PDA

View Full Version : ΚΥΡΙΑΚΗ 28/09/2014



SHOOTER045
28/09/2014, 09:17
TODAY IS GP DAY...........
καλημερα σε οσους ξυπνησαν τωρα
τα πρωτα χιονια επεσαν εδω,απεναντι μου εχω το καιμακτσαλαν-ΒΟΡΑΣ-
και στις κορυφες επεσε το πρωτο χιονι :uplate::uplate::uplate:
αντε να κανουμε καμια συντηρηση-καθαρισμα στον λεβητα,γιατι το πρωτο αναμα πλησιαζει:mad::mad::mad:

Hell_Rider
28/09/2014, 09:34
καλημερα απο :sun:Λαρισα !!!! Shooter κανονιζω εκδρομη προς τα μερη σου..θα ενημερωσω....

Pan (dvs)
28/09/2014, 09:37
Καλημερες.

Hell_Rider
28/09/2014, 09:40
Pan (dvs) και σε εσενα ετοιμαζομαι να ερθω....ηταν για την προηγουμενη Κυριακη αλλα λεω να αλλαξω το πισω λαστιχο πρωτα...

Bob_o_mastoras
28/09/2014, 11:10
Καλημερα απο το θυελωδες, σημερα, Αιγαιο. 8 μποφορ γεματα. Θα βαλω πανια στο μηχανακι να γλυτωσω βενζινη!

SHOOTER045
28/09/2014, 12:40
καλημερα απο :sun:Λαρισα !!!! Shooter κανονιζω εκδρομη προς τα μερη σου..θα ενημερωσω....
Ελπίζω όχι σήμερα,κανοντας συντήρηση καθαρισμο λέβητα
Με τράβηξε η μέση μου και έχω τεντωσει
Αλλά ότι χρειαστείς εδώ είμαι

teogtp
28/09/2014, 12:50
Ελπίζω όχι σήμερα,κανοντας συντήρηση καθαρισμο λέβητα
Με τράβηξε η μέση μου και έχω τεντωσει
Αλλά ότι χρειαστείς εδώ είμαι

Γεραματα συμπεθερε..............γμστα.

SHOOTER045
28/09/2014, 14:35
Άστα
Παλιές αμαρτίες και μ@λ@κιες πληρώνω
Η διάγνωση είναι οσφυοισχιαλγια
Είμαι σαν S
Ευτυχώς έχω την νοσοκόμα σπίτι μού,και έχει και ελαφρύ χέρι...


Για τις ενέσεις εννοώ









Τολη θα χρειαστώ την μπουλντόζα 4 μέρες θα επιδοθω σε ανασκαφές

Bob_o_mastoras
28/09/2014, 14:44
Ρε συ Shooter καπου εκει στα μερη σου δεν ειχατε εναν πολυ καλο χειροπρακτικο για τετοιες περιπτωσεις;; Ειχε κανει καλα παρα πολλους ανθρωπους.
Εχει πολλων ειδων θεραπειες για τετοιες περιπτωσεις. Μην παιρνεις ενεσεις και λοιπες χημειες. Συνηθως τα μυοσκελετικα διορθωνονται και αλλιως. Εχει προσεγγισεις απο φυσιοθεραπειες μεχρι λεϊζερ και οτι θες. Πανε και κανα Ποζαρ, διπλα το 'χεις.
Τα 'χα ψαξει το θεμα περυσι για το θειο μου. Ειχαμε παει παντου. Βεβαια αυτος ειχε σοβαρο θεμα και κατεληξε χειρουργειο για σπονδυλοδεσια.

SHOOTER045
28/09/2014, 15:10
Ρε συ Shooter καπου εκει στα μερη σου δεν ειχατε εναν πολυ καλο χειροπρακτικο για τετοιες περιπτωσεις;; Ειχε κανει καλα παρα πολλους ανθρωπους.
Εχει πολλων ειδων θεραπειες για τετοιες περιπτωσεις. Μην παιρνεις ενεσεις και λοιπες χημειες. Συνηθως τα μυοσκελετικα διορθωνονται και αλλιως. Εχει προσεγγισεις απο φυσιοθεραπειες μεχρι λεϊζερ και οτι θες. Πανε και κανα Ποζαρ, διπλα το 'χεις.
Τα 'χα ψαξει το θεμα περυσι για το θειο μου. Ειχαμε παει παντου. Βεβαια αυτος ειχε σοβαρο θεμα και κατεληξε χειρουργειο για σπονδυλοδεσια.

Αύριο θα πάω και εκεί
Μια φορά από τούμπα μού έβαλε την μέση στην θέση της
Μου έδειξε και πώς να φτιάχνω το δεξί μου χέρι-ωμός - αν ξαναβγεί...
Για τα λουτρά ποζαρ το ξέρω, αλλά δεν μπορώ να οδηγήσω,η Σοφαρα είναι στην δουλειά
Μια παυσιπονη έκανα ρε συ και βλέπουμε

Pan (dvs)
28/09/2014, 15:13
Pan (dvs) και σε εσενα ετοιμαζομαι να ερθω....ηταν για την προηγουμενη Κυριακη αλλα λεω να αλλαξω το πισω λαστιχο πρωτα...

Oποτε ανεβεις ενημερωσε.