PDA

View Full Version : New kid in town...



gojakla
17/10/2005, 13:55
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ... Ανεξαρτητως ποιο μηχανακι καβαλανε... Μην ξεχνατε οτι ολοι μοτοσυκλετιστες ειμαστε που γουσταρουμε τις 2 ροδες και οχι μονο...
Βαλτε λοιπον κι' εμενα στις ταξεις των τρελαμενων με το Ζ της μαμας KAWASAKI! Κατοχος κι' εγω ενος Ζ750 '05, μαυρου, απο τον Μαρτιο... Τωρα το μαθαινω το μηχανακι και με μαθαινει και αυτο!!! Ευτυχης μεχρι σημερα με το μηχανακι... κανενα προβλημα σε οποιονδηποτε τομεα! Επισυναπτω και το μηχανακι οπως ηταν προ 2 μηνων... Σημερα εχει και after market καθρεφτες και φλασακια μπροστα...


26382

modeerf
17/10/2005, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ... Ανεξαρτητως ποιο μηχανακι καβαλανε... Μην ξεχνατε οτι ολοι μοτοσυκλετιστες ειμαστε που γουσταρουμε τις 2 ροδες και οχι μονο...


Σωστά εμίλησες και καλως ήρθες... :)

Βλέπω μανιτάρια που δεν τα έχω ξαναδεί και βάσεις για αγωνιστικό σταντ το οποίο δεν μου θυμίζει κάτι (εκτός και αν τα δικά σου είναι τα valtermoto αλλά σε "ασημί" χρώμα αντι για μαυρα που είναι τα δικά μου)...

McGyver
17/10/2005, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ... Ανεξαρτητως ποιο μηχανακι καβαλανε... Μην ξεχνατε οτι ολοι μοτοσυκλετιστες ειμαστε που γουσταρουμε τις 2 ροδες και οχι μονο...


Αν και εδώ είναι άντρο Kawasakαίων, θα γράψω κι εγώ ένα καλωσόρισμα στο παληκάρι επειδή απευθύνθηκε σε όλους...

Λοιπόν: Καλώς ήλθες!!!

:beer:

adam_tsouk
17/10/2005, 14:14
wellcome......




:wave2: :wave2:

idi
17/10/2005, 14:16
καλως ηρθες φιλε

Ζuper το μηχανακι σου :wave2: :wave2: :wave2:



το ποστ το μεταφερω στις γενικες

makis206
17/10/2005, 14:32
Καλωσόρισες στην παρέα

Μού'κανε ΖΖΖΖζημιά η φωτό που έβαλες και μ'εβαλε σε πολλές σκέψεις για άλλη μια φορά...

Γιατί να τείνω προς τα naked σιγά-σιγά γαμώτο μου και νά'χω και το Μαρικάκι να διαφωνεί;

Κουκλί !

Κερνάω:beer:αφού μ'έφτιαξες πάλι !

x-rider
17/10/2005, 14:35
καλως τον



:sun: :beer: :sun:

gojakla
17/10/2005, 14:38
Σε αυτή τη φωτό φαίνονται καλύτερα οι ασημενιες βάσεις για το stand. Ο λόγος που τις εβαλα είναι κυριως για να μην «κλαψω» το μηχανακι απο σημαδια καθε φορα που το ανεβαζει ο μηχανικος στο stand!!!! Δειχνουν πολυ ωραια παντως στο μηχανακι... Ξεχασα να αναφερω οτι εδω και κανα μηνα φοραει σωληνακια υψηλης, μπροστα και πισω, Goodridge... Κοστισανε λιγακι (190 Εουρος με την τοποθετηση) αλλα αξιζε... ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ αισθηση στο φρεναρισμα! Οσο δινει το χερι μου τοσο καταληγει στο φρενο... και επισης δεν κοβονται, δεν σπανε, δεν χαλανε!!!
Μια αλλη προταση που εχω να κανω σε ολους εσας, ανεξαρτητως μαρκας μηχανης, ειναι το αζωτο στα ελαστικα αντι για αερα!!! Δεν μεταβαλεται απο τις καιρικες συνθηκες, καλυτερη κατανομη εντος ελαστικου, δεν χανει, ελεγχος μονο 1 φορα το μηνα... εχει ενα κοστος 10 ευρω και για τα 2 ελαστικα αλλα εχω το κεφαλι μου ησυχο απο τοτε που το εβαλα... και στο αυτοκινητο αζωτο φουλαρα... Την καλημερα μου και παλι σε ολους...


26383

gojakla
17/10/2005, 14:43
Ξεχασα να απαντησω στον φιλο modeerf για τα μανιταρια... Δεν θυμαμαι μαρκα αλλα για πληροφοριες και πασης φυσεως ερωτησεις εγω απευθυνομαι στον φιλο μηχανικο και αγωνιζομενο:
Μερεμετη Αντωνη, καταστημα ΜΟΤΟ GP, Βριλλησου 61, Πολυγωνο, Τηλ.: 210 6454563.
Αν θυμαμαι καλα κοστισανε περι τα 80 εούρος!
Στη διάθεση σας για οποιαδηποτε αλλη απορια...
Ευχαριστω για τα καλωσορισματα κυριοι...
Παραθετω και μια τελευται photo...


26384

afrotwin
17/10/2005, 14:45
10 euro gia aera kopanisto?:eyepop:
malista emena den me pirazi o aeras o tsampa pantos ke 700 xronia pou ixame mono afto den pa8ame tipota...:lol: :lol:


a! kalos ir8es an ke sou xrostame mia giouxa giati proto mpikes sta montela...:lol:

pantos min ftiaxneste oti ke na exete panta 8a iparxi kati kalitero 8a er8i o keros pou to z sou 8a to poulas gia 2000 euro opos gia ola ta mixanakia

opote oli kavalame tin savoura tou melontos....
ke omologoumenos poli omorfi i melontiki savoura sou:wave2:

SF
17/10/2005, 14:54
Γειά σου gojakla!


Κατ'αρχάς μην ανησυχείς για τον afrotwin. Τις περισσότερες ώρες τον έχουμε σε κλουβί και τον ταϊζουμε κοτόπουλα. Περιμένουμε γητευτή άγριων κροκόδειλων από τη Νεα Ζηλανδία για την πάρτη του!
:lol:


Καλώς ήρθες στην παρέα... Έτσι όπως πάμε θα γίνει zmoto.gr σε λίγο το μαγαζί!

:wave2:

modeerf
17/10/2005, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
Ξεχασα να απαντησω στον φιλο modeerf για τα μανιταρια... Δεν θυμαμαι μαρκα αλλα για πληροφοριες και πασης φυσεως ερωτησεις...

Μην αγχώνεσαι βρε, ετσι εγκυκλοπαιδικά ρώτησα για τα μανιτάρια γιατί δεν νομίζω οτι τα έχω ξαναδεί...εγώ φοράω ήδη τα Motrax...

Βλέπω οτι έχεις βγάλει και τα αυτοκόλλητα απο τα πλαστικά (same here)...

By the way, ωραίες φωτογραφίες...

Για τα περί αζώτου θα διαφωνήσω...κάνε ένα search στο φορουμ, να δείς συζητήσεις σε αυτό το θέμα και να πάρεις άλλες γνώμες...

afrotwin
17/10/2005, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Γειά σου gojakla!


Κατ'αρχάς μην ανησυχείς για τον afrotwin. Τις περισσότερες ώρες τον έχουμε σε κλουβί και τον ταϊζουμε κοτόπουλα. Περιμένουμε γητευτή άγριων κροκόδειλων από τη Νεα Ζηλανδία για την πάρτη του!
:lol:


Καλώς ήρθες στην παρέα... Έτσι όπως πάμε θα γίνει zmoto.gr σε λίγο το μαγαζί!

:wave2:
kotopoula ta lene ta spourgitia sto xorio sou?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

re ante pigenete me ta mpourd3l@ sas leme
:rotflmao: :rotflmao:


ke pou ise file alo ena Z ise pare noumeraki ke perimene...:lol:


amou ir8e empnefsi gia ena oreo sxediaki sto plaino tou omos..


:lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol:

e kalo?

afrotwin
17/10/2005, 15:01
:lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:

nomizo etsi ine kalitera..:rotflmao:

gojakla
17/10/2005, 15:17
Καλωσοριζω την μεσημεριανη διαθεση για χιουμορ του AfroTwin και στο ιδιο υφος θα ηθελα να του δειξω τι εκανε ενας ομοσταυλος του με το δικο του μηχανακι!!!
Εξυπνη κινηση...


26390

idi
17/10/2005, 15:32
XAXXAXAXAXX

MY MAN


KAI MΠΛΕΔΑΚΙ ΕΤΣΙ


ORIGINAL ZETΑΣ ΕΥΓΕ :a20: :a18: :a19: :a25: :a09: :a09: :a012: :a012: :a012: :a021: :a021: :a013: :a46: :a46: :a46:

adam_tsouk
17/10/2005, 15:43
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




(makis206 να βάλω και μια φώτο του δικού μου να με κεράσεις και εμένα μπύρες; ) :lol: :lol:

afrotwin
17/10/2005, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
Καλωσοριζω την μεσημεριανη διαθεση για χιουμορ του AfroTwin και στο ιδιο υφος θα ηθελα να του δειξω τι εκανε ενας ομοσταυλος του με το δικο του μηχανακι!!!
Εξυπνη κινηση...

poli orea

den kseris ena prama omos agapite tade
oti otan to evgale apo eki mesa to plio o idioktitis to evale mprosta to kavalise ke efige

kseris ti 8a pa8i to zitaki sou ama to valis mesa sto nero opos to plintirio mou?


ase kalitera:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

milame 8es poli xrima na to ksanavalis mprosta
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gojakla
17/10/2005, 16:05
:smokin:

Δεν αντιλεγω καθολου στα λεγομενα σου φιλε Africa... και αυτο γιατι αν ηθελα βολτες στη θαλασσα θα επαιρνα σκαφος αντι μηχανακι!!!
Απλα τα πραγματα:
Δρομος --» Μηχανακι
Θαλασσα --» Σκαφος
Αν σε μπερδευει κατι πες μου να στο αναλυσω...

:rotflmao: :winka: :beer: :beer:

(Και για να μην υπαρξει και παρεξηγηση και φανω και ασεβης, θα ηθελα να τονισω παλι το χιουμοριστικον υφος του θεματος!)

SF
17/10/2005, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
XAXXAXAXAXX

MY MAN
KAI MΠΛΕΔΑΚΙ ΕΤΣΙ

ORIGINAL ZETΑΣ ΕΥΓΕ


Ρε παπάρα ήντη!!! Εις βάρος σου ρε γελάς! ΤΟ ΑΦΡΙΚΑ ΡΕ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ!!!! ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΒΑΣΑΚΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΛΙΩΣΕΙ ΛΕΜΕ... ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΚΑΤΑΚΑΘΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΦΕ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ.... :lol: :lol: :lol:


(Α, βιάστηκα, τα έγραψε ήδη ο άφρος κάφρος...)
:D

adam_tsouk
17/10/2005, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
[B
(Και για να μην υπαρξει και παρεξηγηση και φανω και ασεβης, θα ηθελα να τονισω παλι το χιουμοριστικον υφος του θεματος!) [/B]


Τι 'ναι αυτά που λες;

Θέλεις να μας πάρουν τον αέρα;

πάνω τους!


:lol: :lol: :lol:

DoctorS
17/10/2005, 19:22
καλοσορίζω τον φίλτατο συμφλορουμίστα στην kawasούπολη...........αγνόησε τις περιττές παρουσίες των ασεβων χοντάκιδων...............θα εξαλειφθουν που θα πάει........................:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:



εύγε νέε μου...........................:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

BAD BOY
17/10/2005, 19:57
ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ
:beer: :beer:

lampros_fazer
18/10/2005, 02:29
Καλώς όρισες φίλε gojakla.
Nα χαρείς το μηχανάκι σου και πάντα όρθιος.

Η 2η φωτό (κάτω από τη γέφυρα) είναι Φ Ο Β Ε Ρ Η

Nikoskazer2000
18/10/2005, 02:39
Πραγματικά η φωτογραφία κάτω απο τη γέφυρα είναι "ολα τα λεφτά"!!!

Καλωσήλθες :beer:

alfa156
18/10/2005, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DoctorS
καλοσορίζω τον φίλτατο συμφλορουμίστα στην kawasούπολη...........αγνόησε τις περιττές παρουσίες των ασεβων χοντάκιδων...............θα εξαλειφθουν που θα πάει........................:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:



εύγε νέε μου...........................:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
φυσικα και θα εξαλειφθουν...οταν θα φτασει καποια στιγμη ο σαρακακης να τους ζηταει για μια βιδα 4300 ευρω..και παραγγελεια σε 3 χρονια...

Alx 84
18/10/2005, 20:49
welcome man!!!!!:beer:

ela ela
18/10/2005, 23:06
Αν και ειχα honda η εξωλεμβιες μηχανες θαλλασσης honda ειναι πολυ καλες,να τις προτιματε γενικα για το νερο:wave2:

SaraMaritis
19/10/2005, 08:02
...gojakla-μαν !!! :wave2:

Πιασε :beer: και...συνεχισε...:cool:

kikos
22/10/2005, 17:39
Καλως τονε!!Τι λεει ρε ο αφρικας...Πες του τα ρε ιντι του( σαχλου)!@@##$%$#

kikos
22/10/2005, 17:54
Re ton africa...

Akefalos
23/10/2005, 01:23
Καλώς ήρθες ρε παληκάρι στην παρέα μας!!:D

Καλό το Z δε λέω αλλά γιατί δε χτύπησες κανα Hornetακι να ξεχωρίζεις κι όλας?Πήξαμε στα Z!!!:confused:

ela ela
23/10/2005, 01:26
Eσυ γιαυτο το πηρες επειδη πηξαμε στα Ζ?Πως και δεν πηρες κανενα διαστημοπλοιο να ξεχωριζεις,κιολας!:wave2: :rotflmao: :rotflmao:

nimbus
23/10/2005, 17:20
καλώς ήρθες:wave2: