PDA

View Full Version : Poio naked proteinete?Kai giati?



Akefalos
19/10/2005, 01:35
Poio naked proteinete re paidia na paro?Apo 600 mexri 1000cc.Ola ta montela.Apo fragka mexri 9500 evropoula dino...Ektos apo gnomes steilte kai kamia foto giati paizei panta rolo kai i emfanisi ektos apo epidoseis!Kai gia voltitses xalares to thelo kai gia taksidakia kai mesa stin poli.Ante n'akouso gnomes kai na do!!:D

Multijohn
19/10/2005, 04:14
καινούριο ή ματαχειρισμένο?Είσαι διατεθειμένος να περιμένεις καινούρια μοντέλα ή καιγεσαι?
καονούριο και με λίγη υπομονή πάντως εισαι για GSR 600SUZUKI.Λένε οτι έρχεται πολύ δυνατά!
Για 1000 B KING αλλά δεν ξέρω τιμή


26514

Multijohn
19/10/2005, 04:16
GSR600 οργανα:a19: :a23: :a25: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30:


26515

Multijohn
19/10/2005, 04:20
Είσαι έτοιμος και για Β-KING 1000?!!!!!!


26516

Multijohn
19/10/2005, 04:21
:beer: :beer: :beer: :a25: :a25: :a25:


26517

Akefalos
19/10/2005, 04:22
Gia kainourio.Oxi metaxeirismeno.Oraio to Suzukaki.Gia na doume ti allo tha protinoun.

Multijohn
19/10/2005, 04:24
Δεν θέλω να σε πιέσω αλλά είσαι ελεύθερος να κάνεις οτι θέλω!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Akefalos
19/10/2005, 04:27
Kala emeina!!!Ti einai afto to b-king?Apistefto!Gamaei!!Kykloforei ellada?Proti fora to vlepo!:eyepop: :hypnotize :look: :dizzy:

Multijohn
19/10/2005, 05:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akefalos
Kala emeina!!!Ti einai afto to b-king?Apistefto!Gamaei!!Kykloforei ellada?Proti fora to vlepo!:eyepop: :hypnotize :look: :dizzy:

Χε χε!Ούτε ελλάδα ούτε πουθενά αλλού κυκλοφορεί ακόμα.Μέχρι άνοιξη όμως...
Αντε να σε δώ!Αλλά προσοχη!Να το γουστάρεις,ότι και να πάρεις!Ρίξε και μια ματιά στα υπόλοιπα(Triumph speed triple,kawa. Z 1000 & 750,cb series e.t.c.)

kinhsh
19/10/2005, 06:30
Προτεινω ενα Ducati s4r με 8000 χλμ που υπαρχει εδω στην πρεβεζα στον εμπορο λετσιο δημητριο βρες τηλεφωνο απο χρυσο οδηγο. Το ειχε φιλος και σκεφτομουν να το παρω γιατι εχει 10% ισχυροτερη γκαζια απο το zx10 που εχω μεχρι τις 6000 στροφες. Εχει πιρουναρα αναποδη σοβα με επιστρωση τιντ. Φρεναρες Μπρεμο τοσο δυνατες που θελουν συνηθεια. Εξατμισεις ακραποβιτς
αλλη ηλεκτρονικη για αυξημενη ισχυ, σηκωνεται και με 3 η. Το οδηγας και αν ανοιξεις το γκαζι σε πιανει τρομαρα.Εγω δεν το πηρα γιατι το φοβηθηκα και προτιμουσα μηχανη να εχει φαιρινγκ μιας και κινουμαι συνεχεια εκτος πολης.


κανονικα το πουλαει 11000 ευρω αλλα επειδη δυσκολευεται να το πουλησει θα το δωσει και με 10000 ευρω ειμαι σιγουρος.

