PDA

View Full Version : suzuki gsr 600 καταμετρηση και γνώμες



nikosmor
26/07/2014, 10:15
Για εμενα προσωπικα ειναι το 2 ( ειχα και ενα κ6) :):)

foogr01
26/07/2014, 14:35
Τι έγινε Νικολάκη; Από on off που έψαχνες παρέμεινες τελικά στα γυμνά ;

Μεγειές και καλοτάξιδο !!!

:beer::beer::beer:

nikosmor
26/07/2014, 19:04
χα χα ναι ρε φιλε δεν ειμαι εγω για on off ....και ξανα βρεθηκε στον δρομο μου το gsr και το αγορασα για 2 φορα (και δεν το μετανιωσα) πες την γνωμη σου

foogr01
26/07/2014, 23:48
Το είχα μια βδομάδα, τόσο το άντεξα... χάλια σου λέω...













:bawl:

Πέρα από την πλάκα, μια βδομάδα το είχα όντως (του αδερφού μου ήταν) και μια χαρά εργαλείο το βρήκα. Το γκαζάκι του το έχει, στρίβει, όμορφο είναι, αλλά δεν κολλήσαμε τα 2 μας. Τόσο απλά. Ούτε από το μπράδερ είχα ακούσει ποτέ παράπονα. Και πάλι καλορίζικο ! Να το χαρείς ! :beer: :wave2:

Viper4
27/07/2014, 00:25
To έχω από τον Νοέμβριο του 2007. Πολύ ευχαριστημένος! Με έχει πάει παντού, μόνο και δικάβαλο! Από τα στροφιλίκια του δεύτερου ποδιού της Χαλκιδικής μέχρι τα στροφιλίκια του Πάσο Στέλβιο στις Άλπεις. Πολύ γκάζι, απίστευτο στρίψιμο, άνετη θέση οδήγησης. Στον αντίποδα όμως χάλια φώτα, αναρτήσεις που καλό θα είναι να αλλάξεις με hp ή Wp με την πρώτη ευκαιρία (εγώ έβαλα ελατήρια και λάδια WP μπροστά και είδα άλλη μηχανή).
Καλορίζικο και καλοτάξιδο!

nikosmor
27/07/2014, 00:39
καταλαβαινω 100% οτι λες viper και το ειχα καταλαβει απο το πρωτο κ6 που ειχα αλλα σε συνολο με ειχε ενθουσιασει (σε συγκριση με αλλα της κατηγοριας ) γιαυτο και το ξανα βαλα στα χερια μου .

nikosmor
27/07/2014, 00:41
εισαι on-offΑΣ τι να κανουμε χε χε χε
Το είχα μια βδομάδα, τόσο το άντεξα... χάλια σου λέω...













:bawl:

Πέρα από την πλάκα, μια βδομάδα το είχα όντως (του αδερφού μου ήταν) και μια χαρά εργαλείο το βρήκα. Το γκαζάκι του το έχει, στρίβει, όμορφο είναι, αλλά δεν κολλήσαμε τα 2 μας. Τόσο απλά. Ούτε από το μπράδερ είχα ακούσει ποτέ παράπονα. Και πάλι καλορίζικο ! Να το χαρείς ! :beer: :wave2:

Viper4
27/07/2014, 01:04
καταλαβαινω 100% οτι λες viper και το ειχα καταλαβει απο το πρωτο κ6 που ειχα αλλα σε συνολο με ειχε ενθουσιασει (σε συγκριση με αλλα της κατηγοριας ) γιαυτο και το ξανα βαλα στα χερια μου .

Να υποθέσω τώρα πήρες με ABS έτσι;

nikosmor
27/07/2014, 07:58
ναι βεβαια με abs ξαι 2,3 ακομα καλουδια οπως γιαλακι baracuda για αερα , μπαγκαζιερα giviκαι βαση kappa bagster ktlp