PDA

View Full Version : husaberg fe 550



mitsos original
22/12/2014, 15:28
καλησπερα κυριοι... ειμαι 22 χρονων (εχω κλεισιει τα 21) και εχω τα χρηματα για ενα husaberg 550 motard... δεν εχω διπλωμα αλλα θα κανω κανονικα ασφαλεια... το προβλημα μου ειναι οτι θελω να γραψω το μηχανακι στο ονομα μου αλλα δεν εχω φορολογικη δηλωση (ειμαι προστατευομενο μελος) και δεν ξερω αν γινεται... αν καποιος ξερει ζηταω την βοηθεια του (γενικα οτιδηποτε ξερει που μπορει να με βοηθησει)... thanks :D

astroman76
22/12/2014, 15:33
και ο θεος "αν υπαρχει" να μας βοηθαει απο τον χαρο...

Bowleno
22/12/2014, 15:35
Ρε τι διαβάζουμε....:plaf::plaf::plaf::plaf::plaf:


Και που θα το ασφαλίσεις ρε παλικάρι, τι θα καταλάβεις, δηλαδή;

Άλλα πρέπει να σε προβληματίσουν και μάλιστα έντονα, το όνομα είναι το τελευταίο.....

lykourgi
22/12/2014, 15:59
Βγάλε δίπλωμα. Ολα τα αλλά έπονται.
Ούτε η ασφάλεια ισχύει χωρίς διπλωμα.

kordix
22/12/2014, 19:19
καλησπερα κυριοι... ειμαι 22 χρονων (εχω κλεισιει τα 21) και εχω τα χρηματα για ενα husaberg 550 motard... δεν εχω διπλωμα αλλα θα κανω κανονικα ασφαλεια... το προβλημα μου ειναι οτι θελω να γραψω το μηχανακι στο ονομα μου αλλα δεν εχω φορολογικη δηλωση (ειμαι προστατευομενο μελος) και δεν ξερω αν γινεται... αν καποιος ξερει ζηταω την βοηθεια του (γενικα οτιδηποτε ξερει που μπορει να με βοηθησει)... thanks :D

Καλύτερα πάρε το 650, το 501 είναι αδύναμο για να σηκωθεί με 4η θέλει συμπλεκταρισμα.

yiannis172
23/12/2014, 17:49
Εγω προτεινω αν εχεις καμια πιστα κοντα σου να το παρεις το μηχανακι και να το σκισεις αλυπητα εκει μεσα.Μεχρι να το μαθεις και να αρχισεις να το πηγαινεις αξιοπρεπως (σε σχεση με τις τεραστιες δυνατοτητες που εχει εννοω) θα εχεις φτασεις σε ηλικια να βγαλεις το απεριοριστο.
Φορολογικα δεν υπαρχει κανενα θεμα με τα διτροχα,δε δηλωνονται καν (δεν υπαρχει δυνατοτητα και να θες δηλαδη,μονο η αγορα)

panavour
23/12/2014, 18:25
Το θεμα ειναι οτι παρομοιοι νεοι παρομοιας ηλικιας και προβληματισμων εχουν το δικαιωμα να ψηφιζουν.

Bob_o_mastoras
23/12/2014, 18:32
Καλύτερα πάρε το 650, το 501 είναι αδύναμο για να σηκωθεί με 4η θέλει συμπλεκταρισμα.

Συμφωνώ!
Το 550 είναι για κουλαδια και φλώρους!
Πάρε το 650 να γουστάρεις!

SHOOTER045
23/12/2014, 19:03
Η εκείνο το MAICO το 800 2τ

menelaos46
23/12/2014, 20:32
Τι χρήση ακριβώς θέλεις να κάνεις? Και τι θέλεις να πάρεις από ένα τέτοιο μηχανάκι???

Bob_o_mastoras
23/12/2014, 21:30
Τι χρήση ακριβώς θέλεις να κάνεις? Και τι θέλεις να πάρεις από ένα τέτοιο μηχανάκι???

δουλευει delivery και θέλει κάτι οικονομικό για τη δουλεια και για καθημερινό commuting. :p :lol:

KAWAMANRIDER
23/12/2014, 23:52
δουλευει delivery και θέλει κάτι οικονομικό για τη δουλεια και για καθημερινό commuting. :p :lol:

ε αφου το θελει για delivery δεν του τα λετε καλα του ανθρωπου :rolleyes:,

το kawasaki h2r πρεπει να παρει να ζεστενει τις παραγγελιες στο τουρμπο και επιπλεον το μηχανακι δεν βγαζει πινακιδα , αρα ουτε ασφαλεια ουτε διπλωμα χρειαζεται ;)

εδωσα λυση παλι :D

theofilos888
24/12/2014, 07:03
Εγω παλι πιστευω πως το 550 ειναι μια χαρα μηχανακι. Βαλτο στο ονομα σου, εφοσον το θες, φορα το κρανος σου και καλες σουζες. Α, δεν ειπαμε, για σουζες το θες, ετσι; Γιατι για delivery που σου ειπαν καποιοι κακεντρεχεις πιο πανω δεν κανει. Ανακατευει τα πιτογυρα ασε που δεν εχει σχαρα για να δεσεις το κουτι. ;)

2stroker
31/12/2014, 15:00
Περαν της πλακας.

Βγαλε διπλωμα και παρε ενα motard 250 να δεις πως εχουν τα πραγματα και μετα βλεπουμε.Ο συνδιασμος απειρος πιτσιρικας+οχι διπλωμα+μηχανακι πριονι με την καλη εκδοχη καταληγει στο ΚΑΤ,με την κακη εκδοχη καταληγει στο Νεκροταφειο!Φτου φτου ξου ξου!Και γω στα 20 peugeot rallye ηθελα,αλλα ευτυχως που δεν το πηρα και εχω φτασει αισιως τα 35.Φιλικα παντα! :beer:

Stabak
31/12/2014, 16:15
Πατε καλά ρε; Τι ειναι αυτα που λετε σε εναν ανθρωπο 22 χρονών....; Λες και μιλατε σε 16χρονο...
Καποιος λογιστης να σε διαφωτισει... σιγουρα θες αφμ

Bob_o_mastoras
31/12/2014, 16:42
Η εκείνο το MAICO το 800 2τ

Bγαινει ακομα, καινουργιο, απο Αμερικη. Αγοραζουν το μοτερ απο Γερμανια.
78 αλογα μαμα. 80 για πλακα. Βαρος οσο ενα ποδηλατο... :panic:

https://www.youtube.com/watch?v=-GiRtQZlnbw

SHOOTER045
31/12/2014, 16:46
Κάνε τον συνειρμό
Εσυ+ αυτό στο νησί...

Bob_o_mastoras
31/12/2014, 16:52
Κάνε τον συνειρμό
Εσυ+ αυτό στο νησί...

Λιγο κρασι, λιγο θαλασσα και το MAICO... :lol:
Ειμαι κουλαδι και θα σκοτωθω 100%. :bigcry:

Pan (dvs)
31/12/2014, 17:03
Πατε καλά ρε; Τι ειναι αυτα που λετε σε εναν ανθρωπο 22 χρονών....; Λες και μιλατε σε 16χρονο...
Καποιος λογιστης να σε διαφωτισει... σιγουρα θες αφμ

Ο λογιστης ειναι το μονο προβλημα?

Το οτι ενα Βλημα χωρις διπλωμα ,αρα και χωρις ασφαλεια,θα κυκλοφορει αναμεσα μας δεν σας προβληματιζει?

Αντι να τον στειλετε στο διαολο μεχρι να σοβαρευτει,καθεστε και του δινεται και συμβουλες?

motomaniac
01/01/2015, 15:17
Ο λογιστης ειναι το μονο προβλημα?

Το οτι ενα Βλημα χωρις διπλωμα ,αρα και χωρις ασφαλεια,θα κυκλοφορει αναμεσα μας δεν σας προβληματιζει?

Αντι να τον στειλετε στο διαολο μεχρι να σοβαρευτει,καθεστε και του δινεται και συμβουλες?
εγω προσωπικα προσβαλομαι με τα λογια σου. νομιζω πως οι περισσοτεροι ημασταν καποτε σε παρομοια θεση. για ολα (σχεδον) υπαρχουν νομοι, το αμα καποιος δεν θελει να τους σεβαστει κακο του κεφαλιου του. αλλα οχι να λες καποιον βλημα επειδη θελει να εχει μεγαλυτερη μηχανη απο αυτην που του επιτρεπει ο βλακοδεστατος νομος. ντροπη.

skylaros
01/01/2015, 18:10
Σε τέτοιες περιπτώσεις το πρόβλημά του μπορεί εύκολα να γίνει πρόβλημα κάποιου άλλου...

motomaniac
01/01/2015, 18:30
ρε παμε καλα? εδω οι 9 στις 10 γυναικες με διπλωμα ειναι απο ακρως επικινδυνες εως θανασιμα αποβλακωμενες (οπως και οι υπερηλικες οδηγοι) και την πεφτετε σε ενα νεο παλικαρι? Να χεις το νου φιλε, να φυλαγεσαι να προσεχεις διπλα και για τους αλλους.. να μην κανεις μαλακιες σε δημοσιους και πολυσυχναστους δρομους και να μην παρεις το μπεργκ γιατι ειναι ρημαδια και σπανε. καλες βολτες.

amyroukai
01/01/2015, 18:39
Τωρα ο αλεξης θα δωσει διπλωματα σε ολους, λευτερια στα κυβικα λεμε. Ενα μπουσα σε καθε φαμιλια, οπως παλια.

Pan (dvs)
01/01/2015, 18:47
εγω προσωπικα προσβαλομαι με τα λογια σου. νομιζω πως οι περισσοτεροι ημασταν καποτε σε παρομοια θεση. για ολα (σχεδον) υπαρχουν νομοι, το αμα καποιος δεν θελει να τους σεβαστει κακο του κεφαλιου του. αλλα οχι να λες καποιον βλημα επειδη θελει να εχει μεγαλυτερη μηχανη απο αυτην που του επιτρεπει ο βλακοδεστατος νομος. ντροπη.

Εαν προσβαλεσαι εσυ για κατι που λεω σε καποιον αλλο,λυπαμαι αλλα δεν μπορω να κανω κατι.Εκτος και αν και εσυ οδηγεις χωρις διπλωμα και ασφαλεια ,οποτε σε καταλαβαινω.

Οταν καποιος δεν σεβεται τους νομους και παει αδιαβαστος,ειναι δικο του θεμα,οταν ομως επιρεαζει και εμενα τοτε ειναι δικο μου θεμα.Αν σκασει επανω σου,καποιος που δεν εχει διπλωμα και ασφαλεια και φας τη μιση σου ζωη στα δικαστηρια προσπαθωντας να παρεις αυτα που πληρωσες σε νοσοκομεια και συνεργεια ,τα ξαναλεμε.

Οταν καποιος με τις κινησεις του μπορει να καταστρεψει τον εαυτο του,την οικογενεια του και καποιους οι οποιοι δεν του χρωστανε τιποτε,για μενα συνεχιζει να ειναι βλημα.

Εσυ πες τον λουλουδι.Ολα ειναι θεμα οπτικης.:beer:

motomaniac
01/01/2015, 18:48
Εαν προσβαλεσαι εσυ για κατι που λεω σε καποιον αλλο,λυπαμαι αλλα δεν μπορω να κανω κατι.Εκτος και αν και εσυ οδηγεις χωρις διπλωμα και ασφαλεια ,οποτε σε καταλαβαινω.

Οταν καποιος δεν σεβεται τους νομους και παει αδιαβαστος,ειναι δικο του θεμα,οταν ομως επιρεαζει και εμενα τοτε ειναι δικο μου θεμα.Αν σκασει επανω σου,καποιος που δεν εχει διπλωμα και ασφαλεια και φας τη μιση σου ζωη στα δικαστηρια προσπαθωντας να παρεις αυτα που πληρωσες σε νοσοκομεια και συνεργεια ,τα ξαναλεμε.

Οταν καποιος με τις κινησεις του μπορει να καταστρεψει τον εαυτο του,την οικογενεια του και καποιους οι οποιοι δεν του χρωστανε τιποτε,για μενα συνεχιζει να ειναι βλημα.

Εσυ πες τον λουλουδι.Ολα ειναι θεμα οπτικης.:beer:


δηλαδη εσυ ΔΕΝ εχεις οδηγησει χωρις διπλωμα ΠΟΤΕ???????

Pan (dvs)
01/01/2015, 19:01
δηλαδη εσυ ΔΕΝ εχεις οδηγησει χωρις διπλωμα ΠΟΤΕ???????

Φυσικα και το εκανα,μεχρι που βρεθηκε καποιος και με εφερε απεναντι στις ευθυνες μου.

Δεν μου ειπε μπραβο,ουτε κολπα για να ειμαι παρανομος και να μη με πιανουν.Τη μονη βοηθεια που μπορουμε να προσφερουμε αυτη τη στιγμη στο παλικαρι, ειναι να του πουμε την αληθεια και τιποτε αλλο.Εαν βγαλει το διπλωμα του κανονικα και ασφαλιστει οπως πρεπει,τοτε να του κανουμε και παρτυ.

Στην αντιθετη περιπτωση,αν αυριο του παει κατι στραβα θα εχουμε και εμεις τις ευθυνες μας.

motomaniac
01/01/2015, 19:10
Φυσικα και το εκανα,μεχρι που βρεθηκε καποιος και με εφερε απεναντι στις ευθυνες μου.

Δεν μου ειπε μπραβο,ουτε κολπα για να ειμαι παρανομος και να μη με πιανουν.Τη μονη βοηθεια που μπορουμε να προσφερουμε αυτη τη στιγμη στο παλικαρι, ειναι να του πουμε την αληθεια και τιποτε αλλο.Εαν βγαλει το διπλωμα του κανονικα και ασφαλιστει οπως πρεπει,τοτε να του κανουμε και παρτυ.

Στην αντιθετη περιπτωση,αν αυριο του παει κατι στραβα θα εχουμε και εμεις τις ευθυνες μας.

ειπε οτι ειναι 22. αρκετα μεγαλος για να καταλαβαινει τι κανει κι αρκετα νεος για να μην ακουει κλαψογερους. νομοι υπαρχουν, οπως και παραθυρακια. δεν το συνεχιζω αλλο.

motomaniac
01/01/2015, 19:10
Τωρα ο αλεξης θα δωσει διπλωματα σε ολους, λευτερια στα κυβικα λεμε. Ενα μπουσα σε καθε φαμιλια, οπως παλια.

τι μπουσα ρε? XR και ΧΤ... :p

Pan (dvs)
01/01/2015, 19:20
ειπε οτι ειναι 22. αρκετα μεγαλος για να καταλαβαινει τι κανει κι αρκετα νεος για να μην ακουει κλαψογερους. νομοι υπαρχουν, οπως και παραθυρακια. δεν το συνεχιζω αλλο.

Και καλα κανεις.Ας κανει πλεον,αυτο που θεωρει σωστο.

SHOOTER045
01/01/2015, 19:39
τι μπουσα ρε? XR και ΧΤ... :p

TDM με ακραπες.....:D:D:D:vroum::vroum::vroum:

DAYMAN
01/01/2015, 20:14
mitso original παρε το 550 και λαμπαδιαζε το ολη μερα αλλα ρωτα λογιστη πρωτα.

kordix
03/01/2015, 09:12
mitso original παρε το 550 και λαμπαδιαζε το ολη μερα αλλα ρωτα λογιστη πρωτα.



Πριν τον λογιστή δεν ρωτάς κανα μάστορα τι σημαίνει Husaberg του τότε;

Οπως και να το κάνουμε είναι μηχανάκια που θέλουν ιδιαίτερη προσοχή στη συντήρηση.

Bob_o_mastoras
03/01/2015, 12:06
Πριν το λογιστη και το μαστορα ρωτα ενα δικηγορο τι σημαινει αστικη ευθυνη εναντι τριτων σε περιπτωση ατυχηματος με δικη σου η μη υπαιτιοτητα τη στιγμη που οδηγεις οχημα χωρις το καταληλο διπλωμα.

Lioulios
03/01/2015, 14:16
Πριν το λογιστη και το μαστορα ρωτα ενα δικηγορο τι σημαινει αστικη ευθυνη εναντι τριτων σε περιπτωση ατυχηματος με δικη σου η μη υπαιτιοτητα τη στιγμη που οδηγεις οχημα χωρις το καταληλο διπλωμα.

Καταστροφή της ζωής του μη έχον το δίπλωμα (και της οικογένειάς του)

...Καιμ για να μην πεταχτεί κανείς ....Είμαι από τους λίγους (λογω πατέρα) που από τα 16 μου ΔΕΝ έχω οδηγήσει ΚΑΝΕΝΑ όχημα που να μην έχω το κατάλληλο δίπλωμα για αυτό.

Ακόμα και όταν στα 16 οι φίλοι - συμαθητες μου είχαν τα παπάκια με ακατάλληλο δίπλωμα λογω κυβισμού ή καθόλου ...ΕΜένα το δικό μου ήταν αγορασμένο και το καβάλησα τη μέρα που πήρα το δίπλωμα .

Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα να εμπλακείς σε ατύχημα και να μην φταις και να μην έχεις δίπλωμα ..Τον ήπιες ...και αν χτυπήσει και κανείς , τότε ... Για πάντα .

:wave2:

Xigo
03/01/2015, 19:03
Καταρχην, για να ξεκαθαριζουμε μερικα πραγματα.. Αν εχει μυαλο στο κεφαλι του και οδηγει οπως πρεπει, δεν σημαινει οτι επειδη ντε και καλα θα ειναι στο δρομο χωρις διπλωμα σε οτι δυστυχημα και αν εμπλακει τη γαμ..σε.. Αν οδηγαει απλα στο δρομο του και του πεταχτει ενας απο καποιο στοπ και γινει το κακο, δεν καταστρεφει την οικογενεια του. Αν δεν φταιει αυτος,αλλα η αλλη μερια, το παλικαρι και δεν θα βρει μπελα και θα πληρωθει απο την ασφαλεια του αλλου, απλα θα τον γραψουν για το διπλωμα.
Το "βλημα" ειναι όντως ασχολίαστο..

kordix
03/01/2015, 23:17
Καταρχην, για να ξεκαθαριζουμε μερικα πραγματα.. Αν εχει μυαλο στο κεφαλι του και οδηγει οπως πρεπει, δεν σημαινει οτι επειδη ντε και καλα θα ειναι στο δρομο χωρις διπλωμα σε οτι δυστυχημα και αν εμπλακει τη γαμ..σε.. Αν οδηγαει απλα στο δρομο του και του πεταχτει ενας απο καποιο στοπ και γινει το κακο, δεν καταστρεφει την οικογενεια του. Αν δεν φταιει αυτος,αλλα η αλλη μερια, το παλικαρι και δεν θα βρει μπελα και θα πληρωθει απο την ασφαλεια του αλλου, απλα θα τον γραψουν για το διπλωμα.
Το "βλημα" ειναι όντως ασχολίαστο..


Δεν υπάρχει περίπτωση με τον χούλιγκαν χούσαμπεργκ 550 και μάλιστα μοτάρντ να οδηγήσει κανείς νορμάλ. Είναι σα να καβαλάς χαγιαμπούσα και να πηγαίνεις στη εθνική με 120, γίνεται;

theofilos888
04/01/2015, 08:46
Δεν υπάρχει περίπτωση με τον χούλιγκαν χούσαμπεργκ 550 και μάλιστα μοτάρντ να οδηγήσει κανείς νορμάλ. Είναι σα να καβαλάς χαγιαμπούσα και να πηγαίνεις στη εθνική με 120, γίνεται;

Γινεται αλλα οχι στα 22 σου....... :wave2:

Lioulios
04/01/2015, 14:56
Γινεται αλλα οχι στα 22 σου....... :wave2:

Δεν γίνεται και το ξέρουμε ... Ούτε στα 62 σου ...

theofilos888
04/01/2015, 15:17
Δεν γίνεται και το ξέρουμε ... Ούτε στα 62 σου ...

Δεν ειμαστε ολοι το ιδιο. Μην επιμενεις...

Bob_o_mastoras
04/01/2015, 15:25
Ουτως ή αλλως το παιδι δεν το θελει για μεσο μεταφορας. Αλλιως δεν θα εψαχνε για Husaberg. Προφανως για κανιβαλισμους το θελει.
Αλλιως θα ελεγε, δεν εχω διπλωμα αλλα θελω ενα παπι να κανω τη δουλεια μου ή να πηγαινω βολτα τη γκομενα η κατι τετοιο.
Ειναι ενα μηχανακι με 50 αλογα και 125 κιλα. Για 3, 3,5 χιλιαδες στροφες κατεβαζει κατω καμια 45αρια. Ναι, μπορεις να πας ηρεμα αλλα θελει "προσπαθεια" και δεν θα το επελεγε καποιος τυγχαια, του στυλ μου αρεσει το μπλε-κιτρινο σαν χρωμα.. :lol:

Οπως και να 'χει, ας παρει το διπλωμα και ας παρει οτι θελει. Ή ας το παρει να το βαζει μονο πιστα να ξεκ@υλωνει.

Pan (dvs)
04/01/2015, 15:50
Το παιδι μπηκε,ειπε και απηλθε.






ΥΓ Μαλλον.

daz
04/01/2015, 18:24
Κάποτε βγάζαμε απεριόριστα στα 18 μας.
Αν τότε εμπλεκόμαστε σε κάποιο ατύχημα καθάριζε η ασφάλεια. Σήμερα αν εμπλακούμε σε ατύχημα με 20χρονο πάλι η ασφάλειά μας θα καθαρίσει, αφού η δική του δε θα τον καλύψει, και μετά θα πάει να τον βρει να τον καταστρέψει οικονομικά.
Αν κάποιος γέρος με το ένα πόδι στον τάφο και το άλλο στο σαπούνι, πει το ποιήμα απ' το μπράαααοοου την ώρα που περνάει από δίπλα του, θα πληρώνει μέχρι και την ψυχικη οδύνη στην οικογένειά του.

Όλα αυτά δεν μας αφορούν. Όπως τότε οδηγούσαμε μπέργκους στα 20μας έτσι γίνεται και τώρα. Τα ίδια μυαλά είχαμε και μεις με τους 20ρηδες του σήμερα. Το μόνο που αλλάζει είναι ότι τότε ο νόμος ηταν μαζί μας ενώ τώρα ο νόμος είναι εναντίων τους.

Pan (dvs)
04/01/2015, 18:42
daz ,δυσκολες εποχες για κορωνα γραμματα.

Τοτε ο ασφαλιστης εκανε τα στραβα ματια σε πολλα,για να τα εχει καλα με τους πελατες του.Σημερα οι ασφαλιστικες κανουν το παν για να μην πληρωσουν.

Μπορει το φρεσκο μυαλο να κανει του κεφαλιου του,αλλα οι κλαψογεροι θα πληρωσουν στο τελος το λογαριασμο.Πρεπει να καταλαβουμε οτι,οι περισσοτερες οικογενειες σημερα,δυσκολα θα αντεχαν μια τετοια οικονομικη επιβαρυνση.

Bob_o_mastoras
04/01/2015, 18:57
Eγω μπριζωθηκα να παρω ενα Berg παντως! :lol:
Αλλα θελει service και λαδια καθε 3 ωρες λειτουργειας!! :uplate::bigcry:

Lioulios
04/01/2015, 19:08
Πάρτο και δούλευτέ το κανα 10λεπτο τη μέρα αν ειναι ε μαν

Bob_o_mastoras
04/01/2015, 19:11
To θελω για ταξιδι!! :p:p:lol::lol: Αααανεση, ααααπλα!!!:D

Bowleno
04/01/2015, 20:08
Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι 4 σελίδες τώρα, μιλάμε σε.....τοίχο; :rolleyes:

Bob_o_mastoras
04/01/2015, 20:41
Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι 4 σελίδες τώρα, μιλάμε σε.....τοίχο; :rolleyes:

Γι'αυτο ειναι καιρος να αρχισουμε το trolling! :lol::smokin:

kordix
04/01/2015, 21:28
Eγω μπριζωθηκα να παρω ενα Berg παντως! :lol:
Αλλα θελει service και λαδια καθε 3 ωρες λειτουργειας!! :uplate::bigcry:





Μάλιστα πολλοί κάτοχοι βάζουν ωρόμετρα με ηχητική ειδοποίηση:


Στo επόμενο άνοιγμα του γκαζιού το Berg σας θα χρειαστεί αλλαγή λαδιών σε 2h, 59min και 10sec.

Στo επόμενο άνοιγμα του γκαζιού το Berg σας θα χρειαστεί αλλαγή λαδιών σε 2h, 59min και 5sec.

Στo επόμενο άνοιγμα του γκαζιού το Berg σας θα χρειαστεί αλλαγή λαδιών σε 2h, 59min.

Στo επόμενο άνοιγμα του γκαζιού το Berg σας θα χρειαστεί αλλαγή λαδιών σε 2h, 58min και 55sec.

lykourgi
04/01/2015, 21:30
ηχητική ειδοποίηση


ΜΠΑΑΑΜ !!!!


:lol:

Bob_o_mastoras
04/01/2015, 21:33
ΜΠΑΑΑΜ !!!!


:lol:

:bawl::bawl::bawl:
Εχει απο μονο του ηχητικη ειδοποιηση οντως!