PDA

View Full Version : σαν να χανεις ανθρωπο...



Aνεμος
15/07/2014, 09:45
ΚΤΜ 640 PRESTIGE , 2005 ,μαύρο με akrapovic διπλές, μεταξύ 02:00 και 7:00 ξημερώματα δευτέρας 14/7 ,απο Μαρούσι.Φοράει πορτοκαλί κολάρα ψυγείου,πορτοκαλί μανέτα συμπλέκτη ,ακτινική τρόμπα φρένου ,ενα μονο καθρεφτη,πινακιδα ΟΙΚ 060.Τελικά, 9 χρόνια μαζί δεν ήταν αρκετά για να χορτάσουμε ο ένας τον άλλον.Λείπει ενα κομμάτι μου...Αν...δει κανείς ...οτιδήποτε....πμ εδώ...

VANDA
15/07/2014, 09:51
:( Γμτ.. εύχομαι να το βρεις. Πόσο ευάλωτο ήταν εκεί από όπου το πήρανε;

Aνεμος
15/07/2014, 09:59
σε ευχαριστώ...κλειδωμένο μέσα σε αυλή με μηχανική πόρτα που ανοίγει με τηλεκοντρόλ...και τελικά και με άλλους τρόπους....

Red Rider
15/07/2014, 15:32
Φάγανε και την μηχανή ενός φίλου χθες..
Μέρα μεσημέρι...
Εύχομαι να την αντικαταστήσεις γρήγορα...

Bob_o_mastoras
15/07/2014, 15:58
Τι σκατα γινεται ρε παιδια;;; Τι επιδημια ειναι αυτη;;; Καθε μερα βουτανε κανα δυο μονο απο μας εδω μεσα. Που θα παει αυτη η βαλιτσα;;;
Ευχομαι να το βρεις αμεσα φιλαρακι.

7Tolis
15/07/2014, 16:02
ΜπΖόφος στους κλέφτες. Αυτό. Ξεκίνα να μαζεύεις χρήματα για άλλο φίλε. Ξέχασε το αυτό, πάει.

Vice
15/07/2014, 16:11
Εχει παραγίνει το κακό. ακριβώς έτσι την έχω και εγώ, σε κλειστο γκαράζ κλειδωμένη και νιώθω οτι είναι ασφαλής. Αναθεωρώ τα πάντα μέρα με την μέρα.

Κρίμα φίλε μου. Ελπίζω να την βρεις

Kostas2B
15/07/2014, 18:35
Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...Ναι μεν παρα πολυ δύσκολο να το βρεις,αλλα οχι και απίθανο!
Δήλωσε την κλοπή!

Ενας φίλος,που του το κλέψανε τον Μάρτιο και το ειχε ξεγραψει,το βρήκε πριν κανα μήνα...

spyrakos35
15/07/2014, 19:54
Θα το βρεις γιστι ακομα μου χρωστας μια βολτα μαζι....

Εχε υπομονη και πιστη.....

Parhs
15/07/2014, 20:06
Εχει παραγινει.. Εγω θα βαλω καμερα στο χώρο και αν δει κινηση να με ειδοποιεί.

Aνεμος
15/07/2014, 23:52
Σας ευχαριστώ όλους ρε , πραγματικά…Απο χθες εχω χάσει τον κόσμο,βρίσκομαι σε παράλληλο μουδιασμένο σύμπαν…Ερχονται συνέχεια εικόνες,ταξίδια,βροχές,γκόμενες,σούζες,ηλιοβασιλέματ ,βουνά που έζησα μαζί της… Πριν την πάρω την είχα σε φωτογραφία στο κομοδίνο, σαν γκόμενα ρε…Ερωτας με την πρώτη ματιά...Είχε κάτι στις γραμμές της που γοήτευε κάπου μύχια την ψυχή μου, άγγιζε κάποιο κομμάτι μου πολύ περίεργα... Και την πήρα και έφτυσα αίμα να την ξεπληρώσω, ούτε φαγητό κάποιες φορές ακόμα… Τόσο έρωτα είχα με αυτό που μου λένε οτι "σίδερα είναι ρε,μην στεναχωριέσαι" . Και αυτή με αγάπησε πολύ…Ποτέ δεν βροντήξαμε άσχημα, παρ'όλες τις απίστευτες μαλακιές που δοκιμάσαμε.Ποτέ δεν έμεινα στο πουθενά με το ΚΤΜ που σπάει…Ταιριάξαμε οδηγικά σε μια αρμονία,χορεύαμε μαζί, δεν την οδηγούσα, δεν με κουβάλαγε.Μαζί μάθαμε σούζα,endo, στριψίματα με όλα κάτω,μαζί ταξιδέψαμε την Ελλάδα οταν έφυγα απο το κωλόνησο..Οτι αλλαγές έγιναν στην ζωή μου ήταν το σημείο αναφοράς μου, η μόνιμη γκόμενα που ηξερε τι θέλω, η σταθερά μου… Και το Σάββατο της πήρα δώρο 18αρι τεπόζιτο και χωματερές ζάντες. Σήμερα θα φτιάχναμε και σέλα παχιά για ταξιδάκι άνετο. Και δυο καργιόλια το τέλειωσαν αυτό σπάζοντας κλειδαριές και ανοιγοντας πόρτες.Ετσι, μέσα σε δυο λεπτά την πήραν, 9 χρόνια ακριβώς μετά την αγορά της…σαν γεννέθλια με θάνατο…. Πονάει..

Η κλοπή δηλώθηκε επιτόπου σε μπάτσους και ασφαλιστική και ναι, θα έρθουν άλλες και θα μου περάσει ο πόνος..
Και βόλτες θα πάμε και θα γνωριστούμε και καλά και θα τα θυμόμαστε και θα γελάτε..Αλλα αυτη η μαχαιριά δεν θα φύγει…
Σορυ αν σας τα έπρηξα και εγινα μελό. Βγήκε έτσι….320117

akis_trevor
15/07/2014, 23:54
μπ@στ@ρδοι,μουνοπ@ν@ ρε πουστη μου.....να τους κοπει οτι προεξεχει...
αν και απο κατω @@ δεν εχουν,τετοια που κανουν....
τι να πω ρε φιλε..ευχομαι να εισαι τυχερος!!!

taisteal
16/07/2014, 00:13
Δεν το εχω νιωσει και ελπιζω να μην το νιωσω ποτε αυτο που ζεις.
Μακαρι να βρεθει...

:(

devil's animal
16/07/2014, 00:17
μακαρι να βρεθει γρηγορα...

vaska
16/07/2014, 00:39
Τι λε ρε πστμ. Και κλειδωμένο και μέσα από χώρο που προστατεύεται από πόρτα??

Ρε τα πανιά. Μακάρι να το βρεις φιλαράκι και να το καβαλάει αυτός που το σήκωσε. Να τον κάνεις ασήκωτο εύχομαι

Lioulios
16/07/2014, 00:53
Ανεμε .... Χαλάστηκα !

GIXXERAKIAS
16/07/2014, 07:53
Κρίμα...ελπίζω να το βρείς άθικτο και να το έχουν πάρει τίποτα τσογλάνια για την βόλτα τους.:(

TROOPER
16/07/2014, 07:56
μακαρι να βρεθει και συντομα!!!!

Pan (dvs)
16/07/2014, 08:17
Πριν απο καμμια 25αρια χρονια ,απεναντι απο το γραφειο μου στα Γιαννενα, βλεπω αραγμενες 7-8 μηχανες, σε ενα εστιατοριο απ έξω.Ολες με Θεσσαλονικιωτικες πινακιδες.Κανα δυο απο αυτες ητανε σχετικα γνωστες.

