PDA

View Full Version : Ξεπερναμε Την Μαλακια Του Afro!!!



bikersonly
27/02/2004, 15:05
ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!!! ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΡΕ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ!!! :yuck: :mad:

almalibera
27/02/2004, 15:10
....ΤΙ ΕΓΙΝΕ? ΠΟΥ ΠΗΓΕ??? ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ????:confused:


ΡΕ ΑΦΡΟ, ΕΙΣΑΙ ΟΜΩΣ.....

SSMPRINIS
27/02/2004, 15:36
Καλά έκανε το παλικάρι......δεν μπορεί να μαμάνε τα post με αυτό τον τρόπο και να μην τιμωρούνται!:cool:

το μόνο που με πείραξε είναι ότι δεν πρόλαβα να γράψω δημοσίως την συγνώμη μου για την μαλακία που είπα όσον αφορά την φλογέρα που ανάφερα και να πω ότι τελικά ήταν ψέμα.....ο Μιχαλιός δεν παίζει φλογέρα..................ΦΛΑΜΠΟΥΤΣΟ ΠΑΙΖΕΙ!!!
:rotflmao: :wave2:

afrotwin
27/02/2004, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!!! ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΡΕ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ!!! :yuck: :mad:


TO EXO DILOSI DIMOSIOS OTI IME KOMPLEKSIKOS
KE EXO OLA TA KOPLEX KE MOU ARESOUN:smokin:

almalibera
27/02/2004, 15:39
...ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕΣ ΑΚΟΜΑ???

ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΊ!!!!!


ΣΠΙΤΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!! :lol: :lol: :wave2:

almalibera
27/02/2004, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
TO EXO DILOSI DIMOSIOS OTI IME KOMPLEKSIKOS
KE EXO OLA TA KOPLEX KE MOU ARESOUN:smokin:


ΕΜΑΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ!!! :mad: :yuck:

bikersonly
27/02/2004, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
TO EXO DILOSI DIMOSIOS OTI IME KOMPLEKSIKOS
KE EXO OLA TA KOPLEX KE MOU ARESOUN:smokin:

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ?

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΤΡΕΞΩ ΡΩΤΑΩ!

SSMPRINIS
27/02/2004, 15:48
Ρε ......γιατί το βάλατε το θέμα στις γενικές???με το αίμα να βράζει το θέμα θα πάει κατά διαόλου,και φυσικά θα καταλήξει στην γνωστή σε όλους κατηγορία........τις βόλτες και συναντήσεις...εεεεε όχι λάθος μου....στις τεχνικές΄οδήγησης......ουφ πάντα την ξεχνάω ......αααα το βρήκα....στους διασκορπισμούς!!!!!χιχιχιχι:smokin: :rotflmao:

XTMPAM
27/02/2004, 15:50
ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??ΞΕΚΟΙΛΙΑΣΜΑΤΑ, ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ ....ΤΙ ΛΕΤΕ??ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΤΗΣ ΔΙΩΞΗΣ, Κ.Α!!

ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΜΙΑ!!:smokin:

bikersonly
27/02/2004, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
OTAN SOU STILO KATI FOTOGRAFIES ME KSEKILIASMENOUS KE EMENA ME XIROPEDES 8A KATALAVIS

ΑΣΕ ΡΕ ΣΥ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΤΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ!

afrotwin
27/02/2004, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΑΣΕ ΡΕ ΣΥ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΤΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ!


xexexexexexexexexexexe
filarako epidi 8a mporouse na ine ali8ia na prosexis pos milas
ke magkies me ta kolitaria sou pou kseris ti sou ginete

bikersonly
27/02/2004, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
xexexexexexexexexexexe
filarako epidi 8a mporouse na ine ali8ia na prosexis pos milas
ke magkies me ta kolitaria sou pou kseris ti sou ginete

Ρε "φιλαράκο" και αλήθεια να ναι τι θες να μου πεις τώρα?Ή τι θες να αποδείξεις?Ότι είσαι δολοφόνος?Ή γαμάω και δέρνω?Και εγώ τώρα τι πρέπει να κάνω?Το λες και το ξαναλες ότι δεν ξέρουμε ποιος είσαι και να προσέχουμε.Εσύ ξέρεις τι είμαι και ποιος είμαι?Ή τα υπόλοιπα παιδιά?Ή να αρχίσουμε όλοι να λέμε "Πρόσεχε ποιος είμαι και τι είμαι κσι έχω κάνει και έχω δείξει κτλ".

Μαγκιά προσωπικά δεν σου πούλησα.Αν και είναι πολύ εύκολο πίσω από μια οθόνη και το πληκτρολόγιο.Γκε Γκε?

afrotwin
27/02/2004, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Ρε "φιλαράκο" και αλήθεια να ναι τι θες να μου πεις τώρα?Ή τι θες να αποδείξεις?Ότι είσαι δολοφόνος?Ή γαμάω και δέρνω?Και εγώ τώρα τι πρέπει να κάνω?Το λες και το ξαναλες ότι δεν ξέρουμε ποιος είσαι και να προσέχουμε.Εσύ ξέρεις τι είμαι και ποιος είμαι?Ή τα υπόλοιπα παιδιά?Ή να αρχίσουμε όλοι να λέμε "Πρόσεχε ποιος είμαι και τι είμαι κσι έχω κάνει και έχω δείξει κτλ".

Μαγκιά προσωπικά δεν σου πούλησα.Αν και είναι πολύ εύκολο πίσω από μια οθόνη και το πληκτρολόγιο.Γκε Γκε?

gia to pios ime xestikes ala epidi den me kseris ke den exoume ikiotita kala ine na me gnorisis prota ke meta na mou milas opos mou milas ke ego gia to eafto mou exo dikeoma na leo oti goustaro esi oxi gkegke xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
poli kalo pou to 8imi8ikes
lipon epidi kolisame
komena ta pola pola ke eksipnades gia akoma mia fora sto leo ke oti goustaris me ta filarakia sou
gke gke :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:

milaber
27/02/2004, 19:33
Τι έγινε ρε παιδιά;:confused:

Θα μας πει κανένας;:confused:

Είναι τα γνωστά του afro ή παίζει κάτι άλλο;:confused:

afrotwin
28/02/2004, 10:24
ta gnosta tou afro....
kseris tora.....
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

bikersonly
28/02/2004, 10:57
Kαι να ήξερα ότι ισχύουν αυτά που λες ότι έχεις κάνει κτλ πάλι θα στην έλεγα.Και σε εμένα δεν περνάνε τα και καλά ή ξέρεις ποιος είμαι ή τι έχω κάνει κτλ μπλα μπλα και ας τα έχεις κάνει, για αυτό σε εμένα ΜΗΝ μου τα λες.Δεν πρόκειται να μου αλλάξει την γνώμη.Πες το μαλακία μου πες το όπως θες αλλά έτσι είναι.

Ούτε εξυπνάδες σου πούλησα ούτε μαγκιές.Και αυτό επειδή όπως σου είπα πίσω από μια οθόνη όλοι μπορούμε να γίνουμε μάγκες,γαμάω και δέρνω,πιλότοι,κακοί,δολοφόνοι,ρομαντικοί,γκόμενοι και πολλά άλλα.

Βλέπεις το intenet έχει και τα θετικά του και τα αρνητικά του.Και να κρυφτεί πίσω από μια οθόνη μπορεί κάποιος και να το παίξει οτιδήποτε γουστάρει ή έχει απωθημένο και πολλές φορές δεν γνωρίζετε ο ένας με τον άλλο.

Αλλά σε αυτό το forum είναι διαφορετικά.Έχουμε όλοι μας αγάπη για τις μοτό και συζητάμε για αυτές και όχι μόνο αλλά και για πολλά άλλα θέματα εκτός μοτό!Επιδιώκουμε να γνωριστούμε για να βολτάρουμε, όπως επιδιώκουμε να ανταλλασουμε απόψεις για διάφορα θέματα!Και χαβαλέ κάνουμε και σοβαρά μιλάμε και αντιδικίες έχουμε και ο ένας την λέει στον άλλο και την άλλη μέρα πίνουν μπύρες μαζί κτλ κτλ ΑΛΛΑ δεν χωράνε μαγκιές και απειλές και μπλα μπλα μπλα ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM!

Και υποδείξεις να κάνεις αλλού και όχι σε μένα αλλά πρώτα στον εαυτό σου!Γιατί και εσύ χωρίς να ξέρεις άλλους από δω μέσα έχεις εκφραστεί με τον τρόπο σου!Και δεν είχες κανενα λόγο να διαγράψεις το μήνυμα επειδή κάναμε χαβαλέ.Μπορούσες να ζητήσεις να μετακινήσουν τα μηνύματα μας.

Και επειδή σου άρεσε πάρτο άλλη μία :lol:

ΓΚΕ ΓΚΕ ? :wave2: :smokin: :lol:


Υ.Γ Μην πεις στον κόπο να κάνεις quote πάλι αυτά που έγραψα ή γενικά να μου απαντήσεις και να μου πεις πάλι εξυπνάδες και μαγκιές στους φίλους μου που ξέρω και όχι σε σένα που δεν ξέρω ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΟΥΛΑΩ ΟΥΤΕ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΜΑΓΚΙΕΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ!Αν πάλι θες να το συνεχίσεις θα προτιμήσω να γίνει από κοντά και να βλέπουμε ο ένας τον άλλο πίνοντας τις μπυρίτσες μας, παρά μέσω μηνυμάτων από εδώ μέσα. :beer:

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΛΗΞΕ!

afrotwin
28/02/2004, 11:35
agapite superfur to grama sou me sigkinise to ke omologo oti den ksero ti omologo:lol: :lol:
kita na sovareftoume ligo
katalaveno oti prepi na to peksis sostos ke ligo ntais ke amasitos mias ke vlepi ke to es8ima ta grafomena sou ala aformi gia ola afta ine ekini i plevra tou eaftou sou pou kseperase kapia pragmata me tin simperifora sou ke epidi ke ego den se ksero ke epidi ke esi mpori na ise fonias :lol:
apef8inome se aftin tin apesia plevra tou xaraktira sou pou ixe anagki gia eparsi. afto pou sou leo oti otan den kseroume kapion den tou milame opos mas goustari isxioi gia olous mas edo mesa ke den to apef8ino mono se esena. an ixame pioi merikes mpiritses opos les ke se iksera den 8a me eniaze na me pirazis me ta logia sou ke opos 8a katalaves i stasi mou itan amintiki otan esvisa to post mou pou sdiko mou ine to vazo sto fourno me patates ama 8elo.:lol:
ke 8a sou 8imiso oti sinexises me xaraktirismous gia mena opos kompleksikos ke ala tetia.diladi opios den anexete tin saxlamara sou ine kompleksikos. fantastiki nootropia iperoxi zilevo ise 8eos ise simio anaforas :lol:
lipon file den me endiaferi na paredextis tin malakia sou den 8a ftiakso ego ton kosmo.
ke oute me endiaferi o pligomenos egoismos sou
ke mou aresi na sou spao ta nevra tyetios pou ise :lol:
piso apo to plikrologio eftixos pou iparxis ke esi na gelame
ne exis dikio tora kseperasa ta oria ala m'aresi
ke 8elo na me pistepsis den exo kanena provlima na er8o opou goustaris na sta po mesa sta moutra sou den to pezo tipoa se aftin tin zoi an 8elis na apodiksis oti antexis ke ise palikari :lol:
dose mou mia dief8insi na stilo ton odigo mou na se pari:lol:
telika epidi ego poli diaforetikos apo esena pragmatika sto leo ola ta idanika enos laikou tipou mou fernoun emeto se parakalo min asxolise mazi mou
ke den to pezo pios 8a pi ton telefteo logo apla mou aresi na prokalo giati alios varieme
ke epimeno den kseris pios ime:lol:

superfour
29/02/2004, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
agapite superfur ....

Έγω που παίζω σε όλο αυτό το νταβαντούρι?:confused: :confused:

τελικά πρέπει να αρχίζω να κοιτάω την ημερομηνία γιατί .... με χαλανε... ή μήπως τελικά δεν φταίνε "αυτά"?:confused:

Για συνέλθετε...

afrotwin
29/02/2004, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
Έγω που παίζω σε όλο αυτό το νταβαντούρι?:confused: :confused:

τελικά πρέπει να αρχίζω να κοιτάω την ημερομηνία γιατί .... με χαλανε... ή μήπως τελικά δεν φταίνε "αυτά"?:confused:

Για συνέλθετε...


xaxaxaxaxaxaxaxa
re file signomi ala me tin tzimpla sto mati pola ginonte
bikersonly i8ela na grapso
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


esena se skeftomouna gia alo pragma epidi mou ipan oti pezis mpaso
kala milame gia poli tralala katastasi
ke pali sory

SSMPRINIS
01/03/2004, 08:23
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους!

το σκέφτομαι από εχθές το βράδυ και τελικά το αποφάσισα.Με έχει χαλάσει το όλο θέμα και παρόλο που θα μπορούσα να το γράψω στα παπάρια μου και απλά να μην αναφερθώ , αλλά δεν μου πάει γιατί στην ουσία εγώ είμαι αυτός που άρχισε να γαμάει το post σου (Afrotwin)και τελικά άλλος είναι ο αποδέκτης της έμπνευσης μου!

Νόμιζα ότι δεν θα σε χάλαγε τόσο αν την έλεγα μέσα από το post σου στο φίλο Μιχάλη έτσι για να γουστάρουμε και βρε αδερφέ για να ανέβουν λίγο οι τόνοι καμιά οκτάβα....αλλά να φτάσει σε αυτό το σημείο;γιατί;τι σκατά έχουμε να χωρίσουμε;ΟΚ το ξέρω ότι είναι δύσκολο να μεταφέρεις μέσο υπολογιστή το απόλυτο συναίσθημα και φυσικά είναι πολύ εύκολο να παρεξηγηθείς αλλά ας μην χαλάμε έτσι τις καρδιές μας!’ποψη μου βέβαια!

Για να τελειώσει το θέμα μια και καλή θα ζητήσω συγνώμη και από τους δύο(αν και από τον Μιχάλη δεν νομίζω ότι είναι αναγκαίο γιατί με ξέρει καλά!)γιατί εγώ είμαι στην προκείμενη περίπτωση η αιτία τις παρούσας κατάληξης!



υγ. αν και είμαι μέλος αρκετό καιρό δεν γράφω συχνά και μου την έχει βαρέσει που με ένα post τα γάμησα όλα!δεν είναι του στυλ μου και το έκανα μόνο για χαβαλέ!ΑΥΤΑ!

DUKASII
01/03/2004, 08:24
KALHMERA KATARXHN...KALO MHNA KATA DEYTERON...

ALA DE MAS LETE KAI EMAS TI EGINE...NA XEROYME ME POION THA PAME;;:hypnotize ??

GIATI KOMPLEXIKOI EIMASTE POLLOI...NA XEROYME AN EINAI NA KANOYME KOMA GIA TH KYRIAKH`!!

afrotwin
01/03/2004, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
KALHMERA KATARXHN...KALO MHNA KATA DEYTERON...

ALA DE MAS LETE KAI EMAS TI EGINE...NA XEROYME ME POION THA PAME;;:hypnotize ??

GIATI KOMPLEXIKOI EIMASTE POLLOI...NA XEROYME AN EINAI NA KANOYME KOMA GIA TH KYRIAKH`!!

ela kali mou ke esi kompleksikia ise? mazi mou 8a er8is
edo me tis treles ksefonimenes kompleksares min tous akous aftous mazepse oles tis matomenes sevietes sou ke pare sfentona na tous kanoume xalia
apano tous :lol: :lol: :lol:

afrotwin
01/03/2004, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους!

το σκέφτομαι από εχθές το βράδυ και τελικά το αποφάσισα.Με έχει χαλάσει το όλο θέμα και παρόλο που θα μπορούσα να το γράψω στα παπάρια μου και απλά να μην αναφερθώ , αλλά δεν μου πάει γιατί στην ουσία εγώ είμαι αυτός που άρχισε να γαμάει το post σου (Afrotwin)και τελικά άλλος είναι ο αποδέκτης της έμπνευσης μου!

Νόμιζα ότι δεν θα σε χάλαγε τόσο αν την έλεγα μέσα από το post σου στο φίλο Μιχάλη έτσι για να γουστάρουμε και βρε αδερφέ για να ανέβουν λίγο οι τόνοι καμιά οκτάβα....αλλά να φτάσει σε αυτό το σημείο;γιατί;τι σκατά έχουμε να χωρίσουμε;ΟΚ το ξέρω ότι είναι δύσκολο να μεταφέρεις μέσο υπολογιστή το απόλυτο συναίσθημα και φυσικά είναι πολύ εύκολο να παρεξηγηθείς αλλά ας μην χαλάμε έτσι τις καρδιές μας!’ποψη μου βέβαια!

Για να τελειώσει το θέμα μια και καλή θα ζητήσω συγνώμη και από τους δύο(αν και από τον Μιχάλη δεν νομίζω ότι είναι αναγκαίο γιατί με ξέρει καλά!)γιατί εγώ είμαι στην προκείμενη περίπτωση η αιτία τις παρούσας κατάληξης!



υγ. αν και είμαι μέλος αρκετό καιρό δεν γράφω συχνά και μου την έχει βαρέσει που με ένα post τα γάμησα όλα!δεν είναι του στυλ μου και το έκανα μόνο για χαβαλέ!ΑΥΤΑ!


file mou ke ego ime piraxtiri ala me metro ke xioumor
afti i oli istoria diaskedaze esas tous dio mono ke se kseno xorafi ftiakste ena dikos sas post ke kante oti 8elete oxi grafoume ena karo malakies to stelnoume to post stin kseftila ke meta zitame ke ton logo milame gia poli 8rasos. empasi periptosi den trexi tipota siga ta oa... ala min zitame ke ta resta gia tin malakia pou kaname ke den milao gia sena SSMPRINIS pou an ke ksekinises tin istoria den ipes ke tipota milao gia to alo to palikari pou ksipnise mesa tou i loumpen katagogi tou :lol: :lol: :lol:
o foveros:uplate: o tromeros:ninja: . o enas ke monadikos, o gios tis manas tou :lol: :lol: :lol:

periklisk
03/03/2004, 06:26
χάλια είμαστε........

swtos
03/03/2004, 14:52
Για να πάτε καμμιά βόλτα να ξεκα@@ώσετε γιατί σας βλέπω
πολύ πεσμένους .....


Καλημέρα Παλιοφόρουμ

periklisk
03/03/2004, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από swtos
Για να πάτε καμμιά βόλτα να ξεκα@@ώσετε γιατί σας βλέπω
πολύ πεσμένους .....


Καλημέρα Παλιοφόρουμ

Καλημέρα! Την καλύτερη κουβέντα είπες!!!!!

DUKASII
03/03/2004, 15:35
MIAS KAI EGO ...EXO NA PAO BOLTA ENA 4MHNO...


NA PERASO NA PARO MIA TO KTMAKI SOY NA PAO KAMIA BOLTITSA;;;;


A KAI GIA NA DEIS TI KALO PAIZAKI EIMAI...THA STO GYRISO KAI 5-6 ALOGATA PARAPANO STH RODA..

ETSI GIA NA GOYSTERNOYME!:beer:

Nefeli
03/03/2004, 17:54
ΩΧ πολύ τσακωθήκαμε την προηγούμενη εβδομάδα.

Στέλνω λοιπόν μια γραβάτα ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗΣ………..

Φιλάκια

afrotwin
03/03/2004, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
ΩΧ πολύ τσακωθήκαμε την προηγούμενη εβδομάδα.

Στέλνω λοιπόν μια γραβάτα ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗΣ………..

Φιλάκια

GIATI DEN TIN STELNIS SOLONOS KE MASALIAS
:lol: :lol: :lol:

Nefeli
03/03/2004, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
GIATI DEN TIN STELNIS SOLONOS KE MASALIAS
:lol: :lol: :lol:



Καλά τι σε πιάνεις πάλι θα τα χώνουμε και αυτή τη βδομάδα???????????????????


Τώρα Μεγάλε αν εκεί συχνάζεις να την στείλω δεν λεω όχι

Το γαμώτο είναι ότι δεν ξέρω πώς να στείλω την εικόνα για να δείτε και ποιος την φοράει ….

Και αν τα καταφέρω και την στείλω και σου αρέσει να την στείλω στην παραπάνω διεύθυνση αλλά εσένα θα σου στείλω μόνο την γραβάτα την κρεμάστρα ΟΧΙ ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

Nefeli
03/03/2004, 21:00
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



Ε τώρα τι να πω………………………………………

Να μια εποχή που θα ήθελα να ζούσα και ακριβώς έτσι ε ρε ευτυχία, χαρά, χουζούρι………..λουκούμια και ναργιλέδες



Τώρα αν και θα μπορούσα να σε κατηγορήσω πολύ σοβαρά για αυτό που έκανες σκασίλα μου


Ε και γαμώτο τους κόπους έκανες, τουλάχιστο είναι καλαίσθητο και το σημαντικότερο ασχολήθηκες κιόλας……….

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ

Το βλέπω όμως θα σκιστούμε και αυτή τη βδομάδα…………………..
Άραγε είσαι όπως λένε ή το παίζεις για κάποιο λόγο………………….θα δούμε στη πορεία.



:cool: :wave2: :lol: :rotflmao:

periklisk
03/03/2004, 21:11
molis mphka...... eixa paei gia ladakia, tentwmatakia ktl...... kai gurizontas blepw na malwnete!!!!

Giati paidia mou!!!!!

afrotwin
03/03/2004, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



Ε τώρα τι να πω………………………………………

Να μια εποχή που θα ήθελα να ζούσα και ακριβώς έτσι ε ρε ευτυχία, χαρά, χουζούρι………..λουκούμια και ναργιλέδες



Τώρα αν και θα μπορούσα να σε κατηγορήσω πολύ σοβαρά για αυτό που έκανες σκασίλα μου


Ε και γαμώτο τους κόπους έκανες, τουλάχιστο είναι καλαίσθητο και το σημαντικότερο ασχολήθηκες κιόλας……….

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ

Το βλέπω όμως θα σκιστούμε και αυτή τη βδομάδα…………………..
Άραγε είσαι όπως λένε ή το παίζεις για κάποιο λόγο………………….θα δούμε στη πορεία.



:cool: :wave2: :lol: :rotflmao:


diladi ti lene pos ime?
ke gia na min pedevese sou leo oti ime poli kalos me tous kalous ke para poli kakos me tous kakous
ke me tous poli kakous ime kakistos
apla pragmatakia

Nefeli
03/03/2004, 21:53
diladi ti lene pos ime?

…………………………………………….δεν απαντώ


ke gia na min pedevese sou leo oti ime poli kalos me tous kalous ke para poli kakos me tous kakous
ke me tous poli kakous ime kakistos
Δεν παιδεύομαι γουστάρω..
Το συμπεράσματα αν το παίζεις βγαίνει από την κουβέντα εδώ μέσα. Είμαι καλή, κακή ή κάκιστη ?

Και να σου θέσω και αλλιώς την ερώτηση αν γύρω σου δεν υπάρχουν ούτε καλοί ούτε κακοί ούτε κάκιστοι
Τι είσαι? Πως το παίζεις

apla pragmatakia
Τα απλά είναι οι λύσεις τα δύσκολα είναι το πρόβλημα όπως μου έχει πει και ένα φιλαράκι.


:lol: :rotflmao: :sun:

Wizard13
03/03/2004, 22:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
apla pragmatakia
Τα απλά είναι οι λύσεις τα δύσκολα είναι το πρόβλημα όπως μου έχει πει και ένα φιλαράκι.

Χμμμμ.... Δεν το έχω πει έτσι ακριβώς... :look:
Τα προβλήματα φαίνονται δύσκολα μέχρι να τα λύσεις. Μετά κοιτάς πίσω και λές "Τελικά, απλό ήταν..." :wave2:

afrotwin
03/03/2004, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
diladi ti lene pos ime?

…………………………………………….δεν απαντώ


ke gia na min pedevese sou leo oti ime poli kalos me tous kalous ke para poli kakos me tous kakous
ke me tous poli kakous ime kakistos
Δεν παιδεύομαι γουστάρω..
Το συμπεράσματα αν το παίζεις βγαίνει από την κουβέντα εδώ μέσα. Είμαι καλή, κακή ή κάκιστη ?

den se katalaveno giati mou zitas na se xaraktiriso?

Και να σου θέσω και αλλιώς την ερώτηση αν γύρω σου δεν υπάρχουν ούτε καλοί ούτε κακοί ούτε κάκιστοι
Τι είσαι? Πως το παίζεις

apo mikros to pezo me to deksi xaxaxaxaxaxa
oute kaloi oute kaki? diladi monos mou ston kosmo?
ime oti mou aresi oti diatazoun i planites na ime

apla pragmatakia
Τα απλά είναι οι λύσεις τα δύσκολα είναι το πρόβλημα όπως μου έχει πει και ένα φιλαράκι.

gia mena den iparxoun diskola provlimata iparxi i diskolia na ta antimetopizi o an8ropos pou den exi ma8i na ta antimetopizi ala den milame na sou prokipsi mia anapiria stin zoi afto ine kati diaforetiko

:lol: :rotflmao: :sun:


ke tora pes mou pros ti ta gelakia anef ousias na 8eoriso oti ironevese?

Nefeli
04/03/2004, 15:37
ke tora pes mou pros ti ta gelakia anef ousias na 8eoriso oti ironevese? [/QUOTE]

Καλημέρα afrotwin.

Να σου πω ότι ΠΟΤΕ δεν ειρωνεύομαι και τα γελάκια τα εννοούσα.

Εγώ την γραβάτα που έλεγα την εννοούσα αλλά η δική μου αίσθηση από εσένα και μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια ήταν ότι ξαναρχίσαμε να τα χώνουμε.

Χθες σκεφτόμουν γιατί? Δεν υπάρχει γιατί.

Ας τα λέμε πιο χαλαρά τουλάχιστον αυτό θα ήθελα γιατί αν κάτσεις και διαβάσεις όσα έχουμε πει θα δεις ότι έχουμε πει πολλά καλά και τελικά σε λίγα διαφωνούμε, απλά τα λέμε με άλλα λόγια.


:wave2:

Nefeli
04/03/2004, 15:47
DUKASII ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

Δεν μεταφέρω κανενός τις απόψεις παρά μόνο τις δικές μου. Όταν είπα όσα λένε εννοούσα όσα έχουν ειπωθεί στα παραπάνω post.

Τελικά ο καθένας μας μπορεί να λεει ότι θέλει και αυτό γιατί οι σκέψεις γίνονται λέξεις οι λέξεις πράξεις και οι πράξεις νοοτροπία.
:wave2:

afrotwin
04/03/2004, 16:07
kalimera to u 2
ke epidi den diafonoume den prepi na exoume dialogo?
ke episis panta iparxoun perisoteres tis mis eksigisis gia ta diskolos enooumena mia diefkrinisi ton katastaseon den nomizo oti ine provlima na ekfrasti
gia na apofigoume tixon eparsis ke disnoitikotites

pantos an afto pou ipo8ike oti
kapioi lene gia mena ke ues 8a dis an ine ali8ia
pou distazis na mou pis ke ti ine afto...
an nomizis oti me ka8ista parakseno diaforetiko afto ine kati pou me tima afantasta
episis oi adaois an8ropoi otan kati den mporoun na to katataksoun xaraktirisoun to 8eoroun i tin megaliteri saxlamara tou kosmou i to pio spoudeo tou kosmou
ego den exo idieteres aksiosis mou ftani pou den ime afto to aresto i to alo aresto ston kiklo ton kinos apodexton toys
mono afto to atomo pou 8a mporesi na di afto to parakseno polisin8eto atomo os aplo ine to atomo pou.......
pou den exi simasia ti leo
omos pote den ine efkola ta pragmata me emena
zo stin sfera tis ikiotitas ke tou sevasmou metaksi ton an8ropon
den pezoume me tin elef8eria tou alou
tora an i antanaklasi mou se aftin tin mikri kinonia ine kati arnitiko gia tin kini gnomi
lipame an den diati8eme aksies pou ktistikan mesa apo terastio pedema ke apofasis pou par8ikan mesa apo poli diskoles katastasis na katarif8oun gia tin ikanopioisi tou opiou kinonikou perigirou

na ise kala
ke gia ka8e eparsi pou parousiazis i zoi as sou xarizi mia ritida

kong
07/03/2004, 20:08
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΛΡΗ ΑΓΝΟΙΑ ΑΠΛΑ ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΑΝ ΜΠΗΚΕ Ο DK ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ NICK MOY

milaber
15/03/2004, 07:21
Ρε τι θα γίνει;

Μας δουλεύετε;

Γιατί σταματήσατε τα μαλώματα;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
15/03/2004, 22:55
file mou ego prospa8o :lol: :lol: :lol:
i ali variounte
ti na kano na tsako8o monos mou :lol: :rotflmao: :lol:
8es na tsako8oume i dio mas na pernai i ora
ke ego varieme poli ksenerota re pedi mou ama den tsakonese
:mad: :lol:

milaber
15/03/2004, 23:07
Tο γουστάρεις κατά βάθος, ε;

:D :D :D

periklisk
15/03/2004, 23:09
Τι έγινε έδω έχουμε τίποτα θέματα????????

milaber
15/03/2004, 23:25
Όχι, προσπαθούμε να δημιουργήσουμε για να περνάει η ώρα...

periklisk
15/03/2004, 23:32
Άμα θέλετε βοήθεια πείτε μου.....

milaber
15/03/2004, 23:41
Ναι θέλω βοήθεια για να ανάψω λίγο τον afro και κανά NLS ή bikersonly να γίνει μπάχαλο πάλι...
Δεν τα καταφέρνω μάλλον...

periklisk
15/03/2004, 23:55
Είναι αργά τώρα.... δε δοκιμάζεις αύριο?????

milaber
15/03/2004, 23:59
Δίκιο έχεις...
Άργησα και ακυρώθηκε το ματς...
Αύριο πρωί θα τους ανάψουμε όμως, ε;

:evil: :evil: :evil:

periklisk
16/03/2004, 00:01
χεχε!!!! καλά.....:lol: :lol: :lol:

afrotwin
16/03/2004, 18:52
8es na dis tsakomou eeeeeeeeeeee????
kala perimene:evil:

afrotwin
16/03/2004, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
χεχε!!!! καλά.....:lol: :lol: :lol:


ti gelas re xaxa?

periklisk
16/03/2004, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ti gelas re xaxa?


einai eukolo na manouriastoume gia to tipota.... xexe!!!


goustrs etsi gia na perasei h wra???

douleia den exeis??????

afrotwin
16/03/2004, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
einai eukolo na manouriastoume gia to tipota.... xexe!!!


goustrs etsi gia na perasei h wra???

douleia den exeis??????


ama ine na tsako8oume tin doulia 8a kitame :lol: :lol: :lol:

periklisk
16/03/2004, 20:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ama ine na tsako8oume tin doulia 8a kitame :lol: :lol: :lol:

Ela nte!!!!!:lol: :lol: :lol:

afrotwin
16/03/2004, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Ela nte!!!!!:lol: :lol: :lol:


den tsakonomaste omos ke mou tin didi:mad:

darkCount
16/03/2004, 22:09
Re de gam.....ste na parete kai xrwma!?!?!?:evil:


(am ta'8ele to kwl@r@ki sas:wave2: ):rotflmao:

periklisk
16/03/2004, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
den tsakonomaste omos ke mou tin didi:mad:

kala.... pare th patata sou kai kane kamia bolta gia na kselampikareis!!!!!!xexexe!!!!

periklisk
16/03/2004, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
Re de gam.....ste na parete kai xrwma!?!?!?:evil:


(am ta'8ele to kwl@r@ki sas:wave2: ):rotflmao:

8es kai su manoura ????? isa re!!!!!!!! xexexeeeeeee!!!!!

afrotwin
16/03/2004, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
Re de gam.....ste na parete kai xrwma!?!?!?:evil:


(am ta'8ele to kwl@r@ki sas:wave2: ):rotflmao:

esena filaraki 8a sou rikso kato to lc ke ua spiniaro pano sto ntepozitoarxidozalistra pou exis me tous kolokradasmous me to africa mou etsi gia na goustaroume
:lol: :lol: :lol:

afrotwin
16/03/2004, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
kala.... pare th patata sou kai kane kamia bolta gia na kselampikareis!!!!!!xexexe!!!!

omilis ke esi me to mixanaki tou kafe pou iodigis ego exo vali ena zxr 400 sto africa gia miza agapite sinmotosikletisti ke den se perni ina omilis peri tis eksesias motosikletas mou ke di emou tou idiou
:lol: :lol: :lol:

darkCount
16/03/2004, 22:52
poly eukola zalizontai t'arxidia sou re Afro...:winka:

Ante kane kamia dramaminh ypo8eto na staniareis!:rotflmao:

Etsi anaboun ta aimata paloukaria mas....:evil:

periklisk
16/03/2004, 23:00
de me paratate lew gw...... ante na kanoume kamia douleia!!!!!!!!!!!! iissaaaaa!!!!!



:D :D :D :lol: :lol: :beer: :beer:

afrotwin
16/03/2004, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
de me paratate lew gw...... ante na kanoume kamia douleia!!!!!!!!!!!! iissaaaaa!!!!!



:D :D :D :lol: :lol: :beer: :beer:


min to xalame pano sto kalo
:lol: :lol: :lol:

afrotwin
16/03/2004, 23:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
poly eukola zalizontai t'arxidia sou re Afro...:winka:

Ante kane kamia dramaminh ypo8eto na staniareis!:rotflmao:

Etsi anaboun ta aimata paloukaria mas....:evil:


sou exo pi ti tou kano tous KaTouriMenous me to africouli moy
pantos alakseto giati apo tous kradasmous ua minis anikanos
:lol: :lol: :lol:

periklisk
16/03/2004, 23:32
pfffff xalia eimasteeee!!!!!!!!!






:dizzy: :blush: :sick: :hypnotize :ZZZ: :uplate: :beer: :confused: :cool: :cry: :smilea:

darkCount
16/03/2004, 23:36
Ti tous kaneis? Tous koitas apo pisw prospa8wntas na mhn anapneeis th skonh!:lol: :rotflmao:

Eides re to kratos ti anikanoi einai?! Pantou skonh re gmt! Oloi oi dromoi mpourdelo! Den skeftontai kai ton Afro me ton katrama tou pou einai anagkasmenos na anapneei th skonh apo tous alhtes me ta KTM?!:rotflmao:

Ayta gia simera....aurio 8a sas xwsw ki alla na goustarete perissotero!:wave2:

milaber
16/03/2004, 23:55
Ρε afro, ναι, ήθελα να δω παρεξηγήσεις...
...αλλά αποζημιώθηκα από τον καυγλα με τον παπάρα (δεν τον πειράζει αυτή η λέξη, δεν την θεωρεί βρισιά) τον idi!

Σε ευχαριστώ!