PDA

View Full Version : εμβελεια τηλεχειριστηριου συναγερμου



redfantomas
19/03/2014, 16:14
το τηλεχειριστηριο μου ζοριζεται περαν των 6-7 μετρων να συνεργαστει με τον συναγερμο ( ακομα και με καινουργιες μπαταριες) ...οταν οπλιζω συνηθως ειμαι διπλα της οκ ( αν ξεχαστω την πατησα) οταν ομως για καποιο λογο βαρεσει ,το μπαλκονι μου ειναι στα μαξιιμουμ 20 μετρα και με φουλ οπτικη επαφη(εκει με γραφει κανονικοτατα!!) ...υπαρχει λοιπον καποιος τροπος να αυξησω την εμβελεια του-συγχρονησω κανα καινουργιο(δοκιμασμενο) μεγαλυτερης εμβελειας.???.( επισης δεν ειμαι ευχαριστημενος απο την μπαταρια του αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο θεωρω οτι την τρωει γρηγορα ) πντως αυτο με το κλεισιμο ειναι ενα θεμα που πολλες φορες με οδηγει στην μη χρηση του ( αν εινια να βαραει μεχρι να σηκωθω να βγω να τσεκαρω να ντυθω να κατεβω διπλα στο μοτο...χεστ@ 1-2-3 φορες να γινει θα μου πεις ο γειτονας που το αραζ κατω απο το μπαλκονακι να μην βρεχετε ( εγω δεν εχω καν πεζοδρομιο) μαγκα παρτο και φατο !!!!

George_Sp
19/03/2014, 19:02
Βάλε μια φωτογραφία από το τηλεχειριστήριο και από την μονάδα του συναγερμού.

redfantomas
19/03/2014, 19:14
αυτος ειναι ο συναγερμος και το χειριστηριο!

patrol line hps 544


312415

George_Sp
19/03/2014, 19:32
Ο συγκεκριμένος συναγερμός έχει ισόβια εγγύηση από την Ελληνική αντιπροσωπεία. Πήγαινέ και άλλαξε ότι υπολειτουργεί :)