PDA

View Full Version : Αναγκη για αιμα ,για τον Αποστολη.



Pan (dvs)
10/05/2014, 18:24
Το ανοιγω σαν νεο θεμα για ευνοητους λογους και μεταφερω τα γραφομενα συμφορουμιτη,απο το θεμα ΜΙΑ ΕΥΧΗ Η ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ.

fotodimis
αγαπητοι φίλοι απ τις 20 φεβρουαριου 2014 ο φιλος μας μοτοσυκλετιστής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΙΔΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (o γνωστός σε ολους μας V-TOLIS) Μετα απο σοβαρότατο τροχαιο ατύχημα βρίσκεται στη ΜΟΝΑΔΑ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ σε καταστολή με πολαπλά κατάγματα στα ακρα στους σπονδύλους και στο θώρακα ..ειναι σε διαρκή αναπνευστική υποστήριξη και παίρνει καθημερινα 1-2 φιάλες αιμα ...υπάρχει λοιπον μεγάλη αναγκη απο ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ ...οσοι απο εσας θελετε να βοηθήσετε μπορειτε να αιμοδοτήσετε στο σταθμο αιμοδοσιας του ΙΠΠΟΚΡΑΤΙΟΥ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ η να στειλετε απο οπουδήποτε αιμα στο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ .
η οικογενεια του Τολη ευχαριστει ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ για την πολύτιμη βοήθεια Ζωής !!!!


Τι λετε,εκτος απο ευχολογια,μπορουμε να βοηθησουμε την κατασταση?

byron
10/05/2014, 18:36
Το ανοιγω σαν νεο θεμα για ευνοητους λογους και μεταφερω τα γραφομενα συμφορουμιτη.

fotodimis
αγαπητοι φίλοι απ τις 20 φεβρουαριου 2014 ο φιλος μας μοτοσυκλετιστής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΙΔΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (o γνωστός σε ολους μας V-TOLIS) Μετα απο σοβαρότατο τροχαιο ατύχημα βρίσκεται στη ΜΟΝΑΔΑ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ σε καταστολή με πολαπλά κατάγματα στα ακρα στους σπονδύλους και στο θώρακα ..ειναι σε διαρκή αναπνευστική υποστήριξη και παίρνει καθημερινα 1-2 φιάλες αιμα ...υπάρχει λοιπον μεγάλη αναγκη απο ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ ...οσοι απο εσας θελετε να βοηθήσετε μπορειτε να αιμοδοτήσετε στο σταθμο αιμοδοσιας του ΙΠΠΟΚΡΑΤΙΟΥ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ η να στειλετε απο οπουδήποτε αιμα στο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ .
η οικογενεια του Τολη ευχαριστει ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ για την πολύτιμη βοήθεια Ζωής !!!!


Τι λετε,εκτος απο ευχολογια,μπορουμε να βοηθησουμε την κατασταση?

Ναι, οκ...αλλά το ατύχημα έγινε πριν 2,5 μήνες (!) και υποθέτω οτι είναι ο ίδιος Αποστόλης? (www.moto.gr/forums/showthread.php?t=139924).

Pan (dvs)
10/05/2014, 18:39
Ναι, οκ...αλλά το ατύχημα έγινε πριν 2,5 μήνες (!) και υποθέτω οτι είναι ο ίδιος Αποστόλης? (www.moto.gr/forums/showthread.php?t=139924).

Ναι ρε Βυρωνα,ο γνωστος πλεον Αποστολης απο τις Σερρες.

vaska
10/05/2014, 19:56
ρπμ δεν μπορώ να δώσω και πολύ το ήθελα. Το γ@μημένο περσινό τροχαίο βλέπεις.

Βοηθάτε ρε όλοι, ένας δικός μας χρειάζεται τη βοήθειά μας.

byron
10/05/2014, 19:58
Ναι ρε Βυρωνα,ο γνωστος πλεον Αποστολης απο τις Σερρες.

Νόμιζα οτι πηγαίνει καλά...εντύπωση μου κάνει που χρειάζεται αίμα ενώ είναι 2,5 μήνες νοσοκομείο και τυχόν αιμορραγίες αντιμετωπίζονται τις πρώτες ώρες.
Μήπως είναι λάθος, ή ξεχασμένο mail από τότε? :confused:

SHOOTER045
10/05/2014, 20:50
Ναι παιδιά
Επιβεβαιωνω και εγω
Ο Αποστόλης χρειάζεται 30 φιάλες αίμα
Αν θέλει κάποιος μοντ ας το μεταφέρει στο αρχικό θεμα

siokatas
10/05/2014, 21:13
τα παιδια απο το vstrom club λενε οτι ειναι στην εντατικη σε καταστολη και οντως χρειαζεται αιμα..οσοι μπορουν σπευσατε...

vaska
11/05/2014, 06:50
Ναι παιδιά
Επιβεβαιωνω και εγω
Ο Αποστόλης χρειάζεται 30 φιάλες αίμα
Αν θέλει κάποιος μοντ ας το μεταφέρει στο αρχικό θεμα

Ρε συ, τι σκατά έγινε???? Είχα μείνει στο "πάει καλύτερα το παλικάρι" και περίμενα ν' ακούσω πρόοδο.

Τι μεσολάβησε και άλλαξαν τα πράγματα??? Μήπως ζητάνε να καλυφθούν οι μονάδες που έχει πάρει μέχρι τώρα???

Pan (dvs)
11/05/2014, 08:39
Ναι παιδιά
Επιβεβαιωνω και εγω
Ο Αποστόλης χρειάζεται 30 φιάλες αίμα
Αν θέλει κάποιος μοντ ας το μεταφέρει στο αρχικό θεμα

Το ξεκινησα σαν ξεχωριστο θεμα γιατι το αλλο θεμα ειναι πολυ καιρο και πολλοι θα το περασουνε στο ντουκου.

Απο Δευτερα λοιπον οποιοι μπορουνε ας κανουνε αυτο που πρεπει.Περα απο το οτι χρειαζεται το παλικαρι αιμα,ειναι και μια κινηση αλληλεγγυης.

Αν νομιζουνε οι υπευθυνοι του φορουμ οτι θα ητανε χρησιμο να πουμε ποιοι θα πανε ,οχι για να φανει ποιοι θα δωσουνε αιμα ,αλλα για να παρακινηθουνε ισως και καποιοι αλλοι ,ας ενημερωσουνε.

SHOOTER045
11/05/2014, 09:20
Καλημέρα
Δευτερεύοντα χειρουργεία αποκατάστασης κλπ
Εγώ θα δώσω αύριο
Πανο(pan dvs)σ ευχαριστώ
Με μικρή επισημανση ο Αποστόλης είναι από Αριδαία συντοπίτης μου
Για νεώτερα θα ενημερώσω εδώ

due
13/05/2014, 09:57
Έδωσα για συνάδελφο προχτές....
:(

Μακάρι να βρεθούν και να γίνει καλά το παλικάρι...

Dbnn
13/05/2014, 13:32
Να κανονίσουμε ενα γκρουπάκι να πάμε ή να παω μόνος?

Pardalotzatziki
13/05/2014, 13:50
Να κανονίσουμε ενα γκρουπάκι να πάμε ή να παω μόνος?

Να κανονισετε γκρουπακι, ειναι καλη ιδεα....ισως και δημιουργια αποθεματος του φορουμ ανα πολη φυσικα...
Εχει γινει συζητηση για κατι τετοιο;

Pan (dvs)
13/05/2014, 14:06
Ο πρωτος που θα παει εαν συνεννοηθει με τους υπευθυνους του φορουμ μπορει να ανοιξει μια τραπεζα αιματος του moto.gr.Θα οριστουνε τουλαχιστον δυο υπευθυνοι οι οποιοι θα δωσουνε τα στοιχεια τους και θα λενε που θα πρεπει να δωθει το αιμα που θα υπαρχει στην τραπεζα.

Στη συγκεκριμενη περιπτωση μπορουμε να δινουμε στην τραπεζα του moto.gr και αυτο να πηγαινει στο παλικαρι.Εαν υποθεσουμε οτι θα υπαρξει περισευμα αυτο θα ειναι μεσα για μελλοντικη χρηση.Επισης οποιος θελει απο εκει και περα μπορει να δινει αιμα ανα πασα στιγμη.

Το εχω ξανακανει.Εαν τελικα νομιζεται θελουμε να κανουμε τραπεζα αιματος του moto.gr (αποψη μου ειναι οτι επιβαλετε) μπορω να το αναλαβω.

SHOOTER045
13/05/2014, 16:12
Εγώ δεν μπόρεσα λόγω δουλειάς να δωσω δεν με αφήνουν
Μόνο για πρώτου βαθμού συγγενείς τώρα
Αλλιώς μετά τον Α γυρο των εκλογών
Πάνο εγώ μαζί σου αν προχώρησει η ιδέα

Dbnn
13/05/2014, 16:22
Ο πρωτος που θα παει εαν συνεννοηθει με τους υπευθυνους του φορουμ μπορει να ανοιξει μια τραπεζα αιματος του moto.gr.Θα οριστουνε τουλαχιστον δυο υπευθυνοι οι οποιοι θα δωσουνε τα στοιχεια τους και θα λενε που θα πρεπει να δωθει το αιμα που θα υπαρχει στην τραπεζα.

Στη συγκεκριμενη περιπτωση μπορουμε να δινουμε στην τραπεζα του moto.gr και αυτο να πηγαινει στο παλικαρι.Εαν υποθεσουμε οτι θα υπαρξει περισευμα αυτο θα ειναι μεσα για μελλοντικη χρηση.Επισης οποιος θελει απο εκει και περα μπορει να δινει αιμα ανα πασα στιγμη.

Το εχω ξανακανει.Εαν τελικα νομιζεται θελουμε να κανουμε τραπεζα αιματος του moto.gr (αποψη μου ειναι οτι επιβαλετε) μπορω να το αναλαβω.

Πολύ σωστά! Αχρείαστο να είναι αλλά τελικά αναγκαίο κακό. Εφόσον το έχεις ξανακάνει νομίζω οτι είσαι ο καταλληλότερος να το προχωρήσεις και εγώ είμαι μέσα να δώσω αίμα και για τον Αποστόλη και για όποιον άλλο συμφορουμίτη χρειαστεί.

akis_trevor
13/05/2014, 16:24
εγω δυστυχως δεν μπορω να δινω πλεον αιμα.
οσοι μπορουν ας πανε και (αχρειαστο να ειναι) αλλα αν χρειαστει καποιος συγγενης,με την καρτα αιμοδοσιας,εχει 1 φιαλη αιμα.
πανο,αν μπορει να γινει αυτο,νομιζω οτι ειναι μια καλη ιδεα..

Pan (dvs)
13/05/2014, 16:29
Εαν παρουμε το ΟΚ απο τη διευθυνση το ξεκιναω αμεσα.

stynikop
13/05/2014, 19:31
Μαζι σου για οτι θες.
Το σκεφτομαι καιρο, μαλλον ηρθε η ωρα να γινει!

sniper
13/05/2014, 20:33
Ο πρωτος που θα παει εαν συνεννοηθει με τους υπευθυνους του φορουμ μπορει να ανοιξει μια τραπεζα αιματος του moto.gr.Θα οριστουνε τουλαχιστον δυο υπευθυνοι οι οποιοι θα δωσουνε τα στοιχεια τους και θα λενε που θα πρεπει να δωθει το αιμα που θα υπαρχει στην τραπεζα.

Στη συγκεκριμενη περιπτωση μπορουμε να δινουμε στην τραπεζα του moto.gr και αυτο να πηγαινει στο παλικαρι.Εαν υποθεσουμε οτι θα υπαρξει περισευμα αυτο θα ειναι μεσα για μελλοντικη χρηση.Επισης οποιος θελει απο εκει και περα μπορει να δινει αιμα ανα πασα στιγμη.

Το εχω ξανακανει.Εαν τελικα νομιζεται θελουμε να κανουμε τραπεζα αιματος του moto.gr (αποψη μου ειναι οτι επιβαλετε) μπορω να το αναλαβω.

Aποψή μου είναι οτι δεν μπορεί να εχουμε τράπεζα αίματος μονο για εμάς.

Τη θεωρώ εντελώς λάθος ιδέα, ισως δεν το σκεφτήκατε καλά.

Μου θυμίζει τα συσσίτια μόνο για Έλληνες.

