PDA

View Full Version : Kymco Visa R 50 ή κατι αλλο...



anioth
23/10/2014, 13:28
Καλησπερα παιδια!! Ενδιαφερομαι για ενα μηχανακι στα 50 κυβικα, καθως μονο γι αυτο εχω διπλωμα και εχω βρει το Kymco Visa R 50. Θα θελα να μου πειτε εσεις που γνωριζετε παραπανω πραγματα απο μενα, αν θεωρειτε οτι το μηχανακι ειναι καλο ποιοτικα η αν εχει βγαλει γενικα προβληματα, γτ απο αναζητηση στο διαδικτυο δεν εχω βρει πολλα για το συγκεκριμενο μοντελο. Μεταξυ αλλων, μου εκανε το κλικ και λογω τιμης (1065 ευρω), γιατι πενηνταρι αγοραζεις και ειναι κριμα να δωσεις πολλα λεφτα. Για τον ιδιο λογο εχω αποκλεισει τα σκουτερ οντας ακριβα τα αξιολογα μοντελα, αλλα αν εχετε καποια αλλη προταση (ειτε σκουτερ ειτε παπι) καλοδεχουμενη!! Ευχαριστω για τις απαντησεις σας!!

*Πρωτη φορα γραφω στο φορουμ και αν θελετε οι διαχειριστες βαλτε το στην αναλογη ενοτητα :)

mikes
23/10/2014, 20:31
η κυμκο σε γενικες γραμμες εχει αρκετα αξιοπιστα σκουτερ με πολυ καλο value for money.. οπως επισης και η sym..
καλο σκουτερακι σε παρα πολυ καλα λεφτα (λιιιγο κατω απο χιλιαρικο αν θυμαμαι καλα) ειναι και το pegeot v-clic! το εχει ενας θειος μου στο χωριο, εχει τραβηξει τα πανδεινα, και δουλευει μια χαρα ακομα..

tip: στα λεφτα που μπορεις να διαθεσεις, και αναμεσα στα σκουτερ που θα καταληξεις, καλυτερα αγορασε αυτο με τους μεγαλυτερους τροχους!

anioth
24/10/2014, 16:51
Σε ευχαριστω για την απαντηση, αλλα ειδα το μοντελο που μου προτεινες και επειδη ειμαι λιγακι ψηλος (1,92 :P) πιστευω θα φαινομαι λιγο καπως σε αυτο.. Γενικα καποιο αλλο παπακι 50 κυβικα δεν υπαρχει περα απο το Kymco, ετσι? Καποιος που το εχει χρησιμοποιησει αν εκανε μια αναφορα στα θετικα και αρνητικα του θα με βοηθουσε πολυ.!