PDA

View Full Version : Μάθανε ότι γ@μιομ...τε πλακώσανε και οι γύφτοι.



vaska
31/05/2014, 18:32
Ναι ρε κιορατάδες χρωστάω, το μάθατε και μου δίνετε δάνειο με πολύ συμφέρον επιτόκιο γιατί είμαι και το καλύτερο παιδί της αγοράς..

:D:D:D

έλαβα αυτό από αυτόν τον κύριο ( george louis [expressservice02@hotmail.com]) και θα τρέξω να προλάβω


"Μήπως χρειάζεστε χρήματα

Είστε που έχουν ανάγκη από επιπλέον μετρητά και ορισμένες τράπεζες αρνούνται να σας βοηθήσει στην οικονομική κρίση σας

Ίσως το μόνο που χρειάζεται κάποια επιπλέον μετρητά για να βελτιώσει το σπίτι ή την επιχείρησή σας,

Πάρτε εγκεκριμένο δάνειο σε τέσσερα τοις εκατό ενδιαφέροντος

Απάντηση μας μέσα από αυτή τη διεύθυνση e-mail για περισσότερες πληροφορίες: info@georgelouisltd.com"

Για έχετε το νου σας!!!

Bradipous
31/05/2014, 18:46
Και πανω που σκεφτομουν να γινω εφοπλιστης και μου ελειπαν κατι μυρια για τα πρωτα 2 τανκερ μου.
Αν και μετα απο οικονομιες μαζεψα καποια λεφτα για αυτο τον σκοπο πλεον δε μου χρειαζοντε αφου θα μου δωσει δανειο οποτε παω να κατασπαταλισω και τα 12 μονοευρα που ειχα μαζεψει. :cool:

bulmont
31/05/2014, 19:13
Ναι ρε κιορατάδες χρωστάω, το μάθατε και μου δίνετε δάνειο με πολύ συμφέρον επιτόκιο γιατί είμαι και το καλύτερο παιδί της αγοράς..

:D:D:D

έλαβα αυτό από αυτόν τον κύριο ( george louis [expressservice02@hotmail.com]) και θα τρέξω να προλάβω


"Μήπως χρειάζεστε χρήματα

Είστε που έχουν ανάγκη από επιπλέον μετρητά και ορισμένες τράπεζες αρνούνται να σας βοηθήσει στην οικονομική κρίση σας

Ίσως το μόνο που χρειάζεται κάποια επιπλέον μετρητά για να βελτιώσει το σπίτι ή την επιχείρησή σας,

Πάρτε εγκεκριμένο δάνειο σε τέσσερα τοις εκατό ενδιαφέροντος

Απάντηση μας μέσα από αυτή τη διεύθυνση e-mail για περισσότερες πληροφορίες: info@georgelouisltd.com"

Για έχετε το νου σας!!!





Ελα δώ καμάρι μου να σε βολέψω εγώ.........................

Και με φιλικό επιτόκιο μόνο 3.99 (ημερησίως):bawl:

akis_trevor
31/05/2014, 19:19
δεν πιστευω να εχασες τετοια ευκαιρια;;;;;;;;;;;;:confused:

vaska
31/05/2014, 19:44
Ελα δώ καμάρι μου να σε βολέψω εγώ.........................

Και με φιλικό επιτόκιο μόνο 3.99 (ημερησίως):bawl:

άστο ρε μπρούκλη, θα πάρω από τον φίλο μου τον magi

:mad:

amyroukai
31/05/2014, 19:49
Θολό το βλεπω το δάνειο...

bulmont
31/05/2014, 19:53
τον φίλο μου τον magi............




Και σας έλεγα να μην τον αποπαίρνεται τον άνθρωπο................................................

nathair
31/05/2014, 23:28
Δάνεια χαμηλού ενδιαφέροντος (low interest). Λολ. Και εγκώ νιγκηριανό απατεώνα κρισιμοποιώ γκούγκλ τρανσλέιτ! Δώσε μένα 200 ευρώ και φροντίσει για το χαμηλό ενδιαφέρον σου!

Bob_o_mastoras
01/06/2014, 00:53
Κατι τετοιους που κοροιδευουν κοσμο σε αναγκη και τους παιρνουν φραγκα, οπως και με την απατη με τα μαιμου γραφεια ευρεσεως εργασιας, θα επρεπε να τους κρεμαμε απο τα δεντρα με συνοπτικες διαδικασιες.
:a016:

vaska
01/06/2014, 06:50
Θολό το βλεπω το δάνειο...

317346

317347

SHOOTER045
01/06/2014, 07:09
Καλημέρα Βασίλη
Δεν ξεκίνησες ακόμα για την βόλτα?
Μήπως να έστελνε ένα mail με αυτούσιο το μυνημα που έλαβες, στο ηλ εγκλημάτων?

vaska
01/06/2014, 07:32
Καλημέρα Βασίλη
Δεν ξεκίνησες ακόμα για την βόλτα?
Μήπως να έστελνε ένα mail με αυτούσιο το μυνημα που έλαβες, στο ηλ εγκλημάτων?

Ειδοποίησα, το ξέρουν ήδη και μ' ευχαρίστησαν.

Αν απαντήσεις ακολουθεί επόμενο με αλίευση στοιχείων κλπ κλπ

SHOOTER045
01/06/2014, 08:16
Ωραία
Γιατί το έκανα και εγώ copy αλλά δεν χρειάστηκε

camen
01/06/2014, 12:16
Tελικα για την βολτα ξεκινησες?
Η παλι τσαμπα (οχι την γωγω :smokin: ) μας πηρατε τα αυτια με το τι ωρα θα φυγετε και που θα πατε με τον αλλο? :rolleyes:



:a029:

vaska
01/06/2014, 15:22
Εμείς πήγαμε και λερώσαμε τα μηχανάκια μας. Άλλοι έπιασαν το κρεβάτι και δεν έλεγαν να σηκωθούν.

Ο κακός καιρός, ο ανάδρομος Ερμής και λοιπές κακοτυχίες δεν σας επέτρεψαν να γράψετε χιλιόμετρα. Δεν πειράζει, στην επόμενη :p:p

camen
01/06/2014, 16:54
Εμείς πήγαμε και λερώσαμε τα μηχανάκια μας. Άλλοι έπιασαν το κρεβάτι και δεν έλεγαν να σηκωθούν.

Ο κακός καιρός, ο ανάδρομος Ερμής και λοιπές κακοτυχίες δεν σας επέτρεψαν να γράψετε χιλιόμετρα. Δεν πειράζει, στην επόμενη :p:p

H αληθεια ειναι πως το απολαυσα το κρεβατακι μου:smokin:

akis_trevor
01/06/2014, 17:06
Εμείς πήγαμε και λερώσαμε τα μηχανάκια μας.

:beer:

teogtp
01/06/2014, 17:49
:beer:

Τωρα εσυ για να μην ερθεις ή εφαγες παντοφλα ή εδωσες το μηχανακι και πηρες TDM και φοβηθηκες την καζουρα......

akis_trevor
01/06/2014, 18:46
Τωρα εσυ για να μην ερθεις ή εφαγες παντοφλα ή εδωσες το μηχανακι και πηρες TDM και φοβηθηκες την καζουρα......

ρε φιλε,το πρωι σηκωθηκα,μιλησα με τον βασκα,ειπα στην γωγω να ετοιμαστει και μου λεει:απεναντι ειναι ολο μαυρο...
κι ετσι το ακυρωσα γιατι δεν ειχα ορεξη να φαω βροχα.αυτος ηταν ο μονος ενδιασμος μου..τελικα την γλυτωσατε;

teogtp
01/06/2014, 18:51
ρε φιλε,το πρωι σηκωθηκα,μιλησα με τον βασκα,ειπα στην γωγω να ετοιμαστει και μου λεει:απεναντι ειναι ολο μαυρο...
κι ετσι το ακυρωσα γιατι δεν ειχα ορεξη να φαω βροχα.αυτος ηταν ο μονος ενδιασμος μου..τελικα την γλυτωσατε;
Ακη ηταν πολυ ωραιος ο καιρος,ουτε σταγονα!

camen
01/06/2014, 19:17
H αληθεια ειναι πως κοιτοντας απεναντι και με την μαυριλα που ειχε δεν ξεκινουσες για βολτα :rolleyes:

vaska
01/06/2014, 19:23
H αληθεια ειναι πως το απολαυσα το κρεβατακι μου:smokin:

Μονίμως όμως τον τελευταίο καιρό. Δεν νομίζεις ότι είναι καιρός να λερώσεις κι εσύ κανέναν από τους 2τροχους θησαυρούς σου??

:ZZZ:

vaska
01/06/2014, 19:28
Άκη, μια χαρά ήταν. Μερικές σταγόνες για 1 λεπτό (και πολύ λέω) στην επιστροφή λίγο μετά την Τολοφώνα. Αέρα είχε μπόλικο και σε ριπές. Από τα πιο ωραία 20 € που έχω χαλάσει. Αξιοποιήθηκαν πλήρως και γέμισα μπαταρίες.

akis_trevor
01/06/2014, 21:42
δεν πειραζει,αφου περασατε ομορφα,να ειμαστε καλα να παμε παρεα αλλη φορα :)

Dbnn
01/06/2014, 22:15
https://www.youtube.com/watch?v=yGBfGaOqbgQ

Pardalotzatziki
04/06/2014, 15:22
Το αντιγραφω οπως ηρθε...

"Γεια σας. Microsoft προέκυψε e-mail σας εννιακόσιες χιλιάδες δολάρια. στείλετε τα στοιχεία, όνομα, αριθμό τηλεφώνου και τη χώρα"

Να τα παρω; Μηπως τα θελει κανενας αλλος; :a26:

bulmont
04/06/2014, 15:44
Από τα πιο ωραία 20 € που έχω χαλάσει.



Καταξοδεύτηκες.........................................................


:bawl::bawl::bawl: :moutza:

nathair
04/06/2014, 15:48
Το αντιγραφω οπως ηρθε...

"Γεια σας. Microsoft προέκυψε e-mail σας εννιακόσιες χιλιάδες δολάρια. στείλετε τα στοιχεία, όνομα, αριθμό τηλεφώνου και τη χώρα"

Να τα παρω; Μηπως τα θελει κανενας αλλος; :a26:

Φυσικά πάρτα. Για να επισπεύσεις τη διαδικασία, στείλε τους απο πρίν τον αριθμό λογαριασμού σου, τον κωδικό και το pass του Internet banking, την πρωτότυπή ταυτότητά σου ή διαβατήριο, καθώς και 1000 ευρώ για τα έξοδα διεκπεραίωσης!

:evil:

vaska
04/06/2014, 17:49
Καταξοδεύτηκες.........................................................


:bawl::bawl::bawl: :moutza:

Αφού ρε μπαμπουίνε τόσα χάλασα, τι να κάνω??? Να κάνω σαν εσένα και τον magi ότι είμαι large και να γράψω ότι χάλασα 120?? Άλλωστε η χοντρή δεν καίει βενζίνη, γέφυρα και καφές ήταν τα έξοδα.
:)

Pardalotzatziki
04/06/2014, 18:02
Φυσικά πάρτα. Για να επισπεύσεις τη διαδικασία, στείλε τους απο πρίν τον αριθμό λογαριασμού σου, τον κωδικό και το pass του Internet banking, την πρωτότυπή ταυτότητά σου ή διαβατήριο, καθώς και 1000 ευρώ για τα έξοδα διεκπεραίωσης!

:evil:

Μα πως δεν το σκεφτηκα....θα τα κονομησω και πιο γρηγορα. :a25::a25:

zannisvel
05/06/2014, 12:20
Σημερα μου εστειλε ενα μηνυμα ο καινουριος μου φιλος Fredrick απο τη Γκανα. Και δυστηχως με ενημερωσε για το θανατο ενος μακρινου μου συγγενη Τον Peter Zanni. Με ψαχνει λεει 3 μηνες να με ενημερωσει για τον χαμο του θειου μου και να μου δωσει τα συλληπτήρια του. Για να δειτε τι ανθρωπος ειναι ο Fredrick δηλαδη... 3 μηνες το ειχε κανει σκοπο της ζωης του να με βρει και να μου συμπαρασταθει σε αυτες τις δυσκολες στιγμες.
Α παρεμπιπτοντως μου ειπε οτι εχει αφησει και σε ενα λογαριασμο καπου στα $7Μ και αν ειναι να μου τα στειλει γιατι του πιανουν πολυ χωρο και η τραπεζα που ειναι IT Manager εχει αρχισει να στριμωχνεται.

Τελικα μου τα εστειλε και τωρα που σας γραφω πινω το καφεδακι μου στο πισω μερος μιας Maybach και ειμαι καθόδων για το Learjet να παω να ψωνησω για μια λιστα που μου εδωσε η γυναικα μου για να εχει μαγειρεψει το βραδυ.

:smokin:

GFawkes
05/06/2014, 13:52
Ακη ηταν πολυ ωραιος ο Vaskas, δεν αφησα ουτε ουτε σταγονα!

ουπς...

:eek:

akis_trevor
05/06/2014, 14:02
ουπς...

:eek:
:bawl:

vaska
05/06/2014, 14:38
ουπς...

:eek:

τι μλκς αχαχαχα

teogtp
05/06/2014, 14:42
Κρυβε λογια εσυ!
Αμεσως να τα σφυριξεις ολα!:lol:

Pan (dvs)
05/06/2014, 19:01
Το αντιγραφω οπως ηρθε...

"Γεια σας. Microsoft προέκυψε e-mail σας εννιακόσιες χιλιάδες δολάρια. στείλετε τα στοιχεία, όνομα, αριθμό τηλεφώνου και τη χώρα"

Να τα παρω; Μηπως τα θελει κανενας αλλος; :a26:


Εμενα γιατι δεν μου στελνουνε λεφτα?

Σε πηγαδι κατουρησα?

teogtp
05/06/2014, 19:08
Εμενα γιατι δεν μου στελνουνε λεφτα?

Σε πηγαδι κατουρησα?

Ελα ρε γκρινιαρη...........
Παρε και μου τα δινεις οποτε εχεις.

317758

Pan (dvs)
05/06/2014, 19:29
Ελα ρε γκρινιαρη...........
Παρε και μου τα δινεις οποτε εχεις.

317758

Αλλο αυτα και αλλα αυτα που ερχονται απο τα βαθη της Αφρικης.

teogtp
05/06/2014, 19:41
Αλλο αυτα και αλλα αυτα που ερχονται απο τα βαθη της Αφρικης.

317761

Εχεις ψιλα;:D

spyrval
05/06/2014, 20:03
Ελα ρε γκρινιαρη...........
Παρε και μου τα δινεις οποτε εχεις.

317758

Ναι, 2 πίτα γύρο απ'όλα παρακαλώ. Και πείτε στο παιδί να έχει ρέστα από εκατομμυριόευρο :lol:

Pan (dvs)
05/06/2014, 20:45
317761

Εχεις ψιλα;:D

Σε ευρα,μονο.

Pardalotzatziki
05/06/2014, 23:22
Εμενα γιατι δεν μου στελνουνε λεφτα?

Σε πηγαδι κατουρησα?

Ρωτησα αν τα θελει καποιος...τι να σε κανω;
Τωρα παρηγγειλα μια Harley απο χρυσο και αγορασα σπιτι με 3 πισινες...

Bob_o_mastoras
05/06/2014, 23:55
Ρωτησα αν τα θελει καποιος...τι να σε κανω;
Τωρα παρηγγειλα μια Harley απο χρυσο και αγορασα σπιτι με 3 πισινες...

Ειναι που ειναι ελαφριες σαν πουπουλα η Harley, αμα ειναι και απο χρυσο παιζει να σου ανοιξει τρυπα στο πατωμα απο το βαρος!
Ειναι κριμα καινουργια βιλα να παθει ζημια.
:lol:

Pardalotzatziki
05/06/2014, 23:57
Ειναι που ειναι ελαφριες σαν πουπουλα η Harley, αμα ειναι και απο χρυσο παιζει να σου ανοιξει τρυπα στο πατωμα απο το βαρος!
Ειναι κριμα καινουργια βιλα να παθει ζημια.
:lol:

Και δε ζηταω απο τα παιδια να στειλουν μερικες χιλιαδες ευρω ακομα... :D

vaska
03/08/2014, 02:58
Το λοιπόν κάπου χάλασε η δουλειά με το καλό μου φιλαράκι που ήθελε να με βοηθήσει, αλλά την περίπτωσή μου την είχε κουβεντιάσει με μια καλή του φίλη, τη Λίνα, η οποία έδειξε ενδιαφέρον από την πρώτη στιγμή. Η αλήθεια είναι ότι ήμουνα διστακτικός στην αρχή αλλά με το πέρασμα του χρόνου πάλιωσε η σχέση μας (ωρίμασε βρε αδερφέ) και τώρα είμαστε καλά φιλαράκια και θα με βοηθήσει αυτή. Είναι και η επιχείρησή μου σωστή πολυεθνική, οπότε δεν νιώθω ότι την ρίχνω κάπου την κοπέλα.


" Γεια σας Αγαπητέ

Πώς είναι το έργο και τις επιχειρήσεις; Ελπίζω ότι εσείς και η οικογένειά σας τα πάνε καλά; Το όνομά μου είναι (Λίνα Μιχαήλ), Γυναίκα. Μπορείτε να είστε ο καλός μου φίλος; θέλω να έρθει στη χώρα σας για να μελετήσει και να κάνει επιχειρήσεις με σας ή την εταιρεία σας. όταν λάβω την απάντησή σας, θα σας στείλω τις φωτογραφίες μου για να δούμε πώς θ μοιάζουν. παρακαλώ απαντήστε στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μου ώστε να μπορώ να σας ενημερώσουμε σχετικά με την επιχείρηση για την πρόταση. (lina_micheal@yahoo.com)

Ευχαριστώ Ο Θεός να ευλογεί
Δικός σου Λίνα


Hello Dear

How is work and business? I hope you and your family are doing well? My name is (Lina Micheal), Female. can you be my good friend? i want to come to your country to study and do business with you or your company. when i receive your reply, i will send you my pictures for you to see how i look like. please reply to my email address so that i will let you know about the business proposal.(lina_micheal@yahoo.com)

Thanks God bless
Yours Lina"

Κι εσένα να σ' ευλογεί ο Θεός Λίνα μου και πάντα να βοηθάς ανθρώπους που το έχουν ανάγκη όπως εγώ.


:wave2:

Pardalotzatziki
30/09/2014, 10:56
Ενταξει, 30% μονο. Μη με πειτε γυφτο, αλλα λεω να τα παρω.

Γεια σας

Σας ευχαριστώ για την απάντησή σας. Δεν είμαι ζουν στη χώρα σας σήμερα, Σημείωση, αποφάσισα να βρω κάποιον που είναι πραγματικό και όχι φανταστικό και αυτός ήταν ο λόγος που πήγα σε μια ασφαλή τοποθεσία, όπου μπορώ να είμαι σίγουρος ότι θα είναι για πραγματικό. Πιστεύω ότι μπορώ να σε εμπιστευτώ, είμαι στη Συρία τώρα και χρειάζεται απεγνωσμένα να μετεγκατασταθούν στη χώρα σας και αυτός είναι ο λόγος που επιθυμώ να επικοινωνήσουμε μαζί σας.
Είμαι κα Ishtar Tira Σαργών ο σύζυγος της Ύστερης Μηχανικός Σαργών ένας Σύριος Βιομηχάνων και μέλος της Συρίας άνδρες των επιχειρήσεων στο συμβούλιο της Δαμασκού. Μετά το θάνατο του συζύγου μου, η οικογένειά μου είναι κάτω από την απειλή του Προέδρου Bashar al-Assad για την αποφασιστική υποστήριξή μας για μια πραγματική Δημοκρατική Κυβέρνηση της Συρίας, που είναι ο λόγος που σκότωσε τον άντρα μου.
Λόγω των σημερινών ταραχών στη χώρα πολλές οικογένειες τρέχουν για την αγαπητή ζωή ως στρατιώτες σκοτώνουν αμάχους, γυναίκες και παιδιά. Θέλω να επιστήσω την προσοχή σας ότι έχω στην κατοχή μου το ποσό των 15.700.000 δολαρίων. Αυτά είναι τα χρήματα μου και ο σύζυγός μου έχουν αποθηκευτεί για ολόκληρη τη ζωή μας ως βιομήχανος.
I κρυφά κλειδωμένο τα χρήματα στο κουτί του κορμού και κατατίθεται με τον Ερυθρό Σταυρό εδώ στην Δαμασκό. Ειλικρινή πρόθεση μου σε σας γραπτώς είναι να επικαλεστεί μαζί σας για να δεχτεί ευγενικά το κουτί χρημάτων. Αυτό οφείλεται στο γεγονός ότι δεν μπορούμε να κάνουμε καμία τράπεζα μεταφορές από εδώ μετά τον πόλεμο. Αυτά είναι τα μεγάλα ζητήματα που απασχολούν για μένα τώρα. Εγώ θα σας δώσω 30% των χρημάτων.
Έχω να εκμεταλλευτώ αυτή την ευκαιρία γιατί δεν έχω άλλη επιλογή από το να εμπιστεύεται κάποιος. Είμαι ορφανός χωρίς αδελφός ή αδελφή, έτσι δεν μπορώ να ρισκάρω τη ζωή μου εδώ για να αποφύγει ένα τέλος στην οικογένειά μου καταγωγή. Όπως μια γυναίκα από τον άντρα μου είναι νεκρό, το μόνο που έχω είναι δύο παιδιά μου. Αξίζουν μια αξιοπρεπή ζωή αφού θέλω να μεγαλώσω σε ένα ήσυχο περιβάλλον. Θα μετακινηθούν προς τη χώρα σας με τους γιους μου και να επενδύσει τα χρήματα, σύμφωνα με τη νομοθεσία, τις συμβουλές και την υποστήριξή σας? μπορούμε να συνεργαστούμε και να επιτύχουμε ένα καλύτερο μέλλον για τις οικογένειές μας.
Αν είναι δυνατόν, μπορώ να ζητήσω να μου στείλετε τα στοιχεία σας; Μόνο αν είστε άνετα με αυτό το αίτημα. Αυτό είναι καθαρά για τον σκοπό της αποστολής των χρημάτων σας. Οι πληροφορίες που απαιτούνται είναι: το ονοματεπώνυμό σας, τον αριθμό τηλεφώνου σας (κινητό), την πλήρη διεύθυνσή σας.

Περιμένω με ανυπομονησία τη θετική σας ανταπόκριση και για την παραλαβή των πληροφοριών σας θα σας δώσει περαιτέρω λεπτομέρειες. Η αποδοχή της προσφοράς μου μπορεί να αλλάξει τη ζωή σας και το δικό μου.

Με εκτίμηση,

Ishtar Tira Σαργών

Bob_o_mastoras
30/09/2014, 12:39
Σαργων και Μελανουριων! :lol::lol:

teogtp
30/09/2014, 12:43
Πρωτη φορα ακουω ψαρια να ριχνουν "διχτυα"..................

Pardalotzatziki
30/09/2014, 13:11
10 χρονια+ αυτες οι αηδιες.....πρεπει να βρισκουν πολλα κοροιδα!!!

Eversman
30/09/2014, 13:19
Ενταξει, 30% μονο. Μη με πειτε γυφτο, αλλα λεω να τα παρω.

