:

Δεν θα το πούλαγα ούτως η άλλως ρε μαν ... χάρισμα μου το έδωσε ο τούμπανος (ήθελε καινούργιο μοτέρ και καρμπς δυστυχώς το παλιό μοτέρ είχε πεθάνει)

και χάρισμα θα το δώσω αν προκύψει κάποια στιγμή ... απλά έλεγα να το μαζέψω να το χαρώ λίγο κι εγώ γιατί δεν το έχω βγάλει σχεδόν καθόλου


Θέλω (αν έχεις)

πάνω τιμονόπλακα
πίσω δαγκάνα
ατέρμονα κοντέρ
όργανο
φανάρι

αν έχεις κάτι από δαύτα στείλε μήνυμα :wave2:

:beer:

Julius
19/03/2014, 13:03
Δεν θα το πούλαγα ούτως η άλλως ρε μαν ... χάρισμα μου το έδωσε ο τούμπανος (ήθελε καινούργιο μοτέρ και καρμπς δυστυχώς το παλιό μοτέρ είχε πεθάνει)

και χάρισμα θα το δώσω αν προκύψει κάποια στιγμή ... απλά έλεγα να το μαζέψω να το χαρώ λίγο κι εγώ γιατί δεν το έχω βγάλει σχεδόν καθόλου


Θέλω (αν έχεις)

πάνω τιμονόπλακα
πίσω δαγκάνα
ατέρμονα κοντέρ
όργανο
φανάρι

αν έχεις κάτι από δαύτα στείλε μήνυμα :wave2:

:beer:

Απο αυτά έχω μόνο την τιμονόπλακα αλλά κομπλέ όλο το μπροστινό. Εάν δέν κάτσει λέω να το σπρώξω πακέτο στο ebay.