PDA

View Full Version : aprilia shiver



PQC
05/08/2014, 21:18
Παιδιά καλησπέρα, φιλαράκι μου ψήνεται για το shiver. Θέλει κάτι σχετικά δυνατό και στριφτερό.
Τον ανησυχεί λίγο το θέμα βλάβες. Θα ήθελα αν γίνεται απόψεις από κατόχους νυν ή πρώην.

byron
05/08/2014, 23:04
Όσο πιο καινούργιο μοντέλο τόσο το καλύτερο. Τα πρώτα 07-08 είχαν διάφορες ψιλοβλακειες που χαλαγαν, βελτιώθηκαν στα μεταγενέστερα.

Δεν είναι αδύναμο, απλά έχει ηλεκτρική λειτουργία ενώ δεν είναι και ελαφρύ. Φρένα καλά, αναρτήσεις τύπου Japan δλδ μέτρια πράματα, πολύ φθηνά ανταλλακτικά.
Στα λεφτά που ζητανε τα μεταχειρισμένα, είναι οκ αγορά. Απλά το ότι είναι γυμνό και aprilia δεν σημαίνει ότι είναι μικρό Tuono...

cosgili
05/08/2014, 23:42
Παιδιά καλησπέρα, φιλαράκι μου ψήνεται για το shiver. Θέλει κάτι σχετικά δυνατό και στριφτερό.
Τον ανησυχεί λίγο το θέμα βλάβες. Θα ήθελα αν γίνεται απόψεις από κατόχους νυν ή πρώην.

Ούτε δυνατό είναι, ούτε στριφτερό. Value for money πλέον είναι αλλά στα ίδια λεφτά υπάρχουν κατ' εμέ καλύτερες επιλογές. Κατά τα άλλα όπως στα είπε ο απου πάνου.:wave2:

PQC
08/08/2014, 18:28
Απλά το ότι είναι γυμνό και aprilia δεν σημαίνει ότι είναι μικρό Tuono...[/QUOTE]

Βλακωδώς αυτό πίστευα και εγώ. Ευχαριστώ παιδιά βοηθήσατε πολύ.