PDA

View Full Version : Θα το σκεφτούν πριν το ξανά κάνουν



teo_g7
17/09/2014, 09:09
Η τυπισα τα σπάει και κανει κάτι που λίγο πολύ όλοι έχουμε σκεφτεί, λίγοι όμως πραγματοποιήσει. Άντε και στα δικά μας...:cool:

http://www.newsbeast.gr/world/arthro/730899/i-rosida-timoros-ton-dromon-/
Επιστρέφει στους οδηγούς τα σκουπίδια που πετάνε

Είναι Ρωσίδα, αγνώστων λοιπών στοιχείων, οδηγεί μοτοσικλέτα και θεωρείται μια νέα «τιμωρός».

Bradipous
17/09/2014, 09:20
:eyepop:

αυτο απο γυναικα στη Ρωσια

θελει πολλα κιλα @ρχidi@ για να το κανεις

GFawkes
17/09/2014, 09:23
Καλα κανει....

(αλλα πρεπει να εχει φαει πολυ ξυλο επανω εκει στο βαρβαρισταν)

7Tolis
17/09/2014, 09:36
Η τυπισα τα σπάει και κανει κάτι που λίγο πολύ όλοι έχουμε σκεφτεί, λίγοι όμως πραγματοποιήσει. Άντε και στα δικά μας...:cool:

http://www.newsbeast.gr/world/arthro/730899/i-rosida-timoros-ton-dromon-/
Επιστρέφει στους οδηγούς τα σκουπίδια που πετάνε

Είναι Ρωσίδα, αγνώστων λοιπών στοιχείων, οδηγεί μοτοσικλέτα και θεωρείται μια νέα «τιμωρός».

Νομίζεις πως δεν τα πραγματοποιούμε. Αραιά και που αναλόγως τη καφρίλα.

George_M.
17/09/2014, 09:52
στημενο...;)

teo_g7
17/09/2014, 09:57
στημενο...;)

Κι εμένα μου έκανε λίγο αλλά έχει πλάκα όπως και να χει

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
17/09/2014, 10:08
στημενο...;)

OYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY KAΛΑ ΕΙΣΕ

notakos600
17/09/2014, 11:19
Καραστημένο, οι Ρώσοι είναι πολύ μπρουτάλ για να αφήσουν μια γυναίκα να κάνει τέτοια κόλπα. Μιλάμε ότι τρώνε πολύ ξύλο...

GFawkes
17/09/2014, 11:56
....γυναίκα να κάνει τέτοια κόλπα. Μιλάμε ότι τρώνε πολύ ξύλο...

"Μερακλης";

TROOPER
17/09/2014, 12:49
ε τι? κι εμεις εδω το κανουμε.

amyroukai
17/09/2014, 17:32
ε τι? κι εμεις εδω το κανουμε.

το ξύλο στις γκόμενες ή την εκ του παραθύρου επιστροφή των σκουπιδιώνΕ στον ρίψαντα;

TROOPER
17/09/2014, 17:40
το ξύλο στις γκόμενες ή την εκ του παραθύρου επιστροφή των σκουπιδιώνΕ στον ρίψαντα;

το 2ο

daz
17/09/2014, 17:47
Σιγά μη το πολυσκεφτούν πριν το ξανακάνουν.

amyroukai
17/09/2014, 17:56
Σιγά μη το πολυσκεφτούν πριν το ξανακάνουν.

έλα, έχει και κόσμο που προκειμένου να βγει στο "γυαλί" θα έκανε/κάνει και χειρότερα. Μη σου πω ότι θα την περιμένουν να βγει, με τα σκουπίδια έτοιμα στο χέρι... :lol:

daz
17/09/2014, 18:16
έλα, έχει και κόσμο που προκειμένου να βγει στο "γυαλί" θα έκανε/κάνει και χειρότερα. Μη σου πω ότι θα την περιμένουν να βγει, με τα σκουπίδια έτοιμα στο χέρι... :lol:

:lol:

Τι κάνει ο κόσμος για τα 15 δευτερόλεπτα που του αναλογούν ε!

Εγώ θα το έκανα για την γνωρίσω αλλά φοβάμαι μη γνωρίσω τον τρούπερ. :lol:

vaska
17/09/2014, 21:58
Εγώ το κάνω χρόνια στην Πάτρα (πάλι το έχουμε ξανακουβεντιάσει εδώ μέσα) αλλά πριν από 2-3 χρόνια μάζεψα κάτι ψιλές από 4 λεβεντόπαιδα που ήταν στο αυτοκίνητο.
Μυαλό βέβαια δεν έβαλα και συνεχίζω ευγενικά πάντα να τους επιστρέφω τα σκουπίδια που πετάνε στον δρόμο. Οι περισσότεροι το βουλώνουν και δεν λένε κουβέντα, κάποια στιγμή όμως θα βρεθεί και ο Ζαβός και θα με τουλουμιάσει για τα καλά.
:bawl:

daz
19/09/2014, 11:18
Εγώ το κάνω χρόνια στην Πάτρα (πάλι το έχουμε ξανακουβεντιάσει εδώ μέσα) αλλά πριν από 2-3 χρόνια μάζεψα κάτι ψιλές από 4 λεβεντόπαιδα που ήταν στο αυτοκίνητο.
Μυαλό βέβαια δεν έβαλα και συνεχίζω ευγενικά πάντα να τους επιστρέφω τα σκουπίδια που πετάνε στον δρόμο. Οι περισσότεροι το βουλώνουν και δεν λένε κουβέντα, κάποια στιγμή όμως θα βρεθεί και ο Ζαβός και θα με τουλουμιάσει για τα καλά.
:bawl:

Και το ηθικό νόημα της ιστορίας είναι...

Ότι χρειάζονται 4 για τις φάει ο Βασκα. :lol:

Bill :beer:

virus
19/09/2014, 17:03
Εγώ το κάνω χρόνια στην Πάτρα (πάλι το έχουμε ξανακουβεντιάσει εδώ μέσα) αλλά πριν από 2-3 χρόνια μάζεψα κάτι ψιλές από 4 λεβεντόπαιδα που ήταν στο αυτοκίνητο.
Μυαλό βέβαια δεν έβαλα και συνεχίζω ευγενικά πάντα να τους επιστρέφω τα σκουπίδια που πετάνε στον δρόμο. Οι περισσότεροι το βουλώνουν και δεν λένε κουβέντα, κάποια στιγμή όμως θα βρεθεί και ο Ζαβός και θα με τουλουμιάσει για τα καλά.
:bawl:

πεντε φορες τοχω κανει. αλλα για να λεμε και την αληθεια κοιταω και να με παιρνει η κατασταση μην βρεθω με τιποτα φουσκωτους και με τουλουμιασουν. πεταμα τα σκουπιδια στον ριψαντα και δρομο. ουτε κουβεντες ουτε τιποτα. την λαλακια τους την καταλαβαινουν μια χαρουλα.

:)

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
19/09/2014, 17:09
Απαράδεκτη. Φυλακή. Κρέμασμα.

Το σωστό είναι να κάνει αναφορά στην αστυνομία και στις οικολογικές οργανώσεις..


ΥΓ ένας Ρώσος ο Μολότοφ τι έχει εφεύρει ρε παιδία.