PDA

View Full Version : Σιχαμένε cr7.....



spyrakos35
24/05/2014, 23:36
..... είσαι πολύ μικρός τελικά ρε κλάψα.....

:moutza:

Billymuse
25/05/2014, 00:02
..... είσαι πολύ μικρός τελικά ρε κλάψα.....

:moutza:

:a10: είμαι σε σπίτι με παρέα και είδαμε το ματς και όλοι αυτο λέγαμε..σιχαμένος ποζεράς άφαντος σε όλο το ματς και πήρε το πέναλντι
και έβγαλε ολη τη καγκουρίλα απο μέσα του..

Bradipous
25/05/2014, 00:14
Το καλυτερο ηταν στο φαουλ που εκτελεσε και βρηκε χερι και παρα το κλαμα που εριξε δεν το εδωσαν. Προς στιγμη νομιζα πως θα φωναζε τη μαμα του...

Billymuse
25/05/2014, 00:20
Έχει ρίξει κλάμα στο Ντα λούζ πριν 10 χρόνια...ακόμα το θυμάται..

316841

AristidisZ
25/05/2014, 00:32
ας ανάψουν κάνα κεράκι στον Ramos, γιατί πάλι κλάματα θα είχαμε
τι μαλάκας όμως ρε γαμώτο...

τι μορφή αυτός ο Σιμεόνε ε ; :beer:

PetranGR
25/05/2014, 00:45
ούτε φάνηκε ο ανύπαρκτός!

Tedvj23
25/05/2014, 12:04
Πιστευω μιλατε μονο για τον συγκεκριμενο αγωνα και οχι γενικοτερα για τον ποδοσφαιριστη cr7 που εχει αποδειξει πολλες φορες ποιος ειναι και τι μπορει να κανει...

Υ.γ.Δεν ειναι ολες μερες ιδιες και λογικο ειναι οταν εχει ανεβασει τοσο πολυ το επιπεδο και τις προσδοκιες του κοσμου να τον περιμενουνε για το παραμικρο να τον κραξ..
Υ.γ.2.Εγω ειμαι φαν του βραζιλιανου ronaldo..:a54:
Παντα φιλικα..:beer:

FotisFz1
25/05/2014, 12:37
ειναι ιεροσυλια και μονο που τον βαζεις στο ιδιο ποσταρισμα με το φαινομαινο
τι συγκρινουμε την φουτσα με την βουτσα
Ο Κριστιανο μια ζωη λιγος για τα μεγαλα ματς
για τις Οσασουνες και τις Θελτες καλος ειναι
αλλα οταν το ματς θελει "μπαλες" για να το παρεις εκει αφαντος και κλαμα σε καθε φαση στον διαιτητη
Ειναι σαν τον Πεντοσα ενα πραγμα....

SHOOTER045
25/05/2014, 12:47
ειναι ιεροσυλια και μονο που τον βαζεις στο ιδιο ποσταρισμα με το φαινομαινο
τι συγκρινουμε την φουτσα με την βουτσα
Ο Κριστιανο μια ζωη λιγος για τα μεγαλα ματς
για τις Οσασουνες και τις Θελτες καλος ειναι
αλλα οταν το ματς θελει "μπαλες" για να το παρεις εκει αφαντος και κλαμα σε καθε φαση στον διαιτητη
Ειναι σαν τον Πεντοσα ενα πραγμα....
Είναι κοντοχωριανοί για αυτό

FotisFz1
25/05/2014, 13:14
λες να παρει καμια νικη ο κοντος στο τελευταιο gp και να βγαλει την φορμα να μας δειξει κοιλιακους εκστασιασμενος?

SHOOTER045
25/05/2014, 13:21
Μωρέ αν πάρει νίκη θα γυρνάει ξεβράκωτος στα παντοκ

Pan (dvs)
25/05/2014, 13:51
Τα στατιστικα καποια στιγμη,θα τον καταταξουνε σαν εναν απο τους κορυφαιους.

Η κοινη γνωμη,ασχετα απο ποδοσφαιρικα πιστευω του καθενος,τον εχει καταταξει εδω και πολλα χρονια εκει που του πρεπει.

Ντενεκες ξεγανωτος.

SHOOTER045
25/05/2014, 15:08
Έχε χάρη που η ατλετικο δεν είχε κανένα καραγκούνη
Αλλιώς το ματς θα θύμιζε ελληνικό δράμα(μ βουρτση κλπ)η αρχαία τραγωδία ...

spyrakos35
25/05/2014, 17:55
Την αρρωστημενη του εγωπαθεια κραζω η οποια με χαλαει πολυ..... και ο ιμπρα εγωπαθης ειναι αλλα ειναι σε ολα πολυ πιο ομαδικος.....

Αυτος ο Μπουστης οταν δεν εχει βαλει αυτος το γκολ κανει σα να μην χαιρεται.....

Pan (dvs)
25/05/2014, 18:43
Την αρρωστημενη του εγωπαθεια κραζω η οποια με χαλαει πολυ..... και ο ιμπρα εγωπαθης ειναι αλλα ειναι σε ολα πολυ πιο ομαδικος.....


Αυτος ο Μπουστης οταν δεν εχει βαλει αυτος το γκολ κανει σα να μην χαιρεται.....


Kαι οταν εχει βαλει το αδιαφορο πλεον γκολ,επιδεικνυεται και κομπαζει σαν να κερδισε μονος του το παιχνιδι.

Αληθεια επαιζε χθες,πριν το πεναλτυ?

Kostas2B
25/05/2014, 18:46
Ο πραγματικός Ronaldo ηταν ενας...
Προσοχή στις απομιμησεις!

KostasV2
25/05/2014, 19:22
Ό,τι και να λέτε, φέτος έβαλε 17 γκολ σε 13 ματς του CL...

(Με την Atletico ήμουν χτες, αλλά τι να γίνει...)

akis_trevor
25/05/2014, 19:25
γιατι ασχολειστε με τον κομπλεξικο;;;;

Tedvj23
25/05/2014, 20:29
Εδω πηρε απο το χερακι την πορτογαλια και την πηγε μουντιαλ δεν ηταν αυτος σοβαρος αγωνας που στο 75 εχανε 2-1 μετα απο τοσο τρεξιμο και ειχε δυναμεις να τα χωσει στα τελυταια 15 λεπτα και να κανει την ανατροπη..?
Τελος παντον εγω δεν συγκρινα κανεναν απλα ανεφερα τον βραζιλιανο για να μην νομιζει κανενας οτι ειμαι φαν του πορτογαλου..
Ο καθενας εχει την γνωμη του..:beer:

Υ.γ.Μην το κανουμε γηπεδο εδω μεσα που εισαι στην κερκιδα και ολοι λενε για τον εεαυτο τους να μουνα εγω μεσα να πεταγα 2 γκολακια και τι εχασε ο μακακας και αλλα τετοια..Ελεος..:bawl::bawl:

Mits-fz6
26/05/2014, 00:41
Αν κάποιος έβλεπε το ποδόσφαιρο μόνο με στατιστικά προφανώς δεν του πολυαρέσει η μπάλα. Όσες φορές έχω δει Ρεαλ - Ρονάλντο βλέπω οι ίδιοι οι συμπαίκτες του να τον τροφοδοτούν περισσότερο από όσο πρέπει, η Ρεαλ έχει μαζέψει τα αστέρια του παγκόσμιου ποδοσφαίρου, μόνο ο Ρονάλντο είναι ικανός να εκτελέσει φάουλ ή πέναλτι; που τα φάουλ, με τόσα που έχει χάσει δεν μπορεί να λέγεται με τίποτα σπεσιαλίστας. Αυτά τα στατιστικά που μπορεί και περιφανεύεται, δεν έχουν πει ποτέ τι ποσοστό από αυτά ήταν με πέναλτι, ούτε έχουν πει την ευστοχία των μεταβιβάσεων που έχει κάνει, για να μην μιλήσουν για τις πόσες φορές έχει πάρει μπάλα στα πόδια και έχει κλειστεί για να την πουλήσει προσπαθώντας να κάνει εντυπωσιακές τρίπλες και η ομάδα του να χάσει πολύτιμη κατοχή. Λέμε πως πετυχαίνει πολλά γκολ. Δεν ξέρω αν είμαι ο μόνος που πιστεύει πως αν η Ρεάλ δεν ήταν τόσο ισχυρή επιθετικά ομάδα, ο Ρονάλντο θα είχε βάλει κάτω από τα μισά γκολ που έχει σήμερα.

Πιστεύω αν θέλουν να απολαύσουμε τον Ρονάλντο να παίζει ωραία μπάλα, πρέπει να βάλουμε τα βίντεο που έπαιζε στην Manchester. Εκεί έτριβα τα μάτια μου με αυτά που έκανε.

Όσο για την εικόνα που προβάλει παρα έξω... μου θυμίζει κομπλεξικό γύφτο που απέκτησε απότομα λεφτά. Αν θέλουμε πρότυπο σταρ του ποδοσφαίρου, απλά θυμηθείτε τον Beckham.

Δεν μπορούσα να καταλάβω χθες... ο Ράμος σκοράρει στο 93' και δίνει την ευκαιρία στην Ρεαλ να κατακτήσει το Champions League, και ο Ρονάλντο να μένει ασυγκίνητος. Λες και ήταν παίκτης της Ατλέτικο, δεν πανηγύρισε καθόλου.

Εγώ εδώ και 14 χρόνια είμαι φίλαθλος της Valencia για το ποδόσφαιρο και την φιλοσοφία της. Δεν πιστεύω πως μια ομάδα παίζει πιο ωραία μπάλα ανάλογα με τα πόσα λεφτά έχει.

spyrakos35
26/05/2014, 05:01
Όσο για την εικόνα που προβάλει παρα έξω... μου θυμίζει κομπλεξικό γύφτο που απέκτησε απότομα λεφτά. Αν θέλουμε πρότυπο σταρ του ποδοσφαίρου, απλά θυμηθείτε τον Beckham.

Δεν μπορούσα να καταλάβω χθες... ο Ράμος σκοράρει στο 93' και δίνει την ευκαιρία στην Ρεαλ να κατακτήσει το Champions League, και ο Ρονάλντο να μένει ασυγκίνητος. Λες και ήταν παίκτης της Ατλέτικο, δεν πανηγύρισε καθόλου.



Αι γεια σου παλληκαρι μου.....

g_m900
27/05/2014, 01:21
Ο Κριστιανο ειναι μεγιστος παιχτης αλλα παιζει για τα στατιστικα και ειναι απο τη στιγμη που πηγε στη Ρεαλ...τερμα ψωνισμενος !!!

Του αναγνωριζω οτι ολοι οι προπονητες αναφερουν το ποσο δουλευταρας ειναι...αλλα ειναι πολυ κομπλεξικος.
Ολο τσιλιμακια με τη μπαλα και ουσια μηδεν !
Οταν ηρθε ο Μπειλ του ειπανε ψεμματα οτι κοστισε 100 χαρτια γιατι γκρινιαζε οτι ηταν ο πιο ακριβοπληρωμενος στον κοσμο ο Ουαλλος και οτι ηταν και η πιο ακριβη μεταγραφη.
Τεχνικη απιστευτη και μακραν το καλυτερο σωμα στο ποδοσφαιρο.
Εγωπαθης οσο κανενας και κακομαθημενος οσο λιγοι.
Η εμμονη του να βαλει γκολ στον τελικο οδηγησε τους συμπαιχτες του να μην του δινουν πασες( δες Μπειλ) και εμενα στον κουβα...γιατι το ειχα παιξει 3-1 τελικο.

Να του μαραθουν τα ποδια του κλαψιαρη !!!

Billymuse
27/05/2014, 20:36
Να ποιός ειναι ο πραγματικός Κριστιάνο Ρονάλντο..δείτε την αντίδραση του στο γκολ του Ράμος που έσωσε τη Ρεαλ και την πήγε
στη παράταση...

https://www.youtube.com/watch?v=dBwiSWB_krI

el_hymador
27/05/2014, 21:17
Nτάξ' το παλικάρι είναι μ@λ@κ@ς αλλά πιστεύω ότι έχω καταλάβει που οφείλεται η γελοία συμπεριφορά του... είναι πολύ πιο διαχειρίσιμο το No#178 στην παγκόσμια κατάταξη παρά να είσαι μια ζωή Νο#2 πίσω πάντα από τον Messi...

cityfly
27/05/2014, 21:34
Την αρρωστημενη του εγωπαθεια κραζω η οποια με χαλαει πολυ..... και ο ιμπρα εγωπαθης ειναι αλλα ειναι σε ολα πολυ πιο ομαδικος.....

Αυτος ο Μπουστης οταν δεν εχει βαλει αυτος το γκολ κανει σα να μην χαιρεται.....

δεν είσαι ο μόνος που έχει αυτή τη γνώμη

http://www.sport24.gr/football/ChampionsLeague/oloi_mazi_ki_o_ronalnto_xwria.2810681.html