PDA

View Full Version : Χμμ, μηχανή ή αυτοκίνητο???



crazykiller
16/10/2005, 08:39
Πολύ πολύ καλημέρα σε όλους!!!!!!!!!!!!!!1

Τι ωραία τι καλά, ξυπνάω σήμερα, τέλεια μέρα

Βάζω Ζαμπέτα να παίζει στο WinAmp και αρχίζω να ετομάζομαι!

Ευκαιρία σήμερα έχω 2 μέρες ρεπό να πάω στην κοπελιά μου στο διπλανό νησί (Κεφαλοννιά).

Μαζεύω λίγο (λίγο εεε) το σπίτι, ίσα για να χωράω να μπω όταν θα γυρίσω, μην με πιάσει απογοήτευση με το που μπω μέσα:uplate:

Και είμαι στο εξής δίλλημα.
α) Να πάρω το Ζ, καλή μέρα έχει, άλλη μια ευκαιρία για βόλτα ή
β) να πάρω το προπολεμικό μου αμαξάκι, να πάρω την σκύλα μου μαζί μην μείνει μόνη της, να πάρω και το καινούριο κρανάκι της κοπελιάς (από Ε-Bay, το τρίτο που παραγγέλνω μέσα σε ένα μήνα):eyepop: , να πάρω και λίγη τσικουδιά που με παρακαλάει να της πάω (την πήγα εκδρομούλα στα Χανιά και ξετρελάθηκε με την τσικουδιά!!!!!), να πάρω και το μπουζουκάκι μαζί;;;;;;;;;;;

Το θέμα είναι πως το Ζ το γουστάρω τρελά τρελά. Έχω διανύσει ήδη 5600χμ μέσα σε 1,5 μήνα που το έχω!!!!!!!!!!!!!!

Και εκεί που τα υπολογίζω(:confused: ) και έχω καταλήξει να πάρω το χρέπι μου το αμαξάκι,σκάει τηλ!!!!!

--------"Μωρό μου, καλημέρα, δεν πιστεύω να μην έρθεις με την
--------μηχανή εεεεε;;;;;;;;;;;;;;; Έχει τέλεια μέρα!!"""""""""""


κάγκελο εγώ!!!!

Άκου πρόβλημα που απόχτησα!!!!! Συνήθως εγώ ήθελα μηχανάκι και οι κοπέλες θέλανε αμάξι, τώρα αυτός ο "παλιοχαρακτήρας" που έμπλεξα θέλει μηχανή με όποιο κόστος! (όχι πως χαλάει:winka:)


Οπότε πάω βόλτα τη Μποξερίνα μου,μην έχει παράπονο και αυτή που θα μείνει μια μέρα ολομόναχη, και πάω να ζεστάνω το Ζ!!!

(Σιγά μην μάζευα το σπίτι!!!! :o :o )

nimbus
16/10/2005, 08:54
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

καλημέρα φίλε μου:wave2:
κάνε ότι γουστάρει η ψυχή σου:winka:
ότι και να επιλέξεις, να σαι σίγουρος ότι θα είναι αυτό που θα σε οδηγήσει σε ανεξερεύνητα μονοπάτια του εαυτού σου:sun: :D :winka:

καλή σου μέρα!:wave2:



(...γκούχου-γκούχου:wacko: το σπίτι μην ξεχάσεις να μαζέψεις λιγουλάκι:winka: )

AFTER
16/10/2005, 10:52
Ευγε νεε μου, ευγε!!!!

oulas
16/10/2005, 10:58
Ευκαιρία σήμερα έχω 2 μέρες ρεπό να πάω στην κοπελιά μου στο διπλανό νησί (Κεφαλοννιά).

Ζακυνθο εισαι; Αφου αντεχεις να καβαλας το Ζ με τετοιος δσρομο σου μπραβο σου.

Εκει παιδια ουτε ΧΤ δεν αντεχει απο την λακουβα και την συμφορα που υπαρχει!