PDA

View Full Version : Προσοχή σήμερα, φυσάει πολύ



nikos_abel
15/05/2014, 06:38
Τόσο πολύ που θυμήθηκα τις πρώτες μου βόλτες μόλις είχα πάρει το δίπλωμα
και ήταν Αύγουστος με μελτέμια.

Σοβαρά τώρα, έφαγα κάτι απότομες που πραγματικά με πήγανε πάνω από ένα μέτρο πέρα.

Το νού σας.

bulmont
15/05/2014, 06:52
Τόσο πολύ που θυμήθηκα τις πρώτες μου βόλτες μόλις είχα πάρει το δίπλωμα
και ήταν Αύγουστος με μελτέμια.

Σοβαρά τώρα, έφαγα κάτι απότομες που πραγματικά με πήγανε πάνω από ένα μέτρο πέρα.

Το νού σας.



Δεν οδηγάμε όλοι μπανιέρες ......................................


:bawl::bawl:

nikos_abel
15/05/2014, 06:58
Δεν οδηγάμε όλοι μπανιέρες ......................................


:bawl::bawl:

:moutza:

Μωρέ ναι, αλλά αφού κουνήθηκε το υπερωκεάνιο φαντάζομαι τι θα πάθουν τα κομψά ελαφριά ιστιοφόρα.

McGyver
15/05/2014, 07:01
φαντάζομαι τι θα πάθουν τα κομψά ελαφριά ιστιοφόρα.

Τίποτα απολύτως :p...

dimzan
15/05/2014, 07:48
εμενα περισσοτερο με ενοχλει που απο τον αερα οι δρομοι εχουν γεμισει σκουπιδια, τα οποια στην πλειοψηφια τους ειναι διαφημιστικα υποψηφιων δημοτικων συμβουλων.

χθες με τον αερα μια χαρα την παλεψα παντως, ελπιζω και σημερα.

καλημερα

amyroukai
15/05/2014, 07:55
Ντάξει ρε μαν, δεν θα οδηγήσουμε με κιλτ σήμερα... :P

Ναι φυσάει αλλά όχι και τόσο που να πεις ότι είναι επικίνδυνα.

devil's animal
15/05/2014, 08:33
:moutza:

Μωρέ ναι, αλλά αφού κουνήθηκε το υπερωκεάνιο φαντάζομαι τι θα πάθουν τα κομψά ελαφριά ιστιοφόρα.


οσο περισσοτερη επιφανεια για αντισταση, τοσο το χειροτερο...
πολυ πλαστικο μαστορα...
:lol:

Bladerunner
15/05/2014, 08:42
Προσοχή σήμερα, φυσάει πολύ.

Πού ρε παιδιά; :lol:

ggs
15/05/2014, 08:50
...ο ανεμος της ΑΛΛΑΓΗΣ θα ειναι...:lol:

MG-KTiNoS
15/05/2014, 09:04
Τόσο πολύ που θυμήθηκα τις πρώτες μου βόλτες μόλις είχα πάρει το δίπλωμα
και ήταν Αύγουστος με μελτέμια.

Σοβαρά τώρα, έφαγα κάτι απότομες που πραγματικά με πήγανε πάνω από ένα μέτρο πέρα.

Το νού σας.

316187

Ήταν δύσκολο να πάρεις δίπλωμα ???

nikos_abel
15/05/2014, 09:15
Καλά , κοροιδέψτε. Άμα σωριαστεί κανένας απο κανά gust μη κλαίγεται μετά :lol:

sniper
15/05/2014, 09:42
Καλά , κοροιδέψτε. Άμα σωριαστεί κανένας απο κανά gust μη κλαίγεται μετά :lol:

Ναι, ακόμα μετράμε θύματα απο την τελευταία θύελα... :bawl:

teogtp
15/05/2014, 09:52
Δεν ξερω τι κανει σε εσας εκει κατω αλλα χθες στον Βολο ειχαμε θεμα.
Καδρονια,τελαρα,ξυλα και αλλα "ωραια" κοβανε βολτα στους δρομους.
Οποτε τα ματια σας ανοιχτα.:wave2:

nikos_abel
15/05/2014, 09:53
...ο ανεμος της ΑΛΛΑΓΗΣ θα ειναι...:lol:

Και εσύ μετά μη κλαίγεσαι που το θρεντ θα καταλήξει "μουσάτοι γκέυ vs μουσάτοι χαρλεάδες" και πιάσεις τη γομολάστιχα :lol:


Ναι, ακόμα μετράμε θύματα απο την τελευταία θύελα... :bawl:

Ρε λέω ότι φυσάει ΠΙΟ πολύ και έχει ΞΑΦΝΙΚΟΤΕΡΑ ρεύματα από ότι συνήθως, δε λέω ότι όποτε φυσάει
πάμε όλοι φύλλο και φτερό.

Dbnn
15/05/2014, 09:59
που να σου σκασει στο κρανος αφισα του κουβελη. και εκει που πηγαινεις να βλεπεις τον μπαρμπαφωτη. παθων!

sniper
15/05/2014, 10:17
που να σου σκασει στο κρανος αφισα του κουβελη. και εκει που πηγαινεις να βλεπεις τον μπαρμπαφωτη. παθων!

Τις νάυλον σακούλες να προσέχετε. Εμένα μου ειχε έρθει μία και πιάστηκε στη μανέτα του φρένου, λειτουργώντας σαν αλεξίπτωτο-φρένο και κοκκάλωσε τη μηχανή....

Babis@
15/05/2014, 10:21
Αφήστε τα μοτοσακά, τις αφίσες και τις σακούλες και πάμε για σερφάκι..

pipe_smoker
15/05/2014, 11:18
Τις νάυλον σακούλες να προσέχετε. Εμένα μου ειχε έρθει μία και πιάστηκε στη μανέτα του φρένου, λειτουργώντας σαν αλεξίπτωτο-φρένο και κοκκάλωσε τη μηχανή....

Πίκρα...

Έχω πάει να την πατήσω έτσι μερικές φορές όταν κουβαλάω ψώνια από το σούπερ μάρκετ... Γάμησε τα:tooth:


Χωρίς πλάκα πάντως, την έχω πάθει κι εγώ. Ευτυχώς την πρόλαβα πριν "φουσκώσει" για τα καλά. Μπορεί να γίνει χοντρή μαλακία.



Το νού σας.

Το χειρότερο αυτές τις μέρες δεν είναι με τον αέρα.

Είναι με όλα τα @@ τους δημοτικούς συμβολοπαπάρηδες που κλείνουν δρόμους και σε στέλνουν οι μπάτσοι μέσω Λαμίας για να μιλήσει ο υποψήφιος σπερματοδέκτης της ελληνικής αυγής, που ψάχνει ο κάθε μπάρμπας να παρκάρει στην πλατεία που κάνουν την ομιλία τους και κοιτάει δεξιά αριστερά και κοκκαλώνει όπου του'ρθει, η θείτσες που περνάνε το δρόμο αέρα πατέρα, οι κυράτσες που λούζονται με πατσουλί που ζέχνει ακόμα και μέσα από το κράνος σε απόσταση 10 μέτρων και σου έρχεται να λιποθυμήσεις και άλλα πολλά.

Κάθε φορά που γυρνάω σπίτι πάνε μόνα τους τα χέρια μου να ανοίξω θρεντ και να αρχίσω το κράξιμο αλλά τα μαζεύω πίσω.

Αυτές τις μέρες έχω κινδυνέψει να σαβουριαστώ (και να παίξω ξύλο) πιο πολλές φορές από όσες σε όλη μου τη ζωή.

teogtp
15/05/2014, 11:22
Πίκρα...

Είναι με όλα τα @@ τους δημοτικούς συμβολοπαπάρηδες που κλείνουν δρόμους και σε στέλνουν οι μπάτσοι μέσω Λαμίας για να μιλήσει ο υποψήφιος σπερματοδέκτης της ελληνικής αυγής, που ψάχνει ο κάθε μπάρμπας να παρκάρει στην πλατεία που κάνουν την ομιλία τους και κοιτάει δεξιά αριστερά και κοκκαλώνει όπου του'ρθει, η θείτσες που περνάνε το δρόμο αέρα πατέρα, οι κυράτσες που λούζονται με πατσουλί που ζέχνει ακόμα και μέσα από το κράνος σε απόσταση 10 μέτρων και σου έρχεται να λιποθυμήσεις και άλλα πολλά.

Κάθε φορά που γυρνάω σπίτι πάνε μόνα τους τα χέρια μου να ανοίξω θρεντ και να αρχίσω το κράξιμο αλλά τα μαζεύω πίσω.

Αυτές τις μέρες έχω κινδυνέψει να σαβουριαστώ (και να παίξω ξύλο) πιο πολλές φορές από όσες σε όλη μου τη ζωή.

Σεβασμος στον συμπολιτη.............:moutza:

pipe_smoker
15/05/2014, 11:26
Σεβασμος στον συμπολιτη.............:moutza:

Ε το ίδιο λέμε:lol:

Dbnn
15/05/2014, 11:30
Πέρα απο την πλάκα.

Αν περάσει κανείς απο Φιλαδέλφεια, εκεί που ήταν η σκεπαστή (απέναντι απο την εκκλησία) έχει ακόμα κάτι ξύλα για να μην βλέπεις μέσα και καλά.
Πρίν μερικούς μήνες που πέφτανε τα δέντρα (Χριστούγεννα κοντά θυμάμαι), αυτά φεύγανε και έπεφταν στον δρόμο.

Bladerunner
15/05/2014, 11:39
To χειρότερο απ΄ όλα με διαφορά - για μένα -, είναι οι φούστες που ανεμίζουν. Τι CSS και RS... Ο ορισμός του target fixation! :lol:

pipe_smoker
15/05/2014, 11:48
To χειρότερο απ΄ όλα με διαφορά - για μένα -, είναι οι φούστες που ανεμίζουν. Τι CSS και RS... Ο ορισμός του target fixation! :lol:

fixed:D

Dbnn
15/05/2014, 11:56
Έφυγα για μπουρναζάρα..... Φουστοζώνες με το κιλό!! :a01::a01::a01::a01::a01::a01:

Panoskl
15/05/2014, 12:54
Ε ναι... φυσάει λίγο παραπάνω σήμερα.

Τα κλασσικά μέτρα για τις περιπτώσεις αυτές αρκούν: σφικτά γόνατα στο τεπόζιτο, πολύ χαλαρά χέρια και ίσως μια σχέση κάτω στο κιβώτιο από ότι συνήθως.

nikos_abel
15/05/2014, 13:52
To χειρότερο απ΄ όλα με διαφορά - για μένα -, είναι οι φούστες που ανεμίζουν. Τι CSS και RS... Ο ορισμός του target fixation! :lol:

Αυτό που το βάζεις; Βέβαια, ισχύει και χωρίς αέρα, κάθε άνοιξη μέχρι να συνηθίσει το μάτι στα ξω* το κεφάλι πάει πέρα δώθε για πλάκα. Μόνο του όμως.





* όπου * βάζεις "βυζα" "κωλα" κλπ

SHOOTER045
15/05/2014, 14:04
To χειρότερο απ΄ όλα με διαφορά - για μένα -, είναι οι φούστες που ανεμίζουν. Τι CSS και RS... Ο ορισμός του target fixation! :lol:
Και αντί να κοιτάς την κορυφή βλέπεις στο κέντρο....

virus
15/05/2014, 18:26
Και αντί να κοιτάς την κορυφή βλέπεις στο κέντρο....


στο apex ε; :rolleyes:

AristidisZ
15/05/2014, 18:35
Πέρα απο την πλάκα.

Αν περάσει κανείς απο Φιλαδέλφεια, εκεί που ήταν η σκεπαστή (απέναντι απο την εκκλησία) έχει ακόμα κάτι ξύλα για να μην βλέπεις μέσα και καλά.
Πρίν μερικούς μήνες που πέφτανε τα δέντρα (Χριστούγεννα κοντά θυμάμαι), αυτά φεύγανε και έπεφταν στον δρόμο.

απορώ πως την γλίτωσαν από τα τζάκια...

Billymuse
15/05/2014, 19:36
Έφυγα για μπουρναζάρα..... Φουστοζώνες με το κιλό!! :a01::a01::a01::a01::a01::a01:

Eλα ρε ήρθες προς τα εδώ να ξέρεις τα φουστάνια ειναι πάνω στον Πεζόδρομο στη Βεάκη
στο μπουρνάζι έχουν ξεμίνει κάτι glx με dragon τελικά ...μούρλια σου λεω

spyrval
15/05/2014, 19:56
To χειρότερο απ΄ όλα με διαφορά - για μένα -, είναι οι φούστες που ανεμίζουν. Τι CSS και RS... Ο ορισμός του target fixation! :lol:

Σε αυτήν την περίπτωση δεν ισχύει το "κοίτα εκεί που θες να πας για να μην πας εκεί που κοιτάς". Εκεί που κοιτάς, εκεί θες και να πας. :D

amyroukai
15/05/2014, 20:09
Σε αυτήν την περίπτωση δεν ισχύει το "κοίτα εκεί που θες να πας για να μην πας εκεί που κοιτάς". Εκεί που κοιτάς, εκεί θες και να πας. :D

Να σε δω να σταματάς με τη μπροστινή ρόδα καρφωμένη ανάμεσα στα κWλομέρια, "μανίτσα το πάρκαρα το εργαλείο"...

SHOOTER045
15/05/2014, 20:41
στο apex ε; :rolleyes:
Ακριβώς όπως στο αβαταρ σου

spyrval
15/05/2014, 21:00
Να σε δω να σταματάς με τη μπροστινή ρόδα καρφωμένη ανάμεσα στα κWλομέρια, "μανίτσα το πάρκαρα το εργαλείο"...

Το κάνω άνετα με το C-ABS :lol:
Απλά εγώ ως παντρεμένος τις φουστίτσες τις βλέπω όπως ο ασθενής με έμφραγμα στην εντατική βλέπει δίπλα του ένα πιάτο παϊδάκια και ένα πακέτο τσιγάρα. Τα λιμπίζεται και ξερογλύφεται αλλά δίπλα είναι ο χειρούργος με τα λεπίδια και του λέει "σοβαρά τώρα ρε φίλε;"

(φεύγω τώρα γιατί ήρθε ο χειρούργος)

nick_VFR
15/05/2014, 22:20
...ο ανεμος της ΑΛΛΑΓΗΣ θα ειναι...:lol:


Τα σημάδια είναι πλέον ξεκάθαρα... πριν λίγες μέρες έγινε ΣΕΙΣΜΟΣ-ΣΕΙΣΜΟΣ-ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ 5 και κάτι Ρίχτερ στην Ήπειρο! :lol:

QSpec
16/05/2014, 11:33
...ο ανεμος της ΑΛΛΑΓΗΣ θα ειναι...:lol:

Χαχαχα!

Μου λείψατε.