PDA

View Full Version : Δημοσια συγνωμη για βλακεια μου!



Bob_o_mastoras
30/10/2014, 17:01
Αυτο που λεει και ο τιτλος.

Χθες στο θρεντ με τον Ροσσι ποσταρα ενα meme για να πειραξω τον endopantou και τον Byron.
To meme ελεγε οτι "το να μαλωνεις στο internet ειναι σαν του παραολυμπιακους αγωνες" κλπ και ειχε φωτο απο ενα παιδι με ειδικες αναγκες.
Ηταν πολυ αστοχο και προσβλητικο για τα ΑΜΕΑ και το παραδεχομαι πως εκανα μεγαλη βλακεια λογω απερισκεψιας.

Προφανως δεν το ποσταρα με ρατσιστικη ή περιπαικτικη διαθεση προς τα ατομα με ειδικες αναγκες, τα οποια οπως ανεφερα και στο επιμαχο ποστ, σεβομαι το ιδιο οπως και ολους τους ανθρωπους και μας θεωρω ολους ισους χωρις καμια διαφορα και εξισου χρησιμους για την κοινωνια και τον εαυτο μας.


Ηταν μεγαλη μαλακια μου και ζηταω ταπεινα συγνωμη απο ολους και απο τον εαυτο μου τον οποιο εξεθεσα.
Ελπιζω να μην με παρεξηγησατε.

ΣΥΓΝΩΜΗ!

7Tolis
30/10/2014, 17:03
αδερφε μη σκάς.Εχω στην οικογένεια μου αμέα και ξέρει σχεδόν ολα τα ανέκδοτα που κυκλοφορουν.Προσωπικα δεν θίχτηκα πάντως.

OldMan
30/10/2014, 17:05
Ηταν μεγαλη μαλακια μου και ζηταω ταπεινα συγνωμη απο ολους και απο τον εαυτο μου τον οποιο εξεθεσα.
Ελπιζω να μην με παρεξηγησατε.
ΣΥΓΝΩΜΗ!
Αει μωρή Λουλού...!!!:smokin:

Bob_o_mastoras
30/10/2014, 17:05
Ναι ρε συ οκ. Αλλα ηταν μαλακια μου οπως και να 'χει.
Ας κλειδωθει βασικα το παρον. Απλα ηθελα να ζητησω συγνωμη απ'όλους. Δεν ειναι για συζητηση.

Συγνωμη.

SHOOTER045
30/10/2014, 17:06
Και εγώ νόμιζα ότι ήπιε αλκοόλ.....

pipe_smoker
30/10/2014, 17:08
Συγχωρεμένος:priest:

Πάμ'παρακάτω:)