PDA

View Full Version : Περιπλανώμενος Θίασος moto.gr για σήμερα Δευτέρα 24 Μάρτς θα γίνει;



sotostzav
24/03/2014, 11:43
Τι εγινε ρε παλιοπαιδα;Φυγατε ολοι για τετραημερο;Εγω παντως κατα τις 10 θα ειμαι στο γνωστο πλεον μερος στην Γενναιου Κολοκοτρωνη 46 στο Κουκακι.Το μαγαζι για οσους δεν ετυχε να ερθουν ακομα λεγεται ΚΡΙΚΟΣ.Τα λεμε εκει:beer::beer:

amyroukai
24/03/2014, 11:49
Επειδή έπεσε πολυήμερο με την εθνική εορτή αύριο και οι περισσότεροι θα το κάνουν μακρύ ΣουΚου τεσσάρων ημερών...

Θα βρεθούμε με φουστανέλες και τσαρούχια απόψε, να πούμε ιστορίες γύρω από την φωτιά για τα κατορθώματα του αφάνατου κωνσταντίνου καραϊτάβλη που πολέμησε τους Πέρσες στην ναυμαχία των Δαρδανελίων ή το αφήνουμε για Παρασκευή;

Για να δω συμμετοχές (να ξέρουμε αν είναι να κλείσουμε το καλό το τραπέζι) για μετά τις 21:30.

@Κρίκος, Γενναίου Κολοκοτρώνη 49, Κουκάκι (επίκαιρος πολεμιστής του '21 και δαύτος, τυχαίο; δεν νομίζω) http://goo.gl/maps/uIoa3

Ξαναματαλέω, δεν το θεωρώ δεδομένο ότι θα γίνει το μήτινγκ, αν δεν είναι Αθήνα οι συμμετέχοντες δεν έχει νόημα...

sotostzav
24/03/2014, 11:50
Ενταξει...Μεσα στο μυαλο μου εισαι τραγανο αγορι..Ανεβασαμε το ιδιο θεμα 2 φορες σχεδον ταυτοχρονα:bawl:...Εγω παντως ειμαι μεσα:beer:

amyroukai
24/03/2014, 11:51
βρες και κάποιον μοδεράτορα που να μην έχει φύγει γιατί δεν το είδα και έφτιαξα και άλλο φρεντάκι του ιδίου θέματος, γμτ.
Αν μπορείτε να τα ενώσετε ή να σβήσω το άλλο;

sotostzav
24/03/2014, 11:53
Αστα και τα δυο για να μαζεψουμε περισσοτερους:lol:

GFawkes
24/03/2014, 11:59
Φαη θα εχει;

:look:

Hayate
24/03/2014, 12:03
Επειδή έπεσε πολυήμερο με την εθνική εορτή αύριο και οι περισσότεροι θα το κάνουν μακρύ ΣουΚου τεσσάρων ημερών...

Θα βρεθούμε με φουστανέλες και τσαρούχια απόψε, να πούμε ιστορίες γύρω από την φωτιά για τα κατορθώματα του αφάνατου κωνσταντίνου καραϊτάβλη που πολέμησε τους Πέρσες στην ναυμαχία των Δαρδανελίων ή το αφήνουμε για Παρασκευή;

Για να δω συμμετοχές (να ξέρουμε αν είναι να κλείσουμε το καλό το τραπέζι) για μετά τις 21:30.

@Κρίκος, Γενναίου Κολοκοτρώνη 49, Κουκάκι (επίκαιρος πολεμιστής του '21 και δαύτος, τυχαίο; δεν νομίζω) http://goo.gl/maps/uIoa3

Ξαναματαλέω, δεν το θεωρώ δεδομένο ότι θα γίνει το μήτινγκ, αν δεν είναι Αθήνα οι συμμετέχοντες δεν έχει νόημα...

Κοίτα επειδή έχω τα κονέ εγώ παίζει να φορέσω τα καλά μου τσαρούχια(θείος τσαρουχοποιός βλέπεις, η παρέα με αποκαλεί τσολιά κτλπ κτλπ κτλπ....).Εντάξει λεπόν αϊ αξεπτ γιορ τσάλεντζ....9:30 στα πετραλωνίτικα λημέρια Καπετάν Γκιουλέκα(aka Amyroukai)

AristidisZ
24/03/2014, 13:04
+1 (μπορεί και +2)

amyroukai
24/03/2014, 14:11
Φαη θα εχει;

:look:

Έχει μια μεζεδοποικιλια και διάφορα πιατακια. Όχι κοψιδια.

GFawkes
24/03/2014, 14:34
Μας κανει...

theofilos888
24/03/2014, 15:21
Αν ειναι ολα καλα σε 4 ωρες μεσα κι εγω!:wave2: