PDA

View Full Version : Φλιπάρω...



buckley
20/05/2014, 20:58
Κάτι σε μακριά γαιδούρα μου θύμησε αυτό και δεν μπορώ να το εξηγήσω.

https://www.youtube.com/watch?v=43sd8ZyaKEU

George_Sp
20/05/2014, 21:04
Americans.

Άπλετο χρήμα και κενό εγκεφάλου για να το γεμίσουν, με ότι χαζομάρα μπορεί να υλοποιηθεί και να παρουσιαστεί ως κατόρθωμα.

(προφανώς και δεν τσουβαλιάζω τους αμερικανούς ως καθολικά χαζούς, αναφέρομαι στο συγκεκριμένο και σε παρόμοια shows call me WWE κλπ)

bruno
20/05/2014, 21:22
Εμενα μου θυμιζει τσιρκο.

Lioulios
21/05/2014, 01:20
Πίπες ...Εδώ μέσα υπάρχει ένας που έχει κάνει το ίδιο μόνος του , αλλά με τα ίδια κιλά ... με BMW 1200 και με μάρτυρες

GFawkes
21/05/2014, 08:55
Κάτι σε μακριά γαιδούρα μου θύμησε αυτό και δεν μπορώ να το εξηγήσω.

https://www.youtube.com/watch?v=43sd8ZyaKEU

Φλιπάρισμα
http://www.youtube.com/watch?v=BLqAHBNTIyU

GFawkes
21/05/2014, 08:56
Πίπες ...Εδώ μέσα υπάρχει ένας που έχει κάνει το ίδιο μόνος του , αλλά με τα ίδια κιλά ... με BMW 1200 και με μάρτυρες

Ναι αλλα πονουσε μετα....

και αυτος και το μηχανακι.....


Που σε ρε Σοφο;

TROOPER
21/05/2014, 11:54
γαματοι!

menos
21/05/2014, 13:07
Americans.

Άπλετο χρήμα και κενό εγκεφάλου για να το γεμίσουν, με ότι χαζομάρα μπορεί να υλοποιηθεί και να παρουσιαστεί ως κατόρθωμα.

(προφανώς και δεν τσουβαλιάζω τους αμερικανούς ως καθολικά χαζούς, αναφέρομαι στο συγκεκριμένο και σε παρόμοια shows call me WWE κλπ)

Αν όμως το παρουσιάζανε 'Ελληνες και αποτελούσε ρεκόρ Guiness, θα είχαμε 40 σελίδες με ενθουσιώδεις επευφημίες (Φοβεροί, μοναδικοί, άξιοι, μάγκες κλπ.) εδω μέσα..! ;)

George_Sp
21/05/2014, 13:52
Εμάς πλέον μας λείπει το χρήμα και ο χρόνος λόγω κρίσης. Από κενό εγκεφάλου κοντεύουμε να τους φτάσουμε :)

Bob_o_mastoras
21/05/2014, 14:01
Κλαιν Μαιν!! Τι να μου πει ο Pastrana? Εγω κανω backflip με αυτο:

316535

menos
21/05/2014, 14:25
Εμάς πλέον μας λείπει το χρήμα και ο χρόνος λόγω κρίσης. Από κενό εγκεφάλου κοντεύουμε να τους φτάσουμε :)
Ενα δίκιο το'χεις..

TROOPER
21/05/2014, 14:29
Εμάς πλέον μας λείπει το χρήμα και ο χρόνος λόγω κρίσης. Από κενό εγκεφάλου κοντεύουμε να τους φτάσουμε :)

γενικευεις ηλιθιωδως και μαλιστε σε ενα θεμα ΥΠΕΡ-ακυρο!

στα πλαισια του σοου και του θεαματος πετυχανε κατι. backflip με 4 αναβατες σε μοτοσυκλετα. δεν βλεπω που εχεις σκαλωσει.

George_Sp
21/05/2014, 14:45
γενικευεις ηλιθιωδως και μαλιστε σε ενα θεμα ΥΠΕΡ-ακυρο!

στα πλαισια του σοου και του θεαματος πετυχανε κατι. backflip με 4 αναβατες σε μοτοσυκλετα. δεν βλεπω που εχεις σκαλωσει.

στη γενικότερη αμερικανιά που έχουν κάνει άθλημα και show οτιδήποτε βλακεία μπορεί να σκαρφιστεί ο εγκέφαλος και ειδικά με τον τρόπο που προμοτάρουν και κοκκορεύονται ένα τέτοιο στυλ ενθουσιασμού και κομπασμού οτι οι αμερικάνοι τα κάνουν όλα τέλεια και έχουν δικαίωμα επι παντός :)

Ναι δε λέω οτι το backflip με 4 άτομα πάνω σε μια μηχανή το κάνει ο καθένας ή οτι είναι εύκολο.
Λέω οτι περνάνε ένα μήνυμα προχειρότητας στη ζωή και στο τρόπο που την εκμεταλλεύονται.

TROOPER
21/05/2014, 14:56
στη γενικότερη αμερικανιά που έχουν κάνει άθλημα και show οτιδήποτε βλακεία μπορεί να σκαρφιστεί ο εγκέφαλος και ειδικά με τον τρόπο που προμοτάρουν και κοκκορεύονται ένα τέτοιο στυλ ενθουσιασμού και κομπασμού οτι οι αμερικάνοι τα κάνουν όλα τέλεια και έχουν δικαίωμα επι παντός :)

Ναι δε λέω οτι το backflip με 4 άτομα πάνω σε μια μηχανή το κάνει ο καθένας ή οτι είναι εύκολο.
Λέω οτι περνάνε ένα μήνυμα προχειρότητας στη ζωή και στο τρόπο που την εκμεταλλεύονται.

μα τι λες?

το freestyle motocross ΕΙΝΑΙ show. και το κανουν καλα και αμερικανοι και γαλλοι και αυσταρλοι και δεν καταλαβαινω πως συνδεεις την προχειροτητα στη ζωη και το τροπο εκμεταλευσης της με ενα show.

κατι αλλο θες να πεις προφανως και απο καπου αλλου θα ηθελες να πιαστεις επισης προφανως και μαλλον αν το εκανες σωστα θα συμφωνουσα μαζι σου αλλα εδω εισαι ΠΑΝ-ακυρος!

GFawkes
22/05/2014, 09:06
γενικευεις ηλιθιωδως και μαλιστε σε ενα θεμα ΥΠΕΡ-ακυρο!

στα πλαισια του σοου και του θεαματος πετυχανε κατι. backflip με 4 αναβατες σε μοτοσυκλετα. δεν βλεπω που εχεις σκαλωσει.


μα τι λες?

...κατι αλλο θες να πεις προφανως και απο καπου αλλου θα ηθελες να πιαστεις επισης προφανως και μαλλον αν το εκανες σωστα θα συμφωνουσα μαζι σου αλλα εδω εισαι ΠΑΝ-ακυρος!

Μηπως να ειμαστε λιγο πιο χαλαροι στις εφρασεις μας;
μιας και οι μοντ πρεπει να ειναι οι πρωτοι που δεν θα πρεπει να ξεκινουν εριστικα;
Δεν συμφωνειτε αλλα καθεις εχει το δικαιωμα της αποψης.

pipe_smoker
22/05/2014, 12:11
Μηπως να ειμαστε λιγο πιο χαλαροι στις εφρασεις μας;
μιας και οι μοντ πρεπει να ειναι οι πρωτοι που δεν θα πρεπει να ξεκινουν εριστικα;
Δεν συμφωνειτε αλλα καθεις εχει το δικαιωμα της αποψης.


Μήπως να αφήσεις τους mods να κρίνουν τί είναι εριστικό και πρέπει να κοπεί και τί όχι?
Πόσο μάλλον όταν δεν έγινε παράπονο ούτε αναφορά μηνύματος από κανέναν εκ των δύο.
Οι mobs από την άλλη, αν θέλουν να εκφράσουν την άποψή τους γύρω από τέτοια ζητήματα να πατάνε το κουμπάκι αναφοράς άλλη φορά.

sniper
22/05/2014, 12:27
Μηπως να ειμαστε λιγο πιο χαλαροι στις εφρασεις μας;
μιας και οι μοντ πρεπει να ειναι οι πρωτοι που δεν θα πρεπει να ξεκινουν εριστικα;
Δεν συμφωνειτε αλλα καθεις εχει το δικαιωμα της αποψης.

Ποιοι mod?

GFawkes
22/05/2014, 14:46
Οπως ειπε το ειπε κι ο γιατρος Ανευλαβης στη Ζουγκλα :

..τρώτε άφοβα σκατά,τόσες μύγες δε μπορεί να κάνουν λάθος.!!

akis_trevor
22/05/2014, 14:49
ο τρουπερ δεν ειναι μοντ.επισης νομιζω οτι το λεει φιλικα.
αν κανω λαθος σορρυ...

Allst@rf
22/05/2014, 15:36
+πολλα στον τρουπ...

Νitrocircus ονομαζεται το σοου εξαλλου.. .

Και δεν καταλαβαινω το λογο γιατι ενας μοντ να μην μπορει να ειναι εριστικος.. .μελος του φορουμ ειναι και αυτος και εχει τον χαρακτηρα του.. .


Και οντως ειναι γαματοι ...κουβαλουν τρελα που πουλάει, πειραζει;

faraway
22/05/2014, 15:47
Μπράβο στο μηχανάκι που άντεξε και δεν άνοιξε στα δύο από το βάρος !! :D:D

Βέβαια σε στρώμα προσγειώθηκε αλλά όσο να ναι τα πήρε τα ζόρια του .

Επίσης μου έκανε εντύπωση που ενώ και οι τέσσερις , φλερτάρουν με το να σπάσουν κανά σβέρκο , κανείς δεν φόραγε κολάρο . :(

Κατά τα άλλα η ζωή συνεχίζεται ... :D

George_Sp
22/05/2014, 16:47
Ο τρούπης μου μιλάει έτσι γιατί έτσι μου μιλάει και απο κοντά όταν τα πίνουμε. Από κοντά δε τον παρεξηγώ αλλά ιντερνετικά θα τον εγαμήκω άμα με ξαναβρίσει! :lol: :D


όλα καλά gfawkes little brother. και γω θα μίλαγα αντίστοιχα σε αρκετούς εδώ μέσα αλλά δε το κάνω γιατί όσοι είναι 3οι παρατηρητές εύκολα παρεξηγούν όπως έγινε και εδώ. :beer:

TROOPER
25/05/2014, 00:13
........... ιντερνετικά θα τον εγαμήκω άμα με ξαναβρίσει! :lol: :D......

να σΕ ψησω μια φασολαδα να μΕ κλασεις τα @@? :lol::lol:

οσο για τους αυτοκλητους δικηγορους καλυτερα να μασαν αλλη φορα. ;)

George_Sp
25/05/2014, 00:20
να σΕ ψησω μια φασολαδα να μΕ κλασεις τα @@? :lol::lol:

οσο για τους αυτοκλητους δικηγορους καλυτερα να μασαν αλλη φορα. ;)

με ξανάβρισες ρε?


GFawkes μη του δίνεις σημασία. Είναι παλιοχαρακτήρας, αντιπρόσωπος, και εκπρόσωπος. :moutza:

TROOPER
25/05/2014, 00:32
με ξανάβρισες ρε?


GFawkes μη του δίνεις σημασία. Είναι παλιοχαρακτήρας, αντιπρόσωπος, και εκπρόσωπος. :moutza:

ναι και ειμαι αναιδης και πραος (οι παλιοι ξερουν και θα καταλαβουν. α ρε div-ακο...) :lol::lol: