PDA

View Full Version : ALLH APORIA!!! (kala pos kratao ayto to forum zontano etsi ??)



Opelcorsaopc
21/11/2014, 21:28
EPSAXA POLU PROtA..... kai meta apofasisa na rotiso edo.
h piso anartisi kanei ena thoribo otan kouniete to mixanaki ... otan kanw pano kato .. kanei san grilisma .. pos na to exigiso tora P: :blush::blush::blush::blush:

xerei kaneis?

kai fusika an uparxei kamia patenta na balo kana ilektroniko konter ... !

zentakiasSF
21/11/2014, 21:35
ασε το μοτο και πιασε το κορσα... :lol:

Bob_o_mastoras
21/11/2014, 23:02
Το μοχλικο (μαλλον).

vaska
22/11/2014, 01:12
Για τις τεχνικές απορίες σου υπάρχει εξειδικευμένο μέλος που ακούει στο όνομα "OldMan". Ρώτα ότι θέλεις αλλά προς Θεού μίλα του γλυκά κι ευγενικά.

Θα πάρεις όλες τις απαντήσεις που θέλεις μη σου πω και περισσότερες από αυτές που περιμένεις.


:wave2:

Bradipous
22/11/2014, 01:25
EPSAXA POLU PROtA..... kai meta apofasisa na rotiso edo.
h piso anartisi kanei ena thoribo otan kouniete to mixanaki ... otan kanw pano kato .. kanei san grilisma .. pos na to exigiso tora P: :blush::blush::blush::blush:

xerei kaneis?

kai fusika an uparxei kamia patenta na balo kana ilektroniko konter ... !

Μα ησουν τοσο γλαφυρος στην περιγραφη σου που δεν χρειαζεται να εξηγησεις κατι αλλο.

Εξηγησε μου ομως κατι, αυτο με το γρυλισμα το κανει και σε ξενους;
Αν ναι να το κοιταξεις γιατι αν αρπαξει κανεναν θα φας καμια μηνυση και θα ψαχνεσαι.
Αν οχι τοτε εχει προσωπικα μαζι σου. Γι αυτο σταματα να κανεις πανω κατω γιατι απ οτι καταλαβα αυτο ειναι που το εξοργιζει.

spyrakos35
22/11/2014, 01:25
Για τις τεχνικές απορίες σου υπάρχει εξειδικευμένο μέλος που ακούει στο όνομα "OldMan". Ρώτα ότι θέλεις αλλά προς Θεού μίλα του γλυκά κι ευγενικά.

Θα πάρεις όλες τις απαντήσεις που θέλεις μη σου πω και περισσότερες από αυτές που περιμένεις.


:wave2:

:bawl:

Bob_o_mastoras
22/11/2014, 01:30
@Vaska:
Aμα ακουσει για γρυλισμα ομως πιθανον να γρυλισει και αυτος! Γαβ! :lol:
Ασε που ειναι γεροντας και δεν μιλαει greeklish! :p

@Opelcorsaopczuperturbohypercompresor1000πεταλουδομεECUαποτηνNasa :p
Ρε συ Οπελ, οταν λες γρυλισμα μηπως εννοεις τριξιμο;; Κατι σαν μεντεσες ας πουμε;; Ή ηχος γδαρσιματος;;
Γινε πιο συγκεκριμενος διοτι δυσκολα να φανταστουμε γρυλισμα στο monoshock, φαση γγκκκρρρρρρ (τουλαχιστον εγω).

vaska
22/11/2014, 05:53
@Vaska:
Aμα ακουσει για γρυλισμα ομως πιθανον να γρυλισει και αυτος! Γαβ! :lol:
Ασε που ειναι γεροντας και δεν μιλαει greeklish! :p

@Opelcorsaopczuperturbohypercompresor1000πεταλουδομεECUαποτηνNasa :p
Ρε συ Οπελ, οταν λες γρυλισμα μηπως εννοεις τριξιμο;; Κατι σαν μεντεσες ας πουμε;; Ή ηχος γδαρσιματος;;
Γινε πιο συγκεκριμενος διοτι δυσκολα να φανταστουμε γρυλισμα στο monoshock, φαση γγκκκρρρρρρ (τουλαχιστον εγω).

Άμα ο άνθρωπος στερείται Φαντασίας....

theofilos888
22/11/2014, 06:28
Άμα ο άνθρωπος στερείται Φαντασίας....

Τα βοτανια φταινε.......

MadMar
22/11/2014, 12:35
EPSAXA POLU PROtA..... kai meta apofasisa na rotiso edo.
h piso anartisi kanei ena thoribo otan kouniete to mixanaki ... otan kanw pano kato .. kanei san grilisma .. pos na to exigiso tora P: :blush::blush::blush::blush:

xerei kaneis?

kai fusika an uparxei kamia patenta na balo kana ilektroniko konter ... !
Αν εννοείς ένα τριξιμο, θα σου πω τη δικιά μου εμπειρία χωρίς να ειναι ειδικός απλα τυχαίνει να έχω το ίδιο μηχανάκι και μου συνέβη ακριβώς το ίδιο κάποια στιγμή. Εμένα άρχισε να το κάνει αυτό μετα απο μια μικροπτωση που είχε απο το σταντ. Ηταν Σάββατο βράδυ οπότε έλεγα να το πάω Δευτέρα στον μάστορα να το δει. Ε δεν χρειάστηκε γιατι το έκανε καναδυο φορές την επόμενη μέρα αλλα μετα έστρωσε μόνο του. Έχω κάνει περίπου 15000km απο τότε και δεν το εχει ξανακάνει. Το έχω παει και στο μάστορα για γενικό σέρβις και δεν βρήκε τπτ ( τον εμπιστεύομαι γιατι ειναι δικός μου άνθρωπος). Οπότε αν είχες καμία μικροπτωση παίζει να στρώσει μόνο του. Αστο καναδυο μέρες και βλέπεις.

bruno
22/11/2014, 13:09
Αμα γρυλιζει,δεν είναι ανησυχητικο.Εάν όμως να κανει (ΣΚΟΥΙΚΙ-ΣΚΟΥΙΚΙ) τοτε είναι πρόβλημα:lol:.Παρε WD40 και ριξε,στην αναρτηση και στον πυρο του ψαλιδιού.

teogtp
22/11/2014, 13:33
Αν μιλαμε για παπι μην ανησυχεις.
Δεν εχεις ακουσει να λενε;
-Φιλε καλο το παπι;
-Σκυλος.............

MG-KTiNoS
22/11/2014, 13:36
Παρε WD40 και ριξε,στην αναρτηση

:nono:

Opelcorsaopc
22/11/2014, 14:40
pw.. exo liwsei re mlks... ahahahahaaahaha!

bruno
22/11/2014, 14:43
:nono:
Ο.Κ εκτος από το μοχλικο που ισως θελει γρασαρισμα,λεω ότι καμια φορα είναι το ελατηριο του αμορτισέρ.

GsDakar
22/11/2014, 16:55
μπινια του μοχλικου....