PDA

View Full Version : ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ



mikes
20/03/2014, 20:07
ΖΗΤΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ

μοτοσυκλετα για τουρισμο, απο 600 εως 850 κυβικα, το πολυ 5ετιας σε κατασταση βιτρινας, αγρατζουνιστη με λιγα χιλιομετρα και πολυ προσεγμενη!

απαραιτητως ολα τα service στην ωρα τους, σε αψογη λειτουργικη κατασταση με καινουργια ολα της τα αναλωσιμα και με πληρωμενα τελη, περασμενη ΚΤΕΟ!

εξτρα εξοπλισμος, καθως και προσφορα συνεπιβατιδας κατω των 65 κιλων θα εκτιμηθουν δεοντως!

ιδιεταιρη προτιμηση σε ευρωπαϊκα μοντελα!

εξοδα μεταβιβασης βαρυνουν τον δωρητη!

δεκτες μονο σοβαρες προτασεις...


ευχαριστω!

BLiTzER
20/03/2014, 20:09
Εκείνες οι μέρες του μήνα; :P

Cpt. Haddock
20/03/2014, 20:09
:confused: http://www.dromokaiteio.gr :confused:

makis206
20/03/2014, 20:09
Μαζεύω τα ρούχα μου και ανταλλάσσουμε σπίτι!:a08:



...και δώρο μια βέρα :lol:

lykourgi
20/03/2014, 20:18
Ξέχασες το σημαντικότερο. "Δεκτές μόνο σοβαρές προτάσεις."
Μην πλακώσουν τίποτε άσχετοι και σε ζαλίζουν τσάμπα. :D

amyroukai
20/03/2014, 20:28
Ω ρε τσάι που θα πιούμε... Ρε μιχαλιό την είχες ρε την άκρη σου και την άφησες ρε...

DrEvil
20/03/2014, 20:33
Ρε μιχαλιό την είχες ρε την άκρη σου και την άφησες ρε...
:lol:
Εισαι καθαρμα.
:bawl:

zannisvel
20/03/2014, 20:45
Που να πεσουν και οι ζεστες...:lol:

mikes
20/03/2014, 20:47
:confused: http://www.dromokaiteio.gr :confused:
ακριβως απεναντι ηταν η γειτονια που μεγαλωσα... :lol:


Μαζεύω τα ρούχα μου και ανταλλάσσουμε σπίτι!:a08:
...και δώρο μια βέρα :lol:
οκ! να κανω δοκιμη πρωτα ομως και θα σε ενημερωσω!


Ξέχασες το σημαντικότερο. "Δεκτές μόνο σοβαρές προτάσεις."
Μην πλακώσουν τίποτε άσχετοι και σε ζαλίζουν τσάμπα. :D
fixed :wave2:



Ω ρε τσάι που θα πιούμε... Ρε μιχαλιό την είχες ρε την άκρη σου και την άφησες ρε...
τι λε ρε! αυτη η ακρη προσπαθουσε να με πεισει οτι μου χαρισε, αλλα στη πραγματικοτητα μου επιασε για τα καλα τον κ@λο.. :lol:

bulmont
20/03/2014, 20:57
Σου δίνω την δικιά μου ................................


Υπό έναν όρο :


Μαζί με την κακούργα................................

mikes
20/03/2014, 21:03
Σου δίνω την δικιά μου ................................


Υπό έναν όρο :


Μαζί με την κακούργα................................
μπαααα! την εχεις πολύ μεγαλη ρε φιλε.... :lol:

alexzafeir
20/03/2014, 21:23
δικια σου αρκει να την πειραξεις και ως συνεπιβατιδα ο καραφλος τυπος (θα αναλαβει και την περιποιηση της μοτο δωρεαν)

312495

mikes
21/03/2014, 21:16
δικια σου αρκει να την πειραξεις και ως συνεπιβατιδα ο καραφλος τυπος (θα αναλαβει και την περιποιηση της μοτο δωρεαν)

312495
ρε φιλε ειπαμε 600-850 για να μη μου κοστιζει μια περιουσια! αν ειναι να παρω αυτο, δεν παιρνω εναν τρακτορα καλυτερα??

το χρωματακι τα σπαει παντως! :lol:

(καποιανου του χαριζανε γαϊδαρο, και τον κοιταζε στα δοντια.. :lol: )

Pan (dvs)
22/03/2014, 09:20
Ενταξει,με καταφερες.Παρε τη δικη μου.Δεν εχω μπαγαζιερες,μονο καγκελα και σαμαρια.Ελπιζω αυτο να μην σε επηρεασει αρνητικα.

Θα σου δωσω και 500 ευρω στο χερι.



Μην με πιεσεις ομως,δεν εχω αλλα.

mikes
22/03/2014, 17:17
Ενταξει,με καταφερες.Παρε τη δικη μου.Δεν εχω μπαγαζιερες,μονο καγκελα και σαμαρια.Ελπιζω αυτο να μην σε επηρεασει αρνητικα.

Θα σου δωσω και 500 ευρω στο χερι.



Μην με πιεσεις ομως,δεν εχω αλλα.

συνεπιβατιδα δεεεεν???

επειδη απο το υφακι που γραφεις σε λυπηθηκα ρε φιλε (ειμαι και ψυχοπονιαρης βλεπεις) νταξ, κρατα το το μηχανακι μη στο στερησω! θα σου παρω μονο το 500αρικο! :lol:

Pan (dvs)
22/03/2014, 18:49
Α παρατα μας ρε.Το 500 αρι ξερω και γω να το φαω.















Τη μηχανη δεν μπορω να ξεφορτωθω.

vaska
22/03/2014, 18:53
Μλκ Μικέ κάνεις δίαιτα, ναι??

το γμμνο το στερητικό σε φέρνει στα πρόθυρα

:bawl::moutza:

granazi
22/03/2014, 19:52
:a21: :priest: + :pipila: mikes = :a25:

mikes
23/03/2014, 01:12
Μλκ Μικέ κάνεις δίαιτα, ναι??

το γμμνο το στερητικό σε φέρνει στα πρόθυρα

:bawl::moutza:
γ@μσ τα! και ο πστς ο διαιτολογος μου εχει απαγορεψει ρητως τα λαχανικα και τα χορταρικα, και εχω λαλησει στα πιτογυρα μιλαμε!

αστο φιλε, μη σου τυχει...

Pan (dvs)
23/03/2014, 07:41
Το παλικαρι περναει ενα δραμα και φαινεται.

Αγαπητοι συμφορουμιτες ελπιζουμε στην κατανοηση σας.Απ'οτι φαινεται δεν θα αποφυγουμε την επεμβαση.Θα χρειαστουμε καμμια 70αρια φιαλες μυαλο Α πολυ +.Οποιος νομιζει οτι εχει περισσευμα,ας επικοινωνησει με τον ασθενη.

theofilos888
23/03/2014, 07:44
Το παλικαρι περναει ενα δραμα και φαινεται.

Αγαπητοι συμφορουμιτες ελπιζουμε στην κατανοηση σας.Απ'οτι φαινεται δεν θα αποφυγουμε την επεμβαση.Θα χρειαστουμε καμμια 70αρια φιαλες μυαλο Α πολυ +.Οποιος νομιζει οτι εχει περισσευμα,ας επικοινωνησει με τον ασθενη.

Θα είναι δύσκολη η επέμβαση!!!! Ο ασθενής μυαλό δεν θα βάλει!!! Δεν του δίνουμε ένα μηχανάκι καλύτερα;;;;; :p

Pan (dvs)
23/03/2014, 07:52
Θα είναι δύσκολη η επέμβαση!!!! Ο ασθενής μυαλό δεν θα βάλει!!! Δεν του δίνουμε ένα μηχανάκι καλύτερα;;;;; :p

Ας δουμε πρωτα ποσες φιαλες μπορουμε να μαζεψουμε και βλεπουμε.

mikes
23/03/2014, 09:17
Το παλικαρι περναει ενα δραμα και φαινεται.

Αγαπητοι συμφορουμιτες ελπιζουμε στην κατανοηση σας.Απ'οτι φαινεται δεν θα αποφυγουμε την επεμβαση.Θα χρειαστουμε καμμια 70αρια φιαλες μυαλο Α πολυ +.Οποιος νομιζει οτι εχει περισσευμα,ας επικοινωνησει με τον ασθενη.
εναλλακτικα καμια 10αρια κιλα αντερακια για κοκορετσι (οταν ειναι ανακατεμενα, με μυαλο μοιαζουν κι αυτα) τα οποια μου παραδιδετε στο χερι μαζι με το μηχανακι! τωρα τι θα τα κανω, ειναι δικο μου θεμα! :lol:


Θα είναι δύσκολη η επέμβαση!!!! Ο ασθενής μυαλό δεν θα βάλει!!! Δεν του δίνουμε ένα μηχανάκι καλύτερα;;;;; :p
ναι ρε φιλε! τοσα εχεις χαρισε μου ενα.. να εκεινο το cbf ας πουμε! να του κανεις service ομως πρωτα και να του βαλεις και λαστιχα! δεχομαι και το sv αμα λαχει, αφου ομως το επισκευασεις πρωτα..

zannisvel
23/03/2014, 09:33
γ@μσ τα! και ο πστς ο διαιτολογος μου εχει απαγορεψει ρητως τα λαχανικα και τα χορταρικα, και εχω λαλησει στα πιτογυρα μιλαμε!

αστο φιλε, μη σου τυχει...


Τον ιδιο διαιτολογο εχουμε... Αστα και γω ενα δραμα ζω, ουτε να νυστεψω δε μ'αφηνει ο αλητης..:lol:

daz
23/03/2014, 11:42
Άλλος προσπαθεί να κλέψει τη μηχανή του, άλλος θέλει να του χαρίσουμε κοκορέτσι για το Πάσχα αλλά ντρέπεται να το ζητήσει ευθέως, άλλος πληρώνει για να ξεφορτωθεί το μηχανάκι του αλλά κανένας δε το θέλει! . Μας έχει πάρει η κάτω βόλτα ε? :lol:

mikes
01/04/2014, 21:48
αν ειχατε ρε λιγο χιουμορ, θα μπαινατε καμποσοι εδώ μεσα σημερα, να μου χαρισετε τα μηχανάκια σας.... :p

Sapadak
02/04/2014, 07:29
αν ειχατε ρε λιγο χιουμορ, θα μπαινατε καμποσοι εδώ μεσα σημερα, να μου χαρισετε τα μηχανάκια σας.... :p

Αν ειχαμε καμποσοι μηχανακια θα μπαιναμε σήμερα εδω, να στα χαρίζαμε

mikes
03/08/2014, 21:16
επαναφερω την αγγελεια, μιας και πλησιαζουν διακοπες και θελω να ταξιδεψω.... :p :p

Bowleno
03/08/2014, 21:39
επαναφερω την αγγελεια, μιας και πλησιαζουν διακοπες και θελω να ταξιδεψω.... :p :p



:moutza::moutza::bawl::bawl::bawl:

bulmont
03/08/2014, 21:49
επαναφερω την αγγελεια, μιας και πλησιαζουν διακοπες και θελω να ταξιδεψω.... :p :p




Kαλά , ακόμα δεν βρήκες τίποτα;;;;;;;;;;;;;;;;;

Τς, τς, τς, τς..................................................


........τι κόσμος ρε πστη μου...................................

mikes
03/08/2014, 22:48
Kαλά , ακόμα δεν βρήκες τίποτα;;;;;;;;;;;;;;;;;

Τς, τς, τς, τς..................................................


........τι κόσμος ρε πστη μου...................................γμστ! δεν υπαρχει φιλοτιμο πλεον! ολοι μοναχοφαηδες ρε πστμ!

Bob_o_mastoras
03/08/2014, 23:30
Eλα θα σε φτιαξει ο Βοb.

Μηχανακι 0 χιλιομετρα, καινουργιο, εκθεσιακο, καινουργια απατητα λαστιχα, περασμενο ΚΤΕΔ, τελη 2014 πληρωμενα, εξτρα δωρο επαγγελματικη συσκευασια WD40, μασκα θαλασσης, αναπνευστηρας, βατραχοπεδιλα.
321125

Η κοπελα μου για συνεπιβατιδα και συντροφος. Εκθεσιακη, ατρακαριστη, χωρις καυγαδες, χωρις πολυ sex, δεν τρωει πολυ, δεν πινει, δεν καπνιζει, μαγειρευει και κανει τις δουλειες του σπιτιου. Περασμενη ΚΤΕΓ, πληρωμενα και τα τελη της για φετος. Εχει μια γρατζουνια στο δεξι χερι απο στατικο πεσιμο. Θα περασει.
321126

Εξτρα δωρο μπλουζακι.
321127

Στειλε πμ να με βρεις να σου τα δωσω. Ευχαριστω.

mikes
03/08/2014, 23:49
Eλα θα σε φτιαξει ο Βοb....

το μηχανακι ποσα κυβικα είναι φιλος? και τα λάστιχα που φοραει πατανε καλα στο βρεγμενο η θα τρωω επικες γλυστρες?

Bob_o_mastoras
03/08/2014, 23:58
Για τα κυβικα εννοεις με το σαργο και το καβουρι μεσα στον κυλινδρο ή χωρις;; Τα λαστιχα οπως βλεπεις ειναι ταμαμ για βρεγμενο (αλλα μιλαμε για ΠΟΛΥ βρεγμενο) οδοστρωμα.
Πες μου αν το θες γιατι μου το ζηταει και ο αλλος Bob ο σφουγγαρακης να το 'χει να πηγαινει στη δουλεια στο χαμπουργκεραδικο.

mikes
19/07/2015, 22:53
μιας και αυτό που εχω είναι χαλασμενο..... UP!!! :p

roukos_x
20/07/2015, 09:52
mikes φιλε μου, οσο διαβαζα την αγγελια, σκεφτομουν που θα χαρισω εκεινο το ταξιδιαρικο που εχω κ καθεται!
οσο διαβαζα, τοσο ταιριαζε η περιγραφη! ο εξοπλισμος, ο συνεπιβατης.... ΟΛΑ!!!
αλλα στο τελος κατι μου τα χαλασε....
δεν εισαι γνωστης...κ εγω αυτα που ηθελα να προσφερω ειναι....
ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΝΩΣΤΕΣ!

amyroukai
20/07/2015, 17:09
Εξτρα δωρο μπλουζακι.
321127

Μανίτσο αν φορέσεις τέτοιο μπλουζάκι θα γελάνε και οι ρέγγες με τον ανωρθώραφω που θέλη να βρι κε γκώμαινα... Μπρτ γκιτ γκιτ...

Bob_o_mastoras
20/07/2015, 18:52
Μανίτσο αν φορέσεις τέτοιο μπλουζάκι θα γελάνε και οι ρέγγες με τον ανωρθώραφω που θέλη να βρι κε γκώμαινα... Μπρτ γκιτ γκιτ...

Που ειναι το λαθος;; :confused:
Life is to short to ride with ugly women. Δεν υπαρχει καπου λαθος.. ε;;

mikes
20/07/2015, 18:54
Που ειναι το λαθος;; :confused:
Life is to short to ride with ugly women. Δεν υπαρχει καπου λαθος.. ε;;
λειπει ένα "ο" από το too..

amyroukai
20/07/2015, 18:57
too short to date ugly women. Μία δώρο και στον MG Ktinos να φτιάξω.

στανταράκι. φωνητικά είναι σχεδόν το ίδιο, οπότε ακόμα και τα αγράμματα κατά κανόνα αμερικλανά που είναι μητρική τους κιόλας, το γράφουν πολύ λάθος. Επίσης, to γράφουν το two επειδή πως να το κάνουμε ραι πεδή μου ήδηω ακούγαιτε και πηως το μαμή το ντάμπλγιου στω κάτο κάτο.




*με πρόκαμε ο Μικές μέχρι να σπαμάρω τόσο.

Bob_o_mastoras
20/07/2015, 19:52
Αααα.. Σωστο! :look: Δεν το 'χα προσεξει.