PDA

View Full Version : Auto moto Koutsakis στο Ηράκλειο Κρητης



karneadis
21/05/2014, 01:39
Καλησπέρα. Ψαχνω να μαθω πληροφορίες για το εν λόγω κατάστημα στο Ηράκλειο Κρήτης (http://automotokoutsakis.car.gr/bikes/). Με ενδιαφερει ενα μεταχειρισμενο που εχει, αλλά επειδή είμαι στην άλλη ακρη της ελλαδας και δυσκολα θα μπορεσω να παω θελω να δω αν ειναι αξιόπιστος ο εμπορος. Όποιος έχει άποψη ας γράψει εδώ ή ας στείλει pm.
Ευχαριστώ.

imitrelos
21/05/2014, 03:32
Έχεις πάρει τηλ ? Απο Ηράκλειο είμαι ο συγκεκριμένος οταν ήταν να αγοράσω μηχανή μου είχε κάνει προσωπικά πολύ κακή εντύπωση όπως και οταν με πήρε τηλέφωνο για ένα μηχανάκι που ειχα στο car

Απο εκεί και πέρα άμα δεν το δει κάποιος δύσκολα να πει κάποιος αν κάποιο μηχανάκι είναι κακό ή όχι

sfigas
21/05/2014, 10:32
Βρες κατι αλλο καλυτερα. Ο συγγεκριμενος δν νομιζω οτι πρεπει να λεγετε επαγγελματιας.

Αλεξανδρος...!
24/05/2014, 11:08
Προσεχε παρα πολυ ξερω περιστατικο φιλου καλου που προσπαθησε να αγορασει απο εκει μοτο και μπλεχτηκαν με την αδεια της μοτο και γενικα δεν ακουγονται και πολλα καλα για τον συγκεκριμενο καλυτερα ψαξε αλλου να εισαι ποιο σιγουρος εχει και ποιο καλους επαγγελματιες.

paTman_the
25/05/2014, 12:32
Δεν έχω προσωπική εμπειρία από τον συγκεκριμένο ούτε εμπειρία από "δικό" μου άνθρωπο. Δε θέλω να δημιουργώ εντυπώσεις ούτε είναι σωστό να φτιάχνουμε υπολήψεις με λόγια του αέρα χωρίς αποδείξεις.

Από εκεί και πέρα θα ήμουν καχύποπτος και επιφυλακτικός απέναντι σε οποιοδήποτε μαγαζί του χώρου στο νησί.

DrBig
25/05/2014, 12:42
Από εκεί και πέρα θα ήμουν καχύποπτος και επιφυλακτικός απέναντι σε οποιοδήποτε μαγαζί του χώρου στο νησί.

Και οχι μονο στο νησι....

karneadis
26/05/2014, 02:19
Ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις. Είμαι επιφυλακτικός όταν βλέπω προσφορές...η συγκεκριμένη αγγελία φαίνεται να είναι προσφορά. από την άλλη σε τετοια οικονομικη περιοδο δεν ειναι παραλογο να υπαρχουν προσφορες. σε καθε περιπτωση επειδη αν αγορασω θα γινει μεσω ανταλλαγης της δικης μου μοτο, ακομα και αν χρειαστει να στειλω πρωτος τη μοτο καπου, δεν προκειται να κανω καμια μεταβιβαση αν αντιστοιχως δεν εχω στα χερια μου τη μοτο που θελω να αγορασω. Στην αθηνα εχω ατομο δικο μου οποτε μαλλον θα προσανατολιστω προς τα εκει. αλλα θα παρω και ενα τηλ στην κρητη, για να δουμε τι θα μας πει ο κρητικος εμπορος.

imitrelos
26/05/2014, 02:48
Σου είπα πάρε για να γελασεις μηχανάκι θα βρεις αλλα σου είπα σε πμ γιατι όχι