PDA

View Full Version : Mπυρα 25/8/14



Billymuse
25/08/2014, 14:39
Μιας και γυρίσατε μερικοι απο τις διακοπές σας και άλλοι απο τα κατσικοβουνια (που δε ζηλέψαμε καθολου ε Κτήνεεεε :rolleyes:)
τι θα λέγατε αποψε να πάμε κάπου για μπύρα προς κέντρο να βολεύει όλους μιας και ο Κρίκος ειναι κλειστός μέχρι την άλλη
ευδομάδα...ελαα για να βλέπω προτάσεις...

τελικα καταλήξαμε στο "Γιαβρί", Θεσσαλονίκης 170, Πετράλωνα, στον ΗΣΑΠ από τη μεριά της Πειραιώς.
Τα λέμε εκει κατα τις 9:15

amyroukai
25/08/2014, 14:54
Δεν θα βρέχει, ε;

Για κέντρο... Κάτι έλεγε ο ggs για Νέα Σμύρνη... Έχω στα υπό πρόταση και την Βύνη στο Κουκάκι... Και η Ν. Φιλαδέλφεια που είχαν πάει τα παιδιά τις προάλλες έχει καλά στέκια...

Billymuse
25/08/2014, 14:55
Δεν θα βρέχει, ε;

Για κέντρο... Κάτι έλεγε ο ggs για Νέα Σμύρνη... Έχω στα υπό πρόταση και την Βύνη στο Κουκάκι... Και η Ν. Φιλαδέλφεια που είχαν πάει τα παιδιά τις προάλλες έχει καλά στέκια...

N Φιλαδελφεια έχει καλα στέκια όντως οπως η Γκαζόζα που είχε παει τις προάλες ο Αντώνης(antsoar).οτι θετεεε

amyroukai
25/08/2014, 14:57
Η παρέα μετράει μπιλάκο, το μέρος λιγότερο ;)

ξέρω ένα ωραίο δροσερό εκκλησάκι, δίπλα σε ένα πολύ φιλικό χωρΓιό, έτσι για να βγούμε λίγο παραέξω...

ggs
25/08/2014, 15:00
Δεν θα βρέχει, ε;

Για κέντρο... Κάτι έλεγε ο ggs για Νέα Σμύρνη... Έχω στα υπό πρόταση και την Βύνη στο Κουκάκι... Και η Ν. Φιλαδέλφεια που είχαν πάει τα παιδιά τις προάλλες έχει καλά στέκια...

νεα σμυρνη , αν ειναι να παμε για μπυρες , θα πάμε στην ..."Μυρτια":lol: (ποιο φθηνα θα μας ερθει απο το να πιουμε μπύρες στα καφε της πλατειας)

για μπυρες , ξερω οτι ειναι ανοικτο το (παλιο και καλο ) PULP στο κουκακι.
η Βυνη ειναι ανοικτή ?

αν ειναι , βαλε διεύθυνση και παμε εκει να δουμε κατι νεο..

Billymuse
25/08/2014, 15:08
Η παρέα μετράει μπιλάκο, το μέρος λιγότερο ;)

ξέρω ένα ωραίο δροσερό εκκλησάκι, δίπλα σε ένα πολύ φιλικό χωρΓιό, έτσι για να βγούμε λίγο παραέξω...


Καλα σίγουρα το αυτο ρε Γιάννη αλλα έχω το μειονέκτημα οτι δε μπορώ να μένω μέχρι πολυ αργά..οπότε προτιμώ να μη τρώω
πολυ ώρα για τη μεταφορά και να τη τρώω στο μαγαζί που θα κάτσουμε.
Γιώργο αυτο λες?
http://www.ask4food.gr/estiatoria/582-vyni

amyroukai
25/08/2014, 15:09
A και το pulp πλάκα θα έχει, re-visited μετά πόσα χρόνια, στο πεζοδρόμιο... :)

Η Βύνη είναι Δράκου 10, στον πεζόδρομο.

Billymuse
25/08/2014, 15:11
A και το pulp πλάκα θα έχει, re-visited μετά πόσα χρόνια, στο πεζοδρόμιο... :)

Η Βύνη είναι Δράκου 10, στον πεζόδρομο.

ωραία και τα 2 μια χαρά ειναι οποτες πια προτιμάτε ας πει ο GGS μιας και ειναι mod:a13:

ggs
25/08/2014, 15:11
Γιώργο αυτο λες?
http://www.ask4food.gr/estiatoria/582-vyni

δεν το ξερω το μαγαζι , ο γιαννης το ξερει αλλα τα σχολια στο ask4food.gr με ιντριγκαρουν τρελλαααα :bawl:


Ο χώρος πλέον τόσο ξεπερασμένος, σαν κουμουνιστικών χωρών (Ρωσσίας, αλβανίας, σκοπίων κτλ)...

:bawl:

Billymuse
25/08/2014, 15:26
δεν το ξερω το μαγαζι , ο γιαννης το ξερει αλλα τα σχολια στο ask4food.gr με ιντριγκαρουν τρελλαααα :bawl:


Ο χώρος πλέον τόσο ξεπερασμένος, σαν κουμουνιστικών χωρών (Ρωσσίας, αλβανίας, σκοπίων κτλ)...

:bawl:

Kαλα όλοι το κράζουν στις κριτικές οπότε κάνω update το πρώτο ποστ για την pulp :lol:

ggs
25/08/2014, 15:32
Kαλα όλοι το κράζουν στις κριτικές οπότε κάνω update το πρώτο ποστ για την pulp :lol:


οχι μην κανεις update!!!

δεν εχουμε αποφασισει ακομη!!

Hayate
25/08/2014, 15:33
Mάλλον θα πάρω το σαρκιό μου και θα κατέβω και εγώ.


http://poseidon.hcmr.gr/weather_forecast_gr.php?area_id=gr

Ο Ποσειδών δε δίνει κάτι για βρόχα πάντως..

amyroukai
25/08/2014, 15:37
Λοιπόν...

Η Χριστίνα δίνει τη λύση: Οικονομικό μεζεδοπωλείο σε πεζόδρομο, με χώρο δίπλα να βλέπουν τα μοτόρια όσοι αγχώνονται, νόστιμα μεζεδάκια και παρεΐστικη ατμόσφαιρα... :)
Το "Γιαβρί", Θεσσαλονίκης 170, Πετράλωνα, στον ΗΣΑΠ από τη μεριά της Πειραιώς.

Χάρτης: http://binged.it/1vF4Lxs

Το μόνο κακό, αν βρέχει το μέσα είναι μικρό και λίγο πνιγηρό διότι ημιυπόγειο...

ggs
25/08/2014, 15:43
θα πρπει να βγω απο το WWW.

αποφασιστε μεταξυ γιαβρι και παλπ.

+1 για γιαβρι (αν δεν βρεχει) αλλιως παλπ

Billymuse
25/08/2014, 15:49
Καλα αποφασιστε παιδες και το κανω update μετα που θα ξαναμπω φιλακιαα

amyroukai
25/08/2014, 15:52
Καλα αποφασιστε παιδες και το κανω update μετα που θα ξαναμπω φιλακιαα

Ναι αλλά έχεις κάνει λαλακία γιατί όποιος το βλέπει, βλέπει απόψε παλπ... :P

vaska
25/08/2014, 16:00
Καλα σίγουρα το αυτο ρε Γιάννη αλλα έχω το μειονέκτημα οτι δε μπορώ να μένω μέχρι πολυ αργά..οπότε προτιμώ να μη τρώω
πολυ ώρα για τη μεταφορά και να τη τρώω στο μαγαζί που θα κάτσουμε.
Γιώργο αυτο λες?
http://www.ask4food.gr/estiatoria/582-vyni

Κανονικά εσείς οι Βρουκολάκοι οι Αντίχριστοι μετά τις 12 το βράδυ βγαίνετε, με σένα πως δεν ισχύει αυτό.
Τιμωρία να υποθέσω από τον Βελζεβούλη το ίδιο??

Πω ρε φίλε τι έκανες και σε κυνηγάει έτσι??

Billymuse
25/08/2014, 18:24
Κανονικά εσείς οι Βρουκολάκοι οι Αντίχριστοι μετά τις 12 το βράδυ βγαίνετε, με σένα πως δεν ισχύει αυτό.
Τιμωρία να υποθέσω από τον Βελζεβούλη το ίδιο??

Πω ρε φίλε τι έκανες και σε κυνηγάει έτσι??

Άστα φίλος ουτε ο Σατανάς δε με αφήνει να χαρώ καθυμερηνά ξενύχτια..λόγο δουλειάς ξυπνάω καθε μέρα στις 5:30

Εμεις τώρα στα δικά μας...που καταλήξαμε ωρεεε?

amyroukai
25/08/2014, 18:52
Και εγώ έχω έκτακτο αυριανό πολύ πρωινό εγερτήριο. Ντάξ, δεν μπυράζει και να το λήξουμε μιά φορά νωρίς δεν έγινε και τίπτις.

Billymuse
25/08/2014, 19:11
οκ λοιπον πάμε στο Γιαβριιιιι
λεπτομέριες στο πρώτο ποστ φιλακια

ggs
25/08/2014, 19:30
C u there

spyrakos35
25/08/2014, 19:44
Ελεος με το φαι ρε Μπουστηδες.....

Billymuse
25/08/2014, 19:47
Ελεος με το φαι ρε Μπουστηδες.....

Σου κρατάω και εσενα ενα πιάτο για να σου δείξω φώτος απο το ματς με τη Ρόμα :D
τα λεμοφ εκει