PDA

View Full Version : τρεμετε αλλοθρησκοι



toyar
17/10/2014, 14:54
γιατι ενα νταμπλ το χρονο δεν μας φτανει

http://www.sport24.gr/football/omades/Olympiakos/o_samaras_skeftetai_marinakh_gia_proedro_dhmokratias.3087178.html


:cry::cry::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::wave2:

Billymuse
17/10/2014, 15:21
γιατι ενα νταμπλ το χρονο δεν μας φτανει

http://www.sport24.gr/football/omades/Olympiakos/o_samaras_skeftetai_marinakh_gia_proedro_dhmokratias.3087178.html


:cry::cry::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::wave2:

Ξερνάω γκαμήλες...αλλα πέρα απο τη πλάκα όποιος έγραψε το άρθρο πρέπει να παίρνει στα κρυφά ναρκωτικά

TROOPER
17/10/2014, 15:51
αμα σας πω οτι δεν μου κανει εντυπωση?

αλλωστε μετα την συλληψη του σταμπουλου ο οποιος συμφωνα με τα μμε ειχε στο στοχαστρο τον βαγγο, ο αντουαν κατεστησε σαφες οτι ''οι τρομοκρατες χτυπαγαν παντα ανθρωπους απο αυτη (Ν.Δ.) την παραταξη!''

ολα να τα περιμενετε!

Billymuse
17/10/2014, 17:30
αμα σας πω οτι δεν μου κανει εντυπωση?

αλλωστε μετα την συλληψη του σταμπουλου ο οποιος συμφωνα με τα μμε ειχε στο στοχαστρο τον βαγγο, ο αντουαν κατεστησε σαφες οτι ''οι τρομοκρατες χτυπαγαν παντα ανθρωπους απο αυτη (Ν.Δ.) την παραταξη!''

ολα να τα περιμενετε!

Δύσκολο ρε συ μαν οι καλές οι κουμπαριές ειναι με τον Μελλισανιδη (βλέπε οπαπ,αθώωση με τα πετρέλαια..) πρώτα
βολεύουμε τον κουμπάρο και μετα τον χοντρό..

TROOPER
17/10/2014, 17:59
Δύσκολο ρε συ μαν οι καλές οι κουμπαριές ειναι με τον Μελλισανιδη (βλέπε οπαπ,αθώωση με τα πετρέλαια..) πρώτα
βολεύουμε τον κουμπάρο και μετα τον χοντρό..

ναι αλλα ολοι καπως πρεπει να μεινουνε ευχαριστημενοι.

υ.γ. δεν ειπα οτι θα γινει κι ολας, αλλα δεν το θεωρω και απιθανο ;)

virus
17/10/2014, 18:03
Α καλα.......


περα απο την πλακα.... διολου απιθανο, θα συμφωνησω κι εγω...

nikonian
17/10/2014, 19:05
Του'δωσε ανεπίσημα δυο πόλεις-δυο λιμάνια και τους κινέζους για προίκα. Ανεπίσημα όμως. Αν το είχε κάνει επίσημα θα ήμουν σίγουρος ότι δεν κολώνει πουθενά.

skylaros
17/10/2014, 19:31
Αν κάποιος ακούσει κάτι για καμιά δουλειά σε οποιοδήποτε μέρος του κόσμου παρακαλώ να ενημερώσει.

AristidisZ
17/10/2014, 19:43
τουλάχιστον θα παίρνουμε την κούπα με προεδρικο διάταγμα κάθε χρόνο :a22:

el_hymador
17/10/2014, 19:44
Σύμφωνοι αρκεί να υπάρξει αμφίδρομη αλλαξοκωλιά μεταξύ πολιτικής και ποδοσφαίρου... ως εκ τούτου να αναλάβει την προεδρία του σκατόγαυρου ο Αργύρης Ντινόπουλος.