PDA

View Full Version : Συμβουλή για ανταλλακτικό / accessory



morpheus
20/10/2005, 10:14
Έχω σπάσει μανιτάρι μαμά FZ6 (κ κάτι άλλα ψιλά - πλαστικά, καπάκια κλπ), όμως σε εξουσιοδοτημένο μου λένε ότι πρέπει να πάρω δύο καινούργια (αριστερό-δεξί) αν και χρειάζομαι μόνο το ένα (είναι κ ακριβά, ενώ με τη διαφορά μπορώ να φτιάξω κάτι άλλο, καμιά μανέττα, αντίβαρο κλπ). Δεδομένου ότι είναι διαφορετικά, άρα είναι δύσκολο να παίξει καβάτζα υπάρχει κάτι που μπορεί να γίνει????

Να περιμένω να πέσω κι από την άλλη απορρίπτεται! :nono: :nono: :nono: :nono:

Υπάρχει θέμα πολιτικής πωλήσεων στο συγκεκριμένο από Μοτοδυναμική, αλλά νομίζω είναι λίγο αυθαίρετο. Κρατάω μια επιφύλαξη γιατί δεν είναι ανταλλακτικό, αλλά λογαριάζεται αξεσουάρ, αλλά και πάλι μήπως έπρεπε να είναι και στάνταρντ εξοπλισμός και όχι να τα αγοράζουμε με νταβατζιλίκι 170???????

Tigas
20/10/2005, 11:01
ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΠΑΝΕ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ AFTERMARKET.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ 170ε ΩΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ, ΓΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΓΙΑ VALTER MOTO ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΧΟΥΝ.:wave2:

morpheus
20/10/2005, 11:09
may I rephrase...

Νομιμοποιούνται να τα δίνουν ζευγάρι?????

Daemon
20/10/2005, 11:54
Γυρο στα 41 ευρο εχει το ενα μανιταρι μαμα. Λαθως σου ειπανε :)

*Edit* αν εχεις σπασει μονο το πλαστικο, αν θελεις και βασεις τοτε ναι, παει σετ ολο μαζι.

Man7
25/10/2005, 09:55
Προ (πολλού) καιρού είχα βρει ένα μαγαζί (συνεργείο) που κατασκεύαζε μανιτάρια και μάλιστα αρκετά φθηνά. Ήταν νομίζω προς το Βοτανικό. Το είχα βρει μέσω του Bikenet.gr, αλλά από τότε το forum διάλυσε και χαθήκανε οι παλιές πληροφορίες.
Ξέρει κανένας τίποτε;

Μ.

morpheus
25/10/2005, 14:44
Πάλι καλά δλδ που δεν αλλάζω μανέτα φρένου γιατί θα έπρεπε να πάρω κ του συμπλέκτη, δεξί αντίβαρο γιατί θα έπρεπε να πάρω κ το αριστερό, αριστερά φλασάκια γιατί θα έπρεπε να πάρω κ τα δεξιά...

τυχερός είμαι μέσα στην ατυχία μου ο μπαγάσας!

lampros_fazer
07/11/2005, 00:21
Έσπασε και σε σένα μανιτάρι?
Είχε σπάσει και σε φίλο μου με FZ6 αλλά δεν θυμάμαι αν είχε πάρει 1 ή 2.

afrolykos
07/11/2005, 05:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Man7
Προ (πολλού) καιρού είχα βρει ένα μαγαζί (συνεργείο) που κατασκεύαζε μανιτάρια και μάλιστα αρκετά φθηνά. Ήταν νομίζω προς το Βοτανικό. Το είχα βρει μέσω του Bikenet.gr, αλλά από τότε το forum διάλυσε και χαθήκανε οι παλιές πληροφορίες.
Ξέρει κανένας τίποτε;

Μ.

ΜΡF ΜΥΚΑΛΗΣ 18 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ,ΤΗΛ.3460908)

κολανε τα παντα μην σας κοροιδευουν οι εμποροι και οι αντιπροσοπειες

Man7
07/11/2005, 07:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrolykos
ΜΡF ΜΥΚΑΛΗΣ 18 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ,ΤΗΛ.3460908)



Ο Γρίβας δεν είναι αυτός;

afrolykos
07/11/2005, 12:49
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Man7
Ο Γρίβας δεν είναι αυτός; [/QUOTE

ναι αυτος ειναι