PDA

View Full Version : Χαιρομαι Ιδιαιτερα!



periklisk
03/03/2004, 07:28
Που είμαι μέλος στο moto.gr!!!!
Για τους εξής λόγους!!!!

1. Σε όλους μας αρέσουν οι μοτοσυκλέτες!

2. Έχουμε κάποια σχέση με τους υπολογιστές! (εμένα είναι το επάγγελμα και χόμπι μου)

3. Στο forum ο καθένας ότι θέλει λέει και οι συζητήσεις κουνιοτραμπαλίζονται πέρα δώθε!!!!!:lol:

4. Κανονίζονται βολτίτσες!!!! (Δεν έχω πάρει μέρος σε καμία, ελπίζω όμως στο άμεσο μέλλον!)

Θάνος
03/03/2004, 07:38
Συμφωνώ απόλυτα!

κι αν καμιά φορά λέμε και καμιά κουβέντα παραπάνω... ας μην το κρατάμε και μανιάτικο... δεν είναι όλες οι ώρες ίδιες... μπορεί να τραβάμε και τα ζόρια μας καμιά φορά!
:sad:

periklisk
03/03/2004, 08:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Συμφωνώ απόλυτα!

κι αν καμιά φορά λέμε και καμιά κουβέντα παραπάνω... ας μην το κρατάμε και μανιάτικο... δεν είναι όλες οι ώρες ίδιες... μπορεί να τραβάμε και τα ζόρια μας καμιά φορά!
:sad:

Εννοείται!!!:beer:

milaber
03/03/2004, 08:51
Όλοι χαιρόμαστε ρε αλλιώς δεν θα γράφαμε!!!
:D :D :D
Η πλάκα είναι πως από τότε που ανακάλυψα το site κόλλησα άσχημα...
...μιλάμε για καθημερινό κόλλημα και αγωνία μη χάσω συζήτηση χωρίς να πω τη μ*****α μου!!!
:winka: :winka: :winka:
Και μάλλιστα δεν θυμάμαι ούτε καν από που είχα βρει το link!!!
:confused: :smilea: :confused:

almalibera
03/03/2004, 15:22
Ειναι μια μεγαλη και καλή παρέα... :)

Μοιάζει σαν μια μικρή κοινωνία

Ενω είμαστε ολοι διαφορετικοί μοιραζόμαστε μια κοινή αγάπη!! Και αυτο μας φέρνει πιο κοντά!!:winka: :p

Καλημέρες!!!:wave2:

bikersonly
03/03/2004, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Χαιρομαι Ιδιαιτερα!
Που είμαι μέλος στο moto.gr!!!!


Λέγε τέτοια Περικλή να την πάνε την συνδρομή στα ύψη!!!!
:nono:

Θα λες απλά "να μωρέ νταξ είναι στο Moto.gr cool να ούμε δεν τρέχει κάστανο, κυριλέ καταστάσεις όμορφα πράγματα αλλά μέχρι εκεί!" :lol: :lol: :rotflmao:

Μη σου πω κάνε edit το ποστ σου μην το δει ο Jul και μιλήσει με τον λογιστή!χαχαχα!!! :wave2:

periklisk
03/03/2004, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Λέγε τέτοια Περικλή να την πάνε την συνδρομή στα ύψη!!!!
:nono:

Θα λες απλά "να μωρέ νταξ είναι στο Moto.gr cool να ούμε δεν τρέχει κάστανο, κυριλέ καταστάσεις όμορφα πράγματα αλλά μέχρι εκεί!" :lol: :lol: :rotflmao:

Μη σου πω κάνε edit το ποστ σου μην το δει ο Jul και μιλήσει με τον λογιστή!χαχαχα!!! :wave2:


νταξ ρε μόρτες!!!! χαλαρά!!!!!:lol: :lol: :lol:

GyPsy
03/03/2004, 16:00
...ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΟΤΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ:mad: :yuck:
(CLOPYRIGHT ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ):cry:

periklisk
03/03/2004, 16:33
DE 8elw ou!!!!!











xexex!!!!!!!!!:lol: :dizzy: