PDA

View Full Version : Ο Rossi κατέστρεψε τους αγώνες; Η απόλυτη αλήθεια



Σελίδες : [1] 2 3

byron
27/10/2014, 19:38
Ας το κλείσει κάποιος το ρημαδο-thread...
Ο super-mario27 που ήταν 3η Δημοτικού όταν ανέβηκε ο rossi στα μεγάλα, μας μαθαίνει οτι κατέστρεψε τους αγώνες. Omg + 3 lol :tooth: :tooth:


Takata, μην μπερδεύεις τον κύκλο εργασιών με την κερδοφορία. Κερδοφορία και free cash flow που μένει στην εταιρία έχει σημασία. Αν δεις τον "κύκλο εργασιών" της Suzuki ή κάποιων απ΄τους μεγάλους, σε επίπεδο μητρικής εταιρίας και όχι θυγατρικών όπως πιθανότατα έχουν τα μηχανάκια, θα πάθεις σοκ. :wave2:

endopandou
27/10/2014, 20:34
Αυτά είναι. Aν έχεις μπάρμπα στη Κορώνη οι προσωπικές επιθέσεις συνεχίζονται αναίμακτα. :a18:

sniper
27/10/2014, 20:44
Αυτά είναι. Aν έχεις μπάρμπα στη Κορώνη οι προσωπικές επιθέσεις συνεχίζονται αναίμακτα. :a18:

Tην μόνη προσωπική επιθεση ήταν του marios27 στον Rossi... Ατυχής για να μην το πω διαφορετικά.

endopandou
27/10/2014, 20:50
Tην μόνη προσωπική επιθεση ήταν του marios27 στον Rossi... Ατυχής για να μην το πω διαφορετικά.
Το nik του ανθρώπου είναι mario27. Tα επαναλαμβανόμενα super-mario27 και τα δημοτικά είναι υποτιμητικά σχόλια με στόχο την προσβολή και μόνο. Είναι ευθεία προσωπική επίθεση όσο και να μην θέλεις να το παραδεχτείς.

mario27
27/10/2014, 20:56
Tην μόνη προσωπική επιθεση ήταν του marios27 στον Rossi... Ατυχής για να μην το πω διαφορετικά.
Ναι και τωρα θιχτηκε ο ροσσι γιατι συμμετεχει στο μοτο.γρ
Δεν ειπα τιποτα κακο ουτε ηταν προσωπικη επιθεση προς τον ροσσι, προς ντορνα και εσπελτα πηγαινε.
Και αν ελεγα κατι, εσενα τι σε πειραζει? Σοι του εισαι?
Κανε με μπαν γι αυτα που ειπα αν νομιζεις οτι εκανα κατι περαν των κανονων του μοτο.γρ
Κοιτα να δεις ομως που δεν μπορεις ουτε τον ροσσι να κανεις μπαν , ουτε τον Byron! :D

MG-KTiNoS
27/10/2014, 21:49
Την πρωτη παραγραφο την εσβησα τελειως, δεν με ενδιαφερει , δεν εχει σχεση με το παρων νημα κτλ.

Τωρα για τον νταλινια δεν ξερω τι δεν μπορει να παρει και τι μπορει αλλα χανεις το νοημα my friend.
Και θα σου εξηγησω το γιατι!

Το χω πει 1000 φορες και θα το πω μια ακομη... ο ροσσι κατεστρεψε τους αγωνες με την πλεμπα (!!) που εφερε στα gp,η dorna στηριξε ολο αυτο το καραγκιοζιλικι γραφοντας στα παπαρια της το σπορ και 3-4 χρονια τωρα που o ροσσι δεν κερδιζει για να συνεχισει τα καραγκιοζιλικοσκετσακια για να κοψει εισητηρια ο μαλακας ο εσπελεττα το θεμα παει κατα διαβολου,ετσι γεννηθηκαν τα crt/open και πηγε ακομη περισσοτερο κατα διαβολου...
Oλο αυτο που εχει στηθει γυρω απο τα τα open/crt εχει ενα και μονο λογο γιατι το gp δεν ειναι αλλο παρα ενα αθλημα που εχει καταντησει ΣΟΟΥ και προσπαθουν να εχουν κερδος μεσω αυτου.

Ετσι οταν η τσατσα χανει απο την κυρια πουτ@να (ροσσι) λεφτα προσπαθει μεσω νεων πουτ@νιων να ανεβασει τα κερδη της. Αφου εχει καταφερει οτι ηθελε απο τα crt και θα καταφερει το σπεκ ecu απο 2016 η τσατσα εφτιαξε και την factory 2 και σε αυτο το παιχνιδι χωθηκε η ντουκατι με τον νεοφερμενο νταλινια, με τον τιμιο dovi και τον Ιαννονε. Ετσι, οπου χανει η κυρια πουτ@να το κερδιζει απο την ντουκατι και ολο αυτο το πανηγυρι και το σπρωξιμο που γινεται απο την ντορνα και τον εσπελετα.
Αλλωστε οπως ειπα το gp ειναι σοου και απο αυτο το σοου στοχευουν τα λεφτα γιατι εμεις οι ανθρωποι ειμαστε απληστα οντα και θελουμε και αλλα και αλλα, ετσι ο ροσσι που εφερε οσο παραπανω πλεμπα μπορουσε ειναι ιδανικη για τον εσπελετα που κυριος στοχος του ειναι το παραπανω κοψιμο εισητηριων , η παραπανω τηλεθεαση κτλ δλδ τα παραπανω λεφτα.
Και μη μου πεις οτι δεν ειναι ετσι?
Σε ολα τα θεματα των αγωνων ασχολουνται με την Ντουκατι. Σε ολα ομως!

Καποιοι θα με καταλαβουν , καποιο θα λενε τι λεει αυτος ο μαλακας....
Ελπιζω να μην προκαλεσω διαξιφισμους :)

Μίλησε η διανόηση του μηχανοκίνητου αθλητισμού !
:lol:

325841

MG-KTiNoS
27/10/2014, 23:14
Το χειρότερο με το Ρόσσι ξέρεις ποιό είναι?
Οτι έμαθε μοτο τζι πι ο Μάριος...
:lol:

mario27
28/10/2014, 01:11
Αρεεεε Έντο, γιατί να είσαι το μονο άτομο που καταλαβαίνει και μπορω να συννενοηθω εδω μέσα?!?!
:beer: thanx man

Edit
325842

RaGe_Raptor
28/10/2014, 01:22
ωχ...........(την έκανε τη λαλακία του ο μάριο).............. :a014:

mario27
28/10/2014, 01:30
Σπανια κάνω μαλακιες εγώ, εσεις καιγεστε απο μόνοι σας απο τις μαλακιες που λετε
Τώρα το είδα αλλά το λικε λέει 21:31 :hunter:

RaGe_Raptor
28/10/2014, 01:45
Σπανια κάνω μαλακιες εγώ, εσεις καιγεστε απο μόνοι σας απο τις μαλακιες που λετε
Τώρα το είδα αλλά το λικε λέει 21:31 :hunter:

δεν ξέρω τι κατάλαβες μα εγώ αναφερόμουν στο ότι δημοσιοποίησες κάτι που σου έγραψαν κατ' ιδίαν ... τώρα τι σχέση έχει ότι "το λίκε (που δεν είναι λίκε αλλά τεσπα) λέει 21:31" εσύ ξέρεις καλύτερα...:cry:

byron
28/10/2014, 07:40
Αυτά είναι. Aν έχεις μπάρμπα στη Κορώνη οι προσωπικές επιθέσεις συνεχίζονται αναίμακτα. :a18:
Μας πήραν τα ζουμιά για την αήθη επίθεση που δέχεται ο Zupermario λέμε...

:a20::a20::a20:


Το nik του ανθρώπου είναι mario27. Tα επαναλαμβανόμενα super-mario27 και τα δημοτικά είναι υποτιμητικά σχόλια με στόχο την προσβολή και μόνο. Είναι ευθεία προσωπική επίθεση όσο και να μην θέλεις να το παραδεχτείς.

O σχολιασμός post που στηρίζονται σε όσα έχει γράψει μόνος του (στο site που φάγατε αμφότεροι Ban) δεν είναι επίθεση, σε κάποιον που πιθανότατα δεν έχει κάν μηχανάκι και ανακάλυψε χθες τους αγώνες μέσω του twitter και του motoGP.com.



Όταν είσαι 20χρονων δεν δίνεις δεκάρα για τίποτα ποσο μάλλον για ενα κωλομπαν απο το ********.
Σας χαιρεταω και γω :wave:
Να περνάτε καλά :occasion14:


Αν είναι 20 χρονών το 2014, όσοι ξέρετε αφαίρεση do the math. Αν και λάθος έκανα...1η Δημοτικού πρέπει να ήταν όταν ξεκίνησε την καταστροφή ο Ροσσις.

Θα μπορούσε να ενταχθεί στο πρόγραμμα προστασίας ανηλίκων που υπάρχει στα ενδότερα του moto.gr για να μην τον τραμπουκίζουν οι μπάρμπες εκ Κορώνης αλλα το κακό είναι πως είναι ενήλικας πλέον. Εκτός από ανταλλαγή Vroom, ειναι διαθέσιμος για διαδικτυακή υιοθεσία απ΄ότι βλέπω όμως, μιας και σε κάθε μου ανταλλαγή post με το SM27 απαντάς εσύ :lol:.

MG-KTiNoS
28/10/2014, 07:57
Αρεεεε Έντο, γιατί να είσαι το μονο άτομο που καταλαβαίνει και μπορω να συννενοηθω εδω μέσα?!?!
:beer: thanx man

Edit
325842


:moutza:
(και όπως θα κατάλαβες όποιος σου ξαναγράψει θα πρέπει να είναι βλάκας το λιγότερο)

endopandou
28/10/2014, 08:21
:a20::a20::a20:

O σχολιασμός post που στηρίζονται σε όσα έχει γράψει μόνος του (στο site που φάγατε αμφότεροι Ban) δεν είναι επίθεση.

[quote author=mario27 link=topic=1475.msg50992#msg50992 date=1413567315]
Όταν είσαι 20χρονων δεν δίνεις δεκάρα για τίποτα ποσο μάλλον για ενα κωλομπαν απο το ********.
Σας χαιρεταω και γω :wave:
Να περνάτε καλά :occasion14:


Αν είναι 20 χρονών το 2014, όσοι ξέρετε αφαίρεση do the math. Αν και λάθος έκανα...1η Δημοτικού πρέπει να ήταν όταν ξεκίνησε την καταστροφή ο Ροσσις.

Θα μπορούσε να ενταχθεί στο πρόγραμμα προστασίας ανηλίκων που υπάρχει στα ενδότερα του moto.gr για να μην τον τραμπουκίζουν οι μπάρμπες εκ Κορώνης αλλα το κακό είναι πως είναι ενήλικας πλέον. Είναι διαθέσιμος για διαδικτυακή υιοθεσία απ΄ότι βλέπω όμως, μιας και σε κάθε μου ανταλλαγή post με το SM27 απαντάς εσύ (!).

Σε ανοιχτό φόρουμ συνεχίζεις προκλητικά να γράφεις ότι να ναι. Παίρνοντας λοιπόν το θάρρος από την ανοχή που σου δείχνουν οι mods συνεχίζω στο ίδιο μοτίβο.

Εκμεταλλευόμενος το κομμωτήριο που εσύ έφτιαξες εδω μέσα καθώς και το ότι μπορείς να βρίζεις-χλευάζεις τον οποιονδήποτε βρισκόμενος στο απυρόβλητο, επικαλείσαι άλλο site που φάγαμε αμφότεροι ban θεωρώντας υποκριτικά πως το ban προήλθε βάση δικαίου. Αυτό το κάνεις γιατί προσπαθείς απεγνωσμένα να μειώσεις τους ''αντιπάλους'' προσπαθώντας να καρπωθείς μερικά κρέντιτς. Κρέντιτς που επί της ουσίας γνωρίζεις καλά πως δεν υπάρχουν, αλλά ο πνιγμένος από ότι βρει πιάνεται. :a9:
Το βρίσιμο καθώς και τα άλλα σχόλια είναι ακόμα εκεί, στη διάθεση του οποιοσδήποτε νοήμων θελήσει θα αντιληφθεί το μέγεθος των άθλιων κλικών που διοικούν μερικά forums.
Το ότι έφαγε και ο Μάριος ban δε, εγώ τώρα το έμαθα. Εσύ όμως το ήξερες, όπως ήξερε και ο άλλος για την κίτρινη που μου ρίξατε εδώ επειδή τόλμησα να γράψω πως γράφω στα @@ σχολιαστή που με αποκάλεσε απρόκλητα παπάρα. Όταν οι ίδιοι έχετε γράψει το ίδιο άπειρες φορές. Αυτοί είστε.
Όλα δείχνουν πως είστε μια θλιβερή οπαδική παρέα που συνεννοημένη περιμένει στη γωνία τους εχθρούς.
Αντρίκια πράματα δηλαδή...

Συνεχίζετε τις προσωπικές επιθέσεις έχοντας διαφορετική μεταχείριση από τα άλλα μέλη; Στο καρφί. Ψάξτε να βρείτε με τα φιλαράκια σου κι άλλες ψευτοαιτίες για ban.

endopandou
28/10/2014, 08:28
:moutza:
(και όπως θα κατάλαβες όποιος σου ξαναγράψει θα πρέπει να είναι βλάκας το λιγότερο)
Μάριε έτσι όπως στο λέει ο Κτήνος είναι. Οι στοχευμένες κουβέντες αν δίνονται γενικά και αόριστα εύκολα παρεξηγούνται από όποιον δεν έχει παρακολουθήσει. Είσαι φάουλ
Νίκο το καθυστερημένος εννοείται πως δεν σε αφορά όπως και το ότι η μεταξύ σας διαμάχη δεν αφορά εμένα

7Tolis
28/10/2014, 08:56
μπινιά.Παει το thread. :a16:

byron
28/10/2014, 09:23
Εσύ όμως το ήξερες, όπως ήξερε και ο άλλος για την κίτρινη που μου ρίξατε εδώ επειδή τόλμησα να γράψω πως γράφω στα @@ σχολιαστή που με αποκάλεσε απρόκλητα παπάρα. Όταν οι ίδιοι έχετε γράψει το ίδιο άπειρες φορές. Αυτοί είστε.
Όλα δείχνουν πως είστε μια θλιβερή οπαδική παρέα που συνεννοημένη περιμένει στη γωνία τους εχθρούς.
Αντρίκια πράματα δηλαδή...



Το οτι αρέσκεσαι ΕΔΩ, γιατί στο άλλο τα μπινελίκια σε όποιον δεν συμφωνούσε με την υπέρτατη αλήθεια σου έπεφταν σύννεφο, να κρατάς τα προσχήματα μέσω του λεκτικού hit & run ειρωνίας και χλεύης, δεν σημαίνει και τίποτα. Το νόημα οτι θεωρείς μαλάκες, ψώνια, ηλίθιους είναι ξεκάθαρο, όπως και η απαξίωση σε όποιον δεν συμφωνεί με όσα λες στα thead με τους αγώνες.
Και επειδή στο κομμωτήριο δεν σου κάνουν το χατήρι να με μπανάρουν, επικαλείσαι τους mods σε τάξη, και να κρατάς την αναπνοή σου επειδή δεν τηρούνται τα όσα υπέγραψες στη συνδρομή σου...:tooth:

Περνάς μια τραγωδία λέμε...έχω συγκινηθεί. :giggle:

endopandou
28/10/2014, 09:32
Το οτι αρέσκεσαι ΕΔΩ, γιατί στο άλλο τα μπινελίκια σε όποιον δεν συμφωνούσε με την υπέρτατη αλήθεια σου έπεφταν σύννεφο, να κρατάς τα προσχήματα μέσω του λεκτικού hit & run ειρωνίας και χλεύης, δεν σημαίνει και τίποτα. Το νόημα οτι θεωρείς μαλάκες, ψώνια, ηλίθιους είναι ξεκάθαρο, όπως και η απαξίωση σε όποιον δεν συμφωνεί με όσα λες στα thead με τους αγώνες.
Και επειδή στο κομμωτήριο δεν σου κάνουν το χατήρι να με μπανάρουν, επικαλείσαι τους mods σε τάξη, και να κρατάς την αναπνοή σου επειδή δεν τηρούνται τα όσα υπέγραψες στη συνδρομή σου...:tooth:

Περνάς μια τραγωδία λέμε...έχω συγκινηθεί. :giggle:


komotirio.gr
325846

Bladerunner
28/10/2014, 17:52
Δεν είναι τυχαίο ότι σε όσα θέματα ανακατεύεστε οι γνωστοί ειδήμονες και φωτεινοί παντογνώστες τα κάνετε πουτάνα. Μένουν μόνο αυτοί που έχουν είτε τεράστια υπομονή είτε τεράστια όρεξη για χαβαλέ.

Έχετε κουράσει. Χαλαρώστε λιγάκι. Όσο και να σας κάνει εντύπωση, ούτε το κέντρο του σύμπαντος είσαστε ούτε κρατάτε τη μοναδική αλήθεια.

Οι προσωπικές επιθέσεις και προσβολές είναι ενάντια στους κανονισμούς του φόρουμ κι εφόσον συμμετέχετε οφείλετε να τους σεβαστείτε. Αν δεν σας αρέσουν οι συγκεκριμένοι όροι μπορείτε να επιλέξετε οποιοδήποτε άλλο χώρο που θα σας ικανοποιεί.

endopandou
28/10/2014, 18:09
Δεν είναι τυχαίο ότι σε όσα θέματα ανακατεύεστε οι γνωστοί ειδήμονες και φωτεινοί παντογνώστες τα κάνετε πουτάνα. Μένουν μόνο αυτοί που έχουν είτε τεράστια υπομονή είτε τεράστια όρεξη για χαβαλέ.

Έχετε κουράσει. Χαλαρώστε λιγάκι. Όσο και να σας κάνει εντύπωση, ούτε το κέντρο του σύμπαντος είσαστε ούτε κρατάτε τη μοναδική αλήθεια.

Οι προσωπικές επιθέσεις και προσβολές είναι ενάντια στους κανονισμούς του φόρουμ κι εφόσον συμμετέχετε οφείλετε να τους σεβαστείτε. Αν δεν σας αρέσουν οι συγκεκριμένοι όροι μπορείτε να επιλέξετε οποιοδήποτε άλλο χώρο που θα σας ικανοποιεί.

Εντελώς άκυρο σχόλιο.
Δεν είναι το θέμα οι αγώνες ή οι αναβάτες αν πρόσεξες. Το θέμα είναι πως ο μπύρων (στη συγκεκριμένη) χλευάζει οποιονδήποτε γουστάρει και οι διαχειριστές εθελοτυφλούν.
Τα 2 μέτρα και 2 σταθμά κουράζουν και τελικά τα κάνουν πουτάνα, όχι το γενικό, αόριστο όσο και προσβλητικό ''οι γνωστοί ειδήμονες και φωτεινοί παντογνώστες''.

Οι ειδήμονες και φωτεινοί παντογνώστες απαντούνται από άλλους ειδήμονες και φωτεινούς παντογνώστες στα επιμέρους ανάλογα θρέντς. Όποιος διαφωνεί μπορεί να εκφέρει εκεί τη γνώμη του με κόσμιο τρόπο και χωρίς προσωπικές επιθέσεις. Όχι να βγαίνει στο πουθενά και ειρωνευόμενος να εξισώνει τους πάντες. (εκ των κανόνων του φόρουμ...)

spyrakos35
28/10/2014, 18:19
Γουσταρετε ραντεβουδακι;

russian hools: http://youtu.be/zBabg8cyP4g

Ελεος ρε σεις......

byron
28/10/2014, 18:28
Εντελώς άκυρο σχόλιο.
Δεν είναι το θέμα οι αγώνες ή οι αναβάτες αν πρόσεξες. Το θέμα είναι πως ο μπύρων (στη συγκεκριμένη) χλευάζει οποιονδήποτε γουστάρει και οι διαχειριστές εθελοτυφλούν.
Τα 2 μέτρα και 2 σταθμά κουράζουν και τελικά τα κάνουν πουτάνα, όχι το γενικό, αόριστο όσο και προσβλητικό ''οι γνωστοί ειδήμονες και φωτεινοί παντογνώστες''.

Οι ειδήμονες και φωτεινοί παντογνώστες απαντούνται από άλλους ειδήμονες και φωτεινούς παντογνώστες στα επιμέρους ανάλογα θρέντς. Όποιος διαφωνεί μπορεί να εκφέρει εκεί τη γνώμη του με κόσμιο τρόπο και χωρίς προσωπικές επιθέσεις. Όχι να βγαίνει στο πουθενά και ειρωνευόμενος να εξισώνει τους πάντες. (εκ των κανόνων του φόρουμ...)

O Μπύρων εν προκειμένου, απάντησε στα κουφά και ατεκμηρίωτα του τραλαλολ Μάριο.
Συγκινητική η προσπάθεια σου, να προστατεύεις τον μοναδικό που συμφωνεί με την σοφία σου, αλλά αν χρειάζεται βοήθεια ως άλλη καρέτα-καρέτα για να τα βγάλει πέρα στις κοτσάνες που πετάει για τον rossi φαντάζομαι μπορεί να την ζητήσει.

Μέχρι να την ζητήσει, και μέχρι να τεκμηριώσει το πως ο ΠρίγκιΨ κατέστρεψε τους αγώνες, κάνε του κανένα vroom, στείλτου κανένα πμ, κάνε με report στο κομμωτήριο που χλευάζεις να μου κάνουν μιζαμπλί κι ανταύγειες οι κομμώτριες.


Ρε sniper, κάνε με BAN ρε συ, να ικανοποιηθεί το κοινό αίσθημα και ο endometaxi. Ήμαρτον λέμε...

endopandou
28/10/2014, 18:42
O Μπύρων εν προκειμένου, απάντησε στα κουφά και ατεκμηρίωτα του τραλαλολ Μάριο.


Έχεις χάσει κάθε επαφή με τη λογική αν νομίζεις πως το παρακάτω είναι σοβαρή και τεκμηριωμένη απάντηση που αρμόζει σε forum και όχι χλευασμός ΜΟΝΟ


Ας το κλείσει κάποιος το ρημαδο-thread...
Ο super-mario27 που ήταν 3η Δημοτικού όταν ανέβηκε ο rossi στα μεγάλα, μας μαθαίνει οτι κατέστρεψε τους αγώνες. Omg + 3 lol :tooth: :tooth:




κύριε διαχειριστά παράκληση. Άφησε τα σχόλια ανέπαφα για να διαβάζουν οι μελλοντικοί αναγνώστες τι καπνό φουμάρει ο καθένας μας. Ευχαριστώ θερμά.

byron
28/10/2014, 19:09
Έχεις χάσει κάθε επαφή με τη λογική αν νομίζεις πως το παρακάτω είναι σοβαρή και τεκμηριωμένη απάντηση που αρμόζει σε forum και όχι χλευασμός ΜΟΝΟ





κύριε διαχειριστά παράκληση. Άφησε τα σχόλια ανέπαφα για να διαβάζουν οι μελλοντικοί αναγνώστες τι καπνό φουμάρει ο καθένας μας. Ευχαριστώ θερμά.

Μου ξέφυγε ρε μαν... Είχα σκοπό να αρχίσω να γράφω για τα επιτεύγματα του Rossi στα 17-18 όσα χρόνια τρέχει, αλλά με έκοψε η database γιατί κρασσαρε.
Μετά είπα να το ρίξω στον χαβαλέ, καθως οι διαχρονικοί haters έχουν φάει τέτοιες ψωλιές από τον ΠριγκιΨ, μιας και όλο το κατασκεύασμα που έχουν στο μυαλό τους για το πόσο άχρηστος είναι, τους βγαίνει από το σβέρκο, χρονια-χρονια, αγώνα-αγώνα και τους κάνει ρόμπες με καμηλο γιακά, κάνοντας την τεκμηρίωση περιττή..

Τελικά λειτούργησε το ένστικτο της αυτοσυντήρησης που μπροστά στις τεράστιες μαλακίες...μένεις από επιχειρήματα.

Omg + 3 lol.

mario27
28/10/2014, 20:49
Ειστε ιδιαιτερη φαρα παντως οι ροσσικοι,οσο μας ζαλιζετε τα παπαρια για το ποσο καλος ειναι ο ροσσι δεν τρεχει σαλιο και ειστε ειδημονες,μολις ομως ανοιξει καποιος το στομα του και πιασει τoν ροσσι ξαφνικα καθισταται τυπος του καναπε, οπαδος ,ασχετος με το ζητημα,ενοχλητικος,βαρετος,μεροληπτικος,με ψυχολογικα,ιδιποδια συμπλεγματα , δημοτικο , μικρος,παιδοφιλος,βασανιστης ζωων,βιαστης κλπ

Στα μπινελικια ,τα γαμοτικονς, τις ειρωνιες και τις παπατζες εισαστε πρωτες μουρες!
Δεν ειστε τελικα για τιποτα περισσοτερο!

Θελετε να το συνεχισετε κι αλλο αυτο το βιολι αντι να ανοιξετε τα ματια , μπραβο σας,φαση εχει η παρανοια και η αρνηση αλλα λιγακι ελεος δεν εβλαψε ποτε κανεναν.

FotisFz1
28/10/2014, 20:55
τελικα ο Ροσσι ειναι κουλαδι η οχι
Αυτο μονο δεν καταλαβα

mario27
28/10/2014, 21:07
τελικα ο Ροσσι ειναι κουλαδι η οχι
Αυτο μονο δεν καταλαβα

Δεν ξερεις τι σου γινεται φιλε μου γιατι εχασες το νοημα ετσι πως το καταντησαν.
Δεν σχολειασα τις ικανοτητες του ροσσι αλλα το πως κατεστρεψε το αθλημα με αυτα που κανει με τον κοσμο-μπλεμπα που εφερε ιδανικες για τον εσπελετα.
Αλλα το ειπα παραπανω στα μπινελικια ,τα γαμοτικονς, τις ειρωνιες και τις παπατζες εισαστε πρωτες μουρες!
Ο ροσσι ειναι οδηγαρα , ειναι τοπ αναβατης και εγω με ροσσι (και στονερ φυσικα) ξεκινησα πριν απο 8-9 χρονια και αυτοκολλητακια πανω στο γραφειο (αποδειξη με φωτο αμα θες) μου και στα τετραδια και εκανε τοπ αγωνα στην Σεπανγκ αλλα εχασε απο αλλο καλυτερο αναβατη. Δεν εχω λογω να μην το πω ή να πω ψεματα γιατι οπως ειπα το θεμα δεν ειναι αυτο και οι ικανοτητες του και δεν το παω οπαδικα μιας και δεν εδω λογο.

Οταν το χωσετε αυτο στο παιδαριωδες σας κεφαλι τοτε ισως δουμε ξανα προκοπη

FotisFz1
28/10/2014, 21:16
οκ
εισαι πιο βλακας απ οτι πιστευα
εγραψα ενα γενικο σχολιο κ μαλιστα χιουμοριστικο
χωρις να αναφερω κανενα ονομα
κ εσυ με την τεραστια ευφυια σου
καταλαβες οτι αναφερομουν σε σενα
οτι δεν ξερω τι μου γινεται
οτι ειμαι χαζος
κ ολα τα αλλα ωραια που εγραψες
τι να πω
κουραγιο....

GIOTIS750
28/10/2014, 21:20
Ειστε ιδιαιτερη φαρα παντως οι ροσσικοι,οσο μας ζαλιζετε τα παπαρια για το ποσο καλος ειναι ο ροσσι δεν τρεχει σαλιο και ειστε ειδημονες,μολις ομως ανοιξει καποιος το στομα του και πιασει τoν ροσσι ξαφνικα καθισταται τυπος του καναπε, οπαδος ,ασχετος με το ζητημα,ενοχλητικος,βαρετος,μεροληπτικος,με ψυχολογικα,ιδιποδια συμπλεγματα , δημοτικο , μικρος,παιδοφιλος,βασανιστης ζωων,βιαστης κλπ

Στα μπινελικια ,τα γαμοτικονς, τις ειρωνιες και τις παπατζες εισαστε πρωτες μουρες!
Δεν ειστε τελικα για τιποτα περισσοτερο!

Θελετε να το συνεχισετε κι αλλο αυτο το βιολι αντι να ανοιξετε τα ματια , μπραβο σας,φαση εχει η παρανοια και η αρνηση αλλα λιγακι ελεος δεν εβλαψε ποτε κανεναν.
Να ανοιξουμε τα ματια και να δουμε τι
,ενα Μαριο να μιλαει υποτημιτηκα σεδον παντα
να λεει γιδια τους ροσικους χωρις κανενα λογο και ξαφνικα αρχιζεις και το παιζεις ειδημων οτι τα ξερεις ολα και εμεις παλι γιδια ασχετοι επειδη δεν συμφωνουμε με σενα
και τι νομιζες δηλαδη οτι θα βριζεις οποιον θες και δεν θα σου λεει κανεις τιποτα .
και στο φιναλε εδω μπαινουμε για να συζηταμε και να ανταλασουμε πληροφοριες για τα τζιπια οχι για το ποιος ξερει ποιο πολλα και οχι για να μαλωνω νυχτα μερα αμα ειναι γρηγορος ο γιατρος

byron
28/10/2014, 21:52
Δεν ξερεις τι σου γινεται φιλε μου γιατι εχασες το νοημα ετσι πως το καταντησαν.
Δεν σχολειασα τις ικανοτητες του ροσσι αλλα το πως κατεστρεψε το αθλημα με αυτα που κανει με τον κοσμο-μπλεμπα που εφερε ιδανικες για τον εσπελετα.
Αλλα το ειπα παραπανω στα μπινελικια ,τα γαμοτικονς, τις ειρωνιες και τις παπατζες εισαστε πρωτες μουρες!
Ο ροσσι ειναι οδηγαρα , ειναι τοπ αναβατης και εγω με ροσσι (και στονερ φυσικα) ξεκινησα πριν απο 8-9 χρονια και αυτοκολλητακια πανω στο γραφειο (αποδειξη με φωτο αμα θες) μου και στα τετραδια και εκανε τοπ αγωνα στην Σεπανγκ αλλα εχασε απο αλλο καλυτερο αναβατη. Δεν εχω λογω να μην το πω ή να πω ψεματα γιατι οπως ειπα το θεμα δεν ειναι αυτο και οι ικανοτητες του και δεν το παω οπαδικα μιας και δεν εδω λογο.

Οταν το χωσετε αυτο στο παιδαριωδες σας κεφαλι τοτε ισως δουμε ξανα προκοπη

Αν δεν δω φωτογραφίες απ΄τα αυτοκόλλητα, δεν πιστεύω τίποτα Μάριε.

MG-KTiNoS
28/10/2014, 21:56
Αν δεν δω φωτογραφίες απ΄τα αυτοκόλλητα, δεν πιστεύω τίποτα Μάριε.

Έχει φτιάξει και αφίσα του Στόνερ με πλαστογραφημένη υπογραφή πάνω...
Την έχω δει εδώ

:lol:

pipe_smoker
28/10/2014, 22:13
Λοιπόν, επειδή το όλο πράγμα έχει καταντήσει αηδία...

Αν κάποιος προσβληθεί από κάτι/κάποιον μπορεί να κάνει αναφορά το ποστ.
Η ικανοποίηση του αιτήματός του δεν είναι εγγυημένη.

Όποιος θεωρεί ότι υπάρχει λάθος αντιμετώπιση (άνιση, μεροληπτική, κάποιοι κάνουν μπουλκουμέδες στο τιμ και τους έχουμε στα όπα όπα, ή ό,τι άλλη μαλακία), ότι το moto είναι κοmotήριο, ότι το μόνο που θα βρει εδώ μέσα είναι γαμότικονς και παπάτζες, μαλάκες που δεν ξέρουν τί τους γίνεται και μιλάνε χωρίς να ξέρουν αντί να το βουλώνουν, τον archenemy του από άλλα φόρα ή οτιδήποτε άλλο παραπλήσιο και δυσάρεστο, έχει δύο επιλογές:

1. Είτε συνεχίζει να συμμετέχει στο φόρουμ πνίγοντας τον πόνο του στον αγαπημένο του εθισμό (όπως τη βρίσκει ο καθένας)
2. Είτε τα μαζεύει και φεύγει.

Αν κάποιος δε γουστάρει, μπορεί να πάει στην ευχή της παναγίας.
Να μας ζαλίζει/πρήζει όμως τα @@ με τη γκρίνια του δεν μπορεί.

Κόφτε το.
Απλά και νέτα.

mario27
28/10/2014, 22:25
Ελα ορίστε , αυτοκόλλητα δεκαετίας ,γιατί εγώ δεν λέω ποτε ψεματα μπορεί να παιζουν αυτοκόλλητα σε κάνα συρτάρι αλλά δεν χωρουσαν αλλα.
Πανω δεν θα έβαζα γιατί υπήρχαν βιβλια και τώρα έχω κολλονιες , ρολόγια , κλειδιά απο αμάξι κτλ.

Κτινε άντε και πλαστογραφω το αυτόγραφο του στονερ , την υπογραφη και το "To Marios" τα αυτοκόλλητα με τον φάκελο που τα βρήκα? Μη παει πουθενά το μυαλό σου οτι τα έδωσε μαζί με το αυτόγραφο....
Δεν ξέρω γιατί δεν μου ανεβάζει την φωτο , αναγκαστηκα και εκανα printscreen την ίδια την φωτογραφία για να δείτε ποσο άθλιοι είστε
Δεν ξέρω αν φαίνεται


325858

325859

325860

endopandou
28/10/2014, 22:36
Λοιπόν, επειδή το όλο πράγμα έχει καταντήσει αηδία...

Αν κάποιος προσβληθεί από κάτι/κάποιον μπορεί να κάνει αναφορά το ποστ.
Η ικανοποίηση του αιτήματός του δεν είναι εγγυημένη.

Όποιος θεωρεί ότι υπάρχει λάθος αντιμετώπιση (άνιση, μεροληπτική, κάποιοι κάνουν μπουλκουμέδες στο τιμ και τους έχουμε στα όπα όπα, ή ό,τι άλλη μαλακία), ότι το moto είναι κοmotήριο, ότι το μόνο που θα βρει εδώ μέσα είναι γαμότικονς και παπάτζες, μαλάκες που δεν ξέρουν τί τους γίνεται και μιλάνε χωρίς να ξέρουν αντί να το βουλώνουν, τον archenemy του από άλλα φόρα ή οτιδήποτε άλλο παραπλήσιο και δυσάρεστο, έχει δύο επιλογές:

1. Είτε συνεχίζει να συμμετέχει στο φόρουμ πνίγοντας τον πόνο του στον αγαπημένο του εθισμό (όπως τη βρίσκει ο καθένας)
2. Είτε τα μαζεύει και φεύγει.

Αν κάποιος δε γουστάρει, μπορεί να πάει στην ευχή της παναγίας.
Να μας ζαλίζει/πρήζει όμως τα @@ με τη γκρίνια του δεν μπορεί.

Κόφτε το.
Απλά και νέτα.
:tooth: Σιγά μην ανοίξουμε και την παλάμη να μας κάνεις ντα με τον χάρακα ρε.
Στο ποστ νο 379 υπάρχουν αποδείξεις με παραθέσεις για το ποιος ζαλίζει τα @@ των υπολοίπων. Deal with it

byron
28/10/2014, 22:41
Μάριε είσαι τιτανομέγιστος...

Το λεοπαρδαλέ κάλυμμα είναι πραγματικό? Απο λεοπάρδαλη ή πάνθηρα?


Πανω δεν θα έβαζα γιατί υπήρχαν βιβλια και τώρα έχω κολλονιες , ρολόγια , κλειδιά απο αμάξι κτλ.

Και έναν κουμπαρά του Ταχυδρομικού Ταμιευτηρίου βλέπω.


για να δείτε ποσο άθλιοι είστε

Να τα λέμε αυτά!!! Ktine, ακούς άπιστε Θωμά?

Μου φτιαξες το βράδυ ρε Mario :lol:

Πες μας και τι μηχανάκι έχεις, να μου φύγει η απορία!!

mario27
28/10/2014, 22:52
Μάριε είσαι τιτανομέγιστος...

Το λεοπαρδαλέ κάλυμμα είναι πραγματικό? Απο λεοπάρδαλη ή πάνθηρα?



Και έναν κουμπαρά του Ταχυδρομικού Ταμιευτηρίου βλέπω.



Να τα λέμε αυτά!!! Ktine, ακούς άπιστε Θωμά?

Μου φτιαξες το βράδυ ρε Mario :lol:

Πες μας και τι μηχανάκι έχεις, να μου φύγει η απορία!!

Λεοπαρ κανονικο. Που να δεις τι σεντονια κουβαλουσα περυσι στο στρατο . Με κοροιδευε ολο το στρατοπεδο. Ο μαριος ο κινκυ. Ασε που ειχα φαει και καμπανα επειδη το σεντονι δεν ειναι μονοχρωμο και εχει πανω ροζ , πρασινο , μπλε , κιτρινο κτλ
Αλλα απο κει φαινεται το ποιος (οχι οτι χρειαζοταν τωρα να το μαθουμε) εισαι που καθεσαι και ασχολεισαι με τις κουβερτες και οχι με την ουσια , οπως παντα δηλαδη!


TDM χωρις διπλωμα γιατι ειμαι μικρος ακομα αλλα βαριεμαι να καθομαι να κανω Prinscreen τις φωτο που δεν ανεβαζει , ασε που δεν θελω να γινω και τζομπανης σαν τον Εντο να ασχολουμαι με γιδια.

Bradipous
28/10/2014, 22:52
Μάριε είσαι τιτανομέγιστος...

Το λεοπαρδαλέ κάλυμμα είναι πραγματικό? Απο λεοπάρδαλη ή πάνθηρα?



Και έναν κουμπαρά του Ταχυδρομικού Ταμιευτηρίου βλέπω.



Να τα λέμε αυτά!!! Ktine, ακούς άπιστε Θωμά?

Μου φτιαξες το βράδυ ρε Mario :lol:

Πες μας και τι μηχανάκι έχεις, να μου φύγει η απορία!!

μετρα τα λογια σου ψηλε :pipila:

αν δεν προσεξες στην 2η φωτο υπαρχουν κατι χαπια και μια οζα... :smokin:





καταλαβενεις ετσι; :vava:





...αφου σε πριξει στο ξυλο θα σου βαψει τα νυχια... :a7:




:lol:

byron
28/10/2014, 22:54
, ασε που δεν θελω να γινω και τζομπανης σαν Εντο να ασχολουμαι με γιδια.

βαρύ ακούγεται αυτό...Είναι ο Εντο γκλιτζομάχος και γιδοβοσκός?

byron
28/10/2014, 22:56
...αφου σε πριξει στο ξυλο θα σου βαψει τα νυχια... :a7:

:lol:

Κομμωτήριο ο ένας, μανικιούρ ο άλλος. Κουκλα θα γίνω :tooth:

endopandou
28/10/2014, 23:04
βαρύ ακούγεται αυτό...Είναι ο Εντο γκλιτζομάχος και γιδοβοσκός?
Ψάχνεσαι...

byron
28/10/2014, 23:40
Ψάχνεσαι...

Με απειλείς?

endopandou
28/10/2014, 23:48
Με απειλείς?
Έχεις ξεφύγει ΕΝΤΕΛΩΣ και δεν αντιλαμβάνεσαι το παραμικρό. Ψάχνεσαι προκαλώντας για συνέχεια εδώ. Αυτά τα πονηρά τερτίπια στους φίλους σου όχι σε μενα
325862

byron
29/10/2014, 00:01
Έχεις ξεφύγει ΕΝΤΕΛΩΣ και δεν αντιλαμβάνεσαι το παραμικρό. Ψάχνεσαι προκαλώντας για συνέχεια εδώ. Αυτά τα πονηρά τερτίπια στους φίλους σου όχι σε μενα
325862

Α, οκ τώρα συνεννοηθήκαμε, γιατί φοβήθηκα πριν. Δείχνεις εκνευρισμένος λιγο χωρίς λόγο και αιτία.
Κάνε ένα μπάνιο, βοηθάει στα νεύρα. :wave2:

Bob_o_mastoras
29/10/2014, 00:05
:boxing: https://www.youtube.com/watch?v=EoDKQYn-ANE :boxing:

:a014::a014:

endopandou
29/10/2014, 00:09
Α, οκ τώρα συνεννοηθήκαμε, γιατί φοβήθηκα πριν. Δείχνεις εκνευρισμένος λιγο χωρίς λόγο και αιτία.
Κάνε ένα μπάνιο, βοηθάει στα νεύρα. :wave2:
Έτσι. Στο απυρόβλητο να γράφει συνεχώς ότι τούβλο του κατέβει. Συγχαρητήρια. Μην ξεχάσετε το vroom.

7Tolis
29/10/2014, 00:11
oύτε ένα lord of the rings directors cut extended theatrical version 1080p p το παpi δεν μπορουμε να δουμε βρε αδερφέ.Κάντε λίγη ησυχία.Καλά ρε Μάριε σου λέει ο άλλος να δει αυτοκόλλητα και εσυ ψαρώνεις;Τροφή δίνεις έτσι.Live and let die και chive on.

taisteal
29/10/2014, 00:11
:boxing: https://www.youtube.com/watch?v=EoDKQYn-ANE :boxing:

:a014::a014:


Stay out..

pipe_smoker
29/10/2014, 01:45
:tooth: Σιγά μην ανοίξουμε και την παλάμη να μας κάνεις ντα με τον χάρακα ρε.
Στο ποστ νο 379 υπάρχουν αποδείξεις με παραθέσεις για το ποιος ζαλίζει τα @@ των υπολοίπων. Deal with it

Χάρακα δεν κρατάω.
Το τί θα κάνει ο καθένας με την παλάμη του είναι δικιά του δουλειά αρκεί να μη μας πιτσιλάει.

Επειδή έκανες κάποιες παραθέσεις στο ποστ 379 δε σημαίνει ότι παρέχεις κι αποδείξεις για το ζάλισμα των @@ών.
Κι αν θεωρείς ότι παρέχεις το ξανά είπαμε. Αναφορά στο μήνυμα.

Εγώ θα deal με αυτά που έχω να deal.
Υποδείξεις δε χρειάζομαι:wave2:

endopandou
29/10/2014, 06:31
Χάρακα δεν κρατάω.
Το τί θα κάνει ο καθένας με την παλάμη του είναι δικιά του δουλειά αρκεί να μη μας πιτσιλάει.

Επειδή έκανες κάποιες παραθέσεις στο ποστ 379 δε σημαίνει ότι παρέχεις κι αποδείξεις για το ζάλισμα των @@ών.
Κι αν θεωρείς ότι παρέχεις το ξανά είπαμε. Αναφορά στο μήνυμα.

Εγώ θα deal με αυτά που έχω να deal.
Υποδείξεις δε χρειάζομαι:wave2:

Μόνο οι φτασμένοι δεν χρειάζονται υποδείξεις. Συγχαρητήρια, δεν ήξερα ότι έφτασες...

:wave2:

thunder ace
29/10/2014, 12:39
Τελικα ρε παιδια ,τσακωνεστε στα αληθεια η εισαστε κοληταρια και κανετε πλακα-τρολιες ο ενας στον αλλον.Πειτε και σε μας τους αμαχους,να ξερουμε αν θα παρουμε θεση.Σοβαρα.

RaGe_Raptor
29/10/2014, 12:48
Τελικα ρε παιδια ,τσακωνεστε στα αληθεια η εισαστε κοληταρια και κανετε πλακα-τρολιες ο ενας στον αλλον.Πειτε και σε μας τους αμαχους,να ξερουμε αν θα παρουμε θεση.Σοβαρα.

Οι αέναοι διαξιφισμοί μέσω πληκτρολογίου δεν οδηγούν πουθενά. Εδώ μέσα είναι χώρος "ψυχαγωγίας" όχι όμως με την κοινή έννοια του όρου. Επίσης οι απόψεις-οπτικές γωνίες είναι σαν τις κωλοτρυπίδες . Θες κι άλλα;

endopandou
29/10/2014, 13:14
Ktine το διαβάζεις??!!! Θυμάσαι εκείνη την κουβέντα!!!?? Το καφεδάκι που λέγαμε!!! :lol:




325892
325893
325894


Κτίνε, freddo εσπρέσσο μέτριο!
Μην ξαναποστάρεις δικά μου αποσπασματικά ποστ. Επίσης Δεν μας απασχολούν οι προσωπικές σας κουβέντες και τα στοιχήματα.

Antonisss
29/10/2014, 13:27
Μην ξαναποστάρεις δικά μου αποσπασματικά ποστ. Επίσης Δεν μας απασχολούν οι προσωπικές σας κουβέντες και τα στοιχήματα.

Μάλιστα

sapila racing
29/10/2014, 13:28
Μην ξαναποστάρεις δικά μου αποσπασματικά ποστ. Επίσης Δεν μας απασχολούν οι προσωπικές σας κουβέντες και τα στοιχήματα.

Μα τι λες endopandou???

Τα ποστ σου φυσικά δεν εχουν copyright και εφ οσον τα ποσταρες οποιος θελει τα αναπαραγει. Αν σε πειράζει να μην ποσταρεις, ειναι απλό.

Επίσης ούτε όλους εμας τους υπόλοιπους δεν μας απασχολούν οι προσωπικές σου ανούσιες αντιπαραθέσεις και κόντρες με συγκεκριμένους αλλά τις τρωμε στην μάπα.

Για σύνελθε λιγάκι και παρτο αλλιώς γιατί μαλλον τα βλέπεις ολα υπο το δικό σου παραμορφωμένο πρίσμα.

endopandou
29/10/2014, 14:16
Μάλιστα Ευχαριστώ, τελικά είσαι ευγενής...


Μα τι λες endopandou???

Τα ποστ σου φυσικά δεν εχουν copyright και εφ οσον τα ποσταρες οποιος θελει τα αναπαραγει. Αν σε πειράζει να μην ποσταρεις, ειναι απλό.

Επίσης ούτε όλους εμας τους υπόλοιπους δεν μας απασχολούν οι προσωπικές σου ανούσιες αντιπαραθέσεις και κόντρες με συγκεκριμένους αλλά τις τρωμε στην μάπα.

Για σύνελθε λιγάκι και παρτο αλλιώς γιατί μαλλον τα βλέπεις ολα υπο το δικό σου παραμορφωμένο πρίσμα.
-Έχεις δίκιο για το copy right γι αυτό και δεν το έχω ξαναγράψει. Ούτε τώρα θα το έγραφα αν δεν ήταν αποσπασματικό.
-Οι οι προσωπικές μου ανούσιες αντιπαραθέσεις και κόντρες είναι αντίδραση όχι δράση και αν είχες τη δυνατότητα να κρίνεις στοιχειωδώς αξιοκρατικά τις αντιπαραθέσεις με τον συγκεκριμένο (και όχι συγκεκριμένους) θα έκρινες πρώτα τη δράση. Τότε θα ήταν δεκτή και η κρίση στην αντίδραση. Τι σου λέω τώρα ε;
σημ. το θέμα ζήτησε ο admin να λήξει κάτι που οι υπόλοιποι σεβάστηκαν, παρόλα αυτά το επαναφέρεις. Νταξ είσαι καλό μέλος του moto.gr το καταλάβαμε... :wave2:

MG-KTiNoS
29/10/2014, 14:22
Ευχαριστώ, τελικά είσαι ευγενής...


-Έχεις δίκιο για το copy right γι αυτό και δεν το έχω ξαναγράψει. Ούτε τώρα θα το έγραφα αν δεν ήταν αποσπασματικό.
-Οι οι προσωπικές μου ανούσιες αντιπαραθέσεις και κόντρες είναι αντίδραση όχι δράση και αν είχες τη δυνατότητα να κρίνεις στοιχειωδώς αξιοκρατικά τις αντιπαραθέσεις με τον συγκεκριμένο (και όχι συγκεκριμένους) θα έκρινες πρώτα τη δράση. Τότε θα ήταν δεκτή και η κρίση στην αντίδραση. Τι σου λέω τώρα ε;
σημ. το θέμα ζήτησε ο admin να λήξει κάτι που οι υπόλοιποι σεβάστηκαν, παρόλα αυτά το επαναφέρεις. Νταξ είσαι καλό μέλος του moto.gr το καταλάβαμε... :wave2:

ο Σαπίλας είναι και γαμώ τα παιδιά...
ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΙΣ

(αν μετράει κάπου η γνώμη μου εν τέλει...)
:rolleyes:

SHOOTER045
29/10/2014, 14:46
Αν δεν σταματήσετε, θα παραδεχτώ ότι ο ροσι είναι κουλός, είναι γέρος και ότι άλλο θέλετε...

Bob_o_mastoras
29/10/2014, 14:55
Ειστε ικανοι να ξεκινησετε το πρωτο χουλιγκανισμο στα motoGP... :eleison:
Χαλαρωστε ρε μαγκες!!!

:a15:

byron
29/10/2014, 15:12
-Οι οι προσωπικές μου ανούσιες αντιπαραθέσεις και κόντρες είναι αντίδραση όχι δράση και αν είχες τη δυνατότητα να κρίνεις στοιχειωδώς αξιοκρατικά τις αντιπαραθέσεις με τον συγκεκριμένο (και όχι συγκεκριμένους) θα έκρινες πρώτα τη δράση. Τότε θα ήταν δεκτή και η κρίση στην αντίδραση. Τι σου λέω τώρα ε;
σημ. το θέμα ζήτησε ο admin να λήξει κάτι που οι υπόλοιποι σεβάστηκαν, παρόλα αυτά το επαναφέρεις. Νταξ είσαι καλό μέλος του moto.gr το καταλάβαμε... :wave2:

Δράση-Αντίδραση, φωτιά-νερό, φως-σκοτάδι, κραυγές στη σιωπή, και το παιχνίδι της ανύπαρκτης αυτοεκτίμησης...

Καλό το παραμύθι σου για την αδικία που δέχεσαι στο κορμί σου, και κάνεις χρήση του αναφαίρετου δικαιώματος να "αντιδράσεις" μπας και σε λυπηθεί κανένας, ΑΛΛΑ "ξεχνάς" (μάλλον ηθελημένα έχω την υποψία), οτι καμμία αντιδραση δεν δικαιούσαι να έχεις, εκτός και είσαι ο μπάτσος του φόρουμ και δεν το ξέραμε.

Αφού γουστάρεις να μιλάς για post ###, deal with it, και αρχίδια μάντολες, δείξε μου σε ποιό post σου απάντησα/αναφέρθηκα/έκανα quote πριν πεταχτείς να απαντήσεις εκ μέρους του μάριο...

Και αν ζορίζεσαι, μπορώ να σου ποστάρω 5-6 παρόμοιες φάσεις, εδώ και αλλού, που πετάγεσαι απ΄το πουθενά για να υπερασπιστείς την «αξιοπρέπεια» του κάθε προστατευομένου σου.

Για να σε δω...Καλή η κλάψα, αλλά έχει και τα όρια της.

byron
29/10/2014, 15:16
Μάλιστα

Θα έλεγα να πάρεις και 50 κάμψεις για να εξιλεωθείς.

endopandou
29/10/2014, 15:50
Δράση-Αντίδραση, φωτιά-νερό, φως-σκοτάδι, κραυγές στη σιωπή, και το παιχνίδι της ανύπαρκτης αυτοεκτίμησης...

Καλό το παραμύθι σου για την αδικία που δέχεσαι στο κορμί σου, και κάνεις χρήση του αναφαίρετου δικαιώματος να "αντιδράσεις" μπας και σε λυπηθεί κανένας, ΑΛΛΑ "ξεχνάς" (μάλλον ηθελημένα έχω την υποψία), οτι καμμία αντιδραση δεν δικαιούσαι να έχεις, εκτός και είσαι ο μπάτσος του φόρουμ και δεν το ξέραμε.

Αφού γουστάρεις να μιλάς για post ###, deal with it, και αρχίδια μάντολες, δείξε μου σε ποιό post σου απάντησα/αναφέρθηκα/έκανα quote πριν πεταχτείς να απαντήσεις εκ μέρους του μάριο...

Και αν ζορίζεσαι, μπορώ να σου ποστάρω 5-6 παρόμοιες φάσεις, εδώ και αλλού, που πετάγεσαι απ΄το πουθενά για να υπερασπιστείς την «αξιοπρέπεια» του κάθε προστατευομένου σου.

Για να σε δω...Καλή η κλάψα, αλλά έχει και τα όρια της.
Τελικά δεν έγραψες. Με απειλείς;

byron
29/10/2014, 15:56
Τελικά δεν έγραψες. Με απειλείς;

Κάνανε διαχωρισμό οι κομμώτριες και είπα να μην τους βγάλω τρίχες στη μέση...


Δεν σε βρίσκω τολμηρό. Με απειλείς;

Κουραστικός και μονότονος, αλλά επειδή έχεις χάσει επαφή με την πραγματικότητα (κάπως έτσι δεν το λες? ) θα στο κάνω τάληρα.

Οχι, ρε μαν, το καλό παιδί του φόρουμ είσαι και όλοι σ΄αγαπάμε για τις απίστευτες γνώσεις μοτοτζιπιολογίας που μας κάνεις την χάρη και μοιράζεσαι μαζί μας.
Μην το παίρνεις προσωπικά. Ανέκαθεν όσοι ήταν μπροστά απ΄την εποχή τους, συγκέντρωναν την ζήλεια και χλεύη των αδαών, άσχετων και αμόρφωτων που ανίκανοι να αντιληφθούν το θείο χάρισμα της μοίρας που τους έφερε στον ίδιο τόπο, την ίδια ώρα, στην χαρά να αναπνεύουν τον ίδιο αέρα με τους εκλεκτούς, επέλεγαν να μένουν στο σκοτάδι της άγνοιας.

Τράβα μας μπροστά και θα δικαιωθείς κάποια στιγμή.





ΥΓ. Ακαιπουσε...όταν θυμηθείς, ρίξε τα ποστάκια της δράσης-αντίδρασης :wave2:

manhunter
29/10/2014, 16:03
Πωωω μαλάκα μου :a018:

Bob_o_mastoras
29/10/2014, 16:03
Λεω και 'γω ακομα δεν ανοιξε το θρεντ πως γινεται να εγραψα;;; :lol:
Επεσε καθαρισμα ε;;;
Εδω τρολαρουμε ελευθερως;; :p

Λοιπον παντως ο Ροσσι εκανε διασημα τα motogp στο ευρυτερο κοινο. Απο αυτον αρχισα να βλεπω και 'γω παλια. Παντως δεν με συγκλονιζε και ακομα δεν με συγκλονιζει ο μηχανοκινητος αθλητισμος.
Σαν οδηγο δεν μπορω να το κρινω διοτι δεν ασχολουμε και πολυ με το αθλημα αλλα κρινοντας εκ του αποτελεσματος μαλλον γ@μαει! :D
Εγω τον στηριζω!

pipe_smoker
29/10/2014, 16:18
Εγω τον στηριζω!

Ε κάνε κι εσύ λίγο πιο κει.

Πάνω σου ακουμπάει τόσα χρόνια κι απορεί ολόκληρη η οικουμένη γιατί δεν πέφτει ο κουλός?:lol:

sniper
29/10/2014, 16:26
Λεω και 'γω ακομα δεν ανοιξε το θρεντ πως γινεται να εγραψα;;; :lol:
Επεσε καθαρισμα ε;;;
Εδω τρολαρουμε ελευθερως;; :p

Λοιπον παντως ο Ροσσι εκανε διασημα τα motogp στο ευρυτερο κοινο. Απο αυτον αρχισα να βλεπω και 'γω παλια. Παντως δεν με συγκλονιζε και ακομα δεν με συγκλονιζει ο μηχανοκινητος αθλητισμος.
Σαν οδηγο δεν μπορω να το κρινω διοτι δεν ασχολουμε και πολυ με το αθλημα αλλα κρινοντας εκ του αποτελεσματος μαλλον γ@μαει! :D
Εγω τον στηριζω!

Oύτσιο, εσύ;

endopandou
29/10/2014, 16:28
Κάνανε διαχωρισμό οι κομμώτριες και είπα να μην τους βγάλω τρίχες στη μέση...



Κουραστικός και μονότονος, αλλά επειδή έχεις χάσει επαφή με την πραγματικότητα (κάπως έτσι δεν το λες? ) θα στο κάνω τάληρα.

Οχι, ρε μαν, το καλό παιδί του φόρουμ είσαι και όλοι σ΄αγαπάμε για τις απίστευτες γνώσεις μοτοτζιπιολογίας που μας κάνεις την χάρη και μοιράζεσαι μαζί μας.
Μην το παίρνεις προσωπικά. Ανέκαθεν όσοι ήταν μπροστά απ΄την εποχή τους, συγκέντρωναν την ζήλεια και χλεύη των αδαών, άσχετων και αμόρφωτων που ανίκανοι να αντιληφθούν το θείο χάρισμα της μοίρας που τους έφερε στον ίδιο τόπο, την ίδια ώρα, στην χαρά να αναπνεύουν τον ίδιο αέρα με τους εκλεκτούς, επέλεγαν να μένουν στο σκοτάδι της άγνοιας.

Τράβα μας μπροστά και θα δικαιωθείς κάποια στιγμή.





ΥΓ. Ακαιπουσε...όταν θυμηθείς, ρίξε τα ποστάκια της δράσης-αντίδρασης :wave2:
Παιδί, αυτά δεν είναι τάληρα, είναι ασυνάρτητα ψέματα που σε κάνουν να πιστεύεις πως κάτι απάντησες.

Για τις αναίτιες προκλήσεις ευχαρίστως. Και? Είναι προφανές πως γράφεις ότι σου κατέβει και δεν σου μιλάει κανείς.

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=141137&page=10

Ποστ 144 αν αυτό δεν είναι απειλή τότε τι;
Ποστ 147 αν ο οποιοσδήποτε τολμούσε να βρίσει καθ αυτό τον τρόπο τον οποιονδήποτε απρόκλητα σε δημόσιο φόρουμ θα ήταν παρελθόν
Ποστ 162 η θρασοξεφτίλα έχει νο ποστ, το 162 είναι.

Μετά από αυτά υπάρχεις ακόμα στο φόρουμ συνεχίζοντας να παλεύεις για ιντερνετική διάκριση μέσω χλευασμών και να ψευδών σε παντελώς ανυπόστατα γραπτά.

Τους αγώνες μην τους αναφέρεις ως δικαιολογία αφού τα ποστ σου στα καθ αυτού αγωνιστικά είναι ελάχιστα. Τα υπόλοιπα είναι μόνο τρολοειρωνείες αφ υψηλού. Τρομάρα σου.

endopandou
29/10/2014, 16:50
Κάνανε διαχωρισμό οι κομμώτριες και είπα να μην τους βγάλω τρίχες στη μέση...

Μην περάσει έτσι...
Κομμώτρια δεν αποκάλεσα κανέναν άλλον. Το ότι προσπαθείς (ψευδώς πάλι) να δημιουργήσεις εντυπώσεις για κάτι που δεν υφίσταται, καθώς και να τους τοποθετήσεις στο κελί σου δείχνει έναν σπουδαίο άντρα που ξέρει να στέκεται περήφανα στο στίβο... Τρομάρα σου

Επίσης...

Το νόημα οτι θεωρείς μαλάκες, ψώνια, ηλίθιους είναι ξεκάθαρο, όπως και η απαξίωση σε όποιον δεν συμφωνεί με όσα λες στα thead με τους αγώνες.

Αυτά είναι ψέματα. Πάλι ψέματα προς δημιουργία εντυπώσεων. Τρομάρα σου άντρακλα





Για το αρχείο (καθότι η λάσπη βασιλεύει) Από τους mods ζήτησα ισότητα. Καμία σχέση με επαναφορά στην τάξη.

MG-KTiNoS
29/10/2014, 17:07
Τελικα ρε παιδια ,τσακωνεστε στα αληθεια....

Μπα Ελβετική τσόντα μου θυμίζει.....

:lol:

MikeG
29/10/2014, 17:19
Μην περάσει έτσι...
Κομμώτρια δεν αποκάλεσα κανέναν άλλον. Το ότι προσπαθείς (ψευδώς πάλι) να δημιουργήσεις εντυπώσεις για κάτι που δεν υφίσταται, καθώς και να τους τοποθετήσεις στο κελί σου δείχνει έναν σπουδαίο άντρα που ξέρει να στέκεται περήφανα στο στίβο... Τρομάρα σου






Εκμεταλλευόμενος το κομμωτήριο που εσύ έφτιαξες εδω μέσα ....


Για ξανασπάστα.. Συγνώμη, δεν έχω κάτι προσωπικό με κανένα, αλλά τα παραπάνω γραφόμενα σου, επειδή νοιώθω ότι με παίρνουν μπάλα θα ήθελα να μου τα κάνεις ένα explain. Γιατί στη τελική μπορεί εγώ να το πήρα στραβά. Αν όχι...

MG-KTiNoS
29/10/2014, 17:19
325932

Οκ ως εδώ νομίζω ότι αρκεί όμως ε?

Νομίζω ότι πραγματικά το θέμα... εξαντλήθηκε.

Καλή η δημοκρατία και η ελευθερία της γνώμης αλλά νομίζω
-όσο μετράει η γνώμη μου-
ότι κάπου εδώ πρέπει να πεσουν τίτλοι τέλους.
Εγώ δεν βιαβάζω άλλο.
:wave2:

endopandou
29/10/2014, 17:24
Για ξανασπάστα.. Συγνώμη, δεν έχω κάτι προσωπικό με κανένα, αλλά τα παραπάνω γραφόμενα σου, επειδή νοιώθω ότι με παίρνουν μπάλα θα ήθελα να μου τα κάνεις ένα explain. Γιατί στη τελική μπορεί εγώ να το πήρα στραβά. Αν όχι...
Εξηγώ πως δεν αφορά ούτε εσένα ούτε κάποιον άλλον διαχειριστή. Πως θα μπορούσε να αφορά εσένα δηλαδή αφού εσύ γράφεις με σεβασμό; Αφορά ΜΟΝΟ τον εκλεκτό άνδρα μπύρων.
Στη θέση δε του κομμωτηρίου βάλε αν θέλεις καφενείο. Το έκανε καφενείο δηλαδή.
ΟΚ?

peterTHErider
29/10/2014, 17:34
ενας ο maggi και ενας ο mario!!!
χαχαχα!συνεχιστε εχει φαση!:a014::a014::a014:

πυξιδας990
29/10/2014, 17:41
https://www.youtube.com/watch?v=FNJtvDTXTAc
ρε μαγκα ροσσι,τι να σου πω καταστρεφεις το motogp με κατι τετοια......................

RaGe_Raptor
29/10/2014, 17:46
https://www.youtube.com/watch?v=FNJtvDTXTAc
ρε μαγκα ροσσι,τι να σου πω καταστρεφεις το motogp με κατι τετοια......................

ρε ο πεντρόσα έχανε κι απ'τα σουζούκια...!!!:lol:

thunder ace
29/10/2014, 17:48
Απο οτι καταλαβα ο ROSSI δεν καταστρεφει μονο τους αγωνες,αλλα εχει τη δυναμη να καταστρεψει και ενα ολοκληρο forum.

πυξιδας990
29/10/2014, 17:49
ρε ο πεντρόσα έχανε κι απ'τα σουζούκια...!!!:lol:

εχω και αλλα...........................................και με σουζουκια:D

RaGe_Raptor
29/10/2014, 17:50
Απο οτι καταλαβα ο ROSSI δεν καταστρεφει μονο τους αγωνες,αλλα εχει τη δυναμη να καταστρεψει και ενα ολοκληρο forum.

ολόκληρο φλόρουμ? τόσο ειδικό βάρος έχουν οι ελάχιστοι εκ των χρηστών που διαπληκτίζονται?

Billymuse
29/10/2014, 17:54
ολόκληρο φλόρουμ? τόσο ειδικό βάρος έχουν οι ελάχιστοι εκ των χρηστών που διαπληκτίζονται?

ναι αλλα θα αποκτήσει και φαν η κάθε πλεύρα οπότε πάμε για διχοτομηση :lol:

taisteal
29/10/2014, 17:55
ναι αλλα θα αποκτήσει και φαν η κάθε πλεύρα οπότε πάμε για διχοτομηση :lol:


Ναι ενω πριν ολοι ημασταν αγαπημενοι..


:lol:

thunder ace
29/10/2014, 18:03
Στα σοβαρα τωρα............ναι φιλε μου,για μενα που τα διαβαζω...με στεναχωρουν.Το να κανεις χαβαλε,να "πειραξεις " τον αλλον κλπ ....δεκτον.Εξ αλλου καπου διαβασα(ειρωνια..ισως εδω μεσα) ο λογικος υποχωρει,ο ανοητος οχι.

endopandou
29/10/2014, 18:10
ο λογικος υποχωρει,ο ανοητος οχι.Σώπα τώρα που στο όνομα της λογικής (ποιας αλήθεια; ) θα σκύψουμε το κεφάλι στον οποιονδήποτε θρασύ χλευάζει μόνιμα όποιον δεν του είναι αρεστός. Αστειευόμαστε;

thunder ace
29/10/2014, 18:11
Α μαλιστα.

H.A.Balafoutre
29/10/2014, 18:23
https://www.youtube.com/watch?v=FNJtvDTXTAc
ρε μαγκα ροσσι,τι να σου πω καταστρεφεις το motogp με κατι τετοια......................

Πρόσεξε τι λέει στο τέλος στην συνέντευξη.

Ο τύπος τρέχει τόσα χρόνια, οπότε αυτομάτως πρέπει να αντιμετοπίσει τους καλύτερους κι οι άλλοι αυτόν. Δες κι εδώ ΑΓΩΝΑ....!!! Κι ας μην κέρδισε ο Ρόσσι, δες τον Ντάνι κι ο άτυχος μετέπειτα Hopkins...ταχύτερο γύρο στο suzuki κι ο Ντεπουνιέ με Kawasό...5 κατασκευαστές στις 5 πρώτες θέσεις.

https://www.youtube.com/watch?v=L4X4yvTHaRM

Απλά το πρόβλημά μας, ως θεατές, είναι πως δεν βλέπουμε στα μεγάλα, 3 ή 4 αναβάτες να πηγαίνουνε έτσι όλο τον αγώνα. Το έκανε ο Λόρε πέρυσι σε κάποιους αγώνες...αλλά τέτοιο πλουραλισμο και σε κατασκευαστές...είναι σχεδόν αδύνατο να τον έχουμε πάντα. Είναι δύσκολο να πετύχεις, στα καλύτερά τους τους καλύτερους αναβάτες με τις καλύτερες συνθήκες στις καλύτερες ομάδες. Απλά δεν γίνεται, ή γίνεται πολύ σπάνια. Οπότε, μόνον ο Ρόσσι κι ο Ντάνι έχουνε κάτσει τα τελευταία χρόνια με τα 4χρονα που ανέβηκε το σπόρ και είναι οι κοινοί παρονομαστές...ο Ντάνι δεν κέρδισε τίποτα...ο Ρόσσι αντιθέτος έχει κερδίσει. Αυτή είναι όλη η ιστορία.

SHOOTER045
29/10/2014, 18:39
Πρόσεξε τι λέει στο τέλος στην συνέντευξη.

Ο τύπος τρέχει τόσα χρόνια, οπότε αυτομάτως πρέπει να αντιμετοπίσει τους καλύτερους κι οι άλλοι αυτόν. Δες κι εδώ ΑΓΩΝΑ....!!! Κι ας μην κέρδισε ο Ρόσσι, δες τον Ντάνι κι ο άτυχος μετέπειτα Hopkins...ταχύτερο γύρο στο suzuki κι ο Ντεπουνιέ με Kawasό...5 κατασκευαστές στις 5 πρώτες θέσεις.

https://www.youtube.com/watch?v=L4X4yvTHaRM

Απλά το πρόβλημά μας, ως θεατές, είναι πως δεν βλέπουμε στα μεγάλα, 3 ή 4 αναβάτες να πηγαίνουνε έτσι όλο τον αγώνα. Το έκανε ο Λόρε πέρυσι σε κάποιους αγώνες...αλλά τέτοιο πλουραλισμο και σε κατασκευαστές...είναι σχεδόν αδύνατο να τον έχουμε πάντα. Είναι δύσκολο να πετύχεις, στα καλύτερά τους τους καλύτερους αναβάτες με τις καλύτερες συνθήκες στις καλύτερες ομάδες. Απλά δεν γίνεται, ή γίνεται πολύ σπάνια.

Εγώ κυνηγούσα κλεμμένα μοτοσακα, και εδώ γίνεται πόλεμος.
Διαλέξτε πλευρά, και πιάστε χαράκωμα.
Εγώ πάντως είμαι με την Linda και εκείνον τον ακατανομαστο ψηλολιγνο 35αρη σκουλαρικα, πού κάποιοι αγαπάνε, και κάποιοι άλλοι αγαπάνε να μισούν











#46

Pan (dvs)
29/10/2014, 18:39
Σοβαρευτειται ολοι,εμας τους υπολοιπους,μας φερνετε σε δυσκολη θεση.

taisteal
29/10/2014, 18:44
Σοβαρευτειται ολοι,εμας τους υπολοιπους,μας φερνετε σε δυσκολη θεση.


Γιατι να ερθεις σε δυσκολη θεση;;
Υπαρχει μια διαφωνια που μετατραπηκε σε προσωπικη αντιπαραθεση.
Εμας δεν μας πεφτει λογος νομιζω

Pan (dvs)
29/10/2014, 18:52
Γιατι να ερθεις σε δυσκολη θεση;;
Υπαρχει μια διαφωνια που μετατραπηκε σε προσωπικη αντιπαραθεση.
Εμας δεν μας πεφτει λογος νομιζω

Ναι δεν μας πεφτει.

vaska
29/10/2014, 19:06
Πουτάνα δουλειά, τα καλύτερα χάνω.

Nostradamus
29/10/2014, 19:15
Πουτάνα δουλειά, τα καλύτερα χάνω.

+105 (γιατι το +1 εχει λιγοτερους απο τρεις χαρακτηρες).

Cpt. Haddock
29/10/2014, 20:06
[...] Από τους mods ζήτησα ισότητα. [...]

Φορουμ ειμαστε, οχι η γαλλικη επανασταση.

Πολυ κλαψα ριχνεις ρε φιλε. Αλλα συνεχισε γιατι εχει γινει γαμω τα θρεντ :a014:

vaska
29/10/2014, 20:24
Φορουμ ειμαστε, οχι η γαλλικη επανασταση.

Πολυ κλαψα ριχνεις ρε φιλε. Αλλα συνεχισε γιατι εχει γινει γαμω τα θρεντ :a014:


Επηρεασμένος ε??

:bawl:

spyro
29/10/2014, 20:34
to thread του byron vs endo αυτοανερείτε γιατι και οι 2 σαν οπάδοι φέρεστε.

η κόντρα έχει ξεκινήσει απο παλιά και έχει να κάνει μόνο με τον Rossi και τη συμπάθεια που του τρέφει ο Byron και η αντπάθεια που του τρέφει ο endo.

και ναι endo υπάρχει μεροληψια. και ναι έχει δίκιο ο Ηλίας δεν είναι κατακριτέα. tough lack.

next time μη τσιμπάς στις τσαντίλες του Βύρωνα που δε πάει το κουτσάλογο ο Ρόσσι

endopandou
29/10/2014, 20:35
Φορουμ ειμαστε, οχι η γαλλικη επανασταση.

Πολυ κλαψα ριχνεις ρε φιλε. Αλλα συνεχισε γιατι εχει γινει γαμω τα θρεντ :a014:
Με τόσο ατράνταχτα τεκμήρια και τέτοια ποιότητα επιχειρηματολογίας θα το σκεφτώ ρε φίλε.

ΟΚ... :a014:

thunder ace
29/10/2014, 20:37
O ROSSI oντως ειχε χαλασει καποια στιγμη τους αγωνες,με το σκεπτικο:ω ρε γαμωτο,και 15ος να ξεκινησει,παλι θα κερδισει.Αλλα θα μου πεις, γιατι τωρα τι γινετε με τον μικρο;

endopandou
29/10/2014, 20:49
η κόντρα έχει ξεκινήσει απο παλιά και έχει να κάνει μόνο με την εμπάθεια, τους χαρακτηρισμούς και τις επαναλαμβανόμενες προσωπικές επιθέσεις σε 2 φόρα απ τον μπύρων
edited
Δόθηκαν ήδη links για το πότε άρχισε η κόντρα σε αυτό το φόρουμ. Δεν μπορεί να περάσει στο ντούκου...

Μικe777
29/10/2014, 20:55
Σώπα τώρα που στο όνομα της λογικής (ποιας αλήθεια; ) θα σκύψουμε το κεφάλι στον οποιονδήποτε θρασύ χλευάζει μόνιμα όποιον δεν του είναι αρεστός. Αστειευόμαστε;

αυτο κανουμε ολοι σκυβουμε κεφαλι μην φαμε μπαν απο
το αγαπητο μας φλορουμ..που το εχουν κανει κλικα ορισμενοι..
π.χ ο billymuse να τρολαρει ελευθερα!να χλευαζει την θρησκεια και αλλα
παραδειγμα..αμα πουμε για τους μεταναστες ειμαστε Χ.Α κλασσικη ελληνικη
περιπτωση..οποιος βγαινει απο το μαντρι τον τρωει ο λυκος..:D
μπραβο endopandou επιτελους καποιος μιλησε!!
φορουμ και λογοκρισια...ο Rossi μας πειραξε!!
παιδια σορρυ αλλα παρτε χαμπαρι σε ενα φορουμ κανονικα δεν πρεπει
να υπαρχει λογοκρισια τουτεστιν σβηνω οτι δεν γουσταρω..
δεν ειμαι παλιο μελος τοσο ωστε να κρινω απαντες..καταλαβαινω οτι και
οι μοντς εχουν τα προσωπικα τους πιστευω..αλλα εγω απο τοτε που μπηκα εδω
βλεπω συνεχεια μια παρεα να καπελωνει τους αλλους..σορρυ!αλλα στο τελος θα
μεινετε μονοι σας..φιλικα!παντα!!!:wave2:

teogtp
29/10/2014, 21:28
αυτο κανουμε ολοι σκυβουμε κεφαλι μην φαμε μπαν απο
το αγαπητο μας φλορουμ..που το εχουν κανει κλικα ορισμενοι..
π.χ ο billymuse να τρολαρει ελευθερα!να χλευαζει την θρησκεια και αλλα
παραδειγμα..αμα πουμε για τους μεταναστες ειμαστε Χ.Α κλασσικη ελληνικη
περιπτωση..οποιος βγαινει απο το μαντρι τον τρωει ο λυκος..:D
μπραβο endopandou επιτελους καποιος μιλησε!!
φορουμ και λογοκρισια...ο Rossi μας πειραξε!!
παιδια σορρυ αλλα παρτε χαμπαρι σε ενα φορουμ κανονικα δεν πρεπει
να υπαρχει λογοκρισια τουτεστιν σβηνω οτι δεν γουσταρω..
δεν ειμαι παλιο μελος τοσο ωστε να κρινω απαντες..καταλαβαινω οτι και
οι μοντς εχουν τα προσωπικα τους πιστευω..αλλα εγω απο τοτε που μπηκα εδω
βλεπω συνεχεια μια παρεα να καπελωνει τους αλλους..σορρυ!αλλα στο τελος θα
μεινετε μονοι σας..φιλικα!παντα!!!:wave2:
Και επειδη η λογοκρισια οπως λες σε ενοχλει τοτε τι κοπτεσαι και ενοχλησε στο τι γραφει ο οποιοσδηποτε;

byron
29/10/2014, 21:32
Παιδί, αυτά δεν είναι τάληρα, είναι ασυνάρτητα ψέματα που σε κάνουν να πιστεύεις πως κάτι απάντησες.


Βασικά, ψέματα και δη ασυνάρτητα δεν τα συνηθίζω. Αντιθέτως με τις 3 μαλακιούλες που πέταξες από κάτω, θέλεις ο άλλος να θεωρήσει οτι όλο αυτό ξεκίνησε στα ξαφνικά... Εντυπώσεις κλάιν μάιν που τις βαριέμαι κιόλας. Νταξ, αν οι followers σου είναι επιπέδου super-mario μπορεί και να το χάψουν.

Τα πολλά πολλά τα βαριέμαι, αν επιμένεις μπορώ να ψάξω να σου βρώ όλα τα post με τα κοσμητικά, από σταυροφόρο μέχρι βαλεπιτζίωτη, και από κίτρινα γυαλιά μέχρι άσχετο.
Όλη η ιστορία ξεκίνησε από το ρημαδιασμένο Casey Stoner the Legend (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=134836&page=13&p=2311378&viewfull=1#post2311378). Αν δεν θυμάσαι, είναι αυτό που γάμησες απ΄τη 2η σελίδα, και αφού τσακωθηκες με το μισό φόρουμ γιατί τέλος τέλος σου έπρηζαν τα @@. Υπενθυμίζω οτι το thread έχει καθαριστεί ουκ ολίγες φορές, σφάζοντας τις χοντράδες που ειπώθηκαν από εσένα και τους υπόλοιπους.

Αν δεν σου αρκούν για να φρεσκάρεις την μνήμη σου, σου έχω καβάτζα και από εδώ και από το άλλο...you know. Αθώο θύμα που δέχεται διακρίσεις παίξτο κάπου αλλού.



Ποστ 147 αν ο οποιοσδήποτε τολμούσε να βρίσει καθ αυτό τον τρόπο τον οποιονδήποτε απρόκλητα σε δημόσιο φόρουμ θα ήταν παρελθόν


τι λε ρε παιδάκι μου...τςςςτσσσ



Νταξ :a31::a31::a31: :a31::a31::a31: :a31: σφεντόνα


Απάντηση σου σε ένα σχόλιο του 2stroker http://www.thatsracing.gr/index.php?topic=1321.195

βαριέμαι όπως σου είπα, και το παρατάω γιατί την κλαψωμουνίαση την βρίσκω λυπηρή και μου σπαει τα @@. Πάρε και μια νέα φωτό για την συλλογή σου, γιατί αυτή με τα καρπούζια έγινε βαρετή.

325941

Αμα θέλεις βέβαια να τραβήξουμε κανένα μαδομούνι για τον καταστροφέα των αγώνων, be my guest. :wave2:

Μικe777
29/10/2014, 21:32
Και επειδη η λογοκρισια οπως λες σε ενοχλει τοτε τι κοπτεσαι και ενοχλησε στο τι γραφει ο οποιοσδηποτε;

τωρα θες να σου απαντησω πραγματικα?
γιατι κακως ασχολουμαι..θες να πεις..
εχει δικιο ο Μανος για ολα αυτα που ειπε γενικα!
αλλα στο φορουμ..
ελευθερια δεν υπαρχει!!εσυ πρεπει να το ξερεις..;)
α!και για μενα ο Rossi ειναι μεγαλος σε αυτο συμφωνω..:lol: