PDA

View Full Version : Απορία για λασπωτήρα/ πινακίδα



Yoris
31/07/2014, 22:26
Γεια σας εχω μια απορια. Εχω ενα daytona sprinter 125 και αναρωτιεμαι αν γινεται να βγάλω τον λασποτηρα κ να βάλω απο κάτω τιν πινακιδα. Καποιοι μου είπαν οτι δεν μπορώ να τον βγάλω επιδει στρηρίζεται το φανάρι πανω. Είναι αληθεια? Αν ναι πως μπορω να τον κοψω και να βάλω την πινακίδα απο κάτω? ευχαριστω πολύ!

teo_g7
01/08/2014, 00:21
Θα μπει το τεχνικό κλιμάκιο να αποφανθεί επι του θέματος αν και αυτά τα ζητήματα διευθετούνται Παρασκευές και συνήθως μετα τη 12η μεσημβρινή.

Lioulios
01/08/2014, 00:58
Αυτό που θα πρέπει να προσέχεις μετά από μια τέτοια αλλαγή , είναι να μην περνάς από νερά ...Μόνο σε σεγνό .

Εν το μεταξύ ποιος σας είπε πως τα μηχανάκια έτσι είναι πιο όμορφα ? Ότι μαλακία κάνει ο ένας , αμέσως να την κάνει και ο άλλος . ΑΝ θες αλλαγή ,που δε θα σε συμβούλευα κάνε κάτι που θα το έχεις μόνο εσύ . Όχι όλοι οι άλλοι . Άσε τους άλλους να μην έχουν λασποτήρα και πιάσε και βάψε τον δικό σου στο χρώμα της μηχανής να γουστάρεις .

...Τότε μάλιστα !

Όσο για την πινακίδα ...Αν δεν φαίνεται και σε σταματήσουν , τον ήπιες !

SHOOTER045
01/08/2014, 06:27
Ότι σου είπε ο ΛΙΟΥΛΙΟΣ
Κάτι καγκουροι τα ξεκωλιαζουν στο κυνήγι του χαμένου ιππου
Προχτές πέτυχα πιτσιρικά με ολοκαίνουριο crypton X μιας ημέρας, που αφαιρούσε τα ελατήρια του μπροστινού γιατί είναι είπε ποιο ωραίο στο μάτι, ποιο μπάνικο!!!
Στα καθ ημάς η πινακίδα πρέπει να είναι σε εμφανές σημείο αλλιώς 200

TROOPER
01/08/2014, 09:06
Γεια σας εχω μια απορια. Εχω ενα daytona sprinter 125 και αναρωτιεμαι αν γινεται να βγάλω τον λασποτηρα κ να βάλω απο κάτω τιν πινακιδα. Καποιοι μου είπαν οτι δεν μπορώ να τον βγάλω επιδει στρηρίζεται το φανάρι πανω. Είναι αληθεια? ........

οχι μαλακιες σου λενε.

Vice
01/08/2014, 12:17
Εγώ απορώ ολοι εσείς που βάζετε τις πινακίδες κάτω απο την ουρά, το τρυπάτε και τις βάζετε ή έχει καμια πατέντα;

byron
01/08/2014, 15:47
Στα καθ ημάς η πινακίδα πρέπει να είναι σε εμφανές σημείο αλλιώς 200

Δλδ αν είναι σε εμφανές σημείο, αλλά όχι σταθερά τοποθετημένο επί του οχήματος...πάνω σε τσάντα πλάτης πχ :a13: είναι φάουλ? :D

Bowleno
01/08/2014, 15:54
Δλδ αν είναι σε εμφανές σημείο, αλλά όχι σταθερά τοποθετημένο επί του οχήματος...πάνω σε τσάντα πλάτης πχ :a13: είναι φάουλ? :D

Άσε τις πονηριές εσύ :p