PDA

View Full Version : Ιδέες για λάστιχα για Αφρικόνι



alximistis
25/10/2005, 15:58
Δεν ξέρω αν είναι στο σωστό μέρος το μήνυμα μου, αλλά ψάχνω πληροφορίες για λάστιχα για Africa Twin.
Κινείται σχεδόν συνέχεια στην πόλη και κατά βάση μόνο σε άσφαλτο. Χώμα ελάχιστο, ερασιτεχνικά εντελώς στην Πάρνηθα, αλλά πολύ λίγο.
Ποια λάστιχα να προτιμηθούν;
Ευχαριστώ...

bartlal
25/10/2005, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Δεν ξέρω αν είναι στο σωστό μέρος το μήνυμα μου, αλλά ψάχνω πληροφορίες για λάστιχα για Africa Twin.
Κινείται σχεδόν συνέχεια στην πόλη και κατά βάση μόνο σε άσφαλτο. Χώμα ελάχιστο, ερασιτεχνικά εντελώς στην Πάρνηθα, αλλά πολύ λίγο.
Ποια λάστιχα να προτιμηθούν;
Ευχαριστώ...

με λιγα λογια? anakee by michelin! μακραν τα καλυτερα για την πολη... κανε και ενα ψαχτηρι εδω μεσα να βρεις και αλλα στοιχεια για λοιπα ελαστικα!!! :beer: :beer: :beer: :wave2:

Nik0s
25/10/2005, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
με λιγα λογια? anakee by michelin! μακραν τα καλυτερα για την πολη... κανε και ενα ψαχτηρι εδω μεσα να βρεις και αλλα στοιχεια για λοιπα ελαστικα!!! :beer: :beer: :beer: :wave2:

+ 1

:beer: :wave2:

makis206
27/10/2005, 08:16
Έτσι κι εγώ πρίν κανα μήνα ψάχτηκα για να βάλω καινούργια λάστιχα λάστιχα στο Transalp και όλοι με καθοδήγησαν προς τα Anakee της Μichelin.

Εκεί κατέληξα και νοιώθω ευτυχής !

Πολύ καλό λάστιχο, κορυφαίο θά'λεγα γι'αυτά τα μηχανάκια αν δεν το πηγαίνεις πολύ σε χώμα. Άσε που μετά την τοποθέτησή τους στο μηχανάκι μου παρατήρησα οτι όλα τα Africa και όλα τα Transalp στα Χανιά, Anakee φοράνε !

+ 1000000 λοιπόν κι απο μένα !






:wave2: