PDA

View Full Version : Γκαντεμιά



maim2004
30/10/2014, 10:22
Καλησπέρα παίδες,
Έχει τύχει σε κανέναν απο εσάς να χαλάσει το βίβλίο συντήρησης και το βιβλίο οδηγιων (απο βλάκεία δικιά μου έπεσε ο καφές στην μπαγκαζιέρα και τα έκανε όλα μούτι).

Ο ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ το αντικαθιστά.?!? HONDA γαρ το μοτόρι μου.

Επίσης το υπουργείο μπορεί να τυπώσει ακριβές αντίγραφο της άδειας κυκλοφορίας? (Γιατι και αυτή έγινε πατσαβούρι τώρα)

Για την ασφάλεια κανονίστηκα και θα μου στείλει αντίγραφο η ασφαλίστική.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

manhunter
30/10/2014, 10:29
Καλησπέρα παίδες,
Έχει τύχει σε κανέναν απο εσάς να χαλάσει το βίβλίο συντήρησης και το βιβλίο οδηγιων (απο βλάκεία δικιά μου έπεσε ο καφές στην μπαγκαζιέρα και τα έκανε όλα μούτι).

Ο ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ το αντικαθιστά.?!? HONDA γαρ το μοτόρι μου.

Επίσης το υπουργείο μπορεί να τυπώσει ακριβές αντίγραφο της άδειας κυκλοφορίας? (Γιατι και αυτή έγινε πατσαβούρι τώρα)

Για την ασφάλεια κανονίστηκα και θα μου στείλει αντίγραφο η ασφαλίστική.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

1. To βιβλιο συντήρησης χλωμό. Εκτός αν έχει αντίγραφο το συνεργείο σου, και με την προυπόθεση ότι το πήγαινες εξ αρχής σε έναν.
2. Το βιβλίο οδηγιών, μπορείς να το βρείς και απο το νετ. Δεν νομίζω ότι θα βγάλεις άκρη με τον Σαρακάκη.
3. Ναι πας κανονικά υπουργείο με την υπάρχουσα άδεια, και σου βγάζουν άλλη. Δεν ξέρω αν συμφέρει να πείς απώλεια ή καταστροφή, και αν έχει κόστος.

Τέλος, βγάζε φωτοτυπίες από πράγματα που βρίσκονται δύσκολα, σώζει.

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
30/10/2014, 10:31
1. To βιβλιο συντήρησης χλωμό. Εκτός αν έχει αντίγραφο το συνεργείο σου, και με την προυπόθεση ότι το πήγαινες εξ αρχής σε έναν.
2. Το βιβλίο οδηγιών, μπορείς να το βρείς και απο το νετ. Δεν νομίζω ότι θα βγάλεις άκρη με τον Σαρακάκη.
3. Ναι πας κανονικά υπουργείο με την υπάρχουσα άδεια, και σου βγάζουν άλλη. Δεν ξέρω αν συμφέρει να πείς απώλεια ή καταστροφή, και αν έχει κόστος.

Τέλος, βγάζε φωτοτυπίες από πράγματα που βρίσκονται δύσκολα, σώζει.:beer:

McGyver
30/10/2014, 10:31
2. Το βιβλίο οδηγιών, μπορείς να το βρείς και απο το νετ. Δεν νομίζω ότι θα βγάλεις άκρη με τον Σαρακάκη.

Μια χαρά βγάζεις άκρη, τους στέλνεις email μέσα από το site και σου το στέλνουν σε PDF.
Με έχουν εξυπηρετήσει ταχύτατα και για το ΤΑ και για το VFR.

ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ
30/10/2014, 10:38
Αγοράστε μερικές διαφάνειες εξώφυλλων.
Κόψτε τες (2 τεμ.) μερικά χιλιοστά μεγαλύτερες από το εκάστοτε έγγραφο.
Κάντε το σάντουιτς με αυτές, και συνέχεια κάντε του πλαστικοποίηση.
Θα το έχετε και προστατευμένο, και στην αρχική του κατάσταση.

maim2004
30/10/2014, 10:42
Πολύ καλή ιδέα...Μόλις τα μαζέψω ολα τα χαρτιά θα το εφαρμόσω.

GFawkes
30/10/2014, 10:46
Καλησπέρα παίδες,
Έχει τύχει σε κανέναν απο εσάς να χαλάσει το βίβλίο συντήρησης και το βιβλίο οδηγιων (απο βλάκεία δικιά μου έπεσε ο καφές στην μπαγκαζιέρα και τα έκανε όλα μούτι).



Μπινια....
:look:

Julius
30/10/2014, 11:10
Καλησπέρα παίδες,
Έχει τύχει σε κανέναν απο εσάς να χαλάσει το βίβλίο συντήρησης και το βιβλίο οδηγιων (απο βλάκεία δικιά μου έπεσε ο καφές στην μπαγκαζιέρα και τα έκανε όλα μούτι).

Ο ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ το αντικαθιστά.?!? HONDA γαρ το μοτόρι μου.

Επίσης το υπουργείο μπορεί να τυπώσει ακριβές αντίγραφο της άδειας κυκλοφορίας? (Γιατι και αυτή έγινε πατσαβούρι τώρα)

Για την ασφάλεια κανονίστηκα και θα μου στείλει αντίγραφο η ασφαλίστική.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.


μέχρι να φτάσω στο (απο βλάκεία δικιά μου έπεσε ο καφές στην μπαγκαζιέρα και τα έκανε όλα μούτι).
διάβαζα και λέω..... μπουρδέλα Honda ρπτ, ακόμα και τα μάνουαλ χαλάνε.


+1000 στον Μπικ Μακ παραπάνω

maim2004
30/10/2014, 11:34
Πάω να ρίξω 1-2 τζόκερ σήμερα...Αμα χυθεί καφές λένε λεφτά θα πάρεις!!!!:p :D