PDA

View Full Version : Νυχτερινη χωμάτινη Τριτη στον Υμηττό.



kordix
20/10/2014, 10:26
Τρίτη βράδυ θα βολταρω χωμάτινα στον Υμηττό. Θα μπω κατα τις 8 απο Παπάγου και θα βγω Βούλα.

Όποιος γουστάρει Νυχτερινή ονοφαδα ας ρίξει πμ.

Πάμε να απολαύσουμε θέα και να χαλαρώσουμε.

kordix
20/10/2014, 14:02
Οποιος θέλει το τηλέφωνο ας στείλει πμ.


Οποιος ερθει ας μη βγάλει αέρα στα λάστιχα, μην εχουμε κανα ευτράπελο. Ετσι και αλλιώς οι ρυθμοί θα ναι χαλαροί, πάμε να ευχαριστηθούμε την θέα από ψηλά, τα αστέρια και τη φύση.

Κλείνουμε καθρέπτες, ανάβουμε τα μεγάλα και φύγαμε. Οπου μας αρέσει σταματάμε και θαυμάζουμε.



Ραντεβού στις 8 Μεσογείων και Κυπρου, για την ακρίβεια επί της Κύπρου ακριβώς απέναντι από την κεντρική πύλη του Πεντάγωνου, σταση εθνική αμυνα.

est
20/10/2014, 14:45
Καλό ακούγεται! Θα ενημερώσω αύριο το πρωί με π.μ.
:wave2:

kordix
20/10/2014, 21:20
ΟΚ παίδες τα λέμε αύριο το βράδυ. Θα ρθουν και κάποια άλλα παδιά από διπλανό φόρουμ και ίσως μια φίλη γνωστή αμαζώνα στο χωμάτινο τερέν.

Θα εχω μαζί μου σαμπρέλες και λεβιέδες εσείς φροντίστε να εχετε κλειδιά κατάλληλα στα μηχανάκια σας ωστε να μπορέσουμε να βγάλουμε τροχό αν πάθουμε κανα λάστιχο.

Πάρτε μαζί και κανα σαντουιτσάκι όλο και κάπου θα αράξουμε να απολαύσουμε τη θέα προς τα κάτω.


Θα κάνει κρύο εκεί πάνω το βράδυ.

iliasfyntanidis
20/10/2014, 21:40
Ρε φίλε τι γαμάτη βόλτα είναι αυτή....:beer:

Μόνο που σχημάτισα εικόνα θυμήθηκα τις βόλτες χωρίς αρχή,τέλος και αιτία στην εφηβεία.

kordix
21/10/2014, 16:15
Ρε φίλε τι γαμάτη βόλτα είναι αυτή....:beer:

Μόνο που σχημάτισα εικόνα θυμήθηκα τις βόλτες χωρίς αρχή,τέλος και αιτία στην εφηβεία.



Να σαι καλά, εμένα μια φορά με πιασε τυχαία η νύχτα στα βουνά και από τότε κόλλησα. Πρόσφατα δοκίμασα βραδινή πεζοπορεία και ΜΤΒ σε μονοπάτια νύχτα, Η ΠΟΡΩΣΗΗΗΗ.


Για όσους ερθουν τα λέμε στις 8

kordix
22/10/2014, 21:11
Σταμάτη και Στέφανε ευχαριστώ για την παρέα.


Η βόλτα μου αρεσε πολύ, ήταν χαλαρωτική και γεμίσαμε μπαταρίες, για Τρίτη βράδυ μια χαρά ήταν. Τώρα που πήραμε το κολάι θα κανονίσουμε και πιο μεγάλη βολτούλα, απογευματονυχτερινή χωμάτινη πάντα.

H θέα από ψηλά των προαστίων της Αθήνας ήταν μαγική, όπως είπαν τα παιδιά και που το σκέφτηκα και γω, ηταν σα να πετάγαμε με αεροπλάνο.

Να βάλω και καμιά φωτό (κυριολεκτικά) :D:lol:

325413


και να φανταστεί κανείς ότι την εχω επεξεργαστεί κι όλας :cry:

kordix
22/10/2014, 21:19
Εχει δυο φωτό εδώ, εγώ δεν εβγαλα γιατί το κιν μου δε εχει φλας και μηχανή ξεχασα να πάρω. Είχε ωραία θέα προς τα κάτω πάντως.

http://www.mototrail.net/t4881-topic

Eversman
23/10/2014, 07:49
Ωραίος Κωστή :beer: . Μακάρι να είχα τα κουράγια τις καθημερινές, να ακολουθώ.

sapila racing
23/10/2014, 10:00
Σταμάτη και Στέφανε ευχαριστώ για την παρέα.


Η βόλτα μου αρεσε πολύ, ήταν χαλαρωτική και γεμίσαμε μπαταρίες, για Τρίτη βράδυ μια χαρά ήταν. Τώρα που πήραμε το κολάι θα κανονίσουμε και πιο μεγάλη βολτούλα, απογευματονυχτερινή χωμάτινη πάντα.

H θέα από ψηλά των προαστίων της Αθήνας ήταν μαγική, όπως είπαν τα παιδιά και που το σκέφτηκα και γω, ηταν σα να πετάγαμε με αεροπλάνο.

Να βάλω και καμιά φωτό (κυριολεκτικά) :D:lol:

325413


και να φανταστεί κανείς ότι την εχω επεξεργαστεί κι όλας :cry:

Ωραία φάση ρε παιδιά! :beer:

Και η φωτό σε αφήνει να βαλεις την φαντασία να δουλέψει!

Vstrommer71
23/10/2014, 15:14
Ωραία φάση ρε παιδιά! :beer:

Και η φωτό σε αφήνει να βαλεις την φαντασία να δουλέψει!

Παντα τετοια!(κλεμμενο)
Εγω εχω πιο kinky φωτογραφια!
325453