PDA

View Full Version : AΞΙΟΠΙΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ



georgeboy
29/08/2014, 10:48
Καλημερα σε ολους!Γνωριζει καποιος να μου συστησει εμπιστο συνεργειο,ανθρωπο πανω απ ολα και υπευθυνο μαστορα σε Νικαια,Κορυδαλλο,Αμφιαλη η κεντρο Αθηνα?Ευχαριστω προκαταβολικα!

TONYBANDIT
29/08/2014, 12:42
τι μηχανη εχεις?ειναι στην εγγυηση?

georgeboy
29/08/2014, 12:51
kawasaki φιλε μου.οχι,δεν ειναι

tzimidis
29/08/2014, 13:07
Paltezanakis ag.barbara.
apla eggyisi.
kai symptomatika kai eksousiodotimenos kawasaki.
210 5614 049.

georgeboy
29/08/2014, 13:15
ευχαριστω!

George_Sp
29/08/2014, 14:43
kawasaki φιλε μου.οχι,δεν ειναι

Υπάρχει και ο Konidis στο στ.Λαρίσης πίσω από το κτίριο της τροχαίας. Καλές τιμές και πολλά χρόνια στο χώρο με καλή φήμη. Στο Versys club τον προτιμούν οι περισσότεροι.

georgeboy
29/08/2014, 17:46
να μου λειπει!!!ευχαριστω παντως!

George_Sp
29/08/2014, 23:33
να μου λειπει!!!ευχαριστω παντως!

θες να μοιραστείς την κακή εμπειρία σου μαζί μας?

Dbnn
30/08/2014, 00:00
Παλιότερα είχα τον Βασίλη Διαγγελάκη στον Βύρωνα... Οικογενειακός φίλος... Δεν μπορώ να τον βρώ πλέον μιας και το τηλ που είχα δεν ισχύει και δεν υπάρχει άλλο.

georgeboy
30/08/2014, 00:07
Παλιότερα είχα τον Βασίλη Διαγγελάκη στον Βύρωνα... Οικογενειακός φίλος... Δεν μπορώ να τον βρώ πλέον μιας και το τηλ που είχα δεν ισχύει και δεν υπάρχει άλλο.
ευχαριστω,να σαι καλα!:)

pab-lo
30/08/2014, 01:08
Ακης "catmaster" πλατεια Υμηττου αν σε βολευει? δικο μας παιδι και θα μαθεις και πολλα!

georgeboy
30/08/2014, 08:04
ευχαριστω.:wave2:

2stroker
01/09/2014, 17:12
Για kawasaki ενα ειναι το συνεργειο

Pandis Team Σάμης 13 & Τεώ 17, Αθήνα - Πατήσια, 11142

2102925502

-Mαστορας Σωστος που θα δει το μηχανακι σου πολυ γρηγορα και οχι σαν κατι αλλους που πας και το αφηνεις και σου λενε πνιγομαι δεν προλαβαινω και το κοιτανε μετα απο καμια βδομαδα.

-Αφου βρει τη βλαβη θα κατσει και θα σου εξηγησει αναλυτικα τι συμβαινει ποιες ειναι οι εναλλακτικες και θα σε ρωτησει αν θα προχωρησει στην επισκευη.Και δεν ειναι απο αυτους που θα σου πουνε για να το καταλαβω τι συμβαινει πρεπει να το λυσω πρωτα και για να το λυσω μονο θελω 50ευρω κλπ.

-Αφου το επισκευασει θα σου δειξει τι αντεκατεστησε,θα σου δειξει το παλιο ανταλλακτικο που αλλαξε κλπ κλπ

-Λογικες τιμες


Τον συστηνω με κλειστα ματια!

georgeboy
01/09/2014, 19:46
Για kawasaki ενα ειναι το συνεργειο

Pandis Team Σάμης 13 & Τεώ 17, Αθήνα - Πατήσια, 11142

2102925502

-Mαστορας Σωστος που θα δει το μηχανακι σου πολυ γρηγορα και οχι σαν κατι αλλους που πας και το αφηνεις και σου λενε πνιγομαι δεν προλαβαινω και το κοιτανε μετα απο καμια βδομαδα.

-Αφου βρει τη βλαβη θα κατσει και θα σου εξηγησει αναλυτικα τι συμβαινει ποιες ειναι οι εναλλακτικες και θα σε ρωτησει αν θα προχωρησει στην επισκευη.Και δεν ειναι απο αυτους που θα σου πουνε για να το καταλαβω τι συμβαινει πρεπει να το λυσω πρωτα και για να το λυσω μονο θελω 50ευρω κλπ.

-Αφου το επισκευασει θα σου δειξει τι αντεκατεστησε,θα σου δειξει το παλιο ανταλλακτικο που αλλαξε κλπ κλπ

-Λογικες τιμες


Τον συστηνω με κλειστα ματια!

ευχαριστω φιλε.να σαι καλα.

dimzan
10/09/2014, 17:40
για να μην ανοιγω καινουριο θεμα

Αξιοπιστο συνεργειο κοντα στο Νεο Ηρακλειο υπαρχει?

Εχει ενα πανω στην πλαπουτα που λεγεται Power2Cycle , εχει καποιος αποψη γι αυτο?

Τυπικα πραγματα θελω , λαδια φιλτρα μπουζι, αντε και καμια ρυθμιση βαλβιδων. Ψαχνω συνεργειο γιατι το παλιο εκλεισε καθως ο μηχανικος μας αφησε χρονους (rip Βασιλη). Suzuki bandit 650 το μηχανακι, αν εχουμε καποιον που να ειδικευεται και σε suzuki ακομα καλυτερα

Dbnn
10/09/2014, 19:09
για να μην ανοιγω καινουριο θεμα

Αξιοπιστο συνεργειο κοντα στο Νεο Ηρακλειο υπαρχει?

Εχει ενα πανω στην πλαπουτα που λεγεται Power2Cycle , εχει καποιος αποψη γι αυτο?

Τυπικα πραγματα θελω , λαδια φιλτρα μπουζι, αντε και καμια ρυθμιση βαλβιδων. Ψαχνω συνεργειο γιατι το παλιο εκλεισε καθως ο μηχανικος μας αφησε χρονους (rip Βασιλη). Suzuki bandit 650 το μηχανακι, αν εχουμε καποιον που να ειδικευεται και σε suzuki ακομα καλυτερα

Συμπαθητικός και λογικές τιμές. Έχω πάει πρίν καιρό!

georgeboy
10/09/2014, 22:49
για να μην ανοιγω καινουριο θεμα

Αξιοπιστο συνεργειο κοντα στο Νεο Ηρακλειο υπαρχει?

Εχει ενα πανω στην πλαπουτα που λεγεται Power2Cycle , εχει καποιος αποψη γι αυτο?

Τυπικα πραγματα θελω , λαδια φιλτρα μπουζι, αντε και καμια ρυθμιση βαλβιδων. Ψαχνω συνεργειο γιατι το παλιο εκλεισε καθως ο μηχανικος μας αφησε χρονους (rip Βασιλη). Suzuki bandit 650 το μηχανακι, αν εχουμε καποιον που να ειδικευεται και σε suzuki ακομα καλυτερα

ασχετο με το θεμα........:)γνωμη για το ΒΑΝΔΙΤ?στειλε πμ αν ειναι,να μην ειμαστε οφ τοπικ.:)

est
11/09/2014, 14:32
για να μην ανοιγω καινουριο θεμα

Αξιοπιστο συνεργειο κοντα στο Νεο Ηρακλειο υπαρχει?

Εχει ενα πανω στην πλαπουτα που λεγεται Power2Cycle , εχει καποιος αποψη γι αυτο?

Τυπικα πραγματα θελω , λαδια φιλτρα μπουζι, αντε και καμια ρυθμιση βαλβιδων. Ψαχνω συνεργειο γιατι το παλιο εκλεισε καθως ο μηχανικος μας αφησε χρονους (rip Βασιλη). Suzuki bandit 650 το μηχανακι, αν εχουμε καποιον που να ειδικευεται και σε suzuki ακομα καλυτερα

Ένας που θα επισκεφτώ στο μέλλον είναι ο Θεοδωρίδης στη Βυζαντίου.. είχα πάει από εκεί (επειδή ήταν κοντά στον πωλητή) για να τσεκάρει ένα υποψήφιο προς αγορά μηχανάκι. Μου άφησε καλή εντύπωση.. προσέγγιση "ντουγρού/στα ίσα", μοτό για φτιάξιμο διάφορα σουπερσπορτάδικα. Αυτά.

dimzan
11/09/2014, 21:03
Ένας που θα επισκεφτώ στο μέλλον είναι ο Θεοδωρίδης στη Βυζαντίου.. είχα πάει από εκεί (επειδή ήταν κοντά στον πωλητή) για να τσεκάρει ένα υποψήφιο προς αγορά μηχανάκι. Μου άφησε καλή εντύπωση.. προσέγγιση "ντουγρού/στα ίσα", μοτό για φτιάξιμο διάφορα σουπερσπορτάδικα. Αυτά.

τον εχω δει κι αυτον αλλα δεν εχω σταματησει ποτε. μικρο μαγαζακι φιανεται αν και παιζουν αρκετα μοτο απο εξω.

μου πε κι ο πατερας μ να ριξω ενα τηλ στον πισσαρη, βλεπω καλες κριτικες και τιμες. μονο μειον οτι δεν ειναι τοσο κοντα