PDA

View Full Version : συναγερμος



andri
07/07/2014, 22:47
Χαιρετω την ομορφη παρεα εχω ενα πρβ με τον συναγερμο ο συναγερμος βασικα ειναι meta τωρα τελευταια οταν τον ενεργοποιω δεν μου κανει το κλασικο θορυβο που εκανε μπιπ αλλα και ουτε οταν τον απενεργοποιω μονο τα φλας αναβουνε επισης οταν κουναω την μηχανη δεν κανει τιποτα δεν χτυπαει θελω να ρωτησω μηπως υπαρχει καποια μπανταρια εκτος απο το τηλεχ. Που να χρειαζεται αλλαγη και αν ναι που ειναι αυτη;

McGyver
08/07/2014, 06:25
θελω να ρωτησω μηπως υπαρχει καποια μπανταρια εκτος απο το τηλεχ. Που να χρειαζεται αλλαγη και αν ναι που ειναι αυτη;

Σίγουρα υπάρχει μία και είναι της μηχανής, οπότε ανατρέχεις στο οικείο εγχειρίδιο χρήσης.
Μπορεί να έχει κι ο Meta, αλλά για να ρωτάς και να έχει δεν μπορείς να την αλλάξεις.

toyar
08/07/2014, 08:24
αυτα που περιγραφεις ρυθμιζονται μπαινοντας στο μενου του συναγερμου
μπαταρια ξεχωριστη η μοναδα δεν εχει

andri
08/07/2014, 09:48
Οκ ευχαριστω παιδια

andreastwin
12/07/2014, 17:45
ολοι οι meta system εχουν ισοβια εγγυηση και εχουν εσωτερικη μπαταρια στιν μοναδα τιν οποια αλλαζει οι meta για να εχεις και τιν ισοβια εγγυηση.

pektis
13/07/2014, 07:24
Χαιρετω την ομορφη παρεα εχω ενα πρβ με τον συναγερμο ο συναγερμος βασικα ειναι meta τωρα τελευταια οταν τον ενεργοποιω δεν μου κανει το κλασικο θορυβο που εκανε μπιπ αλλα και ουτε οταν τον απενεργοποιω μονο τα φλας αναβουνε επισης οταν κουναω την μηχανη δεν κανει τιποτα δεν χτυπαει θελω να ρωτησω μηπως υπαρχει καποια μπανταρια εκτος απο το τηλεχ. Που να χρειαζεται αλλαγη και αν ναι που ειναι αυτη;

Οπως τα λες,πρεπει να εχεις χαλασει κατα λαθος τις ρυθμισεις του συναγερμου... αν πας σε συνεργατη της meta στο ρυθμιζει δεν ειναι τιποτα:wave2: