PDA

View Full Version : Ενα mail που προσφέρει 3000/μηνα (στην αρχή .. μετά 6000/μηνα)



nicksior
07/05/2014, 10:02
ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΒΑΖΩ ΓΙΑ Μούφα Ε??




Paige Caterina (olPaiggiaxeCaterina@outlook.com) ... Από: Paige Caterina (olPaiggiaxeCaterina@outlook.com)


Καλή σας ημέρα,
Αρχικά θα ήθελα να σας συστηθώ . Το όνομά μου είναι Adam και είμαι Διευθυντής Ανθρωπίνων Πόρων , μεγάλης Αμερικανικής εταιρείας .

Η εταιρεία προσφέρει διάφορες υπηρεσίες , αλλά 4 είναι οι βασικοί άξονες : Λογιστική , Οικονομικές Υπηρεσίες , Επενδυτικές Υπηρεσίες και Υπηρεσίες Προμηθειών .
Εδώ και μερικά χρόνια ξεκινήσαμε να προσφέρουμε Υπηρεσίες Προμηθειών σε μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις . Αυτό μας βοήθησε να αυξήσουμε το πελατολόγιό μας , όχι μόνο στην Αμερική αλλά σε όλο τον κόσμο .

Αυτή τη στιγμή έχουμε αρκετούς πελάτες στην Ελλάδα , αλλά όχι τόσους ακόμα , ώστε να ανοίξουμε γραφεία της εταιρείας .
Ψάχνουμε λοιπόν για Διευθυντές Περιφερειών στην Ελλάδα .

Ακολουθεί μια μικρή περιγραφή της θέσης :
Κύρια οφέλη :
- Δωρεάν εκπαίδευση
- Προπαρασκευαστική περίοδος 2 εβδομάδων (με μισθό)
- Μερική ή Ολική Απασχόληση
- Εργασία με φιλική και ευγενική Ομάδα
- Πληρωμή άμεσα και καθημερινά

Βασικές Υποχρεώσεις :
- Προώθηση εγγράφων από τα Κεντρικά σε πελάτες
- Προώθηση πληρωμών πελατών στα Κεντρικά
- Συχνά θα κληθείτε να έχετε το ρόλο του Μυστικού Επισκέπτη
- Συχνά θα εργασθείτε σε θέματα προώθησης εμπορίου (marketing)

Ο μισθός από την αρχή θα είναι 3000,00 ευρώ μηνιαία και μετά την προπαρασκευαστική περίοδο των 2 εβδομάδων θα τον διπλασιάσουμε .
Αν σας ενδιαφέρει η θέση , μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου με e-mail. Θα σας στείλω την πλήρη Περιγραφή της Εργασίας .

Με τις καλύτερες ευχές μου
Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού



ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΒΑΖΩ ΓΙΑ Μούφα Ε??

chillipf
07/05/2014, 10:13
Τις πρώτες 2 εβδομάδες γιατί μόνο 3.000 ?
κλέφτες :moutza:

Mits-fz6
07/05/2014, 10:15
ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΒΑΖΩ ΓΙΑ Μούφα Ε??
Χα χα χα χα χα χα :lol::lol::lol:

πόσους γνωστούς έχω που πιάστηκαν κότσο έτσι.