PDA

View Full Version : «One Down, Five to Go»



nikos_abel
01/07/2014, 12:21
Και μόνο από το τίτλο της παράστασης, καταλαβαίνεται για τι μεγαθήρια πρόκειται.

Και τι δε θα έδινα να μπορούσα να πάω

http://www.protothema.gr/culture/music/article/391618/monty-python-triada-hronia-meta-anevainoun-kai-pali-sti-skini/

pipe_smoker
01/07/2014, 12:35
Παίζει να είναι από τα ελάχιστα (μετρημένα στα δάχτυλα) τέτοια εγχειρήματα που δε γίνονται για την αρπαχτή στα πίσω πίσω, όπως μας έχουν συνηθίσει άλλοι κι άλλοι.

Μακάρι η απευθείας αναμετάδοση να παίξει και στην ψωροκώσταινα.
Τρέχοντας θα πάω.

nikonian
01/07/2014, 15:27
Παίζει να είναι από τα ελάχιστα (μετρημένα στα δάχτυλα) τέτοια εγχειρήματα που δε γίνονται για την αρπαχτή στα πίσω πίσω, όπως μας έχουν συνηθίσει άλλοι κι άλλοι.

Μακάρι η απευθείας αναμετάδοση να παίξει και στην ψωροκώσταινα.
Τρέχοντας θα πάω.

Νομίζω θα παίξει στο "ΔΑΝΑΟ" , με αγγλικούς υπότιτλους (;;;;)

spyro
01/07/2014, 16:40
για κάποιο "περίεργο" λόγο εμένα με εποιασε κατάθλιψη διαβάζοντας το. θα είμαι εκεί*



























στο σινεμα θέλω να πω :p

nikos_abel
01/07/2014, 19:47
Νομίζω θα παίξει στο "ΔΑΝΑΟ" , με αγγλικούς υπότιτλους (;;;;)

Ναι, με 8€

pipe_smoker
01/07/2014, 20:47
Ναι, με 8€

Μια μόνο παράσταση (η τελευταία), σε ένα μόνο σινεμά, με 8€?

Άμα εκεί ξεπουλήσαν τα εισιτήρια της πρώτης εμφάνισης σε 44 δευτερόλεπτα, αυτά θα ξεπουλησουν σε 4.

nikos_abel
01/07/2014, 21:34
Μια μόνο παράσταση (η τελευταία), σε ένα μόνο σινεμά, με 8€?

Άμα εκεί ξεπουλήσαν τα εισιτήρια της πρώτης εμφάνισης σε 44 δευτερόλεπτα, αυτά θα ξεπουλησουν σε 4.

Πας στοίχημα οτι θα μείνουν και άδειες θέσεις;

pipe_smoker
02/07/2014, 00:41
Πας στοίχημα οτι θα μείνουν και άδειες θέσεις;

Τί να σου πω ρε Νικο?

Ναι οκ δεν ειναι συναυλια της Βισσηςςςςςς, αλλα δεν ειναι οτι δεν εχουνε θαυμαστες στην Ελλαδα.
Και μαλιστα μπολικους και φανατικους.

Αν δε γινει ο κακος χαμος θεωρω οτι ειτε δε θα εχει διαφημιστει πουθενα, και θα παιξει κι ενα ρολο η ημερομηνια που η "μιση" Αθηνα λειπει διακοπες.

Τεσπα.
Οποιος το χασει, "εχασε".

nikos_abel
02/07/2014, 13:47
Πδε γίνονται για την αρπαχτή στα πίσω πίσω, όπως μας έχουν συνηθίσει άλλοι κι άλλοι.



Ο Cleese σε μια παλαιότερη συνέντευξη είχε ερωτηθεί θυμάμαι γιατί δεν ενδίδει στη παραγωγή μιας
νέας σαιζόν του Faulty Towers. Απάντησε πως δε θα το έκανε ποτέ αν δεν ήταν σίγουρος ότι θα μπορούσε
να πετύχει τα ίδια υψηλά στάνταρντς, αλλιώς θα ήταν αρπαχτή και θα χαλούσε κάτι που είναι πολύ περήφανος.


Τί να σου πω ρε Νικο?

Ναι οκ δεν ειναι συναυλια της Βισσηςςςςςς, αλλα δεν ειναι οτι δεν εχουνε θαυμαστες στην Ελλαδα.
Και μαλιστα μπολικους και φανατικους.

Αν δε γινει ο κακος χαμος θεωρω οτι ειτε δε θα εχει διαφημιστει πουθενα, και θα παιξει κι ενα ρολο η ημερομηνια που η "μιση" Αθηνα λειπει διακοπες.

Τεσπα.
Οποιος το χασει, "εχασε".

Μακάρι να έχεις δίκιο, αλλά δες απλά τη συμετοχή σε αυτό το θρεντ, που ξέρω ότι υπάρχουν άτομα που γουστάρουν
και δεν το έχουν πάρει χαμπάρι ακόμα.

Για αυτό το έβαλα, όποιος ενδιαφέρεται να ενημερωθεί.

Αλλά πιστεύω ότι και λόγω εποχής δε θα είναι σολντ άουτ. Να μη σου πω ότι ίσως και εγώ δεν τα καταφέρω,
όχι λόγω διακοπών αλλά λόγω δουλειάς.

Τεςπα, αν πάει κάποιος, ας το γράψει και εδώ σε ένα άτυπο ραντεβού, να ξέρουμε μήπως φτιάξουμε
γαλαρία :lol:

ggs
02/07/2014, 13:53
Καλά , μην πάτε και τελευταία στιγμή να βρείτε εισιτήρια ….

J.P.F.

319458

Mariner
02/07/2014, 14:03
Είναι ήδη sold out :p

cityfly
02/07/2014, 14:06
Είναι ήδη sold out :p

o δαναός;

Mariner
03/07/2014, 07:25
o δαναός;

Ναι

nikonian
03/07/2014, 10:49
Θέλω να πιστεύω ότι θα βγει κάποια στιγμή σε DVD η παράσταση, όπως έχει βγει εκείνη στο Hollywood Bowl.