Σφήγκας600
19/10/2005, 07:59
Λεβέντη μου θα σε κάμω 2 ερωτήσεις.Αν τις σκεφτείς και ο ίδιος λίγο καλύτερα θα σε βοηθήσουν πολύ στο ερώτημα σου. Λοιπόν (Α) θα είναι η πρώτη σου μηχανή; Αν όχι τι καβαλάς τώρα; (ΒΟΥ) Τι κάνει η μηχανή μου στο Avatar σου; Μήπως λέω-μήπως;;;;:look:

adam_tsouk
19/10/2005, 09:22
Μπες λίγο και στα μοντέλα και διάβασε και δυο πράγματα για τα γυμνά που έχουν συμφορουμίτες κνα μάθεις και μερικά υπέρ και κατά....

idi
19/10/2005, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akefalos
Poio naked proteinete re paidia na paro?Apo 600 mexri 1000cc.Ola ta montela.Apo fragka mexri 9500 evropoula dino...Ektos apo gnomes steilte kai kamia foto giati paizei panta rolo kai i emfanisi ektos apo epidoseis!Kai gia voltitses xalares to thelo kai gia taksidakia kai mesa stin poli.Ante n'akouso gnomes kai na do!!:D

ΤΗΕRE IS ONLY ONE.....(καλα ειναι και το 1000 αλλα κανει σχεδον 12,000...)


26524

m1ke
19/10/2005, 13:12
To Hornet που έχεις στο Avatar είναι μια χαρά. Στρίβει ωραία, έχει γραμμικό κινητήρα που αποδίδει από χαμηλά και γενικά τα κάνει όλα και συμφέρει.
Τα ίδια ισχύουν και για το γυμνό Fazer.
Το Ζ750 δεν το ξέρω αλλά αν σου αρέσει και αυτό είναι μία επιλογή.
Γνώμη μου είναι να μην ανέβεις πάνω από 600cc άντε 750cc. Παραπάνω δύναμη σε γυμνό θα χρειαστείς μόνο αν θες να κάνεις καγκουριές.
Φυσικά φρόντισε να σου μείνουν και λεφτά να βάλεις κανά immobilazer της προκοπής και για ρουχισμό κράνος.

zoudis
19/10/2005, 13:27
Symfwno me ton M1ke...

to Suzuki re paidia den einai oloidio to gymno Fazer ? Ma ti mamakes pou einia....antigrpsan to montelo...:lol:

To B-King leei..:winka:

Alla file mou Akefale, mallon 8a prepei na gineis pio sygkekrimenos gia na se boh8hsoun ta paidia edw...

:wave2:

gojakla
19/10/2005, 13:28
Καλημερα... εγω αυτο που θα προτεινα στον φιλο ειναι να γυρισει τα μαγαζια του χωρου, να δει ολα τα γυμνα που παιζουν στα λεφτα του και αφου καταληξει στα επικρατεστερα κατα εκεινον... να τα καβαλησει οπου μπορει η απο φιλους του και να δει ποιο μηχανακι θα του κανει το «κλικ»!
Για μενα ειναι πολυ σημαντικο να σε μαγεψει το μηχανακι... να δεσει η «χημεία» σας!
Παντως η δικη μου επιλογή ητο...
Ζ750.


26532

Akefalos
19/10/2005, 15:26
Ta exo gyrisei ta magazia,kai sto forum diavazo oles tis sizitiseis,kai to exo psaksei genika to thema, alla panta rotao ti gnomi ton allon gia na exo pio sfairiki apopsi.Eksalou allo na ta vlepeis ksexorista to kathena stin antiprosopeia,kai allo na ta exeis ola mazemena edo kai malista me gnomes kai protaseis.:D

Pros to paron klino pros to hornetaki(afto to portokali me trelainei).Eno kai apo epidoseis einai poly kalo.Exei kai kali timi.Alla opos eipa thelo tis gnomes pollon atomon.De xanoume tipota!Ektos apo to ligo xrono pou tha diathesete gia na me voithisete!!
Ante kai kernao mpironia!Exei gia olous:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

A kai min ksexaso...Σφήγγας600 exo tora ena cbr125 gia na matho na odigao prota kai na min pao kateftheian sta polla kyvika.To exo kana oxtamino.Opote leo apo 2006 na pao se kati megalytero kai naked pou mou aresoun.Mallon pio poll sta 600cc.Oso gia to avatar eksigithika parapano!To portokali einai fovero!!Klino pros to hornet mallon!Alla gia fto ekana to post mipos kai allakso gnomi!:D

dodos_1
19/10/2005, 15:38
Εγω θα σου προτεινα το Suzuki SV1000S.πολυ καλό μηχανάκι 125 άλογα,τρελή ροπή(V-2)και το βρισκεις με 9.400 ευρώ καινουργιο παραεισαγωγής.


26543

zoudis
19/10/2005, 16:11
oxi re paidia kai to 1000S....to palikari einai apeiro min to katastrefete....

Ta 600cc file 8a sou einai yper-arketa gia 2-3 xronia akoma. Kai kala kaneis kai koitas Hornet. Des kai to gymno to Fazer kai pai3e s' auta ta 2. Kai sxetika kali timi exoun, kai epidoseis kai poiothta.

:wave2:

dodos_1
19/10/2005, 16:21
Ας παρει τοτε το SV650S.Θα του ερθει και πιο φθηνά!εκει θα τα χαλάσουμε τωρα;:lol:

vassilis88
19/10/2005, 16:25
kai go cbr125 exo kai skeftomai gia to kalokairi to
KAWASAKI ER-6n

adam_tsouk
19/10/2005, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akefalos
Pros to paron klino pros to hornetaki(afto to portokali me trelainei).


Πολύ ωραίο χρώμα είναι και το θαλασσί ματ.

idi
19/10/2005, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Πολύ ωραίο χρώμα είναι και το θαλασσί ματ.

gay χρωμα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
19/10/2005, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
gay χρωμα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:lol: :lol: τι μαλακα!:lol: :lol:

Rezeguet
19/10/2005, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
άλογα,τρελή ροπή(V-2)

mporei na kano la8os alla genika i ropi den eksartatai kyrios apo ta kyvika kai oxi apo tous kylindrous? Ena 8kylindro 4litro fortigo exei pali 40kila opos exei kai ena 4 kylindro eksakosari 6kila pano kato....
I diafora pou paratiritai logo diataksis kai ari8mou kylindron einai mono i omalotita tis ropis kai oi strofes pou apodidetai....

an kano la8os na me dior8osete

pantos pistevo kai go na pareis kana 600ari i to poly kanena Z750 alla min pas parapera... apo kei kai pera oti sou aresei pairneis...

ΟΚΤΑΝΙΟ
20/10/2005, 19:24
Poio naked proteinete?Kai giati?


Εγω σε γυμνο προτεινω τη
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Μονικα Μπελουτσι.

Τρελλες ροπες λεμε....

:D :D :D :D

el_hymador
21/10/2005, 15:32
Kοιτα εγω λεω να παρεις Ζ750 , γιατι :

α) ειναι παρα πολυ καλο αντικειμενικα...
β) θα σε κανει παρεα το μισο φορουμ , ολοι τετοια εχουν...

Αν παρεις hornet 600 :

.... Θα σε βριζει (στον χαβαλε ε?) το μισο φορουμ που πηγες και πηρες honda , που μονο αξιοπιστα ειναι και τιποτα αλλο , ξενερωτα και νεροβραστα

Αν παρεις fz1 :

...βλεπε παραγραφος ''αν παρεις hornet600''....αλλα για αλλους λογους..δλδ που πηγες και πηρες yamaha ενω υπαρχει το Ζ750 που ειναι γαμω τα μηχανακια κ.τ.λ.

Αν παρεις suzuki gsx600 :

Θα περασει ενα διαστημα που ολοι θα σε ρωταν εντυπωσεις κ.α....μολις ξεστομισεις κανενα ''στριβει πολυ καλα , η παει τραινο στις στροφες'' ....τοτε....βλεπε παραγραφους ''Αν παρεις hornet 600''
και ''Αν παρεις fz1''....γιατι ως γννωστο ΜΟΝΟ το Ζ750 στριβει καλυτερα απο ολα και ειναι και γαμω τα μηχανακια κ.τ.λ.-κ.τ.λ.

....τωρα αν θες την γνωμη μου παρε η το sv650 , η σκεψου και για κανα monster 620....τα τετρακυλινδρα γυμνα πιστευω οτι δεν ειναι και τοσο διασκεδαστικα οσο τα δικυλινδρα...


....και περιμενε τωρα που ειπα αυτο , να δεις αντιδρασεις.....γιατι ως γνωστο ΜΟΝΟ το Ζ750 ειναι διασκεδαστικο και γαμω τα μηχανακια και ......και.....και....:lol: :lol: :rotflmao:

idi
21/10/2005, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Kοιτα εγω λεω να παρεις Ζ750 , γιατι :

α) ειναι παρα πολυ καλο αντικειμενικα...
β) θα σε κανει παρεα το μισο φορουμ , ολοι τετοια εχουν...

Αν παρεις hornet 600 :

.... Θα σε βριζει (στον χαβαλε ε?) το μισο φορουμ που πηγες και πηρες honda , που μονο αξιοπιστα ειναι και τιποτα αλλο , ξενερωτα και νεροβραστα

Αν παρεις fz1 :

...βλεπε παραγραφος ''αν παρεις hornet600''....αλλα για αλλους λογους..δλδ που πηγες και πηρες yamaha ενω υπαρχει το Ζ750 που ειναι γαμω τα μηχανακια κ.τ.λ.

Αν παρεις suzuki gsx600 :

Θα περασει ενα διαστημα που ολοι θα σε ρωταν εντυπωσεις κ.α....μολις ξεστομισεις κανενα ''στριβει πολυ καλα , η παει τραινο στις στροφες'' ....τοτε....βλεπε παραγραφους ''Αν παρεις hornet 600''
και ''Αν παρεις fz1''....γιατι ως γννωστο ΜΟΝΟ το Ζ750 στριβει καλυτερα απο ολα και ειναι και γαμω τα μηχανακια κ.τ.λ.-κ.τ.λ.

....τωρα αν θες την γνωμη μου παρε η το sv650 , η σκεψου και για κανα monster 620....τα τετρακυλινδρα γυμνα πιστευω οτι δεν ειναι και τοσο διασκεδαστικα οσο τα δικυλινδρα...


....και περιμενε τωρα που ειπα αυτο , να δεις αντιδρασεις.....γιατι ως γνωστο ΜΟΝΟ το Ζ750 ειναι διασκεδαστικο και γαμω τα μηχανακια και ......και.....και....:lol: :lol: :rotflmao:

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΖΕΤΑΔΕΣ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ !!!!:smokin: :smokin: :smokin:

el_hymador
21/10/2005, 17:26
πω-πω σαν τους γαυρους εχετε γινει ..... πολλα Ζ ρε παιδι μου. Η πλακα ειναι οτι μου εχει μεινει απωθημενο το Ζ στο τσακ δεν αγορασα ενα τετοιο , προτιμησα την ανεση του cbf.....αλλα θυμαμε που ειχα κανει test ενα μπλε (πρεπει να ειμαι ο μοναδικος που θα το αγοραζε μπλε!) και ηταν σκετη κ....α

μετα τους γαυρους λοιπον ......ΟΙ ΖΑΥΡΟΙ!!:lol: :lol: :rotflmao:

μελη ολοι και βγαλτε κανα πορωμενο για Ζουκαλά!! , ΖΥΡΑ 7(50) , porto Zeone , Zρυλος :lol: :lol:

BAD BOY
21/10/2005, 17:35
ΠΑΡΕ ΖΗΤΑ ...ΛΕΜΕ
ΦΘΗΝΟ
ΓΡΗΓΟΡΟ
ΣΤΡΙΦΤΕΡΟ
ΚΟΥΚΛΙ
ΑΣΠΑΣΤΟ
ΕΥΚΟΛΗ ΜΕΤΑΠΩΛΗΣΗ
ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ?
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΖΕΤΑΔΕΣ:beer:
ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΙ ΣΚΟΤΕΙΝΟ
(ΛΟΓΩ ΜΑΥΡΩΝ) ΚΥΚΛΩΜΑ:beer: :lol:

vassilis88
21/10/2005, 18:29
paidia apo ta fazer,hornet k sv650s poio stribei kalytera?poio dld einai to kalytero sxoleio-proetoimasia gia ss600?
ap oti exo katalabei apo to forum einai to sv?
mi mou peite z giati to xo odigisei k einai polyyyy dunato.ta apopano tha nai pio adynama k logika tha xreiazetai na anebasoun perissoteres strofes gia na ftasoun to z.