PDA

View Full Version : Triumph?



Meni0s
17/10/2005, 12:13
Μολις την ειδα ενιωσα κατι σαν ηλεκτρισμο μεσα μου,κατι σαν σπινθηρισμα

Πως σας φαινετε?

Εν αναμονη λοιπον...


26370

Meni0s
17/10/2005, 12:14
Σε κοκκινακι


26373

Meni0s
17/10/2005, 12:16
.


26374

el_hymador
21/10/2005, 17:03
κ@υλ@ ειναι! αυτο που εχω απορια ειναι :

-Αν θα ειναι ανταγωνιστικο στα japan ss600

-Kαι αν υποθεσουμε πως ειναι ανταγωνιστικο ,αν η triumph προλαβαινει το παιχνιδι των εξελιξεων στην κατηγορια και εχει την δυνατοτητα να παρουσιαζει ενα νεο μοντελο καθε χρονο...

manos187
10/11/2005, 00:35
Κουκλί είναι αλλά δεν νομίζω και γώ ότι η triumph μπορεί να ακολουθήσει τον τρελό ρυθμό εξέλιξης που έχουν δώσει οι Ιάπωνες σ'αυτή τη κατηγορία.

manos187
10/11/2005, 01:06
Eμένα πάντως μ' αρέσει κι'αυτό απ' τα φετινά να 'χε και 15 αλογακια παραπάνω το παίρνα ασυζητητεί.
scrambler η αναγέννηση.http://www.triumph.co.uk/images/it-IT/Scrambler_colours_RED.jpg

Dr.Evil
10/11/2005, 08:01
Τό φαντάζεστε μέ τίς καινούργιες πλατφορμες? Συγνώμη πινακίδες ηθελα νά πώ.Κουκλί θά είναι! Πέρα από τήν πλάκα ,εχω πάθει πλάκα μέ τό μηχανάκι .Αν είναι τόσο καλό οσο λένε είναι η επόμενη αγορά μου .

DirtRider
10/11/2005, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr.Evil
Τό φαντάζεστε μέ τίς καινούργιες πλατφορμες? Συγνώμη πινακίδες ηθελα νά πώ.Κουκλί θά είναι!

Βρε πουλάκι μου Dr. Evil....

...ήταν μωρέ ανάγκη να μας την χαλάσεις εκεί που την βρίσκαμε;;;

Σου έχει τύχει ποτέ να ονειρεύεσαι ότι πηδάς την ωραιότερη γκόμενα του Playboy...και ξαφνικά να σου' ρχεται στο μυαλό η κατσόγρια που είδες χτες το μεσημέρι να σκοντάφτει στο πεζοδρόμιο, πέφτοντας με ανοιχτά τα σκέλια της και δείχνοντας σε όλη την οικουμένη την καρακίτρινη βράκα της....Μπρρρρρ!!!

Έτσι και συ λεβέντη μου...
Εκεί που καμαρώναμε τα κα@λιάρικα οπίσθια της 675, εσύ μας προσγειώνεις απότομα, καταστρέφοντας ΠΛΗΡΩΣ τις φαντασιώσεις μας...(όχι πως έχεις άδικο...όπως τα λες είναι...).

Βρε θα μας αναγκάσουν οι καρεκλοκένταυροι να γίνουμε ξανά στα γεράματά μας "Ινδιάνοι"...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dr.Evil
10/11/2005, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DirtRider
Βρε πουλάκι μου Dr. Evil....

...ήταν μωρέ ανάγκη να μας την χαλάσεις εκεί που την βρίσκαμε;;;

Σου έχει τύχει ποτέ να ονειρεύεσαι ότι πηδάς την ωραιότερη γκόμενα του Playboy...και ξαφνικά να σου' ρχεται στο μυαλό η κατσόγρια που είδες χτες το μεσημέρι να σκοντάφτει στο πεζοδρόμιο, πέφτοντας με ανοιχτά τα σκέλια της και δείχνοντας σε όλη την οικουμένη την καρακίτρινη βράκα της....Μπρρρρρ!!!

Έτσι και συ λεβέντη μου...
Εκεί που καμαρώναμε τα κα@λιάρικα οπίσθια της 675, εσύ μας προσγειώνεις απότομα, καταστρέφοντας ΠΛΗΡΩΣ τις φαντασιώσεις μας...(όχι πως έχεις άδικο...όπως τα λες είναι...).

Βρε θα μας αναγκάσουν οι καρεκλοκένταυροι να γίνουμε ξανά στα γεράματά μας "Ινδιάνοι"...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εγώ τό είπα αν τελικά γίνει η αγορά, δέν υπαρχει περίπτωση νά μπεί ο λασπωτηρας , συγνώμη καί πάλι η πινακίδα τού υπουργείου, Ινδιάνος στά γεράματα καλύτερα!!!!

tifoefs
14/11/2005, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr.Evil
Τό φαντάζεστε μέ τίς καινούργιες πλατφορμες? Συγνώμη πινακίδες ηθελα νά πώ.Κουκλί θά είναι! Πέρα από τήν πλάκα ,εχω πάθει πλάκα μέ τό μηχανάκι .Αν είναι τόσο καλό οσο λένε είναι η επόμενη αγορά μου .

Gia va mnv exete pseudais8nseis !!!!

AYTH EINAI H ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


28092

tifoefs
14/11/2005, 14:04
AYTH EINAI H ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ !!!


28093

mirrorofsorrow
14/11/2005, 16:43
Χριστέ μου!!!!!! Είναι έκτρωμα. Καταστρέφει πλήρως την εικόνα της μηχανής - και οποιασδήποτε μηχανής φυσικά.


Αρχικά δημιουργήθηκε από manos187
Κουκλί είναι αλλά δεν νομίζω και γώ ότι η triumph μπορεί να ακολουθήσει τον τρελό ρυθμό εξέλιξης που έχουν δώσει οι Ιάπωνες σ'αυτή τη κατηγορία.

Μα με το περσινό Daytona 650, απέδειξε το αντίθετο. Οτι μπορεί να τους συναγωνιστεί στα ίσια. Το μοναδικό που ξέφευγε απο την κατηγορία ήταν το 636. Όλ ατα υπόλοιπα δεν είχαν τις τρομερές διαφορές.

Φέτος, θα ανάψει για τα καλά η μάχη. Έχουμε 3 ολοκαίνουρια 600άρια (το 636 δεν χρειάζεται να ανανεωεί, φυσικά).

Dr.Evil
14/11/2005, 17:24
Τό νά ακολουθήσει τά γιαπωνέζικα δύσκολο, αν καί δέν νομίζω οτι αυτό θέλει(βλ.3 κυλίνδρους) . Εχω τήν αποψη οτι θέλει νά κάνει δική της σχολή like Ducati?? Ισως? Αλλωστε τό λένε καί οί ιδιοι οτι είναι δύσκολο νά ακολουθήσεις τούσ Ιάπωνες γιάυτό καί ''φτιάξαμε ενα μηχανάκι τελείως διαφορετικό'' είπαν . Ειδωμεν!!
Βρέ αθεόφοβοι τό μηχανάκι φτιάχτηκε νά μήν φορά πινακίδα βγάλτε αυτήν τήν φωτό γρήγορα από πάνω:bigcry:

devil's animal
14/11/2005, 18:04
ωραιο μηχανακι.....αλλα Triumph???

αγγλικο?? λιγο ρισκο.......

επειτα τρικυλινδρο....:yuck: (για ss ψιλοαπαγορευτικο)

μπορει να θελει οντως να κανει δικια της σχολη η Triumph οπως η Ducati αλλα αν ειναι ετσι γιατι το κανει εμφανισιακα ιδιο με ολα τα γιαπωνεζικα ss και ειδικα με το 636:evil: ??? (το 749 ειναι μιλια μακρια...)


παρ'ολαυτα ειναι πολυ ωραιο και σιγουρα οι αγοραστες του θα καμαρωνουν για την μοναδικοτητα τους!!:beer: :beer: :beer:

αντε με το καλο να το δουμε σε καμια εκθεση....:smokin:
:wave2:

jinks
14/11/2005, 19:16
εγω παντως ειμαι υπερ της διαφορετικοτητας.αρκετα με τα ανατολιτικα!!!!!!τα ιδια και τα ιδια!!
δεν νομιζω οτι θεμα ποιοτητας και αξιοπιστιας δεν τιθεται σε καμια περιπτωση, το εναντιον πιστευω οτι η κλιμακα των made in japan ειναι τοσο μεγαλη που την μοιραζουν εδω και εκει με αποτελεσμα την "ποιτικη φθορα".ο βασιλιας ξεγυμνωνεται σιγα σιγα!!

οπτικα δε το triumph ειναι σουπερ.
οποιος παιζει με τα χιλιοστα και μπορει να τα αξιοποιησει μπραβο του!(αν υπαρχει διαφορα).

η ευρωπη θα παρει τα πρωτεια πολυ συντομα!!!!!!!!


VIVA EUROPE

m1ke
30/11/2005, 01:44
Όσοι ενδιαφέρεστε σοβαρά για το 675 καλό θα ήταν να γνωρίζετε ότι η Triumph θα το βγάλει σε περιορισμένο αριθμό κομματιών, μόλις 4000 για το 2006.

Την κόβω τη δουλειά ότι για να το πάρεις θα πρέπει να δώσεις κ@λο.:sick: Όποιος πρόλαβε πρόλαβε .....