PDA

View Full Version : ενα χερι βοηθειας καποιος ?



supraman
25/08/2014, 22:53
παιδια εχει κανεις το servise manual του supra στα ελληνικα η και στα αγγλικα ?????
και τι μπαταριουλα να παρω

Dbnn
26/08/2014, 00:09
Δυσκολο..... τι θες να κανεις ρε τρελοκομειο;

toyar
26/08/2014, 06:55
ελληνικα-αγγλικα οχι
ινδονησιακα ναι αν το θελεις...........

PetranGR
26/08/2014, 13:57
https://docs.google.com/file/d/0BxAoeQnDnbTDWjlJZC1tejU4VVk/edit

αλλλά...

supraman
26/08/2014, 15:26
θα το κανω πυραυλοκινητο :p

θελω να το εκτυπωσω και να δω και καποια πραγματακια να τα ακολουθησω συμφωνα με το μανιουλ

Dbnn
26/08/2014, 19:28
θα το κανω πυραυλοκινητο :p

θελω να το εκτυπωσω και να δω και καποια πραγματακια να τα ακολουθησω συμφωνα με το μανιουλ

Για πες τι θες να κανεις γιατί αρχίζω και τρομάζω..... :lol:

supraman
26/08/2014, 23:38
Για πες τι θες να κανεις γιατί αρχίζω και τρομάζω..... :lol:

χαχαχαχα τιποτα απλως θελω να το εκτυπωσω στα ελληνικα για να το εχω βιβλιαρακι απλα το θελω γιατι το φτιαχνω που το φτιαχνω μαμα να το φτιαχνω και σωστα οπως τα λεει στο μανιουαλ αλλα στα ταιβαν δεν με βολευει :/

και να ρωτησω γτ σκεφτομαι να αγορασω μπαταρια οχι σκεφτομαι θα αγορασω .. λοιπον ποιες μπαταριες ειναι καλυτερες οι κλειστου η οι ανοιχτου τυπου καλα για τζελ δεν το συζηταω οι καλυτερες αλλα πανακριβες λοιπον ?

supraman
26/08/2014, 23:40
ελληνικα-αγγλικα οχι
ινδονησιακα ναι αν το θελεις...........

μπα οχι ινδονισιακα :/




PetranGR

https://docs.google.com/file/d/0BxAo...1tejU4VVk/edit

αλλλά...

το εχω αυτο αλλα δεν καταλαβενω τι λεει

Dbnn
27/08/2014, 15:47
χαχαχαχα τιποτα απλως θελω να το εκτυπωσω στα ελληνικα για να το εχω βιβλιαρακι απλα το θελω γιατι το φτιαχνω που το φτιαχνω μαμα να το φτιαχνω και σωστα οπως τα λεει στο μανιουαλ αλλα στα ταιβαν δεν με βολευει :/

και να ρωτησω γτ σκεφτομαι να αγορασω μπαταρια οχι σκεφτομαι θα αγορασω .. λοιπον ποιες μπαταριες ειναι καλυτερες οι κλειστου η οι ανοιχτου τυπου καλα για τζελ δεν το συζηταω οι καλυτερες αλλα πανακριβες λοιπον ?

Θέλω να απαντήσω στο πρόβλημά σου, περί ρευμάτων, μπαταρίας κλπ αλλά θα βγώ πάλι οτι λεω ανακρίβειες....
Οπότε όποιος ξέρει ας απαντήσει. :beer:

supraman
27/08/2014, 15:58
εγω δεν εχω θεμα αν εχουν οι αλλοι απλα να μην σχολιαζουν εγω σε ακουω :)