PDA

View Full Version : Βρέθηκε πινακίδα



NikosRR
21/10/2014, 17:34
Βρέθηκε πινακίδα ΧΕΡ 335 στην άνοδο της Αλεξάνδρας στο ύψος του κτιρίου της cyta.Όποιος μπορεί ας βοηθήσει μην πληρώσει όποιος την έχασε καινούρια, προσπαθώ να βγάλω άκρη και με την τροχαία.

NikosRR
21/10/2014, 22:42
Τελικά μετά απο πολύωρη ταλαιπωρία στο τηλέφωνο με την τροχαία, μου είπαν να την πάω στη ΓΑΔΑ για να μου πούνε στη ΓΑΔΑ οτι δεν υπάρχει κανένας να την παραλάβει και θα πρέπει να πάω πρωϊ(φυσικά να λείψω απο τη δουλειά) και άντε να εξηγήσω το λόγο) ή αλλιώς να πάω στο τμήμα της περιοχής μου και να τη δώσω στα απολεσθέντα όπως και πήγα για να περιμένω αφού στο γραφείο του αξιωματικού υπηρεσίας φυσικά υπήρχαν και άλλα περιστατικά ποιο σημαντικά...πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω την επόμενη φορά.

akis_trevor
21/10/2014, 22:45
μπ@στ@ρδοκρατια...εεεε σορρυ γραφειοκρατια ηθελα να πω....

toyar
22/10/2014, 02:20
παιρνεις τφ τον ασφαλιστη σου και σου βρισκει τα στοιχεια του κατοχου τον οποιο παιρνεις τφ και του λες να ερθει να παραλαβει την πινακιδα του εχοντας μαζι του την αδεια για επιβεβαιωση;)
(κανονικα πρεπει να σε κερασει και 2-3:beer: για τον κοπο σου:D)

GFawkes
22/10/2014, 09:34
παιρνεις τφ τον ασφαλιστη σου και σου βρισκει τα στοιχεια του κατοχου τον οποιο παιρνεις τφ και του λες να ερθει να παραλαβει την πινακιδα του εχοντας μαζι του την αδεια για επιβεβαιωση;)
(κανονικα πρεπει να σε κερασει και 2-3:beer: για τον κοπο σου:D)

A μπραβο!!!!
Το αυτο!

NikosRR
23/10/2014, 11:55
Θα το έχω στο νου μου για την επόμενη φορά...κατά τ'άλλα ταλαιπωρία χωρίς ουσία.

GFawkes
23/10/2014, 12:38
Κριμα ρε φιλε

κανε το καλο και ριχτο στο γυαλο.....

Jo.Da.
24/10/2014, 07:15
Παίρνεις τηλέφωνο το 100 κι έρχεται και την παραλαμβάνει περιπολικό, αυτοί την παραδίδουν στο αρμόδιο τμήμα ασφαλείας κι από 'κει η πινακίδα θα βρεί το δρόμο της...

Vice
24/10/2014, 08:07
να θελεις να κάνεις καλό και να μην σε αφήνουν. Μπράβο πάντως!! Λίγοι θα εχαναν τον χρόνο τους για να κανουν αυτά που εκανες εσυ.

georgezzr600
26/10/2014, 22:13
συγχαρητηρια φιλε μου.
εισαι σωστος και αυτο ειναι απλα ελπιδοφορο στο κοσμο που ζουμε.
ζητω συγνωμη εξ ονοματος ολων για τη ταλαιπωρια,αλλα να εισαι σιγουρος οτι επραξες σωστα.
ξανα τα συγχαρητηρια μου