Μπαινω στο εστιατοριο να πω μια καλημερα στα παιδια.Καποιοι απο αυτους γνωστες φατσες,οχι τιποτε κολλητιλικια αλλα ειχαμε μια καλημερα.Μου μιλουσανε λιγο μουδιασμενα αλλα φαινοτανε οτι ητανε απο νυχτερινο ταξιδι και σχετικα κουρασμενοι.Τελικα χαιρετησα και εφυγα για την δουλεια μου.

Μετα απο 2-3 μερες ΟΛΕΣ οι μηχανες ητανε αραγμενες εξω απο την αστυνομια ,η οποια ειδοποιησε τους ιδιοκτητες και ηρθανε να τις παρουνε.Σιγουρα ,αθελα μου,τους ειχα χαλασει τα σχεδια.

Ας ελπισουμε και εδω για το καλυτερο.

VASOS
16/07/2014, 09:25
Εύχομαι ολόψυχα να βρεθεί.

Aνεμος
18/07/2014, 13:23
Σας ευχαριστώ όλους ρε , πραγματικά…Απο χθες εχω χάσει τον κόσμο,βρίσκομαι σε παράλληλο μουδιασμένο σύμπαν…Ερχονται συνέχεια εικόνες,ταξίδια,βροχές,γκόμενες,σούζες,ηλιοβασιλέματ ,βουνά που έζησα μαζί της… Πριν την πάρω την είχα σε φωτογραφία στο κομοδίνο, σαν γκόμενα ρε…Ερωτας με την πρώτη ματιά...Είχε κάτι στις γραμμές της που γοήτευε κάπου μύχια την ψυχή μου, άγγιζε κάποιο κομμάτι μου πολύ περίεργα... Και την πήρα και έφτυσα αίμα να την ξεπληρώσω, ούτε φαγητό κάποιες φορές ακόμα… Τόσο έρωτα είχα με αυτό που μου λένε οτι "σίδερα είναι ρε,μην στεναχωριέσαι" . Και αυτή με αγάπησε πολύ…Ποτέ δεν βροντήξαμε άσχημα, παρ'όλες τις απίστευτες μαλακιές που δοκιμάσαμε.Ποτέ δεν έμεινα στο πουθενά με το ΚΤΜ που σπάει…Ταιριάξαμε οδηγικά σε μια αρμονία,χορεύαμε μαζί, δεν την οδηγούσα, δεν με κουβάλαγε.Μαζί μάθαμε σούζα,endo, στριψίματα με όλα κάτω,μαζί ταξιδέψαμε την Ελλάδα οταν έφυγα απο το κωλόνησο..Οτι αλλαγές έγιναν στην ζωή μου ήταν το σημείο αναφοράς μου, η μόνιμη γκόμενα που ηξερε τι θέλω, η σταθερά μου… Και το Σάββατο της πήρα δώρο 18αρι τεπόζιτο και χωματερές ζάντες. Σήμερα θα φτιάχναμε και σέλα παχιά για ταξιδάκι άνετο. Και δυο καργιόλια το τέλειωσαν αυτό σπάζοντας κλειδαριές και ανοιγοντας πόρτες.Ετσι, μέσα σε δυο λεπτά την πήραν, 9 χρόνια ακριβώς μετά την αγορά της…σαν γεννέθλια με θάνατο…. Πονάει..

Η κλοπή δηλώθηκε επιτόπου σε μπάτσους και ασφαλιστική και ναι, θα έρθουν άλλες και θα μου περάσει ο πόνος..
Και βόλτες θα πάμε και θα γνωριστούμε και καλά και θα τα θυμόμαστε και θα γελάτε..Αλλα αυτη η μαχαιριά δεν θα φύγει…
Σορυ αν σας τα έπρηξα και εγινα μελό. Βγήκε έτσι….320117



Κανα δυο φωτο ακόμα...320273




320275

John_lar
24/07/2014, 18:54
Τελικα καθε μερα ερχετε η επιβεβαιωση οτι μονο με ασφαλεια κλοπης εχεις το κεφαλι σου ησυχο....

Μακαρι να το βρεις...