Γεια σας

Σας ευχαριστώ για την απάντησή σας. Δεν είμαι ζουν στη χώρα σας σήμερα, Σημείωση, αποφάσισα να βρω κάποιον που είναι πραγματικό και όχι φανταστικό και αυτός ήταν ο λόγος που πήγα σε μια ασφαλή τοποθεσία, όπου μπορώ να είμαι σίγουρος ότι θα είναι για πραγματικό. Πιστεύω ότι μπορώ να σε εμπιστευτώ, είμαι στη Συρία τώρα και χρειάζεται απεγνωσμένα να μετεγκατασταθούν στη χώρα σας και αυτός είναι ο λόγος που επιθυμώ να επικοινωνήσουμε μαζί σας.
Είμαι κα Ishtar Tira Σαργών ο σύζυγος της Ύστερης Μηχανικός Σαργών ένας Σύριος Βιομηχάνων και μέλος της Συρίας άνδρες των επιχειρήσεων στο συμβούλιο της Δαμασκού. Μετά το θάνατο του συζύγου μου, η οικογένειά μου είναι κάτω από την απειλή του Προέδρου Bashar al-Assad για την αποφασιστική υποστήριξή μας για μια πραγματική Δημοκρατική Κυβέρνηση της Συρίας, που είναι ο λόγος που σκότωσε τον άντρα μου.
Λόγω των σημερινών ταραχών στη χώρα πολλές οικογένειες τρέχουν για την αγαπητή ζωή ως στρατιώτες σκοτώνουν αμάχους, γυναίκες και παιδιά. Θέλω να επιστήσω την προσοχή σας ότι έχω στην κατοχή μου το ποσό των 15.700.000 δολαρίων. Αυτά είναι τα χρήματα μου και ο σύζυγός μου έχουν αποθηκευτεί για ολόκληρη τη ζωή μας ως βιομήχανος.
I κρυφά κλειδωμένο τα χρήματα στο κουτί του κορμού και κατατίθεται με τον Ερυθρό Σταυρό εδώ στην Δαμασκό. Ειλικρινή πρόθεση μου σε σας γραπτώς είναι να επικαλεστεί μαζί σας για να δεχτεί ευγενικά το κουτί χρημάτων. Αυτό οφείλεται στο γεγονός ότι δεν μπορούμε να κάνουμε καμία τράπεζα μεταφορές από εδώ μετά τον πόλεμο. Αυτά είναι τα μεγάλα ζητήματα που απασχολούν για μένα τώρα. Εγώ θα σας δώσω 30% των χρημάτων.
Έχω να εκμεταλλευτώ αυτή την ευκαιρία γιατί δεν έχω άλλη επιλογή από το να εμπιστεύεται κάποιος. Είμαι ορφανός χωρίς αδελφός ή αδελφή, έτσι δεν μπορώ να ρισκάρω τη ζωή μου εδώ για να αποφύγει ένα τέλος στην οικογένειά μου καταγωγή. Όπως μια γυναίκα από τον άντρα μου είναι νεκρό, το μόνο που έχω είναι δύο παιδιά μου. Αξίζουν μια αξιοπρεπή ζωή αφού θέλω να μεγαλώσω σε ένα ήσυχο περιβάλλον. Θα μετακινηθούν προς τη χώρα σας με τους γιους μου και να επενδύσει τα χρήματα, σύμφωνα με τη νομοθεσία, τις συμβουλές και την υποστήριξή σας? μπορούμε να συνεργαστούμε και να επιτύχουμε ένα καλύτερο μέλλον για τις οικογένειές μας.
Αν είναι δυνατόν, μπορώ να ζητήσω να μου στείλετε τα στοιχεία σας; Μόνο αν είστε άνετα με αυτό το αίτημα. Αυτό είναι καθαρά για τον σκοπό της αποστολής των χρημάτων σας. Οι πληροφορίες που απαιτούνται είναι: το ονοματεπώνυμό σας, τον αριθμό τηλεφώνου σας (κινητό), την πλήρη διεύθυνσή σας.

Περιμένω με ανυπομονησία τη θετική σας ανταπόκριση και για την παραλαβή των πληροφοριών σας θα σας δώσει περαιτέρω λεπτομέρειες. Η αποδοχή της προσφοράς μου μπορεί να αλλάξει τη ζωή σας και το δικό μου.

Με εκτίμηση,

Ishtar Tira Σαργών

Δαμασκό έ? ... χμμμμ .... θα την βόλευε να συναντιώμασταν κατ' ιδίαν ? Λέω 'γώ τώρα :a13:

Παρδαλό ... μισά-μισά είσαι οκ?

Pardalotzatziki
30/09/2014, 13:33
Δαμασκό έ? ... χμμμμ .... θα την βόλευε να συναντιώμασταν κατ' ιδίαν ? Λέω 'γώ τώρα :a13:

Παρδαλό ... μισά-μισά είσαι οκ?

30% ειναι. Αν πας να τη βρεις 50-50. Αν σου κατσει ομως θελω 60%. Και δε με νοιαζει αν ειναι ομορφη ή ασχημη.

Eversman
30/09/2014, 13:41
30% ειναι. Αν πας να τη βρεις 50-50. Αν σου κατσει ομως θελω 60%. Και δε με νοιαζει αν ειναι ομορφη ή ασχημη.

Θα είμαι κάτω, μετά τα Χριστούγεννα .... δώσε intel/address ... όμορφη ή άσχημη, θα της τα πάρουμε έτσι κι αλλιώς .. μετά τα βρίσκουμε:D

SHOOTER045
30/09/2014, 13:46
Αν και έχεις Χρόνο μπροστά σου
Να προσέχεις
Και αν την βρεις ξέρεις εσύ...

Pardalotzatziki
30/09/2014, 13:51
Θα είμαι κάτω, μετά τα Χριστούγεννα .... δώσε intel/address ... όμορφη ή άσχημη, θα της τα πάρουμε έτσι κι αλλιώς .. μετά τα βρίσκουμε:D

Εκλεισεεεεε.....θα κανουμε καλη κονομα παλι...
Να ναι καλα το ιντερνετ... :cool:

Pardalotzatziki
28/12/2014, 22:56
Χρονια πολλα σε ολους. :D

Ο Ryan μου δινει $5 to $7 per barrel, να ζητησω παραπανω;;;; Για να μπει καλα το 2015...

Hello
Compliment of the season and merry Christmas.

My name is Ryan Wang; I am the senior manager for Procurements, Hong Kong Refining Company (Sinopec Group Inc) I have been mandated to source crude oil from Libya for supply to our refineries. I have been able to establish good relationship with the senior management of the Azzawya Oil Refining Company of Libya.

I am now looking for a competent middle man. To stand in between the Hong Kong Refining Company and the Azzawya Oil Refining Company of Libya for the sale and purchase of 2 Million Barrels Monthly for 36 Months. This is order to take home a commission of USD$5 to USD$7 per barrel. This amount is payable to the middle man as commission.

Kindly send your response via my private email (raynwang01@gmail.com) and I will give you further details and proof of my identity. My direct number: +:):):):).

Regards
Ryan Wang.

vaska
29/12/2014, 09:09
Χρονια πολλα σε ολους. :D

Ο Ryan μου δινει $5 to $7 per barrel, να ζητησω παραπανω;;;; Για να μπει καλα το 2015...

Hello
Compliment of the season and merry Christmas.

My name is Ryan Wang; I am the senior manager for Procurements, Hong Kong Refining Company (Sinopec Group Inc) I have been mandated to source crude oil from Libya for supply to our refineries. I have been able to establish good relationship with the senior management of the Azzawya Oil Refining Company of Libya.

I am now looking for a competent middle man. To stand in between the Hong Kong Refining Company and the Azzawya Oil Refining Company of Libya for the sale and purchase of 2 Million Barrels Monthly for 36 Months. This is order to take home a commission of USD$5 to USD$7 per barrel. This amount is payable to the middle man as commission.

Kindly send your response via my private email (raynwang01@gmail.com) and I will give you further details and proof of my identity. My direct number: +:):):):).

Regards
Ryan Wang.

Ναι οκ αλλά ρε φίλε είσαι μοναχοφάης, δεν δίνεις και σε μας τα τηλέφωνα μπας και βγάλουμε κι εμείς το κατιτίς μας (η δουλειά με τον δικό μου κοπρίτη χάλασε και δεν πήρα φράγκο γμτ)

Pardalotzatziki
29/12/2014, 10:25
Ναι οκ αλλά ρε φίλε είσαι μοναχοφάης, δεν δίνεις και σε μας τα τηλέφωνα μπας και βγάλουμε κι εμείς το κατιτίς μας (η δουλειά με τον δικό μου κοπρίτη χάλασε και δεν πήρα φράγκο γμτ)

Νταξει ρε Μπιλι, στειλε πμ να σου δωσω το τηλ.

Θα ζητησω 9 ντολαρς περ μπαρελ να παρεις και συ....