PDA

View Full Version : Θέλω ένα drone! Το χρειάζομαι!



VANDA
14/11/2014, 17:01
Έχει κανείς; Το νοικιάζω, μαζί και με τον χειριστή αν έχετε θέμα να το αποχωριστείτε..
Αν όχι, το έχετε ψάξει καθόλου; Μικρό, φτηνό, να μπορεί να τα βάλει με τα περιστέρια απέναντι θέλω..:blush::bigcry:

Viking
14/11/2014, 17:11
όντως τα περιστέρια είναι ένα θέμα --> https://www.youtube.com/watch?v=BNCoaKE4S7M

kapetan amerika
14/11/2014, 17:35
Και τι θα τα κάνεις; Την επόμενη μέρα πάλι εκεί θα είναι.

γιωτάς
14/11/2014, 17:47
Παίζουν φτηνά στο αμαζον.








Εναλλακτικά.... σφεντόνα.

teogtp
14/11/2014, 17:54
Γουατς δε προμπλεμ;

antsoar
14/11/2014, 17:57
Πάρε τον Αριστείδη...







ξέρει από πτηνά

amyroukai
14/11/2014, 18:30
Αεροβόλο; :)

Billymuse
14/11/2014, 18:43
Αεροβόλο; :)

ναι να σε πάρει χαμπάρι καμια φιλοζωική και να τρέχεις και να μη φτάνεις...πάντως μη γεμίσεις και εσύ το μπαλκόνι
με δεμένα cd το χουν πάρει χαμπάρι τα γουτ και δε τα τρομάζει πια :look:

gcrook
14/11/2014, 19:14
Να εχει και καμερα οπωσδηποτε.

notakos600
14/11/2014, 19:50
Τι σας κάνανε τα περιστέρια ρε λεβέντες και τα βάλατε μαζί τους;
Κι αυτά να ζήσουνε θέλουνε.

teogtp
14/11/2014, 19:58
Αυτός ο Βαντας δεν σηκωνει κουτσουλια στο σπαθί του...

geez996
14/11/2014, 20:43
Υπάρχει σιλικόνη απωθησης περιστεριών αβλαβης. Στα χρωματοπωλεια.

VANDA
14/11/2014, 21:03
Η απέναντι κυρία προφανώς απεφάνθη ότι πρόκειται για απειλούμενο είδος και αποφάσισε να τους κάνει φωλίτσα στο μπαλκόνι. Σε μένα δεν έρχονται γιατί έχουν φάει τέτοιες πατζουριές που τις θυμούνται ακόμα, οπότε βολεύτηκαν εκεί και πλέον αφοσιώθηκαν στη διαιώνιση του είδους.

Κάθε μέρα με το που (με) ξυπνάνε, αρχίζουν το γουυυυ γουυυυ γουυυυ γουυυυ γουυυυ (ασταμάτητα όμως) γουυυ γουυυυ, το οποίο ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ μπορεί να με στείλει στο τρελοκομείο. Το ακούω μέσα από ωτασπίδες, κάτω από μουσική.. αν ήμουν στο ενοίκιο θα είχα μετακομίσει.

Δεν θέλω να τα σκοτώσω βέβαια. Αλλά ΑΝ είχα αεροβόλο στο σπίτι, δεν ξέρω πού θα είχα φτάσει γιατί έχω πρόβλημα με κάποιους ήχους και όταν με πιάνει δεν το πολυελέγχω.

Ο Αριστείδης ασχολείται ακόμα με γλάρους ή πήρε καμιά προαγωγή; Αν έφτασε στα γεράκια, θέλω ένα!

Τζελ, σπρέι και λοιπά απωθητικά δεν λύνουν το πρόβλημα, αφού πρόκειται για το απέναντι σπίτι (στα 7-8; μέτρα-ακάλυπτος-(=ηχείο)), όπου είναι καλοδεχούμενα.

catmaster
14/11/2014, 21:09
Έχει κανείς; Το νοικιάζω, μαζί και με τον χειριστή αν έχετε θέμα να το αποχωριστείτε..
Αν όχι, το έχετε ψάξει καθόλου; Μικρό, φτηνό, να μπορεί να τα βάλει με τα περιστέρια απέναντι θέλω..:blush::bigcry:

1. Πας στο τοπικό παιχνιδάδικο

2. Αγοράζεις ένα τέτοιο
326987

3. Βρίσκεις μια νταβραντισμένη γάτα

4. Προσαρμόζεις τη γάτα πάνω στο ελικόπτερο

5. Κατευθύνεις το ελικόπτερο με την μονταρισμένη γάτα πάνω στα ανυποψίαστα θύματα

Αποτέλεσμα
καθαρισες με τα περιστέρια , έχεις και ενα ελικόπτερο για να παίζεις και σου έμεινε και η γάτα

:beer::beer:

Bradipous
14/11/2014, 21:13
Τηλεφωνο στον sniper.





Problem solved.

Bradipous
14/11/2014, 21:15
1. Πας στο τοπικό παιχνιδάδικο

2. Αγοράζεις ένα τέτοιο
326987

3. Βρίσκεις μια νταβραντισμένη γάτα

4. Προσαρμόζεις τη γάτα πάνω στο ελικόπτερο

5. Κατευθύνεις το ελικόπτερο με την μονταρισμένη γάτα πάνω στα ανυποψίαστα θύματα

Αποτέλεσμα
καθαρισες με τα περιστέρια , έχεις και ενα ελικόπτερο για να παίζεις και σου έμεινε και η γάτα

:beer::beer:

Σωστος ο μαστορας.

Ασε που υπαρχει το ενδεχομενο να απεχθανεται τις γατες η συγγενης του Αριστειδη οποτε θα παρεις και το αιμα σου πισω.

mikes
14/11/2014, 21:29
μα την μπαναγια μια μερα θα μου τη δωσει, θα κατεβω συνταγμα θα πιασω δυο-τρια και θα τα χεσω να δω αν θα τους αρεσει...

SHOOTER045
14/11/2014, 21:33
Να κανονίσω να κατέβω τότε,και στο τέλος τηγανιά περιστεράκι,μην πείτε κρίμα είναι.
Μικρός είχα πάρα πολλά τα εκτρεφα και έχω φάει πολύ περισοτερα

stynikop
14/11/2014, 22:09
Εσυ ΔΕΝ τρωγεσαι αγορι μου!!!
:bawl:

lykourgi
14/11/2014, 22:10
Να κανονίσω να κατέβω τότε,και στο τέλος τηγανιά περιστεράκι,μην πείτε κρίμα είναι.
Μικρός είχα πάρα πολλά τα εκτρεφα και έχω φάει πολύ περισοτερα



Μαζέψουουουου.
Ετσι και φας αθηναϊκό....................................................................:priest:

Άλλη ράτσα.

pipe_smoker
14/11/2014, 22:27
1. Ρίχνεις μία με το αεροβόλο στην γειτόνισσα και τα στέλνει στην ευχή της Παναγίας (ζουν αυτά καλά κι εσύ καλύτερα. Η γειτόνισσα με μια μελανιά).

2. Ξεκίνα να κατινιάζεις με άλλες γειτόνισσες και να σπέρνεις φήμες ότι έχει επιστρέψει η γρίπη των πουλερικών, ότι ο Έμπολα μεταδίδεται κυρίως από τα περιστέρια, ότι επέστρεψε η βουβωνική πανώλη κι άμα σε χέσει περιστέρι την φούτσισες κλπ....
Μέσα σε μια εβδομάδα παίζει να τη βρεις και κρεμασμένη ανάποδα στην κοντινότερη πλατεία τη "φίλη σου".

vaska
14/11/2014, 22:40
Τηλεφωνο στον sniper.





Problem solved.

Όχι όχι όχι τον σνάιπερ προς Θεού, αυτός θα "φάει" την γριά απέναντι.

:bawl:

SHOOTER045
14/11/2014, 22:53
Αγοραζεις κανα δυο ποντικοπαγιδες και τροφη για πουλια( σιταρακι / καλαμποκι)
Τα υπολοιπα ειναι ιστορια ,εναλλακτικα γινεται και με αγκιστρι αλλα θελει προσοχη



Οτι και να εχει η αθηνα αυτα τρωνε ψιχουλα και σπορακια

catmaster
14/11/2014, 22:58
Οτι και να εχει η αθηνα αυτα τρωνε ψιχουλα και σπορακια

... και τα gang bang με ποντίκια είναι αστικός μύθος ;; :lol:

Desperado
14/11/2014, 23:10
Τι σακούλες , τι cd, τι ναφθαλίνη έχω κρεμάσει τα άτιμα δεν φεύγουν με τίποτα...... Ψάχνω να βρω βαλσαμωμένο γεράκι για το μπαλκόνι......μπας και.....

SHOOTER045
14/11/2014, 23:27
Τι σακούλες , τι cd, τι ναφθαλίνη έχω κρεμάσει τα άτιμα δεν φεύγουν με τίποτα...... Ψάχνω να βρω βαλσαμωμένο γεράκι για το μπαλκόνι......μπας και.....

Μπορείς να κρεμάσεις ένα μικρό κουδούνι με μακρύ σπαγγο, οπότε μαζεύονται χτυπά το κάνα δύο φορές

SHOOTER045
14/11/2014, 23:28
... και τα gang bang με ποντίκια είναι αστικός μύθος ;; :lol:

Στην τελική ας μην τα φάει
Αλλά σίγουρα θα τα ξεπαστρέψει, ήσυχα αθόρυβα, ούτε αεροβολα ούτε τίποτα

catmaster
14/11/2014, 23:45
Στην τελική ας μην τα φάει
Αλλά σίγουρα θα τα ξεπαστρέψει, ήσυχα αθόρυβα, ούτε αεροβολα ούτε τίποτα

εγώ επιμένω ... πετάς μια γάτα απέναντι και αφήνεις τη φύση να κάνει τα υπόλοιπα :D

skylaros
15/11/2014, 00:55
Βάλε λουλούδια στο μπαλκόνι σου και στο κάτω μέρος fiberglass, θα μειώσεις πολύ τον ήχο που φτάνει σπίτι σου. Επίσης πάρε αυτά τα αεροστοπ και βάλτο σε παράθυρο ή πόρτα, ότι βλέπει στον ακάλυπτο σου. Τα λουλούδια όσο μεγαλύτερα είναι τόσο περισσότερο ήχο θα κόψουν (δοκίμασε λεμονοκυπάρισσα, καμιά πικροδάφνη και φυσικά μικρά ανθοφόρα για την ομορφιά) Να σου προτείνω επίσης καμιά βαλεριάνα, κάνα μελισόχορτο κλπ. Αντιλαμβάνομαι πως σε εκνευρίζει, εμένα μου αρέσει ο ήχος τους αλλά μου τι δίνουν πχ οι καμπάνες και μένω δίπλα από καμπαναριό ...

Τώρα τις παπαριές για ξόβεργες, αεροβόλα, δίκαννα, ψαροντούφεκα, παραγάδια κλπ δε τις σχολιάζω μη το πάμε και αυτό στις αντιπαραθέσεις.

Μπορείς να ζητήσεις ευγενικά από τη γειτόνισσα, όταν μεγαλώσουν τα μικρά τους και έχει ανοίξει λίγο ο καιρός να τους χαλάσει τη φωλιά και να κάνει το μέρος μη προσβάσιμο, αν θέλει να σε βοηθήσει καλός, αν όχι πας πάλι στις παραπάνω επιλογές.

Bob_o_mastoras
15/11/2014, 02:24
Παρε μερικες κροτιδες κοκκινες. Πεταξε δυο (οταν θα λειπει η γειτονισα). Θα φυγουν αμεσως. Αν ξαναεπιστρεψουν αλλες δυο και μετα επανελαβε οποτε τα βλεπεις. Μεσα σε μια βδομαδα δεν νομιζω να ξαναπατησουν.
Προσοχη να λειπει η γειτονισα μην μεινει στον τοπο και νομισει οτι ξαναρθαν οι Γερμανοι.

George_M.
15/11/2014, 06:00
σκεψου εξυπνα κ καντα φιλους παρα εχθρους...μαλιστα θα ελεγα να τους κανεις το τραπεζι 1-2 φορες με γευμα της ''επιλογης σου΄'' κ να ησυχασεις μετα για πολυυυυυυυυυ καιρο....:a13:

matmat
15/11/2014, 07:51
Σκέψου οτι ο Φασιανός οταν ζούσε στο Παρίσι άσημος και πεινασμένος σώθηκε απο τα περιστέρια που "ψάρευε"

liakaros
15/11/2014, 09:38
Έχει κανείς; Το νοικιάζω, μαζί και με τον χειριστή αν έχετε θέμα να το αποχωριστείτε..
Αν όχι, το έχετε ψάξει καθόλου; Μικρό, φτηνό, να μπορεί να τα βάλει με τα περιστέρια απέναντι θέλω..:blush::bigcry:

Drone κατάλληλο γι αυτό που θες υπάρχει.... https://www.youtube.com/watch?v=SNPJMk2fgJU&list=PLFBFCDCC3DBB96BC4 Στείλε ένα mail στον τύπο να δεις αν το νοικιάζει.... :lol:

MG-KTiNoS
15/11/2014, 10:28
Όλα αυτά είναι ΜΠΟYΡΔΕΣ
Το μόνο που θες κυρ Βάντα είναι ένα κατοικίδιο σαν κι αυτό....
Νομίζω ότι μόλις το δουν στο μπαλκόνι θα πάρουν το μπούλο ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
326998


-σχετικό υπέροχο βίντεο εδώ-
Δείτε το αξίζει
http://youtu.be/PaJ_xOY_QD4

Lioulios
15/11/2014, 11:42
Αυτό εδώ είναι το σύστημα https://www.youtube.com/watch?v=gLdcGSRHaaY

VANDA
15/11/2014, 12:00
Ψάχνω να βρω βαλσαμωμένο γεράκι για το μπαλκόνι......μπας και.....

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά..

327001

devil's animal
15/11/2014, 12:44
αρουραιοι των αιθερων...:rolleyes:

χρεωσου να παρεις το drone απο τον ρωσο...:evil:

:a016::a016::a016:
γραψε σε βιντεο την προσπαθεια σου και θα βγαλεις τα εξοδα απο τα χτυπηματα στο youtube...:lol:

sniper
15/11/2014, 13:03
Mα πόσο σπάμερ είστε;;;


Τι σας κάνανε τα περιστέρια ρε λεβέντες και τα βάλατε μαζί τους;
Κι αυτά να ζήσουνε θέλουνε.

Πλην του θορύβου που ενοχλεί το εκλεκτό μέλος μας, αν δεν σ' έχει χέσει δημόσια περιστέρι δεν ξέρεις τίποτα!


1. Πας στο τοπικό παιχνιδάδικο

2. Αγοράζεις ένα τέτοιο
326987

3. Βρίσκεις μια νταβραντισμένη γάτα

4. Προσαρμόζεις τη γάτα πάνω στο ελικόπτερο

5. Κατευθύνεις το ελικόπτερο με την μονταρισμένη γάτα πάνω στα ανυποψίαστα θύματα

Αποτέλεσμα
καθαρισες με τα περιστέρια , έχεις και ενα ελικόπτερο για να παίζεις και σου έμεινε και η γάτα

:beer::beer:

Παρόμοια με αυτή λύση αυτή δόθηκε αλλά απορίφτηκε (US Air force Drone armed with missiles)

Τηλεφωνο στον sniper.


Problem solved.

Τι να κάνει κι αυτός... Δεν τα προλαβαίνει όλα...


1. Ρίχνεις μία με το αεροβόλο στην γειτόνισσα και τα στέλνει στην ευχή της Παναγίας (ζουν αυτά καλά κι εσύ καλύτερα. Η γειτόνισσα με μια μελανιά).

2. Ξεκίνα να κατινιάζεις με άλλες γειτόνισσες και να σπέρνεις φήμες ότι έχει επιστρέψει η γρίπη των πουλερικών, ότι ο Έμπολα μεταδίδεται κυρίως από τα περιστέρια, ότι επέστρεψε η βουβωνική πανώλη κι άμα σε χέσει περιστέρι την φούτσισες κλπ....
Μέσα σε μια εβδομάδα παίζει να τη βρεις και κρεμασμένη ανάποδα στην κοντινότερη πλατεία τη "φίλη σου".

Η χρήση αεροβόλου είναι παράνομη κι επικίνδυνη.
Αυτό με τον έμπολα μου ακούγεται καλύτερο.

σκεψου εξυπνα κ καντα φιλους παρα εχθρους...μαλιστα θα ελεγα να τους κανεις το τραπεζι 1-2 φορες με γευμα της ''επιλογης σου΄'' κ να ησυχασεις μετα για πολυυυυυυυυυ καιρο....:a13:
Αίσχος...

Τη λύση να πεις στην φιλέσπλαχνη κυριούλα ότι θα της κάνεις καταγγελία και μήνυση για υγειονομικούς λόγους την εχεις σκεφτεί;

nikos_abel
15/11/2014, 13:21
Mα πόσο σπάμερ είστε;;;

Μα δεν έγραψα τίποτα!!!! :lol:

MG-KTiNoS
15/11/2014, 14:18
Mα πόσο σπάμερ είστε;;;








Αυτό με τον έμπολα μου ακούγεται καλύτερο.



Eμένα να δεις....

χρ χαρ χαρ....
:D

pipe_smoker
15/11/2014, 14:26
Ε μα ξέρω τί γράφω.

Το αεροβόλο εννοείται πως δεν το εννοούσα. Αυτό που ήθελα να τονίσω είναι ότι τα πΕτηνά δε φταίνε και σε τίποτα, αυτός που φταίει είναι η μανΔάμ.

Start spreading the word about the virus λεμε.

Billymuse
15/11/2014, 15:00
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ
Μην ταίζετε τα γουτ γουτ!!!
Αυτα ΤΡΩΝΕ ΨΙΧΟΥΛΑ ΚΑΙ ΧΕΖΟΥΝ ΚΑΡΒΕΛΙΑ

Xlitos
15/11/2014, 15:43
μα κοίτα τι μ@λακισμένα είναι




https://www.youtube.com/watch?v=drZb5oi7xuQ

stefanos
15/11/2014, 16:34
μα κοίτα τι μ@λακισμένα είναι
https://www.youtube.com/watch?v=drZb5oi7xuQ

Δεκαοχτούρα

VANDA
15/11/2014, 16:48
Δεκαοχτούρα

+1
Αυτό (https://www.youtube.com/watch?v=Q03C069wgNA)! είναι περιστέρι..

mikes
15/11/2014, 17:18
στειλε μου διευθυνση, φτιαξε μου μια φασολαδα, και ερχομαι εγω να τα διωξω...

AUFGEBRACHT
15/11/2014, 17:23
Μπορώ να στείλω το γείτονά μου να τους παίξει μπουζούκι, θα εξαφανιστούν άμεσα περιστέρια, γριά, κι η ίδια η πολυκατοικία μη σου πω...

pipe_smoker
15/11/2014, 17:44
Μπορώ να στείλω το γείτονά μου να τους παίξει μπουζούκι, θα εξαφανιστούν άμεσα περιστέρια, γριά, κι η ίδια η πολυκατοικία μη σου πω...

Ακόμα το μπουζούκι του αυτός?:uplate:

mikes
15/11/2014, 17:58
Μπορώ να στείλω το γείτονά μου να τους παίξει μπουζούκι, θα εξαφανιστούν άμεσα περιστέρια, γριά, κι η ίδια η πολυκατοικία μη σου πω...
βρε βρε βρεεε welcome back..!!!!! :beer:

Mago Babidi
15/11/2014, 19:50
Κάτι τέτοιο ίσως να εξαγριώσει τους λοιπούς γείτονες και να πάρουν την κατάσταση στα χέρια τους...

https://www.youtube.com/watch?v=WEvsqspmnW4

bulmont
16/11/2014, 03:05
Κάτι τέτοιο ίσως να εξαγριώσει τους λοιπούς γείτονες και να πάρουν την κατάσταση στα χέρια τους...

https://www.youtube.com/watch?v=WEvsqspmnW4



Iσως η καλύτερη λύση.................


:bawl::bawl::bawl:

Pan (dvs)
16/11/2014, 10:55
Ψωμι με ουζο.
Μετα τα βαζεις σε κλουβι και τα πας παρακατω.Μπορει να ξαναγυρισουνε,αλλα θα κανεις απιστευτο χαβαλε.

pipe_smoker
16/11/2014, 12:20
Άλλο το χιουμοράκι "Ρίξε πυρηνικά στις χεζομηχανές λέμε!!!" κι άλλο η προτροπή για φολιάσματα ακόμα και σε πτηνά.

Συνεχάτε ήρεμα παρακαλώ.

notakos600
16/11/2014, 13:49
Άλλο το χιουμοράκι "Ρίξε πυρηνικά στις χεζομηχανές λέμε!!!" κι άλλο η προτροπή για φολιάσματα ακόμα και σε πτηνά.

Συνεχάτε ήρεμα παρακαλώ.

Επειδή κάποιοι προέτρεψαν κάποιους άλλους σε απάνθρωπη συμπεριφορά απέναντι σε πτηνά θα ζητούσα παρακαλώ να διαγραφούν τα σχόλια περί τρόπων εξόντωσης των περιστεριών.

pipe_smoker
16/11/2014, 14:18
Επειδή κάποιοι προέτρεψαν κάποιους άλλους σε απάνθρωπη συμπεριφορά απέναντι σε πτηνά θα ζητούσα παρακαλώ να διαγραφούν τα σχόλια περί τρόπων εξόντωσης των περιστεριών.

Σβήστηκαν κάποια ποστ που μιλούσαν για φόλες κλπ, κι οδήγησαν και σε προσωπικές αντιπαραθέσεις.
Γι'αυτό κι έγραψα αυτό που έγραψα.

Δεν καταλαβαίνω πού είναι η ένστασή σου.

Εκτός κι αν θεωρείς "τρόπο εξόντωσης των περιστεριών" το να δέσεις μια γάτα σε τηλεκατευθυνόμενο ελικόπτερο και να την προσγειώσεις στο απέναντι μπαλκόνι, κάτι που, προφανώς, είναι χιουμοριστικό.

Παρ'όλα αυτά αν θεωρείς ότι εξακολουθούν να υπάρχουν ποστ που προτρέπουν σε βάναυση συμπεριφορά κατά των ζώων/πτηνών κλπ κάνε αναφορά στα ποστ.
Όχι παράθεση αυτών ή "παράπονα" εντός του θρεντ.

makaros33
16/11/2014, 17:06
ενημερωτικά μπορεί να μιληση με το υγειονομικό της περιοχής της για σύσταση στην κυρία και αν μένει η φίλη σε πολυκατοικία μπορεί να γίνει και μια ποιο οργανωμένη κίνηση απο την πολυκατοικία της προς την συγκεκριμένη κυρία

Pan (dvs)
16/11/2014, 17:08
Καλυτερα τωρα.

Ριξτε τους τονους για να περναμε ολοι καλα.

nikos_abel
16/11/2014, 17:20
Όσο υποστηρίζω την απόλυτη ελευθερία να γράφουμε ότι θέμε για τα θρησκευτικά, άλλο τόσο υποστηρίζω την εέυθερία να γράφουνε ότι βλακεία θέλουν
για τα περιστέρια, τους σκύλους, τους "έγχρωμους" ή ότι άλλο σκατά έχουν στο κεφάλι τους.

Εδώ είμαστε, διαβάζουμε, κρίνουμε, σχολιάζουμε και αποφασίζουμε με τι , πόσο και αν συμφωνούμε.

Αν δε θέλουμε, στο καλό και να τους γράφουμε.

Αλλά άλλο αυτό και άλλο να στερούμαστε να ΄χουμε το δικαίωμα της άποψής μας σε ότι ΔΗΜΟΣΙΑ εκφράζουμε.
Το ότι το φόρουμ είναι ιδιωτικό, δεν σημαίνει ότι ο οποιοσδήποτε έχει το απυρόβλητο για ότι λέει.



Μα και συ ρε Βάντα, αμάν πια, λες και δεν ξέρεις που γράφεις.


Και τώρα μπορείτε να πείτε ότι σπάμαρα και γω.

makaros33
16/11/2014, 18:37
,,,


Και τώρα μπορείτε να πείτε ότι σπάμαρα και γω.


σπαμαρατζη :D

pipe_smoker
16/11/2014, 20:40
Για τελευταία φορά, ποστ με προσωπικές αντιπαραθέσεις σβήστηκαν.

Αν κάποιοι δεν μπορείτε να ξεχωρίσετε το χιούμορ του "ριχ'τους μια χειροβομβίδα να ησυχάσεις" με τη σοβαρότητα του "φτιάξε φόλα και δώσ'τη να τη φάνε", να το κοιτάξει.




....

Νίκο, δεν μπορεί να γράφει ο καθένας ό,τι θέλει είτε για πουλιά, είτε για σκυλιά, είτε για ανθρώπους.
Ή μάλλον μπορεί, αλλά αν παρεκτραπεί θα υποστεί τις όποιες συνέπειες ορίζουν οι κανονισμοί.

Δεν αναφέρομαι σε εσένα.
Με αφορμή το ποστ σου το έγραψα.

Ας λήξει εδώ.

Billymuse
16/11/2014, 21:44
+1
Αυτό (https://www.youtube.com/watch?v=Q03C069wgNA)! είναι περιστέρι..

Oχι αυτό ειναι περιστέρι..

327087