Αν χρειάζεται αίμα, το ποσταρουμε κι όποιος θέλει δίνει. Εγινε, γίνεται και θα γίνεται μ επιτυχία.

macedonas
13/05/2014, 22:11
Επίτρεψέ με να διαφωνήσω .Μια τράπεζα αίματος απο μια ομάδα ανθρώπων οχι μόνο λάθος ιδέα δεν είναι αλλα είναι ΟΤΙ καλύτερο θα μπορουσε να κάνει.
Είμαι χρόνια αιμοδότης στην τράπεζα αίματος του συλόγου Ποντίων της περιοχής μου. (δεν είμαι Πόντιος)
Έχουμε δώσει αίμα σε πάμπολλους συνανθρώπους μας εκτός συλλόγου και έχουμε στην κυριολεξία σώσει ζωές.
Το νόημα μιας τράπεζας αίματος είναι αυτό ακριβώς που λέει η λέξη . Έχεις καβάντζα ένα Α αριθμό φιαλών για οτιδήποτε συμβεί ανα πάσα στιγμή ( δεν χρειάζεται να ψάχνεις την τελευταία στιγμή μέσα στη στεναχώρια σου και γι'αυτό το πράγμα ).
Η τράπεζα καλύβει μέχρι και πρώτου βαθμού συγγενείς του αιμοδότη για όσο αίμα χρειαστούν.
Έχεις μια λίστα με ομάδες αίματος για παν ενδεχόμενο.( Πήρε πριν λίγο καιρό τηλ. απο Σουηδία άγνωστος , και μας παρακάλεσε για τον αδερφό του με σπάνια ομάδα αίματος που μετά απο τροχαίο χρειάστηκε αίμα ) το τηλέφωνο του το έδωσε το ίδιο το νοσοκομείο.
Αμέσως ο πρόεδρος του συλλόγου ειδοποίησε τα μέλη με την ίδια ομάδα και αιμοδότησαν άμεσα , και καλύφθηκε ο φίλος .
Δυστυχώς καταλαβαίνεις την αξία μόνο αν χρειαστείς κάτι ο ίδιος .
Το Σεπτέμβριο μπήκα στο νοσοκομείο για εγχείρηση στο στομάχι και τελικά μετά απο μαλακία των γιατρών έφαγα τρία χειρουργεία ( ακόμα προσπαθώ να συνέλθω) δεν ξέρω ακόμα πόσες φιάλες αίμα χρειάστηκα..........

Γι'αυτό μόνο λάθος ιδέα δε θεωρώ οτι είναι .
Αλλά όποιος το οργανώσει να ξέρει οτι θα πρέπει να αφιερώσει πολλές ώρες και πολύ τρέξιμο ...........αξία ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ

stynikop
13/05/2014, 23:40
Aποψή μου είναι οτι δεν μπορεί να εχουμε τράπεζα αίματος μονο για εμάς.

Τη θεωρώ εντελώς λάθος ιδέα, ισως δεν το σκεφτήκατε καλά.
Μου θυμίζει τα συσσίτια μόνο για Έλληνες.

Αν χρειάζεται αίμα....

Καταλαβαινω πώς το λες, αλλα ομως η αληθεια ειναι η εξης:
1. Επειδη στην Ελλαδα δεν εχουμε αυταρκεια αιματος, που σημαίνει πως οποιος το χρειαζεται την κουφια ωρα πρεπει να ανησυχει για το πού θα το βρει,
2. Επειδη το αιμα δεν φυτρωνει στα δεντρα, δεν αγοραζεται πουθενα και δεν παρασκευαζεται πουθενα, παρα μονο προσφερεται απο ανθρωπο σε ανθρωπο
3. Επειδη 3 με 4 φορες το χρονο μπορουμε οι υγιεις ανθρωποι να δινουμε με ασφαλεια αιμα χωρις αγχος ή προβληματα, όταν θα μπορουμε εμεις και οταν θα μας βολεύει - χωρις το αγχος και την πιεση μιας αναγκης
4. Επειδη ο μονος τροπος να υπαρχει αιμαι για ολους οταν θα το χρειαστουμε εναι να υπαρχει προνοια, να εχει αιμοδοτησει καποιος πριν απο μας για εμας, πριν το χρειαστουμε,
5. Κι επειδη ειναι δεδομενο επιστημονικα πως ειναι πιο ασφαλες το εθελοντικα προσφερομενο αιμα (δηλαδη το αιμα που προσφερεται πριν απο την αναγκη και οχι με την πιεση καποιας συγκεκριμενης αναγκης), απο το να ψαχνει η οικογενεια του θυματος/ασθενους/πολυμεταγγιζομενου/νεφροπαθους για αιμα μεσα στην αναγκη της,
και τελος επειδη ειναι και θεμα κοινωνικης προσφορας και αλληλεγγυης προς τον πασχοντα (που σημαινει οτι αν μπορεις να εχεις αποθεματα προσφορας και να δινεις οπου χρειαστει, μονο καλο θα κανεις!)

... για ολους αυτους τους λογους, θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι ισως χρειαζεται να το ξανασκεφτεις.

Το να υπαρχει αιμα για ολους, καλως ή κακως θα ερθει μονο οταν ολες οι ομαδες ή κοινοτητες αυτο-οργανωθουν. Ετσι πιστευω πως αντι να θεωρουμε πως το να δημιουργησεις μια τραπεζα ή κατι αναλογο (υπαρχουν και εναλακτικες) ξεχωριζει τους ανθρωπους, νομιζω πως απλα εξασφαλιζει την εξυπηρετηση καποιων αναγκων, δινει το παραδειγμα και σε αλλους, και αν υπαρχει η δυνατοτητα, εξυπηρετει και συνανθρωπους μας που δεν εχουν ομαδα, οικογενεια ή κυκλο να τους υποστηρίξει. Πού ειναι το κακο;

Αν χρειαζεσαι οποιαδηποτε πληροφορια περαιτερω, μπορουμε να το συζητησουμε και πιο ιδιωτικα, φυσικα.

sniper
14/05/2014, 09:53
Καταλαβαινω πώς το λες, αλλα ομως η αληθεια ειναι η εξης:
1. Επειδη στην Ελλαδα δεν εχουμε αυταρκεια αιματος, που σημαίνει πως οποιος το χρειαζεται την κουφια ωρα πρεπει να ανησυχει για το πού θα το βρει,
2. Επειδη το αιμα δεν φυτρωνει στα δεντρα, δεν αγοραζεται πουθενα και δεν παρασκευαζεται πουθενα, παρα μονο προσφερεται απο ανθρωπο σε ανθρωπο
3. Επειδη 3 με 4 φορες το χρονο μπορουμε οι υγιεις ανθρωποι να δινουμε με ασφαλεια αιμα χωρις αγχος ή προβληματα, όταν θα μπορουμε εμεις και οταν θα μας βολεύει - χωρις το αγχος και την πιεση μιας αναγκης
4. Επειδη ο μονος τροπος να υπαρχει αιμαι για ολους οταν θα το χρειαστουμε εναι να υπαρχει προνοια, να εχει αιμοδοτησει καποιος πριν απο μας για εμας, πριν το χρειαστουμε,
5. Κι επειδη ειναι δεδομενο επιστημονικα πως ειναι πιο ασφαλες το εθελοντικα προσφερομενο αιμα (δηλαδη το αιμα που προσφερεται πριν απο την αναγκη και οχι με την πιεση καποιας συγκεκριμενης αναγκης), απο το να ψαχνει η οικογενεια του θυματος/ασθενους/πολυμεταγγιζομενου/νεφροπαθους για αιμα μεσα στην αναγκη της,
και τελος επειδη ειναι και θεμα κοινωνικης προσφορας και αλληλεγγυης προς τον πασχοντα (που σημαινει οτι αν μπορεις να εχεις αποθεματα προσφορας και να δινεις οπου χρειαστει, μονο καλο θα κανεις!)

... για ολους αυτους τους λογους, θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι ισως χρειαζεται να το ξανασκεφτεις.

Το να υπαρχει αιμα για ολους, καλως ή κακως θα ερθει μονο οταν ολες οι ομαδες ή κοινοτητες αυτο-οργανωθουν. Ετσι πιστευω πως αντι να θεωρουμε πως το να δημιουργησεις μια τραπεζα ή κατι αναλογο (υπαρχουν και εναλακτικες) ξεχωριζει τους ανθρωπους, νομιζω πως απλα εξασφαλιζει την εξυπηρετηση καποιων αναγκων, δινει το παραδειγμα και σε αλλους, και αν υπαρχει η δυνατοτητα, εξυπηρετει και συνανθρωπους μας που δεν εχουν ομαδα, οικογενεια ή κυκλο να τους υποστηρίξει. Πού ειναι το κακο;

Αν χρειαζεσαι οποιαδηποτε πληροφορια περαιτερω, μπορουμε να το συζητησουμε και πιο ιδιωτικα, φυσικα.

Ξαναλέω, σαν moto.gr δεν θα έχουμε τράπεζα αίματος.

Εδώ είμαστε φορουμ και τα "μέλη" εδώ μέσα πάνε κι έρχονται. Δεν είμαστε κάποια λέσχη, μην μπερδεύεστε.
Οποιοσδήποτε μπορει να εγγραφεί ανα πάσα στιγμή και να ζητήσει αίμα.

Και φυσικά μπορούν όσοι θέλουν και μπορούν να δίνουν αίμα, όπως κάνει (και θα έπρεπε να κάνει) όλος ο κόσμος.

stynikop
14/05/2014, 10:19
Ξαναλέω, σαν moto.gr δεν θα έχουμε τράπεζα αίματος.

Εδώ είμαστε φορουμ και τα "μέλη" εδώ μέσα πάνε κι έρχονται. Δεν είμαστε κάποια λέσχη, μην μπερδεύεστε.
Οποιοσδήποτε μπορει να εγγραφεί ανα πάσα στιγμή και να ζητήσει αίμα.

Και φυσικά μπορούν όσοι θέλουν και μπορούν να δίνουν αίμα, όπως κάνει (και θα έπρεπε να κάνει) όλος ο κόσμος.

Ενταξει, αλλα αυτο που λες τωρα ειναι πολυ διαφορετικο απο την προηγουμενη σου απαντηση που το συγκρινεις με καποια συσσιτια. Ελπιζω να καταλαβαινεις την διαφορα και πως αυτος ειναι ο ενδεδειγμενος τροπος.

Απο εκει και περα αν η διοικηση αποφασιζε πως ειναι κατι που την ενδιαφερει, υπαρχει τροπος να λειτουργησει, οπως λειτουργει παντου.

Pan (dvs)
14/05/2014, 13:15
Aποψή μου είναι οτι δεν μπορεί να εχουμε τράπεζα αίματος μονο για εμάς.

Τη θεωρώ εντελώς λάθος ιδέα, ισως δεν το σκεφτήκατε καλά.

Μου θυμίζει τα συσσίτια μόνο για Έλληνες.

Αν χρειάζεται αίμα, το ποσταρουμε κι όποιος θέλει δίνει. Εγινε, γίνεται και θα γίνεται μ επιτυχία.

Ο Αποστολης απ'οτι γνωριζω ΔΕΝ ειναι μελος του φορουμ.Η σκεψη μου δεν ητανε να λειτουργησει μονο για τα μελη του φορουμ,αλλα για ολους τους δυτροχους που θα το ειχανε αναγκη.

Τελος παντων αν για τεχνικους λογους δεν μπορει να γινει ας μη γινει.

Το θεμα μας ειναι ο Αποστολης απο εδω και περα,οποτε ο καθενας ας κανει το καλυτερο με την ελπιδα να τον δουμε γρηγορα,διπλα μας, στους δρομους.

sniper
14/05/2014, 13:43
....

Το θεμα μας ειναι ο Αποστολης απο εδω και περα,οποτε ο καθενας ας κανει το καλυτερο με την ελπιδα να τον δουμε γρηγορα,διπλα μας, στους δρομους.

Σωστά!

Pan (dvs)
17/05/2014, 07:19
Μην ξεχνιομαστε.

Pardalotzatziki
04/06/2014, 11:49
Νεα εχουμε;;;

SHOOTER045
04/06/2014, 13:51
Από μένα όχι
Καθώς μαθαίνω πλέον από δευτεροτριτη πηγή

akis_trevor
09/09/2014, 19:27
κανενα νεοτερο;;;;

SHOOTER045
09/09/2014, 21:10
Η κατάσταση παραμένει στάσιμη
Δεν υπαρχει κατι καλύτερο απ τα προηγούμενα

notakos600
10/09/2014, 08:18
Η κατάσταση παραμένει στάσιμη
Δεν υπαρχει κατι καλύτερο απ τα προηγούμενα

Παίζει κάτι αναστρέψιμο στην όλη κατάσταση Δημήτρη;

SHOOTER045
10/09/2014, 09:12
Η κατάσταση είναι ιδιαίτερη
Τι να σού πω σβήνω - γράφω
Δεν μπορώ να περιγράψω την κατάσταση στην οποία είναι

Pardalotzatziki
10/09/2014, 10:09
Τοσους μηνες μετα και ακομα βρισκεται σε δυσκολη θεση;
Τι τραβαει το παληκαρι...κραταει γερα ομως...