PDA

View Full Version : ΧΑΡΙΖΩ ανεμοθώρακα ΚΑΡΡΑ



Multijohn
20/10/2005, 02:06
Δοκίμασα να τον πουλήσω παλιότερα αλλά τίποτα(εντάξει όχι και πολύ φανατικά!)οπότε ο ενδεδειγμένος υποψήφιος θα πρέπει να είναι άτομο με μεράκι για την μηχανή του,κατά προτίμηση μέλος του φόρουμ.
Πρόκειται για ανεμοθώρακα ΚΑΡΡΑ για BMW F650 μοντέλο '97(προσοχή!όχι το GS ή το ST!Aυτό με τα ενσωματομένα μπροστινά φλασάκια)Είναι σε εξαιρετική κατάσταση και φορεμένος 3-4 μήνες χωρίς ούτε αμυχή!Σήμερα το απόγευμα είδα ένα τέτοιο και πολύ περιποιημένο και άφησα σημείωμα στο παιδί που εξηγούσα τι παίζει αλλά τίποτα.
'Οποιος ενδιαφέρεται,π.μ.


Y.Γ.Κωστα angels μακάρι να ταίριαζε σε σένα ρε 'συ,που έχεις και πρόβλημα!

tasos21
21/10/2005, 15:17
ΕΧΩ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ.ΝΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΑ ΦΛΑΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΩ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΕΜΑΧ.Η ΚΑΡΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ?ΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.:wave2: :wave2:

Multijohn
22/10/2005, 01:19
Σήμερα στη συνάντηση που είχαμε γιατί δεν ήρθες?!:a1: :a24: :a38: :a52: Αμα ερχόσουν θα το κλείναμε επι τόπου!Τέλος πάντων,εκεί που περιμέναμε τα υπόλοιπα παιδιά,ήρθε δίπλα μας ένας κύριος 45-50 Γάλλος με BMW F650 Funduro.Εγώ φυσικά δεν ήξερα οτι ήταν ξένος(οχι οτι έχει σημασία!) και του έπιασα κουβέντα τον έκοψα οτι δεν είναι κανάς μ@λ@κ@ς και τελικά θα τον πάρει(τον ανεμοθώρακα!) και μάλιστα είπε να μου δώσει και χρήματα αλλά αφού αποφάσισα να τον χαρίσω,δε γ@μιέται!Εχουμε ραντεβού την Τετάρτη για να του τον δώσω.Εάν δεν έρθει ή για οποιοδήποτε λόγο δεν συναντηθούμε,θα σου στείλω π.μ.:wave2: