PDA

View Full Version : skype&tablet



soter3gm
04/10/2014, 08:58
Καλημέρα σύντροφοί το πρόβλημα μου είναι ότι έχω εγκαταστήσει το skype αλλά δεν βλέπει τη σύνδεση (wifi) και έτσι δεν μπορώ να δημιουργήσω λογαριασμό για πείτε τι μπορεί να θέλει

SHOOTER045
04/10/2014, 09:12
Σου έστειλα πμ
Καλημέρα

teogtp
04/10/2014, 09:21
Δεν βγαινει το ταμπλετακι στο νετ ή η εφαρμογη σου κανει νερα;

soter3gm
04/10/2014, 09:50
Δεν βγαινει το ταμπλετακι στο νετ ή η εφαρμογη σου κανει νερα;
Ή εφαρμογή δεν παίζει εφόσον από εδώ απαντώ

teogtp
04/10/2014, 09:57
Μπες μεσα στην διαχειριση μνημης και κανε μια εκκαθαριση της cache.
Κανε το ιδιο και με την εφαρμογη του skype.
Επανεκκινησε το ταμπλετ και δοκιμασε αν παιζει.
Αν οχι βαλε viber.

vaska
04/10/2014, 13:28
γίνατε όλοι ειδικοί μη γ@μήσω

χαχαχα

Vstrommer71
04/10/2014, 15:27
Η αληθεια ειναι οτι το skype για ταμπλετ ειναι μονιμως...beta αλλα δεν μας το λενε χαχα.Δεν δουλευει ακομα καλα,κανει διαφορων ειδων χαζομαρες.Εμενα στο Fonepad με ΚitKat ενημερωμενο,δεν θα ελεγα οτι ειναι σταθερο,κανει τα δικα του πολλες φορες.Κι οπως παντα,πηρανε ενα ωραιο προγραμματακι αυτοι της Μικρομαλακης και το εχουνε ξεκ@λιασει,μετα συγχωρησεως.Αμα δεν μπορουνε,να το επιστρεψουν καλυτερα στον δημιουργο του!


edit Και καποιος να πει στους μ@λακες οτι θελουνε κλωτσιες που εχουνε παει κι εχουνε βαλει κατι κουμπακια μικρα σαν ψειρες,κι αμα εχεις δυο καμερες και θες να κανεις flip camera οταν μιλας...κλαφτα Χαραλαμπε!

teogtp
04/10/2014, 15:35
γίνατε όλοι ειδικοί μη γ@μήσω

χαχαχα

Ρε φιλε....οπου βρουμε μεροκαματο.
Αφου εσυ επιασες τους καφεδες ας πιασω εγω την πληροφορικη.....
:lol:

tzimidis
04/10/2014, 16:05
Ρε φιλε....οπου βρουμε μεροκαματο.
Αφου εσυ επιασες τους καφεδες ας πιασω εγω την πληροφορικη.....
:lol:

Diladi ama xythei KAFES sto PLIKTROLOGIO, poios apo tous dyo einai pio eidikos?

SHOOTER045
04/10/2014, 16:08
Εγώ
Θα ερευνησω το έγκλημα
Και θα συλλάβω τον ένοχο

soter3gm
04/10/2014, 17:06
Το πρόβλημα λύθηκε ....το tablet το αγόρασα από το πλαίσιο όπου έχει για εφαρμογή για να κατεβάζεις το slide it το οποίο δεν είναι και το ότι πιο καλό, εγκατέστησα μια άλλη εφαρμογή για κατέβασμα όπου έχει περισσότερες από μια επιλογές για της εφαρμογές που χρειάζεσαι έτσι "κατέβασα" την εφαρμογή στην έκδοση που θέλω και ξεμπέρδεψα

zannisvel
04/10/2014, 18:11
Εγώ
Θα ερευνησω το έγκλημα
Και θα συλλάβω τον ένοχο

:lol::lol:

tzimidis
04/10/2014, 18:25
Το πρόβλημα λύθηκε ....το tablet το αγόρασα από το πλαίσιο όπου έχει για εφαρμογή για να κατεβάζεις το slide it το οποίο δεν είναι και το ότι πιο καλό, εγκατέστησα μια άλλη εφαρμογή για κατέβασμα όπου έχει περισσότερες από μια επιλογές για της εφαρμογές που χρειάζεσαι έτσι "κατέβασα" την εφαρμογή στην έκδοση που θέλω και ξεμπέρδεψα

To plaisio to exo katargisei apo katastima polla xronia tora.
Yparxoun apeires epiloges gia kalytera,fthinotera proionta pantou.
ase pou to after sales service tous einai gia ton peonta epieikos.