PDA

View Full Version : vlx 600



Chinatown
07/10/2014, 18:46
Παιδιά καλησπέρα και καλώς σας βρήκα. Είμαι νέος οδηγός μόλις πριν λίγους μήνες πήρα το δίπλωμα Α2 αποκλειστικά και μονο για να μπορώ να οδηγήσω αυτή τη μηχανη. Εχω βρει ήδη το υποψήφιο steed απλά θα ήθελα μια διευκρίνιση απο όποιον ξέρει στα σίγουρα παρακαλώ. Με το α2 δεν μπορώ να βρω πουθενά στα σίγουρα αν μπορώ να το οδηγήσω μιας και το δίπλωμα καλύπτει έως 46 άλογα και μηχανές με kW/βάρος < 2 αν δε κάνω λάθος. Το συγκεκριμένο μηχανάκι απ όσο εχω ψάξει είναι 199 κιλά περίπου αλλα για τα άλογα του δε μπορώ να βρω πουθενά κάτι ξεκάθαρο και κατατοπιστικό κάθε σάιτ γράφει οτι θέλει. Πχ το υποψήφιο είναι του '99 και απ οτι βλέπω εχει 35 άλογα άλλος λέει 40. Δυστυχώς αν είναι πανω απο 40 άλογα στα 199 κιλά δεν μπορώ. Μιλάω πάντα για 600. Συγνώμη για το κείμενο είμαι λιγο αγχωμένος παρακαλώ τα φώτα σας. Ευχαριστώ πολυ.

SHOOTER045
08/10/2014, 02:12
Ρώτα σε μία αντιπροσωπεία Χοντα, μαζί με τον αριθμό πλαισίου τής Μοτο

SONone
08/10/2014, 08:20
πιο μηχανάκι ειναι?
εδω θα βρεις τα παντα ειναι φουλ ενημερωμένο και με μοντέλα και ολα απο τις εταιρίες παραγωγής.
http://www.motorcyclespecs.co.za/
και ακριβώς για τα μοντέλα πιες χρονιές παράχθηκαν. μην σου λεει ο καθένας οτι του κατεβεί.

Chinatown
09/10/2014, 20:59
Σας ευχαριστώ πολυ. Επίσης βρήκα και ενα πιο έγκυρο το total motorcycles.com