PDA

View Full Version : μπροστινη αναρτηση. Πως ξεβιδωνει τουτουνο?



theolc-8
16/04/2014, 20:10
Χαθηκα! πρεπει να εχω τα πιο περιεργα καλαμια ever!

ολες οι μηχανες εχουν βιδα για να ανοιξουν και εγω εχω αυτο.....

wolfi
16/04/2014, 21:05
Μάλλον αν κατάλαβα απο την φωτο σου αφου εχεις βγαλει απο μεσα τα λαδια κτλπ πατας την ταπα προς τα μεσα (πράσινο βελος) και μετα βγαζεις την ασφάλεια κόκκινα βελάκια

314499

theolc-8
16/04/2014, 21:07
μισοοοοο παω να δοκιμασω

theolc-8
16/04/2014, 21:10
Και ομως ειναι αληθεια!!!!

Τι σκατοπατεντα ειναι αυτη ρε γμτ?


χαθηκε ο κοσμος να βαλουν μια σκατοβιδα να ξεμπερδευουμε?

toyar
17/04/2014, 07:04
εγω που εχω βγαλει την ασφαλεια και δεν μου το πεταει να τα ξαναβαλω πανω και να αρχισω τα αλματα;:D

OldMan
17/04/2014, 11:02
εγω που εχω βγαλει την ασφαλεια και δεν μου το πεταει να τα ξαναβαλω πανω και να αρχισω τα αλματα;:D
ΔΕν εχεις φαει ελατήριο στο ματι, γι αυτό κανεις μαγκιες...

OldMan
17/04/2014, 11:06
Τι σκατοπατεντα ειναι αυτη ρε γμτ?
χαθηκε ο κοσμος να βαλουν μια σκατοβιδα να ξεμπερδευουμε?
Αν δεν εχεις μπλεξει με σκατόβιδες που πρεπει να βαλεις κόντρα από μεσα με ειδική προεκταση-πατεντα και να ειναι και φρακαρισμενη η κόντρα της βίδας και να σου "λαστιχαρει" η προέκταση και θα θες να μαμήσεις ότι του εμεινε αμάμητο του σχιστομάτη, θα δικαιώσω την εύλογη απορτία σου..

ego_o_idios
17/04/2014, 12:29
Αν δεν εχεις μπλεξει με σκατόβιδες που πρεπει να βαλεις κόντρα από μεσα με ειδική προεκταση-πατεντα και να ειναι και φρακαρισμενη η κόντρα της βίδας και να σου "λαστιχαρει" η προέκταση και θα θες να μαμήσεις ότι του εμεινε αμάμητο του σχιστομάτη, θα δικαιώσω την εύλογη απορτία σου..


mia stigmi na lipo8imiso :bawl::bawl::bawl:

den iparxi o an8ropas doke te tou ena vravio kati...:lol::lol:

OldMan
17/04/2014, 16:09
mia stigmi na lipo8imiso :bawl::bawl::bawl:
den iparxi o an8ropas doke te tou ena vravio kati...:lol::lol:
malakogavli, ama dokimazes na lyseis pirouni apo XLR tha to gyrizes ston elegxo tou nou me tin methodo Silva...

notakos600
17/04/2014, 19:10
malakogavli, ama dokimazes na lyseis pirouni apo XLR tha to gyrizes ston elegxo tou nou me tin methodo Silva...

:lol:

Gi_4ce
18/04/2014, 11:00
Αν δεν εχεις μπλεξει με σκατόβιδες που πρεπει να βαλεις κόντρα από μεσα με ειδική προεκταση-πατεντα και να ειναι και φρακαρισμενη η κόντρα της βίδας και να σου "λαστιχαρει" η προέκταση και θα θες να μαμήσεις ότι του εμεινε αμάμητο του σχιστομάτη, θα δικαιώσω την εύλογη απορτία σου..
Ποσο αληθεια... 12αρα μπετοβεργα κολλησα για να λυσει η κωλοβιδα στο klr...

toyar
03/05/2014, 10:30
επειδη εχω κολλησει στην ιδια βιδα και μαλλον θα το δωσω σε μαστορα να το λυσει, η εσωτερικη κοντρα ειναι εξαγωνο παξιμαδι; γιατι με τον φακο δεν φαινεται τιποτα.........:confused: