PDA

View Full Version : H πανδημία των πουλερικών



ΙΠΠΕΑΣ
17/10/2005, 19:57
http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=657178&lngDtrID=244

:confused:

STOYBI
17/10/2005, 20:26
Ο θεος να βαλει το χερι του! Βαρεθηκα ρε γαμοτ..:(

Φετος τα πουλια

προπερσυ ο κοξακης

αντιπροπερσυ τα τρελλα γελαδια

ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ... ΒΑΡΕΘΗΚΑ.:mad:

bonepeeler
17/10/2005, 20:35
Τι είναι ο κοξάκης;

Τρώτε χοιρινό.:D

Δεν παθαίνει τίποτα.

stefanos
18/10/2005, 08:24
Να προσέχουν οι ΚΟΤΕΣ του florum τις επαφές τους με αγριόπαπιες:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

George610sms
18/10/2005, 08:45
Μου ήρθε σήμερα το παρακάτω e-mail:

Λόγω της νόσου των πτηνών και για προληπτικούς λόγους θα ήθελα να αφαιρεθεί το παπάκι (@) απο το e-mail μου.


Ευχαριστώ
:lol: :rotflmao: :lol: :beer:

ktm640lc4
18/10/2005, 09:03
''Θα τα βλεπετε και δεν θα μπορειτε να τα φατε.''

δεν θυμαμαι που το ειχα δει.

afrotwin
18/10/2005, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
''Θα τα βλεπετε και δεν θα μπορειτε να τα φατε.''

δεν θυμαμαι που το ειχα δει.
stin apokalipsi tou ioani mipos?

na sou po ti leei i apokalipsi tou afro gia to 8ema?

sta @rx1d1@ mas
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tropeas
18/10/2005, 09:57
Παιδιά εδώ http://rapidshare.de/files/6427774/BIRD_FLU.pdf.html
υπάρχει ενα αρχείο PDF που λέει χρήσιμες πληροφορίες που πρέπει να γνωρίζουμε για την νόσο για να ξέρουμε αν κινδυνεύουμε τι πρέπει να κάνουμε...

Δεν είν'κακό να του ρίξουμε μια ματιά...

DrIoannis
18/10/2005, 09:57
Πραγματικα απορω ποσο πολυ υπερβαλλουν τα ΜΜΕ.Μιλουν για κατι το οποιο ακομη δεν εγινε και πολυ πιθανον να μην γινει αυτην την χρονικη περιοδο.Καλο ειναι να υπαρχει προληψη αλλα ο καθε δημοσιογραφισκος για να ακουστει και να τον δει κοσμος(η AGB βασικα),υπερβαλλει και φωναζει.Καλο ειναι να κρατησουμε την ψυχραιμια μας γιατι τα πραγματα δεν ειναι τραγικα.

620
18/10/2005, 13:05
Re paidia exw bgalei kati kantiles sto kolo mou lete na einai apo to papaki pou kabalaw kathe mera na paw sthn douleia ???:look:
Einai Honda supra an kserei kaneis kapoia pliroforia peite mou mhn pathw kana kako:a7:

Rezeguet
18/10/2005, 13:56
loipon epeidi mou taxoun prksei oi eidiseis kai genika oli i katastasi parpliroforisis as po 1-2 pragmatakia.

Katarxas, o afro exei polyto dikio, pros to paron starxidia mas entelos, kai eidika oi protevousianoi. Giati ama deite statistika, mesa se den ksero go posa xronia tou iou aytou exoun prosvli8ei stin asia mono 100 atoma ek ton opoio pe8anan 60. Ayto paei na pei dyo pragmata. Proton to oti 2 stous 3 pe8ainoun, diladi oti ama koliseis tin poutsises, kai deyteron oti i oly ypo8esi einai geloia. Se mia perioxi me a8liotates syn8ikes me a8liotati ygeiini kai terasties syrores kosmou se mikrotato xoro, opou zoun sto idio spiti kota kai an8ropos kai exoun kolisei ena entelos ameliteo pososto (poly pio polloi an8ropoi pe8ainoun ka8e xrono apo kanoniki gripi)... Tora fantasteite edo pera stin ellada i akoma kalytera stin germania opou gia na kolisei kapoios einai sxedon adynaton... Mono osoi asxolountai me poulerika mporoun na kolisoun, alla kai pali mono ama pragmatika zeis mazi me tin kota mporeis na kolliseis diladi to poly kamia giagia se kanena koloxori pou zei kai koimatai mazi tous... kai oxi mono ayto, alla kiolas an kollisei enas an8ropos den mporei na to metadosei se allon me kanena tropo..

Gia to pragma to opoio fovountai oloi einai apokleistika i metallaksi tou iou se ena yper-io pou einai 8anatiforos kai akros metadotikos xoris megali dynatotia gia prolipsi kai 8erapeia.
Pi8ano na symvei alla ka8olou ma ka8olou sigouro.
Tora opos vlepete oi dimosiografoi (kai kat'epektasi kai o laos) exoun mperdepsei tin pouts@ me tin vourtsa oson afora to 8ema kai einai ola mia terastia parapliroforisi...

diladi starxidia mas entelos me alla logia

:wave2:

afrotwin
18/10/2005, 14:55
min iste vlakes
i dimosiografoi mpori na kapsoun tin a8ina gia na exoun kati na lene....

m1ke
18/10/2005, 14:56
Χωρίς λόγια. :smokin: :rolleyes:


26467

sonic22
18/10/2005, 15:50
thimaste stin tenia MARS ATTACK pou oi ejogioinoi tromokratithikan otan idan ena peristeri kai arxisan na rixnoun me ta leizer??

telika omws tous afanise ena tragoudi pou ekane ton egefalo tous na skaei..

twra tin simasia twn dio protasewn vrite tin eseis... :D