PDA

View Full Version : TankBag



nikoloul
17/12/2014, 13:13
Μια χαζή ερώτηση... Τα μαγνητικά tankbag μπορώ να τα εφαρμόσω το ίδιο καλά πάνω στο δερμάτινο tankcover της Bagster (αν έχουν δλδ ιμάντες);;; Ή πρέπει να πάρω αυτά που είναι χωρίς μαγνήτες;;; :confused::confused::confused:

akis_trevor
17/12/2014, 13:52
πανω στο δερμα της bagster μπορουν να μπουν τανκμπαγκ μονο της ιδιας εταιριας.

amyroukai
17/12/2014, 13:56
Νομίζω ότι το δέρμα δεν θα αφήνει τον μαγνήτη να κολλήσει σωστά, ακόμα και αν είναι δυνατός.
Μπορείς φαντάζομαι να βάλεις το τάνκμπαγκ και να το δέσεις με λάστιχο/χταπόδι χρησιμοποιώντας τις αγκράφες του μπάγκστερ για να το αγκυρώσεις, άκομψο μεν, τη δουλειά σου θα την κάνεις δε.

nikoloul
17/12/2014, 14:04
Μάλιστα...

Οπότε ή παίρνω tankbag της bagster :a06:, ή βγάζω το bagster και βάζω ότι θέλω, ή βάζω κάτι στην ουρά, με δίχτυ ή χωρίς...


Καμιά πρόταση για κάτι σχετικά μεγάλο (>30 lt) και φτηνό :p (όχι bagster) μπορεί να προτείνει κάποιος;

PetranGR
17/12/2014, 14:39
εμένα ενδιάμεσα έχει πλαστικό κέλυφος το ντεπόζιτο μου και μπαίνει ΑΝΕΤΑ μαγνητικό σακίδιο tankbag γιατί να μην μπορεί να περάσει και το δέρμα;

amyroukai
17/12/2014, 14:43
Μάλιστα...

Οπότε ή παίρνω tankbag της bagster :a06:, ή βγάζω το bagster και βάζω ότι θέλω, ή βάζω κάτι στην ουρά, με δίχτυ ή χωρίς...


Καμιά πρόταση για κάτι σχετικά μεγάλο (>30 lt) και φτηνό :p (όχι bagster) μπορεί να προτείνει κάποιος;

Δες για έναν HDP στην/στα Φιλαδέλφεια, οδός Ανακούς νομίζω είναι, φτιάχνει ένα μπάγκστερ που δένει στις βάσεις από τα μπάγκστερ τα γαλλικά, από τιμές δεν θυμάμαι, ίσως κανένα 60άρι; Απλά δεν είχε το αδιάβροχο κάλυμμα που δίνει η γαλλική εταιρία με τα δικά της. Ποιοτικά πάντως ήταν ΟΚ.