PDA

View Full Version : MT 125



sniper35mk
04/11/2014, 00:50
Η σειρα MT εφερε κ μικρο αδερφακι ε? το 125... μηπως ετυχε να το εχει παραλαβει ηδη κανεις να πει εντυπωσεις? βεβαια οπως το ειδα αναθεμα κ αν καθεται δευτερο ατομο πανω αλλα σε στυλ ειναι γενικα ομορφο οπως σχεδον ολα τα MT... Επίσης κ με ABS.. ΔΕν θυμαμαι να εχω δει αλλο 125 με ABS, διορθωσρε με αν κανω λαθος...
Πάντως ειλικρινα η μουσικη στο τρειλερ παντα μου αρεσε... σε προδιαθετει να βγεις εξω κ να τρεξεις....
https://www.youtube.com/watch?v=T2Dtk-8msxU

harris_x
04/11/2014, 08:48
Ωραίο φαίνεται... ποιο ωραίο από το μεγάλο.....

326286

pipe_smoker
04/11/2014, 08:55
Ωραίο φαίνεται... ποιο ωραίο από το μεγάλο.....

326286

Χωρίς να μου κάνει κούκου να πάρω κανένα από τα μηχανάκια της, η γιαμάχα με έχει εντυπωσιάσει τρομερά φέτος.

Πολλά πολλά μπράβο.

Vice
04/11/2014, 10:09
Πολύ ομορφο. Νομίζω στις νεανικές ηλικίες θα πουληθεί σαν ζεστό ψωμί

sniper35mk
04/11/2014, 16:13
Για οποιον θελει να μην παρει παπι και σε 125cc πιστευω οτι ειναι η καλυτερη λυση... Βεβαια τα 4100 δεν ειναι και λιγα, ενω αν πας και σε αξεσουαρ, ανεβαινει πολυ η τιμη... Η yamaha εχει και εξατμιση acrapovic, καταλυτη acrapovic τα παντα... Αλλα ειλικρινα το δευτερο ατομο πως στο καλο θα κατσει πανω? Ασε που σε θεμα χρηστικοτητας για οποιον το θελει η μπαγκαζιερα πρεπει να μπει στο πισω σελακι... Η οποια ομως λενε αφαιρειται ευκολα
Πάντως οσα βιντεο ειδα youtube ηταν εντυπωσιακα... Επίσης πρεπει να εχει μακραν τα πιο ωραια οργανα που εχω δει ακομα και σε μηχανες ss μεγαλων κυβικων

toyar
04/11/2014, 16:17
4100;;;;:bawl:
1500 πανω απο το crypton που ειναι το ονειρο καθε πιτσιρικα;
να πουλησει σε χωρα που εχει πηξει στο κινεζικο του 1000αρικου;:nono:

sniper35mk
04/11/2014, 17:06
Για εμας οντως μου φαινεται πως δεν θα ξετρελαθει και στις πωλησεις.. Αλλα πιστευω ολοι οι πιτσιρικαδες αν με το crypton πουλουσαν μια φορα μουρη, με αυτο δεν θα πιανονται... Πολυ πιο ομορφο, στυλ μηχανης και ειδικα για αυτους που θελουν να μαθουν και να πανε σε μεγαλυτερες αργοτερα θα ειναι ιδανικη επιλογη.... Γιατι να μην υπηρχε κατ τετοιο 10 χρονια πιο πριν και θα το τσιμπουσα κ εγω ανετα

ptc
02/12/2016, 17:34
Το ειδα πρωτη φορα σημερα απο κοντα, παρκαρισμενο στο κεντρο της Θεσσαλονικης.

Φαινεται πολυ μεγαλυτερο απο 125, πραγματικα εντυπωσιακο! Για πιτσιρικα με Α1 θα ειναι τρελη μουρη να κυκλοφοραει με τετοιο εργαλειο. Καμια σχεση με YBR, CBF κτλ της κατηγοριας.

vaska
02/12/2016, 18:16
Θεωρώ ότι θα βγάλει η επίσημη γιαμάπα και κιτάκι στα 150cc όπως κάνει και με τον κρύπτονα και θα τρελαθεί η πιτσιρικαρία, αλλά πολλά τα λεφτά Άρη. Από την άλλη βέβαια η κ@υλα πληρώνεται και πληρώνεται αδρά, ξέρω πολλούς πιτσιρικάδες που δεν θα είχαν κανένα πρόβλημα να θυσιάσουν τα μεροκάματα 2 καλοκαιριών δισκοκουβαλήματος και να τα ανταλλάξουν με ένα τέτοιο μοτοράκι. Να πω την αλήθεια κι εγώ το ίδιο θα έκαναν αν υπήρχε ο περιορισμός ισχύος τότε που έβγαζα δίπλωμα. Και το κιτάκι θα έβαζα και την ακράπα. Τελικά καγκούρι γεννιέσαι δεν γίνεσαι ;)

bulmont
02/12/2016, 18:51
Θεωρώ ότι θα βγάλει η επίσημη γιαμάπα και κιτάκι στα 150cc όπως κάνει και με τον κρύπτονα και θα τρελαθεί η πιτσιρικαρία, αλλά πολλά τα λεφτά Άρη. Από την άλλη βέβαια η κ@υλα πληρώνεται και πληρώνεται αδρά, ξέρω πολλούς πιτσιρικάδες που δεν θα είχαν κανένα πρόβλημα να θυσιάσουν τα μεροκάματα 2 καλοκαιριών δισκοκουβαλήματος και να τα ανταλλάξουν με ένα τέτοιο μοτοράκι. Να πω την αλήθεια κι εγώ το ίδιο θα έκαναν αν υπήρχε ο περιορισμός ισχύος τότε που έβγαζα δίπλωμα. Και το κιτάκι θα έβαζα και την ακράπα. Τελικά καγκούρι γεννιέσαι δεν γίνεσαι ;)


Aφού ρε Βασίλη αυτό είναι ''νόμος'' για όσους αγοράζουν γιαμάχα, γιατί
σου φαίνεται περίεργο;;;;;;;

Οι πιτσιρικάδες θα μεγαλώσουν τα κυβικά, οι μεγαλύτεροι θ' αλλάξουν το μισό μηχανάκι.....
αναρτήσεις, ψαλίδια, μανέτες , τιμόνια και βάλε....... Και καταλήγει το φτηνό μηχανάκι βαρέλι
δίχως πάτο......πιο ακριβό κι' από μπεμβέ........


:bawl::bawl::bawl:

bulmont
02/12/2016, 18:52
.....έβαζακαι την ακράπα....


...την ξέχασα αυτήν, βάλτη κι' αυτή στο λογαριασμό........

BLiTzER
02/12/2016, 19:16
πιο ακριβό κι' από μπεμβέ........

Ναι, αλλά δε ντρέπεσαι να το καβαλήσεις.

bulmont
02/12/2016, 19:33
Ναι, αλλά δε ντρέπεσαι να το καβαλήσεις.


:a013::a013:

vaska
03/12/2016, 07:21
Aφού ρε Βασίλη αυτό είναι ''νόμος'' για όσους αγοράζουν γιαμάχα, γιατί
σου φαίνεται περίεργο;;;;;;;

Οι πιτσιρικάδες θα μεγαλώσουν τα κυβικά, οι μεγαλύτεροι θ' αλλάξουν το μισό μηχανάκι.....
αναρτήσεις, ψαλίδια, μανέτες , τιμόνια και βάλε....... Και καταλήγει το φτηνό μηχανάκι βαρέλι
δίχως πάτο......πιο ακριβό κι' από μπεμβέ........


:bawl::bawl::bawl:Δεν μου φαίνεται καθόλου περίεργο, την φυσική ροή των πραγμάτων ανέφερα.
Κι εγώ το ίδιο θα έκανα:lol: