PDA

View Full Version : ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ



nikos_abel
08/10/2014, 20:49
Πολύ δικός μου άνθρωπος τη πάτησε μόλις λίγο πριν και πούλησε αντικείμενο μέσω αγγελίας, με αντίτιμο 3 ωραιότατα πλαστότατα 50ρικα.

Στο γνωστό σάιτ αγγελιών υπάρχουν στα "χύμα" διάφορα πράγματα που πουλάει όποιος είναι αυτος που έχει αυτόν τον αριθμό,
αλλά τώρα φαίνονται διεγραμμένα, εκτός μίας



Μπορεί να μην τον πετύχω με αυτή, αλλά θα τον πετύχω σίγουρα.

Όποια βοήθεια καλοδεχούμενη, αλλά κυρίως προσοχή στον αριθμό, να είστε υποψιασμένοι.

Τα ύποπτα της υπόθεσης ήταν από την αρχή η ευκολία που χωρίς κανένα παζάρι ήθελε να αγοράσει,
ότι φρόντισε να κλείσει ραντεβού σε σταθμό του ηλεκτρικού και μάλιστα να αργήσει πολύ ώστε να έχει
αγανακτήσει ο πωλητής και να πάρει τα λεφτά χωρίς έλεγχο, ενώ αυτός την έκανε σε χρόνο dt πάλι με τον ηλεκτρικό.


Προσοχή μάγκες.....

geez996
08/10/2014, 21:35
Στήσε του καρτερι...

vaska
08/10/2014, 21:48
Αποκλείεται, δεν γίνονται στην Ελλάδα του 2014 αυτά, ο κόσμος έχει κάργα χρήμα και δεν έχει ανάγκη το πλαστό. Τρολιά μου μοιάζει

:beer:

SHOOTER045
08/10/2014, 22:14
Νικο
Πριν λίγο καιρό με μια< υποπτη> αγγελία ενός ΧΤ που μόλις το βρήκε κάποιος συμφορουμιτης
Κατέβηκε, αλλά κράτησα και εγώ και άλλοι φώτο στοιχεία και λινκ
Ε σταλθηκε εκεί πού έπρεπε και έγινε ότι έπρεπε
Σε συμβουλεύω να κάνετε το ίδιο
Τα τηλέφωνα τα έχω ποσταρει σε άλλο θέμα αλλά βρίσκονται εύκολα Διεύθυνση ηλεκτρονικού εγκλήματος
Και άσε τις ταρζανιες

vaska
09/10/2014, 07:46
Νικι
Πριν λίγο καιρό με μια< υποπτη> αγγελία ενός ΧΤ που μόλις το βρήκε κάποιος συμφορουμιτης
Κατέβηκε, αλλά κράτησα και εγώ και άλλοι φώτο στοιχεία και λινκ
Ε σταλθηκε εκεί πού έπρεπε και έγινε ότι έπρεπε
Σε συμβουλεύω να κάνετε το ίδιο
Τα τηλέφωνα τα έχω ποσταρει σε άλλο θέμα αλλά βρίσκονται εύκολα Διεύθυνση ηλεκτρονικού εγκλήματος
Και άσε τις ταρζανιες

Άντε και τα κάνει όλα αυτά που λες, πως διάολο θα αποδείξει ότι είναι αλήθεια αυτά που ισχυρίζεται??
Θα πει πήρα πλαστά 50άρια και θα πει ο άλλος απλά "εγώ έδωσα γνήσια και όχι πλαστά" κ.ο.κ.

Άκρη δεν θα βγει!

SHOOTER045
09/10/2014, 07:54
Αν κάποιος είναι βρώμικος, θα συνεχίσει

Bowleno
09/10/2014, 08:19
Αν κάποιος είναι βρώμικος, θα συνεχίσει

Σωστός ο Μήτσος, η γλύκα τους κάνει να συνεχίζουν.....και στο τέλος έρχεται το :a021:

kachius
09/10/2014, 08:30
Αν κάποιος είναι βρώμικος, θα συνεχίσει

Και είναι αρκετά πιθανό αυτή να μην ήταν ούτε η μόνη φορά ούτε η μόνη απάτη που κάνει.
Ενδεχομένως δηλαδή πέραν της διακίνησης πλαστών (που μπορεί και να τον τσιμπήσουν με δαύτα στα χέρια + την καταγγελία του συμφορουμίτη = ... ) να κάνει και άλλες μπίζνες που θα τις ξέρουν/βρουν.
Χώρια που είναι πιθανό να υπάρχουν ήδη για τα πλαστά πολλές καταγγελίες.

Μην αφήνετε τέτοια πράγματα χωρίς καταγγελία στις αρχές.
Πραγματικά, μπορεί να τον (τον όποιον) τσιμπήσουν σε 2-3 χρόνια (που θα το έχεις ξεχάσει, και ποτέ δε θα το μάθεις) αλλά να τον συνδέσουν με τα διάφορά του.

MG-KTiNoS
09/10/2014, 08:41
"εγώ έδωσα γνήσια και όχι πλαστά" κ.ο.κ.

Άκρη δεν θα βγει!

Τα πλαστά δεν είναι απλή υπόθεση.
Τα ψάχνουν κι άλλοι εκτώς απ την "απλή" αστυνομία.

SHOOTER045
09/10/2014, 08:41
Εδώ να πω και τέλος ότι η περίπτωση με τα αντ/ κα από ΧΤ, που υπήρξε κινητοποιηση και ενημέρωση των αρμόδιων, οδήγησε στο να πάρουν τον< σωστο> δρόμο μια παρέα που ξεπαστρευε μηχανάκια
Αυτά

byron
09/10/2014, 08:43
Τα πλαστά δεν είναι απλή υπόθεση.
Τα ψάχνουν κι άλλοι εκτώς απ την "απλή" αστυνομία.

+990
Πες του να το ψάξει περισσότερο με την αστυνομία, και θα βρεθεί η άκρη.

manhunter
09/10/2014, 09:38
Bγάλε το κινητό απο το θέμα.
Μία αναζήτηση με το κινητό του να κάνει στο Google, θα διαβάσει το μνμ και θα είναι υποψιασμένος.

SHOOTER045
09/10/2014, 09:51
Το τηλέφωνο έγινε στικυ
Αλλά δεν λέει τίποτα
Αν το πήρε δηλαδή ως καρτοκινητο από κάποιον απ τούς χιλιάδες μετανάστες πού αγοράζουν και πωλούν τα καρτοκινητα τούς σε αντίστοιχα καλά παιδιά
Πάρε τηλέφωνο στα 118** κλπ ζήτα στοιχεία από αυτόν τον αριθμό γιατί σε πήρε και δεν προλαβες να το σηκώσεις
- πώς κάνει ο άλλος στην διαφήμιση, που δεν ήξερε με ποία κοιμήθηκε, και ζήτησε πληροφορίες - απλά στην πρώτη περίπτωση τού Νίκου μπορεί το τηλέφωνο να ανήκει στον Πίτερ οφορικουε- τυχαίο το όνομα μην παρεξηγηθώ -
Άντε βρες τον
Αλλά μπορεί και να μην είναι έτσι, δεν χάνει τίποτα ο ενδιαφερόμενος να απευθυνθεί στους αρμόδιους

notakos600
09/10/2014, 11:17
Και να φανταστείς πως με 3 ευρώ δεν θα έμπαινε σε τέτοιο λούκι.

324508

nikos_abel
09/10/2014, 12:59
Το θέμα το έβαλα εν βρασμώ ψυχής. Πλέον το προϊόν έχει κάνει φτερά και μαζί και ο απατεώνας.
Ας πρόσεχε (και εγώ δηλαδή μαζί).
Μόνο μη δω σε αγγελία το ίδιο προϊόν με τον ίδιο αριθμό, αν και όπως είπε ο Σούτερ, οι ταρζανιές
είναι επικίνδυνες, δε ξέρεις που μπορεί να μπλέξεις.
Σε κατάλληλο χρόνο θα ενημερωθούν και οι αρμόδιοι, όχι για να σωθώ εγώ, αλλά για να σωθούν οι τυχόν επόμενοι.

Ο αριθμός θα παραμείνει, μπορεί απλά κάποιος να σωθεί έχοντας πλέον το νου του (εκτός και αν η διαχείριση
κρίνει ότι πρέπει να εξαφανιστεί).

Ο μαρκαδόρος ωραίος, θα ληφθεί υπόψιν στο μέλλον.

Bob_o_mastoras
09/10/2014, 13:14
- απλά στην πρώτη περίπτωση τού Νίκου μπορεί το τηλέφωνο να ανήκει στον Πίτερ οφορικουε- τυχαίο το όνομα μην παρεξηγηθώ -


Ποια 150 Ευρω ρε φιλε;;;; :eek:
324513

devil's animal
09/10/2014, 13:16
Το θέμα το έβαλα εν βρασμώ ψυχής. Πλέον το προϊόν έχει κάνει φτερά και μαζί και ο απατεώνας.
Ας πρόσεχε (και εγώ δηλαδή μαζί).
Μόνο μη δω σε αγγελία το ίδιο προϊόν με τον ίδιο αριθμό, αν και όπως είπε ο Σούτερ, οι ταρζανιές
είναι επικίνδυνες, δε ξέρεις που μπορεί να μπλέξεις.
Σε κατάλληλο χρόνο θα ενημερωθούν και οι αρμόδιοι, όχι για να σωθώ εγώ, αλλά για να σωθούν οι τυχόν επόμενοι.

Ο αριθμός θα παραμείνει, μπορεί απλά κάποιος να σωθεί έχοντας πλέον το νου του (εκτός και αν η διαχείριση
κρίνει ότι πρέπει να εξαφανιστεί).

Ο μαρκαδόρος ωραίος, θα ληφθεί υπόψιν στο μέλλον.


περαστικα στην τσεπη του και πες του να κανει μια καταγγελια καλου κακου...ετσι να υπαρχει...
μπορει να βγει κατι, μπορει και να μην βγει...
αλλα τουλαχιστον αυτος θα εχει το κεφαλι του ησυχο οτι εκανε το καθηκον του...
:wave2:

ggs
09/10/2014, 13:28
Το δίδαγμα της ιστορίας του nik_abel είναι ότι κάποιοι μπορεί να αγοράζουν πράγματα με πλαστά χαρτονομίσματα.
Ένας έλεγχος (έστω και με το παραπάνω στυλό) μπορεί να μας γλυτώσει.

Σε περίπτωση που αντιληφθούμε ότι τα χαρτονομίσματα είναι πλαστά , ενημερώνουμε τις αρχές και εκεί δίνουμε ότι στοιχεία έχουμε μιας και το αδίκημα είναι πολύ σοβαρό.

Το να χαρακτηρίζουμε μεσα σε ένα φορουμ κάποιο ως απατεώνα δίνοντας μάλιστα και προσωπικά του στοιχεία (όπως το κινητό του ) δεν βοηθά σε τίποτα .(ισα-ισα μπορεί να φερει μπελαδες)

Red Rider
09/10/2014, 14:06
Τηλέφωνο τον πήρατε αφού διαπιστώσατε ότι τα χρήματα είναι πλαστά ?

notakos600
09/10/2014, 15:08
Τηλέφωνο τον πήρατε αφού διαπιστώσατε ότι τα χρήματα είναι πλαστά ?


Λες να απαντήσει, να ζητήσει συγνώμη και να επιστρέψει αυτό που αγόρασε; :hmm:

nikos_abel
09/10/2014, 15:08
Το δίδαγμα της ιστορίας του nik_abel είναι ότι κάποιοι μπορεί να αγοράζουν πράγματα με πλαστά χαρτονομίσματα.
Ένας έλεγχος (έστω και με το παραπάνω στυλό) μπορεί να μας γλυτώσει.

Σε περίπτωση που αντιληφθούμε ότι τα χαρτονομίσματα είναι πλαστά , ενημερώνουμε τις αρχές και εκεί δίνουμε ότι στοιχεία έχουμε μιας και το αδίκημα είναι πολύ σοβαρό.

Το να χαρακτηρίζουμε μεσα σε ένα φορουμ κάποιο ως απατεώνα δίνοντας μάλιστα και προσωπικά του στοιχεία (όπως το κινητό του ) δεν βοηθά σε τίποτα .(ισα-ισα μπορεί να φερει μπελαδες)

Για αυτό και ανέφερα ότι ήμουν εν βρασμώ ψυχής και δεν θα είχα πρόβλημα να αφαιρεθεί ο αριθμός (όπως και πολύ καλά έγινε).


Τηλέφωνο τον πήρατε αφού διαπιστώσατε ότι τα χρήματα είναι πλαστά ?

Ναι, αλλά δεν απαντά. Θα γίνει προσπάθεια κάποια στιγμή από άσχετο τηλ (π.χ. καρτοτηλέφωνο) για να δούμε τι θα πει.

Red Rider
09/10/2014, 18:18
Λες να απαντήσει, να ζητήσει συγνώμη και να επιστρέψει αυτό που αγόρασε; :hmm:

Καθαρή περιέργεια..
Βεβαίως όταν κάποιος σου δημιουργεί ένα πρόβλημα, κοιτάς πρώτα να λογαριαστείς μαζί του.
Πολύ θα ήθελα να τον βρίσκατε και να ακούγατε την απάντηση του...

virus
09/10/2014, 19:30
μια αλλη λυση ειναι η εξης


κατα την επικοινωνια με τον αγοραστη καλο ειναι να του πεις οτι δεχεσαι μονο εικοσαρικα και κατω.

ετσι ο "πονηρος" αγοραστης που θελει να σπρωξει τα πλαστα πενηνταρικα απλα δεν θα ερθει στην αγοραπωλησια.

το πλαστο πενηνταρικο εχει μεγαλυτερο κερδος για τον απατεωνα. δυσκολα υπαρχουν πλαστα εικοσαρικα (αλλα υπαρχουν λιγα).

nikos_abel
09/10/2014, 19:33
Ή απλά (στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα) δηλώνεις εξαρχής ότι τα χρήματα θα μπουν σε ΑΤΜ της εθνικής που τα βλέπει επιτόπου και αν θέλει.

buckley
09/10/2014, 19:44
μια αλλη λυση ειναι η εξης


κατα την επικοινωνια με τον αγοραστη καλο ειναι να του πεις οτι δεχεσαι μονο εικοσαρικα και κατω.

ετσι ο "πονηρος" αγοραστης που θελει να σπρωξει τα πλαστα πενηνταρικα απλα δεν θα ερθει στην αγοραπωλησια.

το πλαστο πενηνταρικο εχει μεγαλυτερο κερδος για τον απατεωνα. δυσκολα υπαρχουν πλαστα εικοσαρικα (αλλα υπαρχουν λιγα).

Εδώ βρε παίζουν κίβδηλα κέρματα ...Μόνο ΑΤΜ.

virus
09/10/2014, 19:49
Εδώ βρε παίζουν κίβδηλα κέρματα ...Μόνο ΑΤΜ.


ναι ετσι ειναι αλλα το κερμα ευκολα το πασσαρεις αλλου.


δεν εχετε κι αδικο για τα ατμ. αλλα αν του το πεις απο το τηλεφωνο κατα την συνενοηση γλυτωνεις και την συναντηση ;)


θες δηλαδη να πας στην συναντηση και να του πεις για παμε στο ατμ; πια καρτα θα βαλεις; την δικια σου (πανο και νικο) :a021:

nikos_abel
09/10/2014, 20:29
δεν εχετε κι αδικο για τα ατμ. αλλα αν του το πεις απο το τηλεφωνο κατα την συνενοηση γλυτωνεις και την συναντηση ;)

Εγκζάγκτλυ



θες δηλαδη να πας στην συναντηση και να του πεις για παμε στο ατμ; πια καρτα θα βαλεις; την δικια σου (πανο και νικο) :a021:

Επειδή μου έχουν τύχει "αμφισβητούμενα" χαρτονομίσματα (ταληρούδες βέβαια, όχι μεγαλύτερα) στο παρελθόν, στην Νάσιοναλ (που δεν παίρνει φάκελο) απλά τα πέταγε έξω. Δε με έχει ενοχλήσει κάποιος μέχρι σήμερα.

Πάντως έτσι εξασφαλίζεις ότι ο πραγματικός απατεώνας δεν θα εμφανιστεί ουδέποτε, εκτός αν έχει τα τέλεια αντίγραφα τα οποία περνάνε στο μηχάνημα και αισθάνεται
τόσο σίγουρος για αυτά που δε θα κολώσει.

Τώρα, του αθώου αν του κάτσει το πλαστό, πιθανότατα δεν θα το ξέρει ούτε ο ίδιος. Ε, έτσι, αν είμαστε τόσο άτυχοι, χέστο, ας πάμε μέσα και οι 2.

virus
09/10/2014, 20:38
Επειδή μου έχουν τύχει "αμφισβητούμενα" χαρτονομίσματα (ταληρούδες βέβαια, όχι μεγαλύτερα) στο παρελθόν, στην Νάσιοναλ (που δεν παίρνει φάκελο) απλά τα πέταγε έξω. Δε με έχει ενοχλήσει κάποιος μέχρι σήμερα.

τωρα δεν τα πεταει εξω. κραταει το πλαστο και μετα σε παιρνουν τηλ απο αστυνομια εφοσον εβαλες την καρτα σου.








Πάντως έτσι εξασφαλίζεις ότι ο πραγματικός απατεώνας δεν θα εμφανιστεί ουδέποτε, εκτός αν έχει τα τέλεια αντίγραφα τα οποία περνάνε στο μηχάνημα και αισθάνεται
τόσο σίγουρος για αυτά που δε θα κολώσει.

Τώρα, του αθώου αν του κάτσει το πλαστό, πιθανότατα δεν θα το ξέρει ούτε ο ίδιος. Ε, έτσι, αν είμαστε τόσο άτυχοι, χέστο, ας πάμε μέσα και οι 2.

απλα ξεχνα το. ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΤΟ ΑΤΜ. τα βρισκει και τα κραταει.

επισης δεν θα πατε μεσα και οι δυο. στη περιπτωση μας εδω θα παει μεσα ο πιο αγαθος, δηλαδη εσυ νικο.

:)

Red Rider
09/10/2014, 23:13
τωρα δεν τα πεταει εξω. κραταει το πλαστο και μετα σε παιρνουν τηλ απο αστυνομια εφοσον εβαλες την καρτα σου.






απλα ξεχνα το. ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΤΟ ΑΤΜ. τα βρισκει και τα κραταει.

επισης δεν θα πατε μεσα και οι δυο. στη περιπτωση μας εδω θα παει μεσα ο πιο αγαθος, δηλαδη εσυ νικο.

:)

Γιατί καταστροφολογείς?
Ακόμα και 20 πλαστά 50αρικα να βάλει μέσα καποιος,ΑΝ είναι αθώος δεν έχει πρόβλημα.
Κάπου τα βρήκε,κάποιος του τα έδωσε,τίποτα δεν είναι τυχαίο και όλα βρίσκονται.

virus
09/10/2014, 23:18
Γιατί καταστροφολογείς?
Ακόμα και 20 πλαστά 50αρικα να βάλει μέσα καποιος,ΑΝ είναι αθώος δεν έχει πρόβλημα.
Κάπου τα βρήκε,κάποιος του τα έδωσε,τίποτα δεν είναι τυχαίο και όλα βρίσκονται.


δεν καταστροφολογω. την πραγματικοτητα λεω για να προφυλαχθουν οσοι μπορουν.

ΑΝ ειναι αθωος ειπες. ε μια φορα ενταξει. αν ομως ερθει και δευτερη και τριτη; φιφα ;)


ο τελευταιος στην αλυσιδα πληρωνει το πλαστο. θες δεν θες. κι ειναι αγραφος νομος αυτο.

:)

Red Rider
09/10/2014, 23:24
δεν καταστροφολογω. την πραγματικοτητα λεω για να προφυλαχθουν οσοι μπορουν.

ΑΝ ειναι αθωος ειπες. ε μια φορα ενταξει. αν ομως ερθει και δευτερη και τριτη; φιφα ;)


ο τελευταιος στην αλυσιδα πληρωνει το πλαστο. θες δεν θες. κι ειναι αγραφος νομος αυτο.

:)
Πόσες φορές δηλαδή εσύ έχεις βρεθεί με 3πλαστά 50αρικα σε ένα atm?
Όσο για τον τελευταίο, όντως πληρώνει, όπως πλήρωσε και ο φίλος που την πατησε,χάνοντας λεφτά δηλαδή.
Σε καμία περίπτωση όμως δεν πάει κανένας "μέσα".. τουλάχιστον όσο είναι θύμα και όχι θύτης.
:)

iliasfyntanidis
09/10/2014, 23:26
Ρε παιδιά είναι δυνατόν να έχεις πλαστά χαρτονομίσματα και να τα καταθέσεις σε ΑΤΜ....Τα ξεφορτώνεσαι.Όπως έκανε και ο απατεώνας.

George_Sp
09/10/2014, 23:36
Ρε παιδιά είναι δυνατόν να έχεις πλαστά χαρτονομίσματα και να τα καταθέσεις σε ΑΤΜ....Τα ξεφορτώνεσαι.Όπως έκανε και ο απατεώνας.

Και γω τα δικά μου σκουπίδια τα πετάω στην αυλή του γείτονα φίλε μου. Συμφωνούμε. :moutza:

virus
09/10/2014, 23:39
Πόσες φορές δηλαδή εσύ έχεις βρεθεί με 3πλαστά 50αρικα σε ένα atm?
Όσο για τον τελευταίο, όντως πληρώνει, όπως πλήρωσε και ο φίλος που την πατησε,χάνοντας λεφτά δηλαδή.
Σε καμία περίπτωση όμως δεν πάει κανένας "μέσα".. τουλάχιστον όσο είναι θύμα και όχι θύτης.
:)

δεν θα παω στο ατμ για να δω αν ειναι πλαστα χαλωντας το ονομα μου. μια φορα θα μου την χαρισουνε. μετα ομως στην διαθεση της αστυνομιας. και καλα θα σου κανουνε οτι σου κανουνε. με συγχωρεις δηλαδη. να προφυλαξω θελω. στο πλαστο δεν παιζουμε.



Ρε παιδιά είναι δυνατόν να έχεις πλαστά χαρτονομίσματα και να τα καταθέσεις σε ΑΤΜ....Τα ξεφορτώνεσαι.Όπως έκανε και ο απατεώνας.


ακραιο βεβαια αλλα...... νομος της αγορας

angelosxf650
10/10/2014, 01:39
Εδώ να πω και τέλος ότι η περίπτωση με τα αντ/ κα από ΧΤ, που υπήρξε κινητοποιηση και ενημέρωση των αρμόδιων, οδήγησε στο να πάρουν τον< σωστο> δρόμο μια παρέα που ξεπαστρευε μηχανάκια
Αυτά

την εχω πατησει και εγω απο αυτους που λες και το ειχα γραψει και στο φορουμ για να ειδοποιησω τα παιδια εδω μεσα και μου ειχε ζητηθει να μην συνεχισω θρεντ.....κλεμενα ανταλακτικα απο χτ κτμ και πολλα αλλα......

iliasfyntanidis
10/10/2014, 07:22
Και γω τα δικά μου σκουπίδια τα πετάω στην αυλή του γείτονα φίλε μου. Συμφωνούμε. :moutza:

Δεν κατάλαβες,αλλά το μάθημα ηθικής το έκανες.Εάν βάλεις πλαστό χαρτονόμισμα πολύ πιθανό να βρεθείς μπλεγμένος.Οπότε ή το επιστρέφεις όπως έχω κάνει 2 φορές ή το πετάς(Εναλλακτικά λαδώνεις τον γιατρό,εξεταστή οδήγησης,το δίνεις στην πουτ@ν@ που δεν χόρεψε καλά στο σκοτεινό κωλόμπαρο και δεν σε άφησε να πιάσεις και σε κέρασε και μπόμπα...,το δίνεις στα ''διόδια'' στην Πάτρα,στον βενζινά που σου βάζει νοθευμένη βενζίνη)Μπορεί να είναι και ο γείτονας σου αυτός.
Αυτός που σου δίνει πλαστό ξέρει πολύ καλά τι σου δίνει.

Η Εθνική στην Πετρούπολη μου έβγαλε πριν 2 χρόνια 20άρικο κομμένο.

Παλιά σε ΑΤΜ δεν θυμάμαι που,είχαν βάλει στις κασέτες για τα 20άρικα 50άρικα...είχε γίνει και θέμα και ακολούθησε και δικαστήριο όταν ζήτησαν πίσω τα λεφτά.

κ.ο.κ

SHOOTER045
10/10/2014, 07:42
Συνέβη και σε εμένα
Εβγαλα από άλλη τράπεζα - ΑΤΜ - και πήγα σε άλλη ταμείο να πληρώσω ,και το πετάει μια, το πετάει δύο, το πιάνει το κοιτάει, - ευτυχώς τον ήξερα - μετά έγινε της ποπης, πήγα στην άλλη τράπεζα πού έβγαλα από το ΑΤΜ, αλλά δίκιο δεν βρήκα,το έφαγα στον